Fórum – Diablovo Ovocie

#2243 Limetka, 13. 3. 2013, 22:54:19
2 0

V tom případě mě napadá jedna věc. Co by se stalo, kdyby to ovoce na dně moře sežrala nějaká ryba? To by se jako utopila? *3*

A o životnosti se nic neví, Terry. Ví se jen to, že DF jsou hnusný, co se tedy chuti týče. *3*

#2244 root, 13. 3. 2013, 22:58:02
2 0

nevidim důvod, proč by se DF rozpustilo, rozložilo někde v moři nebo i na souši *1*

#2245 Terry, 13. 3. 2013, 22:58:56
2 0

neutopila by se *3* ryby dýchají žábry ikdyž se nehýbou, to znamená, že by asi nakonec umřela hlady :D ale kdyby DF sežral žralok tak jo, ten by se udusil během chvilky *3* taky jsem si říkala, že nikdy nebylo řečeno, jestli DF někdy zhnijí nebo tak něco po delší době... ale řekla bych, že buď mají hodně dlouhou trvanlivost nebo se možná vůbec nekazí *3*

#2345 Undystian, 21. 3. 2013, 14:53:41
2 0

Zaujma ma otázka, prečo vlastne Doflamingo získal ovocie Mera Mera no Mi. Ja som si myslel že to ovocie už ked niekdo skonzumuje, že sa opäť neobnoví. To znamená, že ked zabijeme uživatela je možné, že jeho druh ovocia narastie znova?

#2346 Deidara, 21. 3. 2013, 15:01:29
2 0

Pokud uživatel DF zemře, jeho ovoce se zase někde objeví, neví se přesně kde, ale vždy se objeví znova, to je teď už jisté.

#2347 Levi, 21. 3. 2013, 15:12:32
2 0

Po smrti uživatele se schopnost DF přenese na nejbližší vhodné ovoce, pokud jsem to pochopila správně. Vím, že sem si to přečetla někde taky na fóru, ale nevíte někdo v který kapitole je to řečený? Já si toho vůbec nevšimla.

#2348 Luffy94, 21. 3. 2013, 15:26:57
1 0

Povedané to, ak sa nemýlim, nebolo nikde, ale tu máš názornú ukážku toho, že to tak je:

http://www.batoto.net/read/_/121355/one-piece_ch676_by_mangarule/6

#2349 Levi, 21. 3. 2013, 15:37:37
2 0

Ahá já tuhle kapitolu prolítla docela rychle tak mi to asi napoprvé nedošlo. Dík *3*

#2350 Luffy94, 21. 3. 2013, 15:50:53
1 0

Nemáš za čo. Ešte k Undystian-ovmu

Ja som si myslel že to ovocie už ked niekdo skonzumuje, že sa opäť neobnoví.

kniha s diablovými ovociami, kde sú informácie a obrázky každého jedného, a ktorú čítali napr. Sanji alebo Kurohige a vďaka tomu si aj vybrali, kt. by chceli, bol Vegapunk schopný poskladať práva vďaka tomu, že tieto ovocia už kedysi niekto zjedol. Tak to vysvetlil Oda v jednom SBS. Z toho jasne vyplýva, že DF bude vo svete OP pravdepodobne nastálo a po smrti ich užívateľov sa opäť objavia. Ak sa samozrejme niečo nestane, ale to už by som zachádzal do vytvárania teórii a radšej sa chcem držať faktov.

#2351 glumidlo, 21. 3. 2013, 18:10:50
2 0

Otázka je, kdy a jak to ovoce DD získal. Asi dost pravděpodobný bude, že se tak stalo během války, kdy měl u sebe ovoce. Pak je taky možný, že ho měl někdo jinej z podsvětí a DD ho od něj získal. A nebo ho zkrátka mohl najít, což se mi moc nezdá.

#2352 Deidara, 21. 3. 2013, 19:41:08
2 0

Mě to vůbec nepřekvapilo, že to ovoce získal. Má prachy, má moc, človvěk v jeho postavení a s jeho kontakty se může dostat prakticky k čemukoliv bez větší námahy *3*

#2353 Hassassin, 21. 3. 2013, 19:56:46
2 0

zaujimalo by ma preco wg nezhromazduje ovocia... pretoze vedsina nebezpecnych piratov nejake to ovocie ma.... tym ze by ich zhromazdovali atp by si myslim dost znizili pocet nebezpecnych piratov

#2354 Limetka, 21. 3. 2013, 20:01:26
1 0

Piráti taky mají počty a Haki, takže asi tak.

