Fórum – Bude další "Velká válka" ?

#7252 Multinaruto, 6. 8. 2015, 0:17:28
7 0

Jakým stylem se povede vývoj piráta M. D L. a kdo všechno se připlete na jeho cestě k uskutečnění jeho snu, kolik postav a jaký záběr to bude mít ?? :D Něco tuším, ale zajímají mě názory ostatních, hmm tzv. odborníků (překladatelů apod.) no prostě všech kdo se více zajímá o dění jak v Anime tak především v té Manze :DD
Hledám inspirace a pobavení, budu rád když se někdo přidá.
PS: Máš pravdu AngeeCz na fórum se to hodí více, zde je to uzpůsobený na diskuzi - na to jsem pozapoměl, teď to napravím :) a zakládám to sem

#7253 Quacken, 6. 8. 2015, 8:23:40
4 0

Najmenej jedna bude :D

#7254 Multinaruto, 6. 8. 2015, 11:06:36
7 0

V tomto momentě si myslím, že si Oda připravuje půdu na vypuknutí války ... Zprvu musí dořešit záležitosti z minulého arcu a to především Big Mom - má eso v rukávu, to nám zpřístupní až později jako setkání Luffyho a Saba ... Trafalgar Law zahraje v příběhu asi taky svou roli, především on se musí znovu setkat se svou posádkou - no a Luffy se nedá odbýt, tak pojedou spolu ... Sanji má co dělat se skupinou Kaida takže to uvidíme ... Samurajové, Elbaf a ostrov revolucionářů nás určitě neminou, protože to bude hlavní bod, který zahraje ve válce velkou roli ... viděl bych to tak za 3 ostrovy (menší archy), že se začneme přesouvat do války ... Yonkou zareagují různě, hmm Shanks vs Blackbeard a Luffyho to naštve - víme jak asi zareaguje ... Otázkou je jakou roli zahrají supernovy, tak např Kidova aliance, co je potká a proti komu se tedy vydají.
Že je Kaido nesmrtelný hodně k tomu přidá, na zajímavosti ... Také nás Oda neseznámil s proroctvím D ????????? Tak zajímavé téma si asi nechá ve válce proti tenryuubito, takže bitek bude požehnaně, jen v jakém pořadí :D ... Samozřejmě se schopnosti rozšíří a snad se dozvíme více jakým způsobem se dá zlepšit ovoce na maximum ... no myslím si, že to má Oda dobře naplánovaný, hodně dějových linek a mnoho zajímavých postav, které se neztratí se svými schopnostmi (vztahy z minulosti) ...

Osobně si myslím, že bude hodně silných protivníků v budoucnosti proti Luffymu, aby vynikla síla jeho posádky ... určitě ale budou mezitím více jak 3 arcy, než dojde ke střetu ... než začne jakákoli válka strany pořádně předtím zesílí :D a hodně se to zamotá, přidá se do posádky Jinbe nebo někdo jiný - kolik postav se přidá do posádky? Viděl bych to na 2, ostatní by přišli pomoc jako při záchraně Ace Bude to fakt něco A to jsem ani nezmínil mariňáky a hlavní postavy - Admirála loďstva a především studenty Garpa , dost jim fandím i když jdou proti Luffymu, jsou to borci, kteří se snaží změnit sebe a jít si za svým snem, to mají s ním společné a proto jsou tak zajímavý, dost mě zajímá jak postoupili před a s jakou hodností se ukážou... takže to zas vypadá, že víme toho hodně a přitom zase nic :DDD Typický na OP, jsem upřímně rád, že je mnoho otázek, protože už teď se těším co bude, a že je to tak dlouhé Anime mi vůbec nevadí, spíše naopak, nerad se loučím s postavami se kterými jsem sžil a že jich je požehnaně :DD ...

#7255 PHILLman, 6. 8. 2015, 14:03:23
4 0

Me predtuchy :-D nebudu to zase nejak rozepisovat
Nový clen posadky bude podle me prozatim jen Bartolomeo. Jimbe se podle me prida az na konci anime.
Valka určitě bude a bude masakrova. A to nemluvim o zaverecne valce na konci anime, kdy bude valka o to, kdo bude králem piratu.
Big mom by mohli zrusit hned. Podle me to bude neslabsi yonkou a kdyz spoji Lawovo a Luffyho posadka sily, mohli by ji zničit.
A nahlizet dal do budoucnosti asi nema valny význam :-D

#7256 Pein44, 6. 8. 2015, 14:10:12
4 0

Súhlasím ešte musíme zistiť Crocodailovu minulosť uvidieť staroveké zbrane , CP 0 je nedoriešená , určite uvidíme zase Marca a dalších WB pirátov , podsvetie určite uvidíme ako to tam funguje , veznov z ID lvl 6 , Luffyho mamu , nového admirála a sicibukay , dúfam že sa čoskoro vráti aj Enel a Moria je tam toho ešte oveľa viac tu budu vačšie zápletky jak v hociktorej detektívke už sa teším

#7257 AngeeCz, 6. 8. 2015, 14:55:39
7 0

A nesmíme zapomenout na situaci s Rybáckým ostrovem a předpovědí, kterou měla ta věštkyně o Luffym (a jeho slib vzít si Rybácký ostrov jako své teritorium).

