Fórum – Na akej úrovni je podľa vás monster trio ?

#6813 Ragashi, 27. 2. 2015, 23:27:39
3 0

1) to že je něco staré neznamená že je to špatné nebo že to nemusí být pravda
2) i sarkasmus má své meze
3) ten geniální hrdina Ragashi se mi líbí klidně pokračuj

#6814 AngeeCz, 27. 2. 2015, 23:33:45
3 1

1) to, že nesouhlasím s tvým úžasným světélkovým názorem neznamená, že si něco kompenzuju. Popravdě, jsem se svým životem celkem spokojená a 90% věcí co jsi o mě napsal v tom druhém postu jsou pure bullshit který sis vycucal z prstu, abys měl záminku se hádat. Možná je to někdo jiný kdo si tu honí ego?

2) má, ale žádnou z nich jsem nepřekročila ani zdaleka. Vítej na internetu.

3) máš bludišťáka za zvláštní pokus o vtipnou hlášku

#6815 Ragashi, 27. 2. 2015, 23:39:21
2 0

já si honím ego my se fakt neznáme ...
protože mě u ****** co si o mě lidi myslí
já jen dělám co považuji za správné (a přesto že by mi nevadilo kdybys mi i nadále říkala geniální hrdina, tak rozhodně ne kvůli tomu nebo z nějákého jiného pošahaného důvodu )
a když se pořádně podíváš na ty znaky na obrazovce všimneš si že ty jsi mi byla původně volná můj původní koment byl reakce na všeobecné ohlasy až potom si ty začala hádku

#6816 AngeeCz, 27. 2. 2015, 23:44:35
2 2

Já neřekla, že si honíš ego. Cituji:
”Možná je to někdo jiný kdo si tu honí ego?"

"Někdo jiný" může znamenat úplně kohokoliv na planetě Zemi, a ty sis ze všech možných lidí domyslel zrovna sebe. Zajímavé.

Btw. Je hezké, že považuješ za správné útočit na normální lidi bezdůvodně, nadávat jim a vyvolávat hádky. Jako správný hrdina!!

#6817 Ragashi, 27. 2. 2015, 23:46:26
1 0

tohle nikam nevede.. ukažme oba trochu iniciativy a inteligence a skončeme to
ale jestli na tom trváš budu se klidně hádat dál

#6818 AngeeCz, 27. 2. 2015, 23:49:11
3 1

Oh, skvělé, pochopil jsi o co mi jde od začátku. Smekám tedy klobouk a odebírám se zpět k činnosti kterou jsem dělala předtím. Díky za rozšíření obzorů co se týče lidí v tomhle fandomu

#6819 Luffy94, 28. 2. 2015, 11:01:53
2 0

@Ragashi: Osobne si myslím, že viceadmiráli sú neuveriteľne podceňovaní (a žiaľ, Oda tomu tiež veľmi nepomáha, keď spraví viceadmirálom niekoho ako Maynard). Treba si však uvedomiť, že po Vrchnom admirálovi a admiráloch je to tretia najvyššia hodnosť u Mariňákov a pri takom obrovskom počte Mariňákov vo svete je ich len niekoľko.
Každý viceadmirál ovláda Haki, pravdepodobne aj Rokushiki techniky. Viceadmirál sa nezodpovedá nikomu, iba admirálom. Má na starosti vlastnú základňu (nemusí vždy platiť, viď. Vergo a Smoker) a velí dvom ľodiam počas útoku Buster Callu.
Vo vojne v Marineforde bojovali v rovnom súboji s najsilnejšími spojencami Shirohigeho pirátov, ktorých odmeny sú ďaleko vyššie, než Luffyho a Zorove.

Viceadmirál je silovo asi najrozsiahlejšia a najzložitejšie charakterizujúca hodnosť, pretože máme silných viceadmirálov (Garp) a potom slabých (Maynard). V žiadnom prípade ich však nemožno podceňovať.

#6820 AngeeCz, 28. 2. 2015, 12:56:48
4 1

Já bych řekla, že je to tím, jak velká hranice je mezi Rear admirálem - Víceadmirálem a Víceadmirálem - Admirálem, tím pádem se na ten post dostanou jak slabší, tak silnější lidi (kteří stále nejsou dost silní na to, aby byli přímo Admirálové). A taky tam máme lidi jako je Garp, kteří jsou dost silní na post Admirála, ale prostě nechtějí
(Nedivila bych se, kdyby na nás Oda vytáhl nějakého OP Víceadmirála v budoucnosti )

Každopádně, u Luffyho/Zora bych řekla, že to bude takovej nižší střed Víceadmirálů a Sanji ještě o něco níž, ale nebála bych se toho, že by v blízké době nezesílili

#6821 Dicht, 28. 2. 2015, 14:30:15
1 0

Tak Garp (a ještě Tsuru) mají mezi víceadmiráli jako jediní červené výložky, ostatní mají modré.

#9053 Kikan98, 27. srpna, 16:47:24
0 0

Netušil jsem, že fórum s takovým názvem bude celé o diskuzi, jestli je zbytečné nebo ne, aby takové fórum bylo zvlášť a ne v nějakém větším všeobecnějším fóru. A taky o diskuzi, jestli jsou zbytečné takové diskuze o zbytečnosti.

Jinak sem aspoň napíšu, že podle mě Sanji není a nikdy nebyl pod Zorem až tak, aby mezi nimi byl znatelný rozdíl.

• Strana:
  • 1
  • 2
Hakuhódžó no senši