Fórum – O nejnovější kapitolce

#1918 Levi, 7. 3. 2013, 16:14:56
2 0

No teoreticky tu stále máme 2 volný místa pro admirály. Někdo tu už psal, že jeden by mohl být veterán, který je u mariňáků už delší dobu a druhý nějaký mladý nováček.
Takže jestli je ten stařík admirál, tak to vůbec Fujitora být nemusí. Moc mi k němu jméno fialový/růžový tygr nepasuje.
Asi je to blbost, protože proč by tam jinak posílali ještě Fujitoru. Ale já být mariňákama tak tam nebudu posílat slepce. I když.. asi bych ho neměla tak podceňovat.

#1920 root, 7. 3. 2013, 16:39:42
2 0

Levi nezapomínej, že manga je černobílá copak my známe barvu jeho oblečení?? *1* a když je slebej, tak bude mit určitě namakaný ken(nějak) haki a ještě jak tam na jednom panelu tasil meč, tak tam byl nějakej záblesk dávám 5 beli, že v anime bude fialovej *1*

#1922 glumidlo, 7. 3. 2013, 17:07:25
2 0

Od kdy určuje barvu oblečení anime? *5* To vždycky určoval Oda barevnýma stránkama. A nebo pokud se bude vědět, že je to Fujitora, tak mu v anime udělají růžový oblečení, ale nemusí to tak být.

#1923 Levi, 7. 3. 2013, 17:16:03
2 0

ehm.. to mě nenapadlo *3*
Jsem zvědavá jestli budeš mit pravdu. Pokud ne.. dlužíš mi těch 5 beli *3* *3*
O tom, že bude mit namakaný haki nebo něco takovýho nepochybuju. Koneckonců už v minulé kapitolce jim udělal pěknou dírku do podlahy..

#1925 Deidara, 7. 3. 2013, 18:59:48
1 0

Ten stařík nemusí být nutně Fujitora, ikdyž pravděpodobně je.
Jisté je, že je to určitě big Over Power a vledem k jeho věku mě napadlo, že by teoreticky mohl být jeden z členů Rogerovi posádky

#1926 Slejhy, 7. 3. 2013, 19:09:40
1 0

Jak jsem to psal na Konoze... ale tady ty čísla trochu pupravim
90% Fujitora
8.5% Ex-Roger Pirate
1% 7th Shichibukai
.5% Badass Citizen

#1928 Deidara, 7. 3. 2013, 19:15:50
1 0

To jedno procento snad ani nestojí za zmínku *3* *3* ... Ale jinak zajímavej názor na rozdělení možností

#1930 Slejhy, 7. 3. 2013, 19:26:04
1 0

Protože jak psal Lůďa, Oda pro předlohy Admirálu si vybírá herce (asi jeho oblíbený dunno)

Takže jo, s největší pravděpodobností je tohle náš Fujitora

#1932 Deidara, 7. 3. 2013, 19:30:22
1 0

Jo tohle už sem četl a taky si myslím že je to ten Fujitora, ale kdybi to byl doopravdy někdo s Rogerových pirátů, tak by mě to potěšilo víc *5*

#1934 Slejhy, 7. 3. 2013, 19:33:47
1 0

Hold si ale budeme muset počkat, než se nám ho Oda rozhodne představit *3* a jelikož má poslední dobou docela trollící náladu, tak tomu dávam tak 2 kapitoly *3* Mezitim se zkamarádí s Luffym *3*

#1937 Deidara, 7. 3. 2013, 19:44:36
1 0

Tak to určitě :D
Ale pro mě je trochu deprimující, že já vlasně začal mangu číst teprve nedávno tím myslím že asi před třemi týdny a ta poslední kapitola která vyšla byla 699 a pak sem musel čekat na další zrovna když byl děj tak nadupaný, celý PH sem přečetl během 2 dní a pak toto :D

#1947 Limetka, 8. 3. 2013, 10:17:26
1 0

Tý jo, říkal tu někdo Pressure Pressure no Mi? Škoda, že schopnost využít tlak se už objevila v Torikovi! A dokonce jsem četl, že by ten stařík mohl mít Sound Sound no Mi.. prostě zbožná přání fanoušků, kteří chtějí Zvukovou Logiu..

