Fórum – O nejnovější kapitolce

#10257 Noren, 2. listopadu, 13:04:20
1 0

Tak tahle kapitola podle mě konečně stála za to. Konečně nějaký posun v boji a hlavně samotný boj. Luffyho odhalení Katakuriho síly a neporazitelnosti bylo super. Ne, že by to bylo až tak hrozně překvapivé, ale samotnou by mě to nenapadlo... Navíc to podle mě dává fakt smysl... A sice byla druhá polovina na Cacao Islandu, ale zato si myslím, že jsme se dozvěděli dost důležitých informací. Hlavně jsme si udělali jasno v tom, co ví nepřítel. A zajímalo by mě, jestli (a pokud tak jakou) sehraje nějakou důležitou roli ten manžel Big Mom... A taky se potvrdilo, že ostatní rybáci jsou pořád v teritoriu BM.
Prostě... Boj jsem si užila a druhá půlka taky fajn... Doufám, že příští kapitola bude pokračovat stejně dobře

#10258 Luffy94, 2. listopadu, 13:25:24
1 0

Luffyho Haki útoky nezasiahli Katakuriho, pretože Katakuri vedel, kde ho zasiahne a podľa toho prispôsobil tvar svojho tela. Žeby sa tým tak konečne vysvetlila záhada toho, ako Marco s Vistom nedokázali s Haki zraniť Sakazukiho počas bitky o Marineford?

#10264 Noren, 2. listopadu, 19:02:12
1 0

To se Sakazukim mě nenapadlo, ale dávalo by to smysl. Koneckonců, admirál by měl mít observation haki a v kombinaci a jeho rychlostí... Dobrá myšlenka Záhada dost možná vyřešena

#10273 Balthazar6, 3. listopadu, 9:51:54
1 0

S podobnym pripadem uz jsme se setkali, kdyz byli Slamaci na nebeskem ostrove. Tam Luffy obesel Enelovo KH za pomoci odrazenych utoku, ale nemyslim, ze by stejna vec fungovala i proti Katakurimu, takze bude zajimave sledovat, jak si s tim Luffy nakonec poradi.

#10274 Noren, 3. listopadu, 11:40:20
1 0

Pravda, taky by mě to dost zajímalo Vzhledem k tomu, jak dobré má Katakuri KH, budou asi "random útoky" celkem k ničemu... To může fungovat tak na ty, kteří mají běžnou úroveň KH. Mě napadá jedině přes Luffyho rychlost (což zase teda nevím, jestli může být tak rychlý, to by asi bylo kapku divné, vzhledem k tomu jak to zatím vypadá) nebo to celkově nějako obejít. Například kdyby ho začal presovat do malého prostoru, který by byl obalený haki, prostě něco takového divného. Uvidíme... Těžko říct. Doufám ale, že bude to vysvětlení dávat smysl... (Samozřejmě pokud ho porazí a nějaký způsob najde )

#10442 Noren, 10. listopadu, 14:56:39
2 0

Takže nic??? Vážně? Ten boj se konečně rozjel, ale Luffy nic nestihl udělat díky jeho časovému limitu? Opravdu nevím, jestli se mám spíš smát, nebo brečet. Ve chvíli, kdy Luffy objevil Brulle a proskočil s ní zrcadlem přímo k BM, jsem se opravdu začala smát... Na jednu stranu jsem opravdu zklamaná, protože si myslím, že Luffyho boje s Katakurim si už neužijeme, na druhou stranu jsem, ráda, že se to konečně někam posunulo. Ukázal se Sanjiho ďábelský plán na dort tak lahodný, že skoro zabíjí, zase jsme trochu pohlédli do zákulisí BM pirátů a dočkali jsme se i nějaké té linky ze Sunny... Zase taková všeobecná kapitola. No, ne, že bych byla úplně spokojená, ale myslím si, že začátek arcu byl horší... Uvidíme, jak se to bude (ne)vyvíjet a s klidem počkáme, jestli bude Wano lepší (plně doufám, že ano)

#10443 Balthazar6, 10. listopadu, 16:26:44
1 0

Ja si myslim, ze je dobre, ze Luffy Katakuriho nakonec neporazil. Je videt, ze v soucasne dobe nema dostatek sily na to postavit kteremukoliv z Yonko. Takze jak pise Noren bude zajimave sledovat, jak se pribeh (ne)bude vyvijet dal.

#10444 Luffy94, 10. listopadu, 19:22:55
1 0

A kde bolo povedané, že súboj skončil? Luffy si zobral Brulée so sebou, aby sa tam mohol zase vrátiť. Keby tam chcel Katakuriho nechať a ujsť, tak by Brulée zviazal a niekam skryl. Luffy vs. Katakuri bude definitívne pokračovať. A tým, že to Luffy prerušil, si to možno ešte zhoršil, pretože pochybujem, že Katakuri bude v Mirror World medzitým len sedieť ležať a napchávať sa šiškami. Určite sa na neho nejako pripraví.
Jediné, čo ma udivuje je to, že Luffy proste nedokáže svojvoľne "vypnúť" G4 a ušetriť si tým Haki, ale je v ňom až do vyčerpania.

#10445 Noren, 10. listopadu, 22:14:09
2 0

Tak, jasně, že je dost dobře možné, že spolu ještě můžou bojovat, stát se může cokoli, ale nevím, jestli to budou stíhat... Dort už je v podstatě hotový, skupiny pirátu jsou v pohybu... Možné to je... Třeba by se mohli všichni střetnout na Cacao Islandu a v rámci toho by mohli ten boj dokončit... Možná? Jasně, že Katakuri se těžko přestane aktivně podílet. Na druhou stranu se už k tomu prostě dost dobře nemusí dostat. Jak říkám, uvidíme
Jinak zajímavý postřeh s G4. Ale myslím, že je i možné, že se jenom snažil utéct kousek od Katakuriho a kdyby ho "vypnul", Katakuri by ho hned dostal. Takhle to dost možná Luffy mohl vyhodnotit, protože i ve chvíli, kdy používáš G4 jen chvíli, pořád nemůžeš nějaký čas používat Haki. Proto bych i řekla, že je možné, že ho dokáže "vypnout", ale v té situaci se mu to jevilo jako nevýhodné...

#10446 PHILLman, 11. listopadu, 12:31:30
1 0

právě že si uvědomil, že už nemá čas a začal zdrhat.
Určitě může vzduch vypustit a haki uvolnit. To, že by to nedokázal, se mi zdá jako hovadina.

Hakuhódžó no senši