Fórum – Diablovo Ovocie

#317 root, 28. 1. 2013, 17:03:23
2 0

Co se týče druhů jako takových, nejraději mám mythical zoany, naopak nejméně rád mám asi logie.

Co se týče konkrétních ovocí, v kategorii Paramecia patří k mým nejoblíbenějším Doku Doku no Mi, úlet v podobě Doa Doa no Mi a nově Buki Buki no Mi. V zoanech to krom mythicalů bude hlavně Kakuova žirafa a co se týče logií tak to bude Pika Pika no Mi a ty potimeskipové. Takže Yuki Yuki no Mi od Monet a Caribouovo bláto.

A co za ovoce bych chtěl? nějaký dosud neexistující mythical zoan. Sfingu, Hydru, Nagu, Baziliška, nebo něco podobného.

#319 Undystian, 28. 1. 2013, 17:13:48
2 0

Mňa napadol Mýtický zoan, Samotný Diabol :D

#320 Luffy94, 28. 1. 2013, 17:21:45
1 0

Prečo nie? Keď bol Sengoku "Budha"... Hito Hito no Mi: Model Ruciferu (Lucifer) *3*

#322 Undystian, 28. 1. 2013, 17:30:50
2 0

Hito Hito no Mi by bolo dobre označenie ? Znamena to boh ? :D

#323 Luffy94, 28. 1. 2013, 17:32:17
1 0

človek *5*

#326 Limetka, 28. 1. 2013, 17:46:09
1 0

Tak těm bystřejším už asi došlo, že se ovoce dělí na druhy a podruhy...

Logia - ty bych nijak nedělil, ale pokud někdo chce, tak jsou to elementy a ne-elementy. Důvod? Temnota prostě elementem není.. a toho je a bude určitě víc.

Paramecia - Tady v tom dělení nemám jasno, nicméně bych to dal asi takhle.. Modifikace těla (Gomu Gomu no Mi - Luffy, Supa Supa no Mi - Daz Bones, atd..). Sem by patřil ale i Rust Rust no Mi kapitán z Enies Lobby a Magelan. Pak Modifikace těla, při který jste schopný to tělo rozdělit. To byl ten "Wheel Wheel no Mi" kapitán z Enies Lobby arcu.
No a přibyde toho víc, zatím mám další podskupinu a to je ovoce, který vám umožňuje modifikovat tělo ostatních, prostě odvětví ovocí, který dělá něco s tělem jiných (se svým taky) - sem řadím Ope Ope no Mi Law, "String String no Mi" - Doflamingo, ale to se zatím neví, může to bejt jinak. Ale i Bonneyino ovoce! Law vás rozseká a přehází (třeba), Bonney omladí, Doflamingo ovládá. Zejména Lawovo a Doflamingovo ovoce mi přijdou, že jsou z jednoho rodu ovocí přímo..

Tady toho taky přibude víc.. dyžtak mi návrhy na podskupiny a takovýhle divný dělení házejte pod to v komentech. Ale jde mi hlavně o rozdělení, prostě skupiny a jaký ovoce tam patřej.. né nutně mít zmapovaný každý ovoce, jen obecnej přehled.

Zoan - Zoan je typ. Pak jsou skupiny a jedinci a dejme tomu, že čeledi.. nasrat, nevím, jak bych to napsal.

Prostě Ancient, Mythical a "normální". Třeba budou ještě nějaký, to nezavrhuju.

No a pak se asi dělej do skupin. To je třeba "Létací DF" - Pell, Lafitte..

Čeleď Zoan, Skupina Létací, Jedinec Sokol ( Pell ); (Na tom pojmenování zas tak nesejde, ať to je třeba druh, pod-druh a podpod-druh...)

Tady se to dá rozvést.. Chopper má Hito Hito no Mi, ne? Stejně tak Sengoku (díky, Luffy94). Pak je tu Dalton a Kaku, pokud mě pamět neklame, tak měli Ushi Ushi no Mi? Jyabura a Lucci? Nebudu hledat, co to měli, ale jsou to šelmy. A pak tu budou ještě plazi (Sara Sara no Mi : Axolotl, atd..)

Každej už jistě chápe..
A jak říkám, bude toho víc.. Snad něco takovýhleho Oda zamýšlí/připravuje

#327 Smile, 28. 1. 2013, 17:55:22
2 0

Ještě Artificial Zoan bych přidal, viz Momonosuke.