Ten dědoušek je prostě z předlohy z filmové postavy. Kdyby to teď nebyl Fujitora, tak bych byl zklamanej. Lidi argumentujou tím, že kdyby to byl on, tak by každý znal. Lidi asi nepoužívaj mozek.. novej Admirál, no co? Když do novin oznámím, že mariňáci mají nového Admirála, ale dám tam jen Fujitora, což není prostě jeho reálné jméno (příklad : Aokiji = Kuzan), a nepřiložím ani jeho fotku, tak nemůžu očekávat, že ho svět bude znát! Damn.

Mně by se líbilo, kdyby dědoušek neměl DF.. prostě hodně nabušenej Swordsman. Zoro má destruktivní schopnosti.. proč né tenhle? Neuvěřitelná rychlost je součást šermířství v One Piecu. Tohle mohla být jedna z jeho technik, jeden z útoků.. Byl by rychlej jako.. ZVUK! Kruci, dostal jsem se k Sound Sound no Mi Logia teorii.. do háje. Tak nic, asi konec.

#1976 Briseovna, 8. 3. 2013, 19:13:03
2 0

Co se týče nové kapitoly, nevím jestli to tady už někdo zmínil, ale tentokrát byl zajímavý i cover. Ne, sice až tak jak bych si přála, ale tak alespoň něco. Už jsem tu někde psala, že továrna na výrobu DF by mohla být i tam, kde je Caribou, ale teď už víme, že tomu asi tak není. viz.http://mangastream.com/read/one_piece/97608395/1
Pokud tam ovšem těch továren není víc, že? *1*
Každopádně je to zajímavé, vypadá to, že Doflamingovi obchody s Kaidem se asi neomezují jen na DF, ale týkají se i zbraní.
Takže továrna bude asi nejspíš opravdu na Dressrose. Osobně se moc nepříkláním k Wanokuni, ale tak možné je všechno.

Co se týče badass staříka, tak se přikláním k názoru, že je to opravdu Fujitora. Nasvědčuje tomu hodně věcí a pokud by to byl je trolling od Ody, tak by mě to dost zklamalo. Myslím, že ta schopnost gravitace je fajn, ale Sound Sound no Mi mi taky zní dosti zajímavě *5* , no o DF zrovna moc nerada polemyzuji, takže tohle bude asi mimo, ale pokud by to byl zvuk, byla by to opravdu Logia a ne Paramecia.
BTW ve spojení s tím zvukem jsem si vzpomněla na nově vycházející anime, které tak trochu sleduji The Unlimited Hyobu Kyosuke a tam jeden týpek má schopnost zvuku. Bylo by to rozhodně zajímavé, ale nejsem ani proti nabušenému šermíři s nabušeným haki *3*

#1977 Limetka, 8. 3. 2013, 19:28:48
1 0

Ani si nemyslím, že ta továrna je spojená s Doflamingem. Ta bude Kaida. Má rád roboty a mechanický věcičky, takže zbraně taky.

Kde je továrna fakt nevím. Vytváří se hodně teorií. Že je na tom Kaidově ostrově, že je na Dressrose a že to je vlastně Wapol, že je na Wanokuni a to je důvod, proč Law nezískal informace, protože Wano se od světa odděluje a nenechává ostatní zasahovat do jejich "vedení"...

Taky, že ve Wano je zotročená Kaidem ..
- že ADF useři musejí hodně jíst --> Wano trpí hlady, protože jim kradou zásoby
- Kaido je drak a proto je Kinemon nenávidí atd..

