Fórum – shichibukai končí?

#6848 Pein44, 11. 3. 2015, 22:34:53
1 0

no ale ja som nepisal to že som bol v krčme ako víhovorku na svoju teoriu ale na to že som ju neohrabane formuloval však som písal že je nezrozumitelná a nie že ju nemyslím vážne treba občas použiť čítanie s porozumením však ja sa ozpravedlním že to neni celkom zrozumitelné a ty ešte nadávaš že sa vyhováram

fuj ale kdo by dobrovolne pchal zombiemu do prdele sol

#6849 Limetka, 11. 3. 2015, 23:46:33
0 0

Když píšeš kraviny a my Ti to píšem v odpovědích a ty pak napíšeš, že Tvoje věci nedávaj rozum, že to víš a že to je proto, že sedíš v krčmě ... Je to trapný a nikoho to nezajímá, budem si myslet svoje, i kdyby jsi nám nenapsal, že jsi byl v krčmě. A protože z Tebe padaj pořád přitrouble stejný věci, tak si ani jinak myslet nebudu.

Těm zombíkům jsi nemusel dát sůl ... stačí polejt vodou. A upřímně si myslím, že spálit na popel by taky šli, oni neměli regenerační sílu, nemám pravdu? Luffyho Ozze taky zničili.

#6850 Pein44, 12. 3. 2015, 0:02:41
1 0

no ok nechamt to už tak ano maš pravdu však sa ich aj snažili podpáliť len sa stihli uhasiť ale neviem s tou vodou ako to bolo však museli ju vypiť a musela byť dávka soli primeraná rozmerom však Oz skočil do mora a neočistilo ho to a navyše sa my marí že aj spomínaly že sa napil morskej vody ale nebolo jej dosť na očistenie .A aj tí zombici v Marineforde čo ich Jimbe trafil tou vlnou si chitily ústa takím štílom ako keby sa nalogaly vody (tak my to aspon pripadalo)

#6851 Lombi-Gardea, 12. 3. 2015, 18:22:38
2 0

jediná věc co očiští ty zombíky je sůl, a protože jediná po ruce byla obsažená v moři, tak je polejvali vodou z moře.

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Hakuhódžó no senši