Fórum – O nejnovější kapitolce

#8479 Pirate King, 1. června, 13:05:38
2 0

Shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!! Tak toto som naozaj nečakal. Po plot twiste s Caramel ešte takýto koniec?

Po vraždách, rasizme, otroctve, genocídach,... teraz ešte kanibalizmus? Ak vám niekto povie, že One Piece je detinský, dajte mu prečítať túto kapitolu.

#8481 Lombi-Gardea, 1. června, 17:38:01
0 0

Je to brutka, ale víc nemůžu skousnout podávání drog dětem na Punk Hazardu. Možná je to tím,že už jsem v tom věku

#8482 Pein44, 1. června, 17:49:31
0 0

o kanibalizme sme už ale počuli

#8483 Pirate King, 1. června, 17:53:33
0 0

Ale nie doslovnom kanibalizme.

#8484 Retghar, 1. června, 18:07:35
4 0

Tomu se říká mít pořádnou žravku Tak o manze OP snad nikdo netvrdí že je dětinská to jen anime to kazí.

#8485 Franky, 2. června, 17:21:14
0 0

To som vazne zvedavy ci to tam nechaju povodne z mangy alebo spravia nejaku habaduru ako z WB v marineforde ... toto proste musi ostat v anime aj keby co bolo inak to strati absolutny vyznam medzi mangou a anime ...
ako keby ste robili kolac podla obrazka ale aj tak tam neadate polevu pretoze sa vam nepaci a nechuti ... -.-"

#8491 Kizaru, 3. června, 12:17:14
0 0

Pirate King: Tak Zeff si snědl nohu, aby přežil. A Wapol je taky svým způsobem kanibal

#8492 Pirate King, 3. června, 13:50:37
0 0

Aj ženy, ktoré prehĺtajú, sú svojim spôsobom kanibaly.

Áno, viem o Zeffovej nohe a Wapolovi, ktorý spojil svojich podriadených do jedného tela tým, že ich najprv zjedol. Ale v ani jednom prípade nikto neprišiel o život. Zabiť niekoho takýmto spôsobom je dosť brutálne a niečo takéto by som v OP naozaj nikdy nečakal, skôr v nejakom Berserkovi.

#9155 Pirate King, 31. srpna, 14:13:16
0 0

PedroForNakama

Ťažko mi je uveriť, čo sa stalo v dnešnej kapitole a naozaj som nečakal, žeby sa Pedro obetoval pre ostatných. Na jednej strane je pravda, že toto je One Piece a postavy prežili aj horšie veci (Pell, Pagaya,...), na druhej strane sme už v Novom svete, kde sme už mali možnosť vidieť, že tu už postavy naozaj umierajú (Monet, Vergo,...).
Ak by aj naozaj nakoniec prežil, nič to nemení na tom, že najbližšie kapitoly budú Luffy a ostatní (predovšetkým Carrot) na tom dosť mizerne po psychickej stránke. U Luffyho očakávam v ďalšej kapitole silný rage (keďže v Rybáckom ostrove povedal, že už nedovolí, aby niekto zomrel), ktorý si vybije na Katakurim.
Čo si myslíte vy? Prežije Pedro?

#9157 Balthazar6, 31. srpna, 14:32:44
0 0

Me tohle zase tolik neprekvapilo, jak uz vime, tak Pedrovi uz moc zivota nezbyvalo a se Slamaky sel s vedomim, ze uz se zpet na Zou nevrati. Bude velmi zajimave sledovat, jak se to na Luffym podepise, jestli nahodou neukaze neco noveho.

Hakuhódžó no senši