#1979 root, 8. 3. 2013, 19:44:32
2 0

kdyby si Kaido zotročil Wano, tak by to byl trochu fail,.. někdo řekl, že tam jsou, tak silní, že se ani světová vláda o ně radši nezajímá a pak by si tam připlula jediná lod (jasný sice yonkou ale i tak) a zotročili je?? a ještě ty samuraiové by se tam snad radši zabili, než žili v otroctví *1*

#1982 Briseovna, 8. 3. 2013, 19:53:24
2 0

Luďa: Omlouvám se, ale moc jsem nepochopila tu větu s Wapolem. Jako, že on je ta továrna nebo že Kaido je Wapolo? Přiznám se, že na tuhle teorii jsem ještě nenarazila a upřímně doufám, že Wapolo se už neobjeví, nemá ho dvakrát v lásce *8*
Co se týče toho Wanokuni, tak o tom jsem slyšela. Stejně nějak s Kaidem ve spojení určitě je, že by byla pod jeho nadvládou, to je asi nejlogičtější, ale proč by teda jeli na Zou. Pro pomoc asi těžko, jen doufám, že pro Kaida nepracují nebo něco takového. Kinemon říká, že po něm někdo šel a neřekne jim kdo, buď to neví nebo to z nějakého důvodu tají.

higarashi: Tak víme, že WG má k Wanokuni respekt kvůli jejich síle, tak je nechávají na pokoji, ale nic moc o nich nevíme a o aktuální síle Kaida už vůbec ne. Navíc je klidně může držet něčím v šachu.

#1983 Limetka, 8. 3. 2013, 19:54:29
1 0

Wano má být sice soběstačná a independentní.. ale tak nasvědčuje to tomu, že by tam mohl být hladomor. Fakt nevím, proč by Kanjurou, Kinemon, Samurai a Momonosuke vypluli na moře, kdyby tam nebyl nějakej průser.

Kinemonova reakce při vyslovení Kaidova jména.
Jejich spojitost s Doflamingem.

Tohle není nic, Oda nám dává kousky skládanky. Je jen na nás, abychom to složili. Časem toho snad bude víc.

Edit pro Brise (19:56) - Proč by jeli na Zou? Třeba zjistil, co se skutečně děje. Fakt nevím, co by tam mohlo být, ale evidentně to oni vědí. (Jo.. jsem strášně chytrej, ale nic jinýho teď říct nemůžu, tak pardon.. *7* )

A ten Wapol.. viděl jsem teorii, že Wapol je ta továrna.. vložil by se do něj SAD a ovoce a zvířecí DNA v jakýkoliv podobě a on by vyplivl DF. Je to slušný, ale nevím.. Ať už se to někomu líbí, či ne, je to dobrý. Lidi mě nepřestávaj překvapovat.

#1984 Briseovna, 8. 3. 2013, 20:05:20
2 0

TAk lidská a ještě k tomu fanouškovská představivost někdy nemá mezí, až mě některé teorie děsí čí spíš znechucují viz. ta teorie Ivankov=Luffyho matka, no fuj.

Ale tohle je zrovna docela zajímavé, to máš pravdu *1* . Ale nic to nemění na tom, že tuhle postavu nemám vůbec ráda, řadím ho do kategorie k Foxymu a jim podobným.
BTW To není o chytrosti, ale o nedostatku faktů. Budu slušná a řeknu to takhle, že z ničeho vytvoříš jen velké nic *5*
Nepředpokládám, že se hned dozvíme,kdo je ten děda, ale tak snad nám Oda naservíruje jiný typ zajímavých informaci a pak můžeme dále polemyzovat, že...

#2132 Raijin, 9. 7. 2013, 23:08:17
2 0

Sorry, ja som nieco napisal a potom som tam zase daco dopisoval a uz to vyzera na chuja tak ako to je :D...

Myslel som, to, ze natahovanie nie je jedina vlastnost gomu gomu, a ze ked si zvysil tep tak vlastne pouzil uz gomu gomu.... :) Teda...., predpokladal som, ze pojde na haki, busoshoku a nejake kenbunshoku na predvidanie...

