Fórum – Jak ve skutečnosti je silný "doplň postavu"?

#7582 ironcrow, 20. 11. 2015, 19:54:30
2 0

Jako, upřímně si nemyslím že haki má něco s tím bleskem společného, ten střet HH je ohraničen blesky jen pro efekt, stejně jako BH je zčernání. Netvrdím že to tak je, ale prostě mi přijde "jsem mistr haki, sesmahnu tě bleskem" zkrátka zcestné. Takovej Rayleigh nebo Shanks by rozdával blesky kudy by chodil, s jejich úrovní haki. A ohledně náhody v loguetown... jako fakt Dragon zachrání svého syna před Smokerem, ale nechá na náhodě když je skoro popraven Buggym? To zní taky docela nesmyslně. Kor když to nejvyšší bod rozhodně nebyl, když se koukneš.

#7583 Pein44, 20. 11. 2015, 20:03:05
3 0

podla mňa dokáže manipulovať s počasím vytvárať búrky určite aj hurikány a tornáda a dokáže ich rôzne používať napr zacieliť blesk z búrky ako na Buggyho alebo zacieliť vietor na určité miesto ako pri požiari Grey terminalu ale dokáže aj ukludniť počasie napríklad ked na mori zúri búrka

#10760 Antitalent, 25. dubna, 14:44:32
0 0

Jak ve skutečnosti je silná Alvida?

#10762 Luffy94, 25. dubna, 18:48:18
1 0

Pred získaním Diablovho ovocia bola fyzicky dosť silná na to, aby bola kapitánkou, ktorej sa obávala aj vlastná posádka. Táto fyzická sila jej pravdepodobne zostala aj po zjedení ovocia, keďže stále so sebou nosí kyjak, ktorý mala predtým.
Jej ovocie jej dáva veľkú výhodu proti tým, ktorí neovládajú Haki, alebo nemajú schopnosti, ktoré by im pomohli spôsobiť jej zranenie a takých je v Paradise veľmi málo, takže tam mohla patriť medzi pirátsku elitu.
Keďže sa však rozhodla vstúpiť do Nového sveta, kde sa to len hemží ľuďmi s Haki a OP schopnosťami, jediné, čo ju ako tak chráni je Buggyho titul a jeho prívrženci.
Ak by som mal jej silu prirovnať k Mariňáckym hodnostiam, videl by som ju asi na úrovni kapitána.
Samozrejme toto je len na základe toho, čo o nej vieme ešte spred TS. Pokiaľ sa počas TS neulievala, určite sa musela zlepšiť.

#10763 Sakazuki, 26. dubna, 12:27:23
3 0

Mě by zajímalo, jak je ve skutečnosti silný Kizaru a kolik nerfů Oda ještě nadělí jeho ovoci do budoucna pod stromeček. Kdybych si měl vybrat ovoce čistě pro bitvu, tak bych si vybral právě jeho ovoce. Poté by záleželo čistě na haki uživatele. Lidé nejvíce mluví o jeho rychlosti světla, kterou dosáhne tím, že se přemění na světlo a pomocí schopnosti Yata no Kagami se přemístí. Právě v této schopnosti zatím vidím jeho největší slabinu, protože mezi jeho přeměnou na světlo je zranitelný, jak dobře ukázal Rayleigh. Jinak je Kizaru v podstatě chodící zbraň. Dokáže vytvořit obrovskou explozi a tím plošný útok. Dokáže vystřelit paprsky na více cílů naráz bez zbytečných dalších škod. Pokud si někdo vzpomíná, tak na velkou vzdálenost dokázal jedním paprskem zlomit klíč, tak že nemůže být pochyb o jeho přesnosti. Co se týče jeho obrany, tak stejně jako další uživatelé Logie se může vyhýbat některým útokům. V souboji s Rayleigh použil schopnost Ama no Murakumo, což je světelný meč a tím pádem užitečná schopnost v obraně na malý range. Také jeho možnost oslepit nepřítele může sehrát důležitou roli v obraně. Když jsem ho nazval chodící zbraní, tak jsem to myslel doslovně. Používá svoje nohy v boji stejně jako Sanji. Navíc svoji nohu přemění na světlo a dokáže tak kopnout rychlostí světla. Podle všeho se svým ovocem pracoval na tom, aby neměl žádné mezery v útoku a obraně. Ironicky jeho zatím jediná očividná slabina je právě schopnost, kterou se přemístí rychlostí světla, což by měla být podle mnohých lidí jeho největší výhoda. Je ale nutno dodat, že ho byly schopny zastavit v přemístění nejsilnější postavy v OP, Rayleigh a Whitebeard. Oba ho však zastavili, když se soustředil na někoho jiného a Whitebeard ho nebyl schopný zranit na rozdíl od Rayleigh. Momentálně je podle OP měřítek věkem na vrcholu s tím, že zažil i předešlou generaci. Pokud si dobře pamatuji, tak je mu 58 a zkušeností musel za tu dobu v boji nabrat už opravdu hodně. Za předpokladu, že neukázal ještě spousty schopností, které s jeho ovocem vymyslel a má awakening, tak nevidím nikoho kromě yonko a starých admirálů, kdo by se mu mohl silou přiblížit a už vůbec ne nikdo z nové generace.

