Fórum – Bude další "Velká válka" ?

#7272 AngeeCz, 7. 8. 2015, 15:17:47
5 0

Ano, Luffy to fakt nepromýšlí, ale Oda ano Luffy pozve každého druhého, ale je jen na Odovi, kdo to jeho pozvání příjme.. Proto se z cool soba vyklubal důležitý doktor a z cool kostlivce muzikant
A jak jsem řekla, Barta tam fakt nechci.. doufám, že bude mít dost rozumu a nebude se s brekem ptát Luffyho

#7273 PHILLman, 7. 8. 2015, 15:45:36
1 0

děláš jako bys Odovi četla myšlenky :D
Ty snad víš, že nemá v plánu jeho připojení? Nebo to už je v manze vyhrocené?

#7274 Multinaruto, 7. 8. 2015, 15:49:32
2 0

Oda má charaktery promyšlené o tom žádná, jedině on umí spojit minulost postav klidně i mnoho archů nazpátek a velmi dobře je zapojit do současného dění, naložit s nimi tak, že zahrají klíčovou roli a člověk si je zamiluje :D no s tím kdo se přidá či nikoli asi ví jen Oda :DD kdo jiný by to dokázal tak nepředvídatelně utvořit z tolika možností tu nejbláznivější posádku ... co se na piráta, který se chystá stát nejvýš kam může je nezbytné Doufám, že nám Oda vytře zrak jakým způsobem to vymyslí

#7275 hudiny, 7. 8. 2015, 23:38:46
11 0

Nevím zda by se Bart chtěl přidat k posádce on si spíš bude myslet že toho není hoden

#7276 PHILLman, 8. 8. 2015, 9:42:08
1 0

To máš asi pravdu
Uvidíme

#7336 M4jos, 18. 9. 2015, 7:48:23
1 0

A co myslíte Grap ke komu se na konec ve válce přidá?

#7337 Vlada, 18. 9. 2015, 8:21:22
2 0

Já si myslim že k nikomu... tato válku bude "valka nove ery".. takže Garp se podle mě vůbec nezapojí..

#7612 xety, 20. 1. 2016, 16:02:24
4 0

Oda řekl že po té poslední válce bude Marineford vypadat jako filler... takže to nejspíš bude válka celého světa jelikož né jednou bylo řečeno "Jednou příjde člověk který vyzve celý svět na souboj a změní svět".. což je jistě směřováno na Luffyho (No možná Teach ukradne ještě 150 ovocí a bude to on.. :DDD)

#8009 Zeref, 23. 8. 2016, 13:22:48
3 0

Luffy nasral Big Mom teraz sa snaží prekaziť jej veľký krok a to spojenie s Vinsmoke... Kaido je vytočený asi na maximálnej úrovni keďže prišiel o svoj Smail to už ukazuje že ma dvoch vysoko postavených nepriateľov čo sa týka piratského sveta ďalej marína tiež asi nie je barz rada že prišli o ďalšieho shichibukaja ale tak nato by si už asi mali zvyknúť :D osobne neviem jak to je s Kidom a jeho alianciou keďže tam pristál skokan Kaido ale mali v pláne napadnúť Shanksa potom revolucionárske ústredie bolo zničené BB.... je tam kopec veľkých stretov ktoré neboli pred Marinefordom inak povedané to vyzerá na epický fight kde asi ani nebudeme vedieť na koho súboj sa skorej tešiť :D a hlavne ma zaujíma kto každý sa pridá na Luffyho stranu a aké nové postavy tam prídu som z toho až celý vzrušený :DD

#8578 dvojta, 26. července, 11:39:16
1 0

Já doufám že bude něco jako arc válka nejlepších akorát místo ace bude luffy a příjde tam je posádka velká flotila Shanks zbytek WB posádky a revolucionáři a zachraňí luffyho

#8581 Luffy94, 26. července, 13:00:15
0 0

Záchrana Luffyho by nebol až taký zlý nápad pre arc, ale na druhú stranu, keď si to tak vezmeš, tak Luffyho musia zachraňovať neustále: najprv ho uniesol veľký vták, potom ho uväznil Buggy, potom ho Jango zhypnotizoval, Krieg ho hodil do mora, Arlong ho hodil do mora, Mr. 3 ho uväznil, Miss Goldenweek zhypnotizovala, Crocodile ho uväznil, pochoval a otrávil, vo Water 7 padol do kanála, v Eniess Lobby do morského víru a po súboji s Luccim sa nemohol ani pohnúť, Moriah mu ukradol tieň, priotrávil sa hubami v Amazon Lily, v Impel Down bol otrávený a uväznený, v Marineforde ho zachránil Ace, v Rybáckom ostrove takmer vykrvácal, v Punk Hazarde bol uväznený, Reiju ho zachránila, keď zjedol jedovatú rybu... a určite som ešte na niektoré zabudol.
Wow, keď nad tým premýšľam, kopec prípadov, kedy bol otrávený alebo uväznený. WTF Oda?

#8582 dvojta, 26. července, 13:44:30
1 0

Ale bylo by zajímavé kdyb luffyho chytila Marina a chtěla popravit slamaci by museli sehnat pomoc a udělat plán na záchranu luffyho p.s většina z toho trvala chvilku tohle by fakt muselo být na arc nebo dva

#8583 AngeeCz, 26. července, 19:36:57
2 0

Mohlo by to být zajímavé, ale docela pochybuji, že by Oda opakoval stejný scénář jako s Acem mně osobně se nejvíc líbí teorie, že One Piece je plán na zničení Red Line a sloučení všech moří do All Blue (nejspíš pomocí tří nejsilnějších zbraní) a než se tak stane, bude velká válka o nějakou z těch zbraní (nejspíš Uranus, protože ten jediný ještě nebyl ukázán a MOŽNÁ ho má v rukou Světová vláda) a vize, kterou měla Sharley o tom, jak Luffy ničí Rybácký ostrov, je právě kvůli tomu, že bude ničit Red Line (pod kterým Rybácký ostrov leží) a tím zároveň zničí sídlo Světové vlády, která padne a (doufám) vládnout budou rozumnější lidi Ikdyž v té teorii je hodně děr (a i mně přijde divný, že by celý to dlouhý anime vedlo jen k nějakému sjednocení moří), tak mi zatím z toho, co jsem četla, přijde nejlogičtější. A taky že Raftel je ten "zámek" který vidíme vždy když je v anime/manze řeč o vymazaném století, ale to je asi jasné

• Strana:
  • 1
  • 2
Hakuhódžó no senši