Teraz som nic nedoplnal, tak hadam sa to da pochopit!! *3* *5*

#2149 Limetka, 25. 8. 2013, 14:49:45
1 0

Cartwire - Ovce je symbolem nevinnosti, taky čistoty. To je základní vědomost, ale co, někdo to prostě neví. *3*

No a přidám i svůj essay/ - shrnutí kapitoly 718 z konohy. Předem upozorňuju, že jsem nezmínil Sugar, ale protože nemám vůbec žádný nápad, dokud se nezmíní víc, než pouhé jméno, ani to psát (připisovat) nebudu. Ale stejně jsem si to trochu upravil a něco přidal.

One Piece 718

Tato kapitola je opravdu nabitá vším možným. Příběh se posouvá, zobrazeny jsou všechny skupiny, informace, sice ne moc humoru, skoro až žádný, ale pro tentokráte to ani není třeba, je toho sakra dost, co se nám představuje.

Poněvadž byla v této kapitole cover-story, začnu jí. Scotch drží babičku a objevuje se mariňácká loď. No sakra, že by Caribouovi narostli koule? *3* Jestli se pochlapil a rozhodl se zachránit babičku, super. Předpokládám, že Scotch zdrhne.. ale na druhou stranu, musí dojít ke kolizi, aby se na scénu přitáhl ten Kaido. V jiném případě, a to v tom, že se jedná o jinou mariňáckou loď, je to průser. Protože kam potom ta story půjde? Už dlouho nikdo nevíme.

A vrhneme se na kapitolu samotnou!

Skupina Leo, Usopp a Robin dorážejí k trpasličí armádě připraveni vyrazit. Představují se nám dva nové charaktery. Bian a Kabu. Oba jsou to uživatelé Ďáblova Ovoce. Bug Bug no Mi; modely Včela a Roháč. Tady se dostávám do rozpaků. V jiných překladech byla místo "Bee", což znamená včela, napsaná "Hornet", což je sršeň. A jak tu jistě všichni ví, včely umřou poté, co vás bodnou. Má to tedy Bian už sečtené? *3*

Na tuhle informaci mě upozornil Slejhy, ale povšimněte si, že Oda za poslední arc rozhodně nešetří Ďáblovými Ovoci. Už máme tři v řadách trpaslíků - Zoan Včela(Sršeň), Roháč a Paramecia Připínák. V aréně je Paramecia Bariéra, dále pak schopnost Kabátu - prostě to tak nazvu, nazdar. Bojuje se v něm o znovu představenou Logiu Ohně. Další zmíním později v příspěvku, až se dostanu k další části děje, u které budu moct krásně navázat.

Prohodí se pár slov, Usopp vidí nový typ brouka, kterého na Bowin Islandu asi neměl, ukážou se nějaký, pro dámy pěkný, lištičky s funkcí povozu a trpaslíci vyrážejí. V tom se objeví Gancho z Robininy B-lokace, jinými slovy z výstřihu, a sdělí dost podstatnou informaci. Spor mezi trpaslíky a Doflamingovou Rodinou trvá již 900 let. A teď ku*va co to? To jako sahá až do Promlčeného Století? Opravdu se teď nebudu divit, jestli je někdo z Gorosei příbuzný (pokrevně) s Doflamingem. Dodatek: Ta scéna s Ganchem byla vtipná *3* , takže to máme první známky humoru.

Děj skáče na scénu Franky + Thunderous Soldier of Rage. Z vojáčka se vykloubá vůdce místního povstání a na scéně se zjevuje Zoro. Konečně se nám spojují dvě dějové linie! Zoro je nakrklej, taky by rád bojoval. Ten by Chinjaa určitě začal porcovat hned od začátku!

