Fórum – O nejnovější kapitolce

#11017 Noren, 9. listopadu, 14:59:20
0 0

Tak, on už se Kaido hezky opil, že A hlavně může být dost náladový. Navíc možná bere jako větší potupu Luffyho to, že ho uvězní a udělá z něj svého podřízeného. To by ukázalo, že Luffy přece nemůže být nějaký pátý Yonko. Kdyby ho jenom zabil, zničí to jeho myšlenku mnohem míň. Takže, ne že by nebylo trochu divné, jak se Kaido zachoval, na druhou stranu o něm zatím víme prakticky jen to, že je pro něj alkohol důležitější než chycení Lawa... Tady by mě třeba zajímalo, jestli je to prostě jenom alkoholik nebo jestli pije i z nějakého jiného důvodu. A taky je možné, že je prostě a jednoduše střízlivý rozumnější...
Zajímalo by mě, co přesně je v těch novinách o Luffym napsáno. A hlavně... Kdo je to u Luffyho cely?

#11018 PHILLman, 9. listopadu, 18:56:39
0 0

Ta gejša byla nejspíše Robin, která se infiltrovala.
Nebo myslíš toho záhadného střelce rybích kostí? to by mě také zajímalo

#11019 Franky, 9. listopadu, 20:57:10
0 0

mmm takze Wano sa nam nakuskuje na casti ...
Tym strelcom bude asi nejaky mink podla toho znazorneneho vrcania ci co to bolo .
A kedze mame Kida a Luffyho v vezeni tak dalsi wano part by sa mohol zamerat na 100% na ich zachranu . coz mi dava nejak dokopy zlucenie luffyho a Lawovej aliance zo zbytkom Kidovych piratov .
jedna vec ma ale docela nastvala . Druhy Yonko a Luffy je zase za mrezami rlly ? :/

#11020 Noren, 9. listopadu, 21:59:14
0 0

Robin to podle mě nemůže být hned z několika důvodů.
1. Neměla na to čas. Vidíme, že teprv překvapeně reaguje na zprávy o Luffym. Tahle osoba tam přichází hned po jejo uvržení do kobky.
2. Když se podíváte na nehty, Robin je má nevybarvené (nenalakované), kdežto ona osoba ano.
3. Je tu už ta samotná reakce/konverzace... Není úplně jasné, kdo mluví, ale stejně... Prostě ne.

K tomu střelci kostí... Vypadá to na někoho, kdo zná Luffyho. Nebo k němu má minimálně kladný vztah. Vzhledem k tomu, koho sestřelil.

#11021 Mafalou, 9. listopadu, 22:31:28
0 0

Franky, to nebolo vrčanie ale grgnutie si po fajnovej rybe . Ja si myslím, že v cele by mohol byť jeden zo samurajov, ktorých spomínal Kinemon (Kawamatsu alebo Denjiro). Keď sa Kaido stretol so Shutenmarom a spomenul si naňho videli sme, že proti Kaidovi stáli dvaja. Čo keď Shutenmaru (Ashura Doji) vtedy dokázal ujsť ale druhý samuraj nie, 20 rokov je zatvorený a doteraz sa im ho nepodarilo zlomiť ? Čo sa týka gejše tak si myslím, že ju Oda len použil obrazne (vôbec tam fyzicky nie je) a jej úlohou je ukončiť prvé dejstvo "hry". Opona sa zatvára.

#11022 Jens10, 10. listopadu, 16:26:48
0 0

To HH za chvíli bude mít každá druhá postava :D Nečekal jsem, že Luffy skončí ve vězení, zrovna když něco podobného bylo u Big Mom. Kaido se mi zatím jeví jako docela "pohodař", který by raději chlastal než honil Trafyho.

#11023 locika, Včera, 13:33:15
0 0

A je zase v base .. som trosku sklamana ze to oda riesil takto...

Hakuhódžó no senši