Fórum – O nejnovější kapitolce

#1691 Brook, 27. 2. 2013, 12:46:44
2 0

Jo, to nemám páru... možná jen čirá náhoda... protože nějak nevidím souvislost mezi Spade pirates a DOFlamingem...

#1692 Levi, 27. 2. 2013, 13:25:33
2 0

Oda nás trolí vždy a všude:
Law na posledním obrázku dole drží Zorovu katanu.
http://i997.mangareader.net/one-piece/700/one-piece-3947983.jpg

#1693 Slejhy, 27. 2. 2013, 13:35:00
2 0

Bože *3*

#1694 Luffy94, 27. 2. 2013, 14:20:52
1 0

BTW, Mihawk má stále obe oči, takže padá tá crazy Naruto výmena očí teória o tom, žeby mal Zoro v ľavom oku to Mihawkove. Ach, to som rád, už ma fakt unavovala táto šialená teória. *1*

#1695 sharpay, 27. 2. 2013, 14:31:17
2 0

naposledy ako som citala brisovu teoriu kde pouzila karty na stupnovanie postavenia neocakavala som ze Oda tie karty vyuzije naozaj..

#1696 Terry, 27. 2. 2013, 15:02:13
2 0

Panebože, ta kapitola byla úžasná! *3* nečekala jsem, že bude až tak nadupaná *3* Během dneška očekávám další výbuch tumblru, jelikož Law byl zase bez klobouku a moc dobře si pamatuju, co se stalo s tumbrly když mu ten klobouk odletěl během fightu *3* Jinak na jednu stranu mám radost, že se ví, kde je Lawova posádka a na druhou stranu mě to mrzí, jelikož teď ho chci do posádky ještě víc *3* Kapitola byla vtipná, informativní, potvrzen Buggy jako Shichibukai, takže já jsem naprosto spokojená *3* už se těším, až bude pořádný překlad a budu si to moct přečíst znovu a pořádně *3*

#1697 Luffy94, 27. 2. 2013, 15:21:46
1 0

Hej, to už si písal *3*.

Vieme aspoň, prečo Law nevie, kde je továreň, aj keď musí byť pekne veľká - z mora vďaka tým útesom nič nevidno *10*.

#1698 Levi, 27. 2. 2013, 15:32:45
2 0

ouch.. to mi ten počítač snad dělá schválně *6*
sry odeslalo se to 2x protože jsem to při odesílání blbě aktualizovala (i když nevim proč s takovým časovym odstupem *8* )
- úspěšně smazáno