Doráží další trpaslíci s oznámením o vývoji situace a taky se Zoro a Franky dozvídají o Usoppovi. A jakým způsobem. Zase lže! Takže Slamáci jsou teď Slalanďáci a každý člen je "land", prostě jako Norlandova familie. Hle druhá vtipná scénka, neb to, jak se Zoro a Franky hlásí ke svým jménům. *3*

Vložka : Co/kdo je Sugar? A co chtěli ještě trpaslíci dodat? Ať se nediví, ale že v tento už tak důležitý den.. a co? Buďto je něco nového, podstatného, nebo to navazuje na to, že se objevil hrdina Usoland a stupňuje to tak významnost celé jejich bitvy?

A následně si Zoro vzpomíná, na co vlastně zapomněl --> a jsme v další části děje, tentokrát na Sunny!

Je parádní vidět, že Nami opravdu není takovej budiž-k-ničemu charakter, ale že se opravdu vyvinula a s Jorou bojovala. Tady dochází k potvrzení, že Jola/Jora snědla ovoce Art Art no Mi (já to říkal! ) a že osoba, která dokáže měnit lidi na hračky, je pouze další člen rodiny. Můj osobní typ je Cyber-Punk Sabo. (To je ten střelec, takhle mu akorát říkají na ostatních fórech, protože nosí podobnej klobouk, jakej nosíval Sabo. )

Mimochodem.. Nami, Brook a Chopper nejsou zas tak úplně marný, když zničili aspoň tu bábinu ponorku. Ale doufám, že nikdo nebude zachraňovat jejich prdele, ať se z toho dostanou, krucinál, sami.

Teď ty Ďáblova Ovoce. Měli jsme 2+1 v Koloseu, 3 u trpaslíků. Teď Doffyho famílie: Toy uživatel, Art žena, Violet s čtením mysli. Slizák Trebol. Zbraňová Baby 5. Točivej Buffalo. Diamante bude taky uživatel, vypadá jako Masožravá Kytka.. to by k aréně šlo. Jestli jsem někoho opomenul, nevím. Ale Slejhy jich všehovšudy za tento krásný arc napočetl 17. (+ Punk Hazard ovoce)

A tady se dostáváme k další dějový linii, to je prostě neuvěřitelný! Na Sunny zavolá Law, sdělí změnu plánu a zavěsí. Tohle bylo nabité vtipem, teda aspoň pro mě. *3* Jola x. Nami - "komu říkáš modelko", Chopper x. Jola "já ti snad dovolila vzít hovor?" a nejvíc asi Law x. Chopper "Traffy, máme tu problém. Je z nás umění, potřebujem pomoct!!" A Law odpovídá úplně ve stylu jako "Cool story, Toníku, ale potřebuju, abyste dopluli s lodí sem." *3* *3* A o co mu vlastně jde? Proč tam chce loď? Proč jim předá Caeasara, kterýho už stejně nemá? Takže hlavně jak? A jde se k Lawovi, kterýho tentokrát porcuje Doflamingo. Ti dva, Doffy a Fuji, si ho snad přehazují jako při badmintonu!

Podstatná informace od Doflaminga : Ti, jež padli při turnaji, jsou zajati, respektive nemohou vyjít. To vysvětluje, proč nikdo nevyšel z Kolosea. Taky Law zjišťuje, že si Luffy dělá, co se mu zlíbí... pro změnu.
Navíc chce Doflamingo Caeasarovo srdce, takže už o tom (nějakým způsobem) ví.

Scéna se mění, s ní přecházíme i na další dějovou linku.. ty vole, už zase další.

Kinemon povzbuzuje Luffyho a mluví se Sanjim. Sakra, jako dobrý, ale ta interakce mezi nima.. já ho v tý posádce tak nechci a to z něj je zatím, bohužel, jeden z největších kandidátů...

A konečně se blížím k závěru! Přesouváme se do další a poslední dějové linie, která teď momentálně ve One Piece je. Ano, Oda opravdu použil všechny části skládanky v této kapitole.