#328 Luffy94, 28. 1. 2013, 17:56:27
2 0

So samotným delením nemám problém, len si nemôžem odpustiť poznámku na tú temnotu. Temnota, alebo temná hmota tvorí 99,9% vesmíru a je to pre vedcov asi najväčšia záhada hneď po tom, ako vesmír vznikol. Nie je to len tma, ako by si niektorí pomysleli, ale opak svetla, tak ako je hmota a antihmota. Nejdem to tu rozoberať, skrátka len chcem podotknúť, že aj temnota je element, rovnako ako Borsalinove svetlo.

Inak, počuli ste, že Kizaru je v skutočnosti svetlo, ktoré zjedlo ovocie Hito Hito no Mi, Model: Retard?
...dobre, toto som si už mohol odpustiť *3*

#329 root, 28. 1. 2013, 18:01:52
2 0

no to spíš guma sežrala hito hito no mi, model: retard *3*

#330 Limetka, 28. 1. 2013, 18:02:05
1 0

Ten se povedl. *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Ale tak on je květinové dítě, hippík! :D

#331 Luffy94, 28. 1. 2013, 18:38:21
1 0

A ktorá hmota vyžaruje svetlo? Pokiaľ viem, tak hmota svetlo len odráža.

Svetlo ako protiklad temnoty som použil len ako fakt, že ovocie Pika Pika no Mi je protikladom Yami Yami no Mi.

Ako vlastne vidíte definíciu "elementu"? Pevná, plynná alebo kvapalná látka? V tom prípade by elementom nebol ani blesk, rovnako tak ako vyššie spomenuté svetlo.

#332 Smile, 28. 1. 2013, 18:51:57
2 0

Pokud vím, tak elementy nejsou vědeckou, ale filozofickou záležitostí. Mění se podle kultur. Indové, Řekové, Japonci, atd. Každý považuje za elementy něco jiného. Nejčastěji mezi ně patří Země, Vzduch, Voda a Oheň. Ale neexistuje něco jako "definice" elementů.

A co se té temné hmoty týče, je to pořád jen domněnka. Nedá se pozorovat, její existence je odvozená od jejích účinků na viditelnou hmotu a všechny čísla, z kolika procent tvoří vesmír a podobně, jsou to jen odhady, výpočty u kterých není garance, že jsou přesné. Jedni vědci tvrdí to, druzí ono.

#333 Limetka, 28. 1. 2013, 19:06:26
1 0

Pořád očekávám Logiu Větru (Mohl by to být Dragon, ale kdyby Oda vytasil Weather Weather no Mi, tak bych mu byl vděčnější... ale to by pak kontradiktovalo Namininým schopnostem...), Logiu Vody.. původně to má platit tak, že DF useři jsou slabí proti mořské vodě, proto si myslím, že by bylo fér to dodržovat a nechat je plavat v bazénu! *3* Ačkoliv Mizu Mizu no Mi by asi bylo slabinou každého ovoce.. Představím si akorát Aokiji, jak tu vodu mrazí, Ace a Akainu ji nechaj odpařit a Crocodile ji vysuší.. no nic, to se nestane.

Smile : Zemský element? Jako jasný, těch základních elementů je snad 6, ne? O tomhle jsem přemýšlel, ale co by to dělalo jsem nevymyslel.

#334 root, 28. 1. 2013, 19:18:15
2 0

Luffy: hvězdy? veškerá hmotná tělesa, která tohle specifické záření sama vytváří. Jinak, že by hmota pouze odrážela světlo jsem jaktiživ neslyšel, někde, nějak vzniknout muselo. A jelikož je vesmír tvořen (pravděpodobně) soustavou různých hmot (a nějakou tou temnou energií), nějaká to musí mít na svědomí. Pokud se ale se zářením hmoty pletu, rád se nechám poučit a poprosím o zdroje. *1*

Ad element: Souhlasím se Smilem s tím, že je to především otázka regionální filosofie, jen jsem chtěl poukázat na to, že se o pár postů dřívě právě aplikoval relativně fyzikální pohled na, řekněme metafyzickou otázku. (skoro jak Aristoteles)

#335 Smile, 28. 1. 2013, 19:18:29
2 0

Nic jako "základní elementy" není. Prostě to, co my považujeme za elementy, nepovažují za elementy třeba v Indii. Prostě to není jako já nevím, obsah plynů ve vzduchu, který se dá jasně stanovit. Elementy jsou prostě jen filozofickou záležitostí. Třeba v Číně považují za element dřevo, v Japonsku zase prázdnotu.

