Fórum – O nejnovější kapitolce

#10580 AngeeCz, 22. 12. 2017, 15:30:43
1 0

Hodný Luffy

#10581 Noren, 22. 12. 2017, 22:20:41
2 0

Takže minkodlačí podoba se obtížně ovládá... Jak překvapující.
A ten Jinbe... Achich ouvej, ještě, že tam není Ussop...
Sanji ukazuje se kuchařské umění a odhodlání, takže nic nového pod sluncem...
Hrozně to stojí na místě.
Chci Luffyho! Hlavně ať se to někam pohne! Prosím! Já mám OP opravdu ráda a s chutí čtu každou kapitolu, ale tenhle arc je hrozně zdlouhavý. Není to tak, že by nebyl zajímavý, ale prostě zdlouhavý, hrozně pomalý...

#10582 Luffy94, 22. 12. 2017, 23:18:54
1 0

Tiež si myslím. Mal som za to, že prekazenie svadby bude vyvrcholením tohto arcu a potom so Sanjim rýchlo utečú a sme vo Wano. Lenže ten útek už trvá na môj vkus dlho. Jasné, toto je teritórium Yonka a Oda chce ukázať, že Yonkov treba brať seriózne, ale to už sme sa presvedčili niekoľko krát počas tohto arcu a vždy z toho nejako vyviazli a určite z toho nejako vyviaznu aj teraz.
Ja už proste chcem Wano arc s Robiňkou. Veď ja už si ani nepamätám, ako vyzeral Zoro!

#10583 kubik852, 23. 12. 2017, 14:12:16
0 0

Neviem mne to už prišlo zdĺhavé už od Dressrosy , také strašne natiahnuté a strašne veľa úplne ale úplne nepodstatných kapitol. Ako v tomto arcu sa strašne teším že čo ukážu všetci z big mom posádky ako ty best členovia ale tak od každého trošku ukázali ale od nikoho dokopy nič :/ Nech je to Wano dufam že to bude už konečne super arc pri ktorom budem chcieť aby žiadna epizoda nemala koniec ale aby to stále pokračovalo :D

#10604 Noren, 12. ledna, 15:02:31
1 0

Tak poslední kapitola podle mě naprosto božská
Luffy byl úžasný, je vidět, jak se během boje postupně vyvíjí, navíc i Katakuri už postřehl pokrok v Luffyho KH. Luffy ho zjevně nějak přemůže skrze Haki... Navíc je k tomu boji vidět spousta takového "pozadí" − rozbíjející se zrcadla a tak a navíc Stussy (jaképak úmysly má asi CP )...
Propojení Sanjiho a Luffyho slov sice není nic nového, ale je to milé. Chopper konečně ukázal svoji monster podobu, doufám, že už si toho konečně někdy někdo všimne a zvýší mu odměnu. A samozřejmě BM... Obrovská duše a citlivý nosík Konečně se začínají scházet dohromady

Prostě super kapitola a ať už je tu další!

#10605 PHILLman, 13. ledna, 13:27:40
1 0

ale bylo to nějaký moc rychlý
šup šup a je zase po kapitolce
a jsem zvědavej, jestli ten dort dokáže mámu sundat. Přeci jen je to největší jedlík z OP

#10606 Noren, 13. ledna, 13:49:37
0 0

Ony jsou všechny ty kapitoly, alespoň poslední dobou, dost krátký...
A já doufám, že ji ten dort sundá, ať už se to dál nekomplikuje

Hakuhódžó no senši