DF se ve světě asi prostě objevují, pokud není použita "metoda vynětí pomoci patřičného ovoce z těla umírajícího". Je dost možný, že to DD prostě koupil. *3*

A že by Mariňáci shromažďovali ovoce a za zásluhy je rozdávali svým členům? Ne, to by se mi nepáčilo. Myslím, že lidé od Maríny si svá ovoce našli, nebo se přidali již s nimi. WG by je asi spíš uzavřeli, nebo donutili ty nejsilnější, aby je snědli a měli tak větší sílu (jo, některý DF jsou k hovnu) -- > větší síla v rukou WG.

#2355 Deidara, 21. 3. 2013, 20:06:47
1 0

Já bych řekl, že se o něco takového asi pokusili, ale nové DF se objevují pravděpodobně většinou někde v novém světě, kde vládnou Yonkou a pro vládu není zrovna lehké v takové oblasti něco podnikat. Dál když ovoce najde třeba nějaký civilista, tak ho asi jen těžko odevzdá vládě, radši ho prodá na černém trhu, nebo zbohatlíkům a inkasuje za něj slušný balík. Ale WG určitě sem tam nějaké to ovoce získá, viz SP9, kdy měl Spandam hned 2

#2356 Luffy94, 21. 3. 2013, 20:30:35
1 0

Tak pozrite sa na to takto: piráti sú dobrodruhovia a plavia sa po svete, objavujú nové ostrovy, kdežto Mariňáci sú väčšinu času zavretí na svojich základniach a do pohybu sa dajú naozaj len raz za čas a aj to väčšinu času strávia na otvorenom mori chytaním pirátov a nie navštevovaním ostrovov. To hovorí samo za seba, kto má z týchto dvoch frakcií väčšiu pravdepodobnosť nájsť nejaké DF.

Druhá vec je, ako už Deidara spomenul, že ak DF nájde náhodou civilista, radšej ho predá pirátom a zinkasuje za to nejakú sumu, než príde na miestnu Mariňácku základňu, kde im DF odovzdá a o nejakej odmene môže len snívať. Môže od nich dostať maximálne pochvalu za to, že sa "zachoval správne".

DF je skrátka príliš vzácne na to, aby svet dovolil a navyše v Ére pirátov, aby ich vlastnila len jedna jediná frakcia - Svetová vláda.

#2357 Deidara, 21. 3. 2013, 21:04:07
2 0

Nedávno sem četl docela zajímavou teorii:

Existují 3typy DF - Logia, Parameisha, Zoan. Nicméně existuje ještě jedno jediné DF, které je nadřazeno všem DF. Je uloženo na Raftelu, kde ho přechovávají jeho původní obyvatelé od doby prázdného století. Toto ovoce je určeno pouze pro vyvoleného, který podle pověsti má porazit zlo v tomto světě(tím sou myšleni Tenryuubito) a nastolit spravedlivý řád ve světě.

Co na ni říkáte? Mě to příde docela zajímavé, ikdyž trochu přitažené za vlasy *3*

#2358 Limetka, 21. 3. 2013, 21:14:35
1 0

Ovoce Dobra. Svých pohledem uděláš z každé osoby dobráka. Trololol. *3*
A ano Luffy94, Woshu Woshu no Mi měla babča z Marinefordu, nicméně Oda by mohl udělat vyloženě ovoce Dobra.

Ne, teď vážně.. pokud by existovalo ovoce nadřazený všem, tak co by to sakra mělo bejt za schopnost? Některý jsou už teď těžce overpowered, tak co by ještě šlo nad ně?

#2360 Deidara, 21. 3. 2013, 21:17:44
2 0

Já bych ani neřekl, že je to proti ostatním DF userům, spíš mu to má pomoct proti něčemu co třímá v rukou WG, nějakou hrůzostrašnou sílu, díky které tenkrát ovládli svět

#2361 Hassassin, 21. 3. 2013, 21:28:22
2 0

tak myslim ze skoro viac menej nadradene ovocia bola logia ze BB ma skutocne silne ovocia tak hadam ako super op su tie 3 zbrane nie?

#2367 Terry, 21. 3. 2013, 22:52:17
2 0

hmmm... nadřazené ovoce? *3* ono se to opravdu dost v těžku představuje, jaké ovoce by mohlo být silnější než ty šíleně nadupané logie... jediné co mě tak napadá by bylo nějaké ovoce, které by dokázalo okopírovat schopnosti jiného DF, to by mohlo být dosti OP, ale osobně by se mi taková vlastnost nelíbila *3* to by bylo cheatování! *3* na Raftelu samozřejmě může být cokoliv, ale tahleta možnost se mi nějak moc nelíbí, navíc, co by s ním Luffy dělal? *3*

Hakuhódžó no senši