Fórum – Staré postavy v Novém Světě ?

#7406 ShinoYumi, 2. 10. 2015, 20:03:51
1 0

Ahojte, chci zde založit takový diskutantský článek, kde by se dalo probrat co a jak je se staršíma postavama ze začátku příběhu.
Osobně si myslím, že tam bude mít nějakou úlohu Kapitán Morgan :D (přece jenom z buggyho kterej měl 15 000 000 odměnu je Schicibukai a v díle 66/67 myslím v dílech kde Coby a Helmeppo omylem vypustily Morgana na svobodu, když ho přebíral Garp, aby ho někam odvezl a od té doby tam nebyl zmíněný [Osobně jsem si myslel, že na něj narazily když potkali Keimi, ale nakonec se z Železné Masky vyklubal Duval] možná bude mít nějakou úlohu, poblíž jednoho z Yonkou( napadá mě Černovous, protože tam už má hodně nebezpečných lidí a přece jenom je to po Time Skipu, takže mohl ohromě zesílit a bý minimálně člen posádky na jeho lodi)
možná tam bude i Enel ze Skypea Arcu a více "zapomenutých" záporáků :D

#7407 Retghar, 2. 10. 2015, 20:30:14
1 0

No s Morganem nevím, to by musel sakra zesílit a to se mi nezdá. Buggy taky není schichibukai skrz to, že by byl silnej Jinak Enel ten se určitě vrátí a

A pak se určitě ukáže spousta lidí z útěku z Impel Down.

#7408 Sunamar, 2. 10. 2015, 21:19:34
0 0

S tim Enelem nevim, co je na tom pravdy, ale četl jsem asi 3x po internetu, že sám Oda řekl, že Enel se ještě objeví a bude hrát důležitou roli. Ohledně termínu návratu či jeho postavení a úloze nezveřejnil ani tečku, jen o tom, že někdy někde nějak bude :D
Z ostatních mi jdou na mysl maximálně členové CP9 (mangu nečtu ale vím pár věcí co se tam tak cca dělo :D). Z East Blue byli jen slabí, Hody je... už v podstatě neni :D A tak mě napadá ještě Magellan, jestli ho nevykopli že by hledal pomstu za ztrátu místa :D

#7409 Retghar, 2. 10. 2015, 21:27:21
0 0

Magellan je stále v ID akorát má prohozenou pozici s Hannyabalem. A Enel se připravuje se svojí armádou na měsíci na návrat

#7410 Kizaru, 2. 10. 2015, 23:15:49
2 0

Ace se vrátí. Marcovi slzy ho vyléčí. Ale ne, to byla jenom jedna teorie, co jsem četl Jinak Morgan určitě ne. Mohli by se třeba vrátit Dorry a Broggy. Konflikt mají vyřešený, tak že by byli v Elbafe? Ještě určitě velkou roli bude mít i Crocodile s Daz Bones.

#7411 kindlos8, 3. 10. 2015, 9:51:58
0 0

Taky si myslím, že by se mohl Dorry a Broggy vrátit, sice na ostrově zůstali a bojovali dále ale nyní když Luffy má alianci i s posádkou obrů tak by se pro ně mohli vrátit. Jejich spor byl, pokud si dobře pamatuju, o tom kdo z nich bude kapitán a teď když je to Luffy tak by jejich spor zkončil.

#7412 Morfik90, 3. 10. 2015, 10:10:43
0 0

Dorryho a Broggyho spor byl o tom kdo ulovil většího mořskýho krále. Co se týče starých postav uvítal bych na scéně buggyho a jeho komplice z ID :)

#7413 PHILLman, 3. 10. 2015, 10:41:52
2 0

To se nemusíš bát
O Buggym ještě hodně uslyšíme.

#9029 Kikan98, 27. srpna, 1:33:18
1 0

Enela očekávám neustále a pokud to Oda potvrdil, jsem moc rád, a když by měl mít důležitou roli, mě napadlo, že by se Enel vrátil a nějak třeba ovládal, nebo minimálně posiloval pacifisty, a taky bych rád viděl jeho fight s Kizarem.
Teď jsem si poprvé představil, že by se Magellan znovu neobjevil, a to nehodlám přijmout. :D
Jinak, ze všeho nejvíc pevně doufám, že se objasní, kdo byly ty gigantické postavy na konci Thriller Barku!

#9044 StofreCZ, 27. srpna, 14:08:40
0 0

Mě osobně by zajímalo jestli se objeví Don Krieg.

#9052 Kikan98, 27. srpna, 15:46:04
0 0

Sice zrovna u Dona Kriega jsem byl rád, že se ho zbavili, ale v novém světě bych ho jistě rád uvítal. Je to taková to postava, která není moc OP, ale umí někomu zavařit.
Stejně tak doufám, že se jednou střetne Perona s Akainem, aby na něj vyslala negativní duchy. :D

• Strana:
  • 1
Hakuhódžó no senši