A pokud bude Bartolomeo nový člen posádky, tak dropnu OP. Je to otravná, opakující se postava, která mi jen leze na nervy a ikdyž má super schopnost, tak bych ho nesnesla jako slamáka. Vůbec se mezi ně nehodí. Navíc, má svoji posádku a já budu spokojená, když prostě bude v Luffyho alianci :D

#7258 Multinaruto, 6. 8. 2015, 15:23:34
2 1

Není už Moria vyřízení , co si pamatuji hned po válce ho Doflamingo odrovnal, nevím sice už proč, ale bylo to rozhodnutí od shora ... jen tak mimochodem kdo jsou ty v pozadí, kteří rozhodují u Maríny, budou hrát taky určitou roli ve vývoji války ? A co je pojí se světovou vládou ??? Už aby to bylo řečeno ...

#7259 PHILLman, 6. 8. 2015, 16:40:59
2 0

jo, Dofy Moriu sejmul, ale říkal, že to není ničí rozkaz nebo tak, ale že ho sejme, protože je na shichibukaie slabý :D
a Bartolomeo je skvělej :D je mega vtipnej a chci aby se přidal ke slamákům :D
Ale je fakt, že to je kapitán jiné posádky, tak ji třeba nebude chtít opustit.

#7260 Pein44, 6. 8. 2015, 16:52:30
2 0

Nebolo jasne napísané že je Moria mrtvy dokonca bolo povedané že unikol Donflamingovi ale Donflamingo bol presvedčený že neskôr podlahne zraneniam. Ale podla mňa je nažive vráti sa a bude nejakí flasback zo starej éri kde uvidíme ako zomrela jeho posádka a aký bol kým ešte kým nezlenivel

#7261 AngeeCz, 6. 8. 2015, 17:18:46
2 0

Ale Bart prostě není slamák, nepasuje k nim :D a kdybych chtěla vidět ukřičenou jedenáctku, kouknu na pár koncertů Biebera.. Ze začátku to vtipný bylo, ale teď už je to jen hloupej vtip.

#7262 Retghar, 6. 8. 2015, 17:34:34
2 0

Něco jinýho je Sanji a ženský a Bart, ta jeho posedlost a chování by za chvíli otrávila úplně všechny

#7263 Ezekiel, 6. 8. 2015, 18:43:04
4 1

Multinaruto Dofi Moriu neodrovnal. On ho chtěl dorazit, ale Moria pomocí stínu zmizel. Je to řečené hned po válce. A ti kdo rozhodují u mariny jsou The five elder stars. To je 5 lidí, kteří tvoří hlavu světové vlády. Ti jsou nadřazeni nade všemi.

Jinak Bart si myslím, že se na 100% přidá ke slamákům. Sice je to jeho chování otravné, ale jakmile by se knim přidal, tak by si na to zvykl a přešlo by to. Něco jako když se Sanji vrátil po 2 letech tréninku a taky pořád odpadával z holek. A po nějakovém čase se to ztratilo. Takže toho bych se nebál.

#7264 Retghar, 6. 8. 2015, 19:15:10
4 0

A co Bartova posádka? tu jen tak rozpustí a dělejte si co chcete? to si nemyslím, adept je prostě Jinbe, protože žádnou posádku nemá.
A Moria je živej, ale schovává se v New Worldu. Někde bylo psaný že ho pár lidí vidělo.
Plus co nikdo nezmínil, mohla by se někdy ukázat i CP9

#7265 AngeeCz, 6. 8. 2015, 22:02:54
2 0

Chceš říct, že Sanji už neodpadává z holek?
Ha ha.
A Bart se mezi ně prostě nehodí. Není to slamák už od pohledu, jako ostatních 9. Ani Jinbe ne

