Fórum – Vaše nejoblíbenější postava

#8149 Pirate King, 17. ledna, 19:45:35
2 0

Aspoň vieš, ako sa cítime my, fanúšikovia Robiňky, ktorá je tam tiež dakedy akoby len pre ozdobu. Je pravda, že po TS sa Oda viac venuje rozvíjaniu vedľajších postáv a sem-tam nechá zažiariť niekoho zo Slamákov, ale nespomínam si, kedy naposledy venoval niekomu zo Slamákov takú pozornosť ako napr. Doflamingovi. Ale je si toho očividne vedomý, keď teraz vytiahol Sanjiho minulosť a s najväčšou pravdepodobnosťou vytiahne počas Wano Zorovu minulosť. Ale čo sa ostatných týka, neviem, kedy si na to nájde čas a priestor. Okrem Choppera treba zapracovať ešte aspoň nad Frankym a Brookom.

#8150 Firingo, 17. ledna, 21:36:27
1 0

Je dobře, že vytáhl Sanjiho minulost, spolu se Zorem měli narozdíl od ostatních jen velmi řídké načrtnutí minulosti. Sanji teď dostává ohromný boost charakterního rozvoje a další je rozhodně Zoro aby dostal pořádné rozšíření osobnosti. U ostatních je to otázka. U Choppera není kam zabrousit známe celou jeho minulost, jedině jak přišel k tomu ovoci nebo co dělal během time skipu. Franky taky moc prostoru k rozšíření nemá, jeho minulost známe, jedině opět co dělal během ts což by zde ale jistě bylo zajímavé když byl v laboratoři toho marináckého génia jehož jméno jsem zapomněl U Brooka by bylo docela dost prostoru, tam o jeho minulosti a životu mezi Rumba piráty zas tolik nevíme. Šance je i u Robin na kterou určitě přijde ohledně jejího pobytu u revolucionářů a i po jejím útěku z Ohary je mnoho prostoru na nějaké zajímavé informace. U Nami již není co vymýšlet, snad jen kdo jsou její opravdový rodiče. No a Usoppa nemusím ten je mi ukradenej

#8151 Pirate King, 17. ledna, 21:51:48
2 0

Práveže o Frankyho minulosti nevieme skoro vôbec nič. Do Grand Line prišiel zo South Blue pravdepodobne so svojim otcom pirátom, ktorý ho potom nechal vo Water 7, kde sa ho ujal Tom. Kto bol jeho otec, dôvod prečo nezostal v South Blue,... to nevieme. Okrem toho sa často zabúda, že okrem Robin, Franky je ďalšia osoba, ktorá dokáže priniesť do príbehu pravekú zbraň - Pluton, keďže bol držiteľom náčrtov a určite si ich dobre pamätá a tipujem, že niektoré veci zabudoval aj do Sunny.

#8152 Firingo, 18. ledna, 16:03:11
1 0

Pravda na to jsem zapomněl asi to někdy budu muset zkouknout celé znova Tak asi i u Frankyho bychom se mohly dočkat ještě zajímavých věcí

#8153 Franky, 18. ledna, 18:24:57
1 0

co furt o mne ?

#8154 NeoAngeliqueAbyss, 19. ledna, 12:06:38
3 0

Moje nejoblíbenější postava? To je fakt těžký...no ze Slamáků to bude asi Zoro a jinak úplně nejoblíběnější je rozhodně Doffy. A postava, která mě ještě dost zajímá je Eustass Kid.

Abych navázala na předchozí téma - Já bych třeba chtěla vědět něco víc o Luffym...jako třeba, kdo je jeho matka...nebo babička? Jako vážně, která ženský byly tak odvážné, že spala s Garpem a Dragonem. To mě zajímá a celkově jsou rodiče hlavních postav (teda slamáků) zanedbávaným atributem (snad kromě Sanjiho teď v manze, Luffyho otce a Robininy matky - a zase kdo byl její tatík?). Nebo když už Oda ukázal Doflamingovu rodinu celou nemohl dát jeho mámě jméno? Copak to není důležitá postava podle mě je to nejdůležitější postava v jeho životě a myslím si, že to byl jediný člověk, kterého opravdu miloval.

#8155 HaN!BaL, 19. ledna, 13:19:04
1 0

Tak si myslim ze doplnujuce informacie o rodicoch slamakoch atd. Oda urcite da este do pribehu tak rata sa zhruba ze bude One Piece este 15 rokov frcat tak zase sa nema kde ponahlat on to vsunie do dejov nejakych Arcov na Luffyho matku sa moc tesim to zas bude plno dejemnych scen urcite spolu s dragonom to bude pecka ked sa to vsetko rozvinie ako to bolo a co sa stalo v minulosti na to sa kazdy tesi urcite :-)Najoblubensjia postava so slamakov je pre mna luffy mimo slamakov fu moc tazke ale joker patri medzi moje top postavy apolu s whitebeardom no aj Magellan ma zaujal -pockajte musim ist na wc :-D

#8156 WhiteCrow, 19. ledna, 16:26:54
2 0

Moje nejoblíbenější postava je rozhodně starý, bělovousý Eda. Ze všech nejvíc mě ale zajímá Ben Beckman

#8157 zPolnaku.cz, 19. ledna, 21:37:52
1 0

Lolicreator

Správná výchova především

#8158 Pecha1, 20. ledna, 15:00:02
1 0

U Nami že nie je čo vymyslieť podla mňa tam bude ešte z jej ma vlastnými rodičmi. A môj osobný názor je že jej otec bude nejaký hlavál Gorosei alebo také niečo

#8160 Vorsoth, 21. ledna, 10:42:36
1 0

Jednoznačně moje top oblíbená postava Je Edward Newgate, čili Bělovous, je to pořádný charakter a drsný týpek, i Roger si ho oblíbil, dokonce mu nabídl, že mu ukáže One piece (Bělovous mu řekl, že ho to nezajímá), podle mě Bělovous viděl One piece (nebo minimálně ví co to je), jinak by neřekl před svou smrtí, že to se světem pěkně zamává a že marína se má na co těšit, a že One piece existuje.
Moje teorie co je One piece:
Podle mě to bude více věcí, bude tam obrovský poklad (pro Nami), legendární meče (Zoro), informace o ztraceném století (Robin), super recepty a znalosti (Chooper), info o lokaci all blue (Sanji), věc či dokument potvrzující, že je králem pirátů (Luffy), plánky na výrobu super věcí (Franky), a něco pro Brooka (netuším co by rád, asi superkytaru a písničky k tomu? Nebo lektvar na oživení, kde získá normální tělo.).
Dokonce jsem četl, že One piece nebude nakonec nic, prostě přijedou k Raftelu a bude tam od Rogera, že jim blahopřeje, a že One piece byla jen návnada na rozjetí pirátství, že poklad je vlastně to celé dobrodružství, ono náznaky byli už v jednom anime dílu, kde Rayleigh to chtěl říct a Luffy podle mě tušil co to bude a nechtěl to aby to vykecal, bude to něco banálního či nic, jinak by se Rayleigh tak blbě nešklebil.

Hakuhódžó no senši