Fórum – Nefunkční odkazy

#8524 NeoAngeliqueAbyss, 27. června, 12:58:29
0 0

Skinhead69: Když jsem použivala pradědu (to je název pro můj starý netbook) načetla se mi ta stránka s tím M a tak to zůstalo půlhodiny aniž by to napsalo nějakou hlášku (jako čas načítání vypršel nebo nepodařilo se načíst) a i s tím, že to kolečko okolo M, co se načítá zůstalo prázdné - pak jsem to vzdala a snažila se najít odkaz jinde, kde s tím nikdy nebyl (ani s pradědou) problém. U jiných počítačů mi to normálně naběhlo. Takže jsem usoudila, že je to pradědou...
Ale to co se děje tobě je fakt divný. Zní to jakoby si tvůj PC myslel, že ty stránky jsou nebezpečný tak tě automaticky hodí na domovskou stránku. A zkoušel si jiný prohlížeč? Děje se to i v jiných?Jinak doporučuji freerapid downloader - zvláště jestli taháš OP od začátku...

#8525 Balthazar6, 27. června, 15:42:09
0 0

Vyhozeni na domovskou stranku bez jakekoli chyby, tohle obcas dela addblock, zkus addblock vypnout a nacist Mega, pokud tohle nepomuze, znamena to, ze te z tech stranek vyhazuje antivir, takze budes muset v antiviru pro dane stranky udelit vyjimku.

#8526 Mari, 27. června, 17:23:59
0 0

Když u 12. epizody kliknu na RAW: Webshare, zapne se tato stránka: https://webshare.cz/#/not-found?nojs&wst= a píše to: 404 - Soubor nenalezen. V počítačích se moc nevyznám, takže je možné, že je chyba někde u mě.

#8527 Mari, 27. června, 17:26:42
0 0

Jinak hardsub: Webshare mi normálně funguje. MEGA mi taky funguje RAW i hardsub. Ulož.to mi taky jde.

#8528 Deidara, 27. června, 21:41:50
1 0

Mari: ok, odkaz smazan, pokud budou chyby i v rawech (videa bez titulků), tak ty opravovat nebudu, nemám na to čas, prioritní je dostupnost hardsubů/softsubů

#8530 Skinhead69, 27. června, 22:52:35
0 0

Jiné prohlížeče jsem ještě nezkoušel jelikož jsem nikdy asi nepoužíval nic jiného než Chrome. Každopádně určitě zkusím všechno co jste mi tu doporučovali, díky moc :) OP jinak opravdu tahám od začátky takže ten downloader asi taky zkusím. Koukal jsem na OPčka už kdysi a skončil jsem někde u 690 něco dílu nicméně jsem si nepamatoval kde přesně tak jsem začal od nuly :P :D Abych se do toho zase i dostal a tak.

#8531 Skinhead69, 28. června, 0:42:47
0 0

Stáhl jsem nový prohlížeč, a tam mi jede i Mega takže díky :) Nicméně, když už to jedu od začátku chcete případně hlásit další problémové odkazy, respektive ty ze kterých by nešel stáhnout funkční díl? Protože jestli ano tak třicítka mi nejeda ani z jednoho. Ale kdyby vás to tu nějak extra otravovalo že bych hlásil každý nefunkční díl tak stačí říct. :)

#8532 Deidara, 28. června, 14:08:16
0 0

pokud bys byl ochotný, klidně piš vše nefunkční, na co narazíš

ale nevim teda, co ti nejede u 30, dostupnost i funkčnost je v pořádku u všeho

#8533 Skinhead69, 28. června, 15:45:07
0 0

Ok zkusím to stáhnout znovu a uvidím :) Budu teda psát pokud něco objevím.

#8536 Skinhead69, 29. června, 18:08:24
0 0

39 díl je necelý na všech 3 odkazech. Všude je jen do dvanácté minuty.

#8554 ShadowKitty, 6. července, 11:44:43
0 0

ep. 590 má nefunkční odkazy - nebo alespoň špatně dan, že je tam pouze RAW a ostatní jsou tam takhle:
Hardsub HD MEGA 1/2 MEGA 2/2 Ulož.to 1/2 Ulož.to 2/2 Webshare 1/2 Webshare 2/2

#8641 Anjika, 31. července, 14:45:44
0 0

Ahojte, pri 39. dieli mi stiahne na všetkých stránkach len 12 minútové video... Pre istotu som skúšala všetky stránky pri možnosti Hardsub, avšak všade rovnaké. Vždy len 12 minútové video a koniec. Sťahujem rad radom, takže to asi nebude tým, že by padol net a ako vravím, je to rovnaké pri všetkých stránkach.
Robilo mi to aj pri 60. dieli, ale tam len z Webshare, z Mega mi to stiahlo celú verziu. Ak by sa našla dobrá víla, ktorá to opraví, budem veľmi vďačná :) (RAW a online mi je nanič :D Ja potrebujem Soft- alebo Hardsub :D)

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Hakuhódžó no senši