#7266 Multinaruto, 6. 8. 2015, 22:44:28
2 0

Jak tak koukám (čtu) je mnoho názorů kdo zaujme další místo, myslím si, že to asi nebude Bart - není špatný, ale ztratilo by to kouzlo - která tahle postava nese a to, že je nezlomným fandou Slamáků (samozřejmě i že je Kapitánem) ... Přidá se ale někdo ne? Oda to má vymyšlený tak, že zaujímají jak silovou tak funkční pozici v posádce ... Např.: Tony Tony Chopper mazlíček (když byla zima - Usopp a Luffy si z něj udělali polštář :DD to bylo takže i linky na humor ), lékař a také monstrum, které se vyrovná síle obrů ... Takže postava to nebude ledajaká, i když u Brooka jsem měl pochybnosti (sice stále mám), ale už mi to tak nevadí, přece jenom Luffy od začátku chtěl muzikanta a když je to zakomponovaný s dojemným příběhem Labonem tak to jde ... No každopádně asi se nikdo netrefí, postava to asi bude nová, a nebo pokud jsem něco přehlídl, rád se inspiruji a dozvím nové věci, přeci jenom OP nesleduji moc dlouho (sice už jsem to skoro stihl zkouknout 2x, ale stále nemám načtenou dosuď celou Mangu) Zde se dovídám nové věci, které jsem leckdy ani nepostřehl, např Koala tak zajímavá postava a mě to málem uniklo - nedokázal jsem si jí spojit, když byla na lodi Fishera Tigera, a teď už jsem si jí oblíbil, asi bude dost silná a její minulost dodává postavě úžas ...

#7267 AngeeCz, 7. 8. 2015, 0:20:44
3 0

Je hezký, že Luffy pozval Vivi, Jinbeho a fanoušci chtějí u slamáků Barta, ale podle Luffyho je ideální počet členů 10, a to znamená, že ten poslední bude někdo speciální. A já nechci nijak shazovat výše zmíněné postavy, ale každej Slamák má něco svého (pozici, schopnost, osobnost) a nějaký šarm, a ten mi u těch tří schází
Bylo by fajn, kdyby to nakonec byla nějaká nová postava, kterou si celej fandom zamiluje, tak jako Barta

#7268 Multinaruto, 7. 8. 2015, 0:29:52
3 0

Taky si myslím, že to bude nová postava a přinese něco zásadního do posádky - to co bude třeba k cestě na vrchol ...

#7269 hudiny, 7. 8. 2015, 9:50:06
4 0

Já si nemyslím že se Bart přidá do posádky určitě se přidá do aliance nebo spíš bude podřízený Luffymu ale na vlastní lodi. Zkrátka když bude potřeba připluje na pomoc jako u bělovousových pirátů.
Co se týká Jinbeho ten říkal že by se rád přidal ale že si potřebuje něco zařídit otázkou zůstává co si potřebuje zařídit a zda se vůbec dožije přidání do posádky. Já osobně bych tam chtěl někoho nového hlavně ne nějakou třasořitku někoho kdo dokáže používat haki.

#7270 Ezekiel, 7. 8. 2015, 14:48:07
2 0

AngeeCz Samozřejmě je stále z holek mimo, ale ne tak jak na Fisher islandu. Tam mu při pohledu an ženskou začala téct krev z nosu a nemohl bojovat. Takhle jsem to myslel. Teď když se na holku podívá, tak blázní, ale neodpadá ztoho, že by ležel týden v komatu.

A ta Bartova posádka, ono nikde nebylo řečeno (aspoň pokud vím), že má nějakovou velkou posádku. Jediný kdo byl řečený byl ten jeden v aréně. Klidně může mít dvojčlenou posádku, pokud patří mezi nováčky. Stejně jako začínal Luffy. Taky byl jenom on a Zoro nějakovou dobu. Navíc kdyby měl nějakovou posádku, tak by mu určitě přišla pomoc, když byl v Dofiho kleci. Třeba se pletu, je to jenom moje doměnka

#7271 PHILLman, 7. 8. 2015, 14:57:12
3 0

Děláte, jalo kdyby Luffy nejak promyslel, koho si vezme do posadky :-D
O choperovi nevedel že je doktor. O Brookovi že je muzikant. Z Usoppa se vyklubal ostrelovas tak nejak postupne. Jen asi nami k sobe vzal diky jejim navigačním schopnostem. Zora vzal protože je silny. Robin jen protože chtela.
Pokud se Bartos s brekem zepta Luffyho, jestli by se nemohl pridat. A Luffy uvidi nejakou jelo cool techniku, je to jasný. :-D všichni vime, jak je luffy vyplesklej z cool technik ostatních lidi. I když jsou to nepřátele.
Navic Bartolomeo se vydal na more kvůli Luffymu a určitě touzi po tom, se k nemu pridat.

• Strana:
  • 1
  • 2
Hakuhódžó no senši