#1699 Briseovna, 27. 2. 2013, 16:13:32
2 0

Tahle kapitolka je přeplněná informacemi….Šíření zpráv o Doflamingovi a jeho rezignaci a vytvořených aliancích se nám šíří mezi další lidi: Doflamingovi zákazníci začínají panikařit a na Dressorose zvoní hafo Den Den Mushi, konečně se nám ukázala Bonney a vypadá to, že ve vězení rozhodně není akorát ještě nevíme kde je a co dělá, ale její objevení potěšilo. Noviny si čte i Jimbei, který nevypadá dvakrát potěšeně, v panelu vedle něj záhadná postava, u které mě kdoví proč napadlo, že by to mohl být Crocodile (možná ten kouř možná z doutníku?, jeho způsob sezení a taky nejspíš zbožné přání *1* ) Dále opravdu miluji Odu – nezapomíná opravdu skoro na nic, ta aliance Kida a její prozrazení- nedivili jsme se jenom my, ale i Kid sám - vypadá to, že v Novém světě mají dobrého novináře, který má své kontakty všude i u pirátů samotných – jménem Abusa?
Ten rozhovor Doflaminga a Luffyho – super a ještě lepší bylo, že to co Doflamingo má a co by měl chtít Luffy nám odhalil ještě v téže kapitole – to byl alespoň pro mě neuvěřitelná šok – Aceovo ovoce Mera Mera no Mi. Zmetek Doflamingo se asi chce setkat s Luffyho Gomu Gomu no Kick Mingo ASS *5*
Luffy byl opravdu dobrej, někdy to vypadá, že neposlouchá, ale přesto slyší a pamatuje si – to že vyjel na Minga (doufám, že ta přezdívka je opravdu takhle, protože se mi opravdu líbí *5* ) a řekl mu, že jestli uděla něco podobného znovu tak ho nakope do zadku *1*
Bože jestli byl Luffy dobrej tak gradace reakcí Lawa je ještě úžasnější (já dnes hířím superlativy, ale pořád se tu kapitolu ještě snažím rozdýchat ;-) ) Vždycky sice na Luffyho reaguje, ale nakonec tak nějak zapadne a dál to neřeší  asi se už začíná smiřovat *10* Ty scénky u stolu byli taky cool *3*
Plus nejen, že víme co je to Green Bit, ale víme, že Lawova posádka je naživu a známe jejich polohu. Kinemon nám trochu poodhalil svůj příběh a víme, že jeho přítel je na stejném místě jako Lawova posádka.
Pak nám to přeplo do nového velitelství mariňáků, další příliv informací: Doflamingo a Law tedy jako Shichibukaiové odpadají, ale potvrdilo se nám s konečnou platností, že Buggy je opravdu jedním z nich….prý legenda Heh *10*
Akaina stále nesnáším, ale to mi nebrání, aby se mi líbila jeho Cool nová bradka  Fujitora? Nový admirál? Luffy a Law mají proti sobě Doflaminga, admirála? asi? a ještě jdou proti Yonko, příští kapitoly budou rozhodně nabité akci, už se nemůžu dočkat.
Dressora – 4 křesla (i šílené teorie se někdy naplní *2* ): srdcové volné-Law, další dvě obsazené neznámými postavami a poslední obsadil týpek, který nerespektuje osobní prostor, s nudlí u nosu a který co je důležité přinesl inkriminované ovoce a Doflamingo ho předal karovému týpkovi.
No a poslední stránka nám ukazuje Slamáky, kteří konečně dorazili k pobřeží Dressrosy. Tuhle kapitolu si asi budu číst znova a znova a znova… *3* než nastane příští týden...
10*/10 *5*
-Teď si jdu teprve přečíst, co napsali ostatní -
BTW: Lepší překlad ještě není, tak tahle slohovka je po přečtení shitovější verze, tak ještě uvidíme, co bude jinak 
BTW 2: Trochu mě mrzel ten cover, bahnitý ňouma a jeho příběh pokračuje, ale po dalších stránkách jsem na něj úplně zapomněla *1*

#1700 Luffy94, 27. 2. 2013, 16:23:42
1 0

+1

Brise-chan, pekne zhrnuté ;).

A áno, je to Crocodile na 99,9%. To 0,1% za Odovo trolenie, s ktorým začal.

#1701 Briseovna, 27. 2. 2013, 16:34:34
2 0

Díky *1* Snažila jsem se zahrnout vše a stejně jsem přehlídla Odův trolling *1* Jdu se nato ještě jednou podívat. Doufám, že bude brzy překlad na Mangarule nebo alespoň MS *1*

#1704 Moku, 27. 2. 2013, 17:24:34
2 0

Uz je tu vsetko zhnurte cize sa len pripojim ze vynikajuce! A ta Lawova reakcia ze musia mat plan a luffy ignoruje a pyta sa na jedlo. Vyborne som sa posmial *3*

#1705 Hassassin, 27. 2. 2013, 17:31:24
2 0

tak neviem... uz ma luffyho telefonaty nak nebavia *7* miesto toho moholo byt viac ukazaneho zo sveta *1* najviac ma zaujima posledny schicibukai ktoreho neukazal ... oda proste musi kazdy tyzden odpovedat na 2 otazky a dalsie 3 vymysliet *3*

#1706 Limetka, 27. 2. 2013, 18:03:25
1 0

Předem se omlouvám, pokud zmínim to, co už zmínil někdo jiný. Ono je to ale stejně nemožné se trefit do něčeho, co tu už nepadlo.
Nicméně.. One Piece 700:

Půjdu stránku po stránce, přečteno mám z mangareaderu a mangarule. Rovněž tak jsem přečetl vše, co jste dnes napsali. Stručný nebudu, takže kdo nemá rád slohovky tohle prostě číst nebude.