Burgess se přidává k divákům a pořád neví, že ten skrček, jak Lucy nazval, je Luffy. A Luffy odhaluje novou techniku - Gomu Gomu no Hawk Rifle! Chinjao letí. Koukněte na jeho břicho a ruce pokryté haki.. ten asi ještě něco vydrží.

Jinak, Luffy plně používá své gomu gomu schopnosti, už na obrazovce, kde ho sledoval Zoro, to tak udělal. Když chtěl Dededemu (Jean Algovi) sebrat helmu, taky se pro ní natáhl. Pokud si tohohle lidi nevšímaj, je to trošku chyba a fail. Důležití lidé už ho stejně poznali.

Kapitola byla výborná. Vtip, akce, informací až habaděj. Mělo to všechno, po dlouhý době opravdu dílo. Dávám 9/10 - takhle by to mohlo být pořád.

Pár poznámek: Napřed Luffyho útoky:

Takže jsme si mohli všimnout, že po Time Skipu používá techniky se zvířecími jmény. Třetí Gear v kombinaci s Haki se teď nazývá Sloní cosi. A teď to vypadá, že Druhý Gear s Haki by mohli být Hawk techniky. Ale musím připomenout, že Gear Tři + Haki byl taky Grizzly Magnum, což je medvěd, pak tu byl Red Hawk, což byl Gear Dva, Haki + Plameny a Snake Shot, což nezapadá nikam.
Luffy94 mi taky říkal, že by to mohlo být motivováno zbraněmi. Grizzly Magnum je revolver, Red Hawk pak raketa a vrtulník. Po téhle kapitole ale myslím, že už to tak nezapadá.

Dále pak, Luffy opouštěl ostrov, kde se s ním loučili Lev, Opice a Krokodýl. Máme očekávat techniky s jejich jmény? Mohlo by být!

Druhá věc - spojenci:

Takže ponevadž a jelikož ti, co prohrají, jsou drženi v Koloseu, možná vhozeni do Smiley Továrny, bude je muset někdo zachránit. Takže Luffy, hmm? Jako na Fishman Islandu, tak i zde bude za hrdinu. Tohle by mu taky umožnilo vyřešit "spory", které má na Dressrose. Mezi chycenými jsou Sai a Boo, takže jejich záchranou by si mohl naklonit Chinjaa. Možná i jeho uvězní, kdo ví. Dále pak, kdyby chytli Cavendishe, tak by to sloužilo ke stejnému účelu. Co myslíte?

Slohy (ne ty školní) píšu rád, máte se na co těšit. *3*

A teorie.. to s tím Lawem a Caesarem. Law tu má roli masterminda, takže musel být připraven na to, že by se při předávání něco stalo. Nemohl být tak debilní, aby si myslel, že mu Doflamingo nic neudělá, že ne? Tedy, co kdyby to srdce, kterým hrozil Caeasarovi, měl někdo jiný z posádky? Mohla by ho klidně mít právě Nami. Law si totiž, podle mě, určitě musel nějak svůj život garantovat. Takže tohle srdce by mohl být slušný fake.

A dále pak, jak hodlá Caesara, kterýho nemá, přemístit na loď? Nevím, jak daleko dosáhnou Doflamingovi struny, ale Fujitora má DF, který může bojovat na všech frontách (krátká, střední, dlouhá vzdálenost), takže by loď asi lehce potopil. Navíc by Law musel nějak hýbnout rukama a Doffy je pořád před ním, asi by ho nenechal.

A začnu dalším "a"; další šílená možnost. Jak se zbavit Fujitory a Doflaminga? Bude to znít dost nereálně, obvzláště, když vezmu v potaz, že Fuji i Doffy musí mít Haki na pořádné úrovni, ale co kdyby jim Law prohodil osobnosti? *3* Slepej Doflamingo a Fujitora nic netušící o Doflamingově schopnosti. No, takhle by Law utekl, ale jak říkám, nevím, jak by tohle dokázal. Zní to nemožně.

Hakuhódžó no senši