Fórum – co kdyby jste se narodili ve světě One Piece

#6875 Rambo, 24. 3. 2015, 22:56:16
3 0

Firingo
1)Souhlasím, že potřebuješ všechny ty věci které píšeš, avšak je tu jeden nepostradatelný element a to talent.
2)Ta "vůle" kterou předvádí Luffy to je v našem světě taky velmi vzácně viděná věc.
3) Ano klidně takových lidí můžou být desetitisíce, ale jaký je to poměr vůči celkové populaci jejíž číslo je pokud vím neznámé? (Myslím, že klidně můžeme počítat miliardy) Ti silní jsou prostě pouze malý zlomek celkového počtu lidí, "elitní skupiny" se najdou všude

#6876 Ragashi, 25. 3. 2015, 9:24:03
0 0

V zásadě tentokrát souhlasím s Angee, ale příjde mi zbytečné to vůbec řešit, vždyť většina One Piecu je naprosto nereálná tak proč se zabývat něčím jako: To je nepravděpodobné, měl bys malou šanci,... atd.

#6877 Rambo, 25. 3. 2015, 12:54:38
1 0

Na druhou stranu, takováto témata rozhodně nevznikají s myšlenou, že si všichni řekneme, že to je o ničem, když stejně bychom to fyzicky nezvládli...
Naopak vzniká to spíše s myšlenkou co by chtěli lidi udělat/zažít v tom světě

#6878 Firingo, 25. 3. 2015, 12:58:04
2 0

Eh ok samozřejmě to máš pravdu Angee, však já tím nechtěl říct že by někdo z nás kdo tu čučí na to anime mohl jít do toho světa a někam to dotáhnout, to ani náhodou. Jak říkáš nikdo si neprošel tím co Luffy či Zoro, v podstatě jsem chtěl jen říct, že jsou zde větší možnosti než v našem světe O sobě vím moc dobře že bych tam nepřežil a stejně tak 99,9 % lidí co tu píše své "co kdyby".
Takže jak píše zase Ragashi tak jsem nakonec rozjel uplně zbytečnou debatu o ničem za to se omlouvám. Ale alespoň není tu nuda

#6879 AngeeCz, 25. 3. 2015, 14:02:23
3 0

Však v pohodě
Hádám, že každej ten nadpis fóra pojme jinak, já to vzala spíš tak, že bych já (se stejnými fyzickými schopnostmi/limity, které mám v tomhle světě), existovala akorát tam, a měla se rozhodnout na jakou cestu se vydat.

Ofc, když to někdo vezme jako "jaký bys chtěl/a být", tak je jasné, že všichni chtějí být ti nejvíc OP, co umí vše a všechny porazí.
Takže mi dávalo větší smysl říct na jakou cestu by se člověk vydal podle toho, jaký má limity, než podle toho, co by si přál Ale to už je každého věc, jen mě to příjemně pobavilo

#6880 Mango, 25. 3. 2015, 17:01:00
2 0

A když bych byl tím Revolucionářem tak bych se stal i milionářem :D Prodával bych "ďáblovo ovoce" které když sníte tak budete moct plavat, samozřejmě bych říkal že je to jen náhoda že to vypadá jako pomeranč :D
Angee: normální člověk? to u mě nehrozí :D

#6881 Ragashi, 25. 3. 2015, 17:48:24
1 0

Kolik chceš za ten zázračný pomeranč?
(umožní plavat, ale ve vodě ztrácí schopnost, že? )
p.s.: Jak vysvětlíš, že máš víc ovocí se stejnou schopností?..

#6882 Mango, 25. 3. 2015, 18:14:09
1 0

To není pomeranč to je ďáblovo ovoce takových 100 000 belly by stačilo řekl bych že mám jen jedno, a nejen že budeš moct plavat nemá žádné nevýhody ďáblova ovoce

#6883 Ragashi, 25. 3. 2015, 18:22:04
1 0

Tak proč by za něj někdo dával ,,tolik" peněz?..
je to jen ,,blbej" pomeranč..