Pro začátek: Omlouvám se, pokud se opakuji, ale už jsem někdy někde zmínil, že Caribouova Mini Cover Story má svůj důvod. A myslím si, že tím je poukázání na Kaida. Přiznávám, že už mě to přestává bavit, ale co naplat, jednou to skončí.

Strana 1. :
Myslím, že víc nám toho Oda neukáže. (Mluvím o Doflamingových obchodech) Nastínil nám, jak moc je Doflamingo skutečně důležitý, a ačkoliv tohle už snad každý chápe, neuškodí nám ukázat, že jeho business vede války, tedy krom jiného.
Co nechápu je to, že "něco děláte" z dědy, který se trochu podobá Garpovi. Ačkoliv jen minimálně, na tom já nic nevidím.
A v neposlední řadě bych rád uvítal Bonney zpět do příběhu. Jak je vidět, mnoho lidí zde i jinde mělo pravdu, skutečně nevypadá, že by byla někde držena. V kabátu si čte noviny a jí, typické. Tak by mě už jen zajímalo, co dělala ty dva roky? A jak se dostala od Sakazukiho?

Stránka 2. :
Jimbei evidentně tuší, že se něco stane. Doflamingo rezignoval z dvou pozic? Luffyho a Kidova Aliance? Dá si pět a pět dohromady.
Hned vedle něho je Crocodile. Doutník, vlasy, způsob sezení. Zkuste se se mnou hádat.
Poté Kid. Přijde mi, že neumíte číst. Bez urážky. Kid je "užaslý" nad tím, že se objevil Luffy, že zformoval alianci s Lawem a že se hodlají pravděpodobně pokusit o porážku Yonka, to ho štve. Na druhou stranu novinář Absa ho nechává docela chladným, to štve spíš ty lidi z jeho posádky, kteří to tam zmiňují, nebo se pletu?

Stránka 3. :
Nic se na ní nestalo, leč dovolím si pozdvihnout to, jak je nakreslená Doflamingova tvář. Pěkné dílo.

Stránka 4. :
-Citoslovce zakašlání-
Minule jsem říkal, že se Luffy vmísí do hovoru, no ne? Paráda, když už téměř Doflamingovi slíbil nakopání zadku, pak to beru za hotovou věc. Doflamingo je zlosyn, který padne na konci tohoto arcu.
Nevěřte mi, ale když Doflamingo řekl, že má něco, co by Luffy moc a moc chtěl, Mera Mera no Mi ovoce mě napadlo okamžitě. Když se pak doopravdy ukázalo, tak jsem nevěřil vlastním očím.

Stránka 5. :
Toto navazuje přímo na stránku čtvrtou. Luffy si to vyložil po svém, proto Doflaminga nenechal domluvit, a to nemluvě o tom, že ho Law odstrčil.
Maso? Ta tvář, kterou měl Luffy, když ho Law odstrkoval, u tý jsem myslel, že bude v týhle kapitole ta z nejlepších. Pak jsem viděl, jak Usopp Luffyho fackuje, to bylo taky dost dobrý. Ale vážně jsem nevěděl, co ještě přijde.
No a pak klasika. Obchoduje se tu s horkým zbožím, takže se prověřuje, jestli ho ta druhá strana fakt má, viz. Doflamingova zvědavost o Caesarově zdraví.

Stránka 6. :
Obchod vyjednám. Pojem Green Bit vysvětlen.
Luffyho obličej opět pobavil. Ale pak jsem to posunul ještě o kousek dolů a co nevidím, Luffyho oči se proměnili v maso. To jsem se sakra smál.

Stránka 8. :
Luffy je nadšenej pro dobrodružství, myslím, že následující dva arcy jsou nám již jasné. Dressrosa, kde se Slamáci dočkají nových odměn a my plno zvratů, bojů, flashbacků atd. a Wanokuni arc, kam snad odvezou Kinemona.
A tady je miss One Piece facial expression. Law se totálně nechává strhnout Slamáky. "Opravdu mi nechutná chleba." A pak ten obličej, kdy si to uvědomil. To, že je s nima fakt v háji. To mi někdo odstřihněte, vybarvěte a pošlete, prosím!