#10764 Luffy94, 26. dubna, 18:49:30
2 0

Kizarovym nerfom je Borsalino samotný, resp. jeho ľahkovážna povaha a správanie. Všetko, čo si vymenoval sú schopnosti, ktoré by v iných mangách mal záverečný boss, ale v OP to tak nebude. Prečo? Pretože Borsalino nemá žiadny cieľ, žiadnu motiváciu. Počas vojny to vyzeralo, ako keby to ani nebral vážne. Možno sa v budúcnosti niečo zmení a zmení sa aj jeho prístup, ale kým je takým, akým je teraz, tak jeho ovocie a jeho schopnosti nebudú využité na maximum.

#10765 Sakazuki, 26. dubna, 19:22:05
2 0

Raději jsem se chtěl vyhnout vyjádření k jeho osobě, protože o něm nic nevíme. Téma beru spíše jako "Jak velký je ve skutečnosti potenciál postavy". Nakonec jak jsi zmínil druh mangy, tak bude muset vyhrát "dobro" nebo-li Luffyho strana. Přece jenom trochu podpořím to, co jsi o Kizarově osobnosti napsal. Byl ukázán po boku bývalého fleet admirála Sengoku minimálně 2x. Jednou to bylo v Sabaody arcu a po druhé ve filleru, když byl mladší. Což mě vede k otázce, proč ho Sengoku nenavrhl na pozici vrchního admirála a stejně tak ho nenavrhl ani nikdo z vyšších míst. Očividně si ho chtějí udržet jako útočnou sílu v předních řadách a jak jsi zmínil, tak nemá žádné vyšší cíle a odhodlání k něčemu kromě tedy soubojů. To zase ale naopak podporuje můj pohled na jeho "skutečnou" sílu v boji. Bohužel nakonec bude postava tak silná, jakou ji Oda bude chtít no.

#10875 Kikan98, 23. června, 23:45:40
0 0

Mně spíš Pika Pika no Mi přijde lepší pro nějakého skrytého agenta, který v utajení napadá nepřátelské základy atd. Rychle se objeví, rychle zničí cíl, a stejně rychle zmizí.
Jelikož je jeho uživatel (nejspíš naschvál) myšlenkově takhle pomalý a tedy podobně rychlý v boji, jako jiní bojovníci, napadá mě, jestli by rychlejší než Kizaru nebyl Enel. Osobně doufám, že se v budoucnu tihle dva utkají, a přál bych Enelovi víc hbitosti.
A jinak, podle mě by se z admirálů i Fujitora mohl vyrovnat Kizarovi, nejen ti bývalí (teda pokud si slovem "starým" nemyslel věk :D). Akorát záleží, jak silnou gravitaci dokáže vytvořit. :D
A k otázce... myslím, že na pozici fleet admirála by měl Sengoku navrhnout jen jednoho, a to radši řekl toho Kuzana pro jeho nejen bojové skilly, ale že by byl i dobrý povahově na tu pozici. A ne trošku pomalejší a právě lehkovážný jako Borsalino.

• Strana:
  • 1
  • 2
Hakuhódžó no senši