#6884 hudiny, 25. 3. 2015, 18:27:57
2 0

Je jasné, že by tam většina z nás nepřežila kdyby dělala to co tu napíše, ale nikdo tu nenapíše, že kdyby žila ve světě one piece, tak by byli zemědělci, stavitele či opraváři hajzlů . Takže tu většina lidi napíše, že by se vydala na moře. Kdyby se tak stalo tak by s největší pravděpodobností skapali a ne v žádný epický bitvě, ale spíš by se utopili na moři v bouři a možná by to nebylo ani v bouři jen by přepadli přes palubu

#6885 Mango, 25. 3. 2015, 18:31:27
2 0

Pochop že oni nevědí že to je pomeranč když jsem jim řekl že to je ďáblovo ovoce

#6886 Ragashi, 25. 3. 2015, 18:34:17
4 0

Hele, né každý v OP světě je ,,blbej" (ok, důvěřiví je lepší) jako Luffy nebo Chopper
kdybys třeba řekl, že to toho kdo to sní udělá populárního u žen s 50% šancí, šlo by to na dračku (Sanji by ti skoupil zásoby ) a nebylo by divné kdyby to nefungovalo (50%)

#6888 Firingo, 25. 3. 2015, 23:11:51
0 0

Hudiny to napsal velmi dobře OP svět je úžasný, plný neuvěřitelných příběhů, tak kdo tu bude psát, že tam chce být tím čím je v reálném světě, či že bude nějakým pěstitelem rýže
Navíc já studuju historii a s tím by mě asi ve světě OP nečekal dlouhý život

#6889 Mango, 25. 3. 2015, 23:16:19
2 0

To je dobrej nápad Ragashi :D s tím se můžu stát vládcem světa muhahahaha :D

#6890 Ragashi, 26. 3. 2015, 8:44:21
2 0

a pokud ti Akuma no mi, které má jen 50% úspěchu , příjde podezřelé, tak jsem schopen ti dodat ,,hrušky" které když sníš tak zaručeně najdeš One Piece, (z rodinných sadů s dlouhou historií*)

*slibujeme One Piece už 17 let

p.s.: Bohužel všichni zákazníci zahynuli nebo se ztratili na moři

#6944 Why?!, 10. 4. 2015, 21:22:32
0 0

Reaguji dost pozdě, ale co.
Já bych zkusil se dostat na New World a získat si jméno.
Že na to nemám? Je to ve světě One Piece, takže to můžu zkusit, a to znamená, že to nehraje žádnou roli, jestli jsem silný či slabý, takže dostat se do New Worldu je si myslím minimum co bych mohl dokázat, když budu mít dobrého navigátora.

#7691 Kanade-Keii, 20. 3. 2016, 0:29:49
0 0

Hmm co bych chtěla dělat ve světě OP? Přečetla co nejvíc knih, přidala bych se k nějaké objevitelské lodi plující do Nového Světa, stala se malířkou a známou spisovatelkou. Nakonec (kdyby se mi to nějakým zázrakem povedlo) bych se přidala k Srdcovým pirátům jako hlavní odstřelovač a uživatel aspoň jednoho typu Haki.

#9025 Kikan98, 26. srpna, 23:47:11
0 0

Kdybych se narodil ve světě OP, ať už kdekoli, určitě bych nechtěl vyplout na moře. Zjistil jsem, že mnoho lidí tady by vyplulo na moře, a nejdřív jsem to nechápal, než jsem si uvědomil, že v ději One Piece to udělalo hodně oblíbených postav. Jenomže mě to nikdy nenapadlo, a ani mě ta myšlenka netáhne, už jen proto, že od přírody nesnáším vodu a asi bych nechtěl trávit víc času na moři, než je potřeba.
Takže bych určitě nevyplul na moře, pokud bych neměl hodně dobrej důvod, proč se třeba k němu přidat, ale rozhodně bych nezaložil svoji posádku, protože jsem nikdy nechtěl vést nějakou skupinu.
Jinak bych zůstal na mém rodném ostrově, a vlastně když bych se nějakým zázrakem dostal k ďáblovu ovoci, tak bych se nestal jeho uživatelem, protože ovoce nemám moc rád.
A když bych věděl, že to dává schopnosti, asi bych si ho stejně nakonec nevzal, protože bych se bál, že dostanu schopnost o kterou nestojím, zvlášť nějaký obyčejný Zoan (to by platilo v případě, že bych věděl, že ďáblovo ovoce můžu sníst za život jenom jedno).
Když už by to ovoce bylo známé jako Mera Mera a o schopnost bych stál, rozhodně bych ho snědl , plavání bych totiž nechtěl provozovat i kdybych DF nesnědl, už tak jdu ve vodě většinou ke dnu xD), ovšem využíval bych ho pravděpodobně k mojí obraně a k obraně vesnice.

Co se týče životosprávy, buď bych si sehnal pro mě nejvhodnější práci na ostrově jaká jde, ale s velkou šancí bych skončil u maríny , protože bych nevěděl o zpropadené povaze světové vlády, a protože by mě od malička krmili řečmi jenom o těch nejzlejších pirátech, a já bych chtěl těm pirátům způsobit přítrž. Ovšem nikdy bych nestál o hodnost nějakého velitele nějaké jednotky.

Hakuhódžó no senši