Stránka 9. :
Kinemon nám poodhaluje kousek z toho, proč se vyskytl tam, kde se vyskytl. Už víme, že všichni jeho přátelé byli samuraiové, tak doufám, že nikdo z nich do posádky nevstoupí. Já jsem proti, ale vím, že některým tady by to nevadilo, nicméně hádat se nebudeme, dobře?

Stránka 10. :
Jméno samuraie na Dressrose je Kanjuro. Omlouvám se, ale nezájem. Ať nám ho Oda představí, třeba to bude i badass charakter, ale zatím říkám ne. Věřím, že mě třeba Eiichiro přesvědčí, tak uvidíme. Rovněž je vysvětleno, jak se Momonosuke dostal na Punk Hazard, stejně tak Kinemon. A teď, když se s nima bude plavit, tak doufám, že ve Wanokuni si dají dojemné sbohem, protože do posádky ho nechci.
Důležité je, že se kříží plán Kinemona a Lawa, oba chtějí na místo zvané Zou.
Ale co to je? Proč tam chce Kinemon? Law tam chce, protože jeho posádka ho tam očekává, tím nám padá možnost, že by Law byl kdy Slamákem.

Stránka 11. / 12. a 13. :
Vskutku, na toto se čekalo.
Ukázka Mariňáckého velení pod Sakazukim. Nebylo toho mnoho, ba stačilo to.
Brannew nám vysvětluje důležitost Shichibukai, za co a jak jsou vybíráni. Jejich povinnosti a možnosti. Rovněž nám říká, kdo je mezi nimi jako člen.
Buggy je potvrzen a máme novou, neznámou tvář. Díky Bože za ní.
Sakazuki se ukazuje. Pěkná bradka, ale už si nechávám růst Vergův šelest, takže smůla.
Brennew pokračuje s vysvětlováním. Jmenoval jména a přezdívky Shichibukai a to, co jsem tu napsal o pár řádků výš. Rovněž uvedl, že tři světové síly se stanou nestabilními, protože Doflamingo odešel a Lawa pravděpodobně vyhodí. Načež se projevuje Sakazuki, který Luffyho nenávidí, tím, že již vyslal Fujitoru.
Fujitora = Pink Tiger ( Růžový Tygr ); Aokiji byl Blue Pheasant ( Modrý Bažant )
Akainu = Red Dog (Červený Pes ); Kizaru = Yellow Monkey ( Žlutá Opice )
Zkrátka pěkná zoo.
K té poznámce, kterou zmínil Slejhy. Koukal jsem na ty oči. Nechápu, co by s nimi měl mít. Ale proč je Oda schoval? Musel jsem se podívat na tohle.
http://media.animevice.com/uploads/0/3346/599547-4.jpg
A nevím, nevím, tam je má prostě zavřený. Ale co, Aokiji má jizvy na pravém rameni a straně zad, nohu v pryč rovněž tak, proč by tedy Akainu neměl také něco?

Stránka 14. :
Všimněte si, že ten dědek z Doflamingovy posádky má divnou hlavu. Hranatou, či snad ne? A představí se nám muž Trebol, jehož jméno znamená "jetel" a pochází ze španělštiny a jenž má ojedinělý způsob mluvy. "Ale co", či jak to bude přeloženo glumidlem. Prostě má svůj osobitý styl.

Stránka 15. :
Co je to, co chce Doflamingo po Trebolovi?
Tvářička, kterou vykouzlila Baby 5.. v tu chvíli bych pro ni udělal první poslední. Tohle mi zlomí srdíčko, jestli se tahle postava po porážce vytratí z děje..
No a děda s okamí báby nahodili taky slušný grimasy!
No a na konci této stránky se nám konečně ukázalo to, co tu tvrdila Brise, co jsem sem psal a co mělo velice hodně fanoušků. 4 trůny podle rozdělení v kartách. Rovněž jméno dalšího důležitého poskoka, který opět oplývá svou osobitou mluvou. Hádá se s Doflamingem a jmenuje se Diamante.
Diamante = opět španělské jméno; znamená to "diamand".