#341 Shimik, 29. 1. 2013, 14:21:40
2 0

Undystian : Ešte sa vratim k tomu čo si napisal par stranok naspet , že naštastie že yami yami no mi proste neni na celom tele a nefunguje ako ine logie , ak si to myslim tak že by bolo moc ower powerd tak to nesuhlasim , logie su proti haki prakticky bezmocne , napriklad vystrelim gulku nabitu haki do crocodila a ten dostane priamy zasah , ale vystrelim gulku nabitu haki na BB tak on pred seba da trochu temnoty a gulka bude pohltena , takže to že sa sam nemeni na temnotu berem ako výhodu nie naopak , a ano kludne to može stihnut , ved to bude možno hlavny zaporak tak je blbost abi sa nebranil proti gulkam , to je všetko čo som chcel povedat

a ešte toto si nemožem odpustit :D (mangu nečitam , ešte sa len chystam)

SBS Corner volume 58 myslim

D: When does Whitebeard use the boomerang he's got under his nose?
P.N. Chiichan
O: Hmmm, well... Maybe when he's in the park with his dog...
"So! Go and get it! Stefan!" *runrunrun* "Woof?"
"It's not a frisbee, so it's coming back! Gurarararara!"
...or what!?

špecialne chcem upozornit na to Stefan :D , som nevedel že v japonsku sa použiva meno Stefan

#394 Undystian, 29. 1. 2013, 21:22:29
2 0

:) Zabúdate, ze Akainu bol preseknuty cez rameno pomocou haki, bielofuzovými komandérmy, a miesto po seknuti sa mu zacelilo. Pretože to je aj o úrovni haki Logia typu. To že je človek logia typ, ešte neznamena že nepoužíva haki na obranu. Presne ako ju niekdo môže používať na utok, tak aj na obranu.

#591 Limetka, 8. 2. 2013, 19:46:42
1 0

Undystian: Na to tu asi nikdo nezapomíná, ale jak to, prosím tebe, souvisí s tím, co se tu řeší? Je to prostě tak, že Logia je ti naprd, když protivník je na dostačující úrovni Haki. Akainu je prostě jedna z nejsilnějších postav OP, tak je jasný, že ani Haki uživatelé ho nijak zvlášť nezprasí. Osobně by mě zajímalo, co by proti němu svedl Vergo, to je fight, kterej bych chtěl vidět a ano, nezapomínám na to, jak si WB podal třema ránama Akaina...

Ale nějak moc extra silnejch haki uživatelů tu zatím není.. Shanks, mrtvej WB, nikdo jinej zatím neprokázal nabušený haki, jen toho Verga bych přidal.

Nesuďte, ale Luffyho haki by zatím Akaina nezprasilo.. určitě by mu červená tekla, ale nijak vážně. Vždyť Marco, nejsilnější divizní komandér mu tehdy neudělal nic. A sice se Luffy hodně zlepšil během TS, ale nemůže bejt prostě MOC nad Marcovou úrovní. Budu optimista a řeknu, že teď by sundal Marca ( i s tím jeho Phoenix DF), ale byl by na "verge of death". Ale tak každej má jinej názor, tak sem s tím.

Každopádně, Logia je dobrá leda kvůli tomu, co umí. A né každá, třeba Smokerovo ovoce je žádná sláva jakožto Logia. Ale většina Logií je dobrá alespoň na "AOE" ( z geek terminologie) - čili plošné útoky. *3*

Když to změní klima na ostrově, tak to něco je..

#592 Slejhy, 8. 2. 2013, 20:14:00
2 0

Jestli se nepletu, tak měl Luffy problem i s Ceasarem, i když se naučil používat haki

#594 Limetka, 8. 2. 2013, 20:44:03
1 0

Jo, to jsem taky někdy někomu říkal... Mlátil ho gear 2 haki hlava nehlava a z CCho krev tekla, ale o pár stránek dál byl bez škrábance... a pak Luffymu vysál vzduch a puff. Ale zase je pravda, že ho pak konečně sundal Gear 3 haki Grizzly Magnumem, takže kdo ví, jak to je... Oda snad někdy půjde s tím haki trochu do hloubky, ta škála možností zatím je až zbytečně moc velká.

Hakuhódžó no senši