Stránka 16. a 17. :
Osobitý styl mluvy Diamanteho se mi doopravdy zalíbil.
Doráží Trebol a přináší to. Vyklube se z toho Aceho Mera Mera no Mi! Jak ho dostal? A vím, že Doflamingo spolupracuje s Caesarem, ale v Marinefordu neměl s sebou příslušné ovoce. Navíc tělo Aceho bylo odveženo a pohřbeno. Byl snad Doflamingo u jeho hrobu? A jaký by byl jeho důvod k získání daného ovoce? Měl snad v plánu navázat kontakt s Luffym, případně s ním v budoucnu spolupracovat?
A kdo je ten muž v brnění na křesle úplně vpravo?

Stránka 18. :
Doražení k Dressrose. Máme se na co těšit.

Edit (18:14) : Dávám 10/10, protože kapitola mě velice pobavila, rovněž přibyly nové poznatky. Velice cenné informace. Celá kapitola, ačkoliv velice okecaná, byla absolutně perfektní.
Taky jsem opravil pár chyb a podtrhal pár věcí.

#1709 root, 27. 2. 2013, 18:13:03
2 0

no máš to pěkný, ale když se budeš ještě tak dva roky snažit, tak se třeba vyrovnáš Brise *3*

#1713 Briseovna, 27. 2. 2013, 18:31:01
2 0

Teda Lůďo, zírám, co jsi za tu hodinu stvořil *3* Úžasné shrnutí *5* Když jsem to četla, bylo to skoro jako bych tu kapitolu měla před očima *1*
higarashi: Díky za kompliment, ale myslím, že si na to příště taky vezmu víc času, teď mi moje shrnutí připadá oproti tomuto veledílu chaotické. *1*

#1715 Limetka, 27. 2. 2013, 18:36:21
1 0

Brise :Houby s octem. Napsalas to dobře a pěkně.

Tahle kapitola toho v sobě měla moc, to se prostě obyčejně shrnout nedalo.
Zapomněl jsem pochválit to, jak Law s ostatníma seděli a jedli. Nestojí to za zmínku, ale Law bez čapky.. má dobrej účes + to, jakým způsobem se bavil s nima při jídle.. :)

#1716 sharpay, 27. 2. 2013, 18:36:58
2 0

keby existoval nosebleed na epickost a uzastnost tak polovica uzivatelov na mugiware vykrvaca....
P.S. az teraz som si precitala slohovku od lau-a...velmi pekne zhrnutie... *10*

#1717 Luffy94, 27. 2. 2013, 18:42:01
1 0

Myslím, že viem komu môže vďačiť Kid za to, že sa už vie o jeho aliancii:

http://www.batoto.net/read/_/158793/one-piece_ch700_by_mangarule/3

všimnite si tú lodičku, ktorá "prchá" z jeho úkrytu. Na tej plachte, aj keď veľmi malým, ale je to tam - Moriova Jolly Roger. A keď vám to nestačí, tak čo ten obrí netopier vpredu na lodi (neviem, ako sa týmto ozdobám odborne hovorí). Navyše Absa? Absalom! A s jeho schopnosťou neviditeľnosti a zneviditeľnenia iného objektu (ako napr. vtáka so správou) by pre neho bola hračka zistiť niečo takéto.

#1720 Limetka, 27. 2. 2013, 18:46:07
1 0

Velice zajímavý názor, Luffy. Navíc, když se teď objevuje tolik nových a starých postav, tak proč ho také neukázat, že? Ale myslím, že toho by si někdo všiml. Co když to byl prostě jenom Hawkins? On měl v posádce toho týpka s maskou/hlavou kočky. A kočka je jedním ze symbolů spjatých s magií, rovněž pak netopýr.
Tvou teorii ovšem nepopírám!
Apoo už mohl odjet, nebo tam pořád je. To samé Basil Hawkins, ten právě může odplouvat.

Edit (18:47) - Luffy, sorry! Asi máš pravdu. Glumidlo mě trknul.. Absa - Absalom. Tak máš asi pravdu! Sumimasem! :D

Hakuhódžó no senši