Fórum – Citáty

#5952 Bobo, 30. 10. 2014, 21:18:55
13 0

"Tohle není silou Ďáblova ovoce, nebo nějaký laciný trik. On má dar, díky kterému si ze všech lidí dokáže udělat spojence. dalo by se říct, že ze všech lidí na světě má tenhle chlapec nejděsivější schopnost!" - Mihawk

#5960 Ririnet-De-Fausto, 3. 11. 2014, 14:55:34
5 0

The rest of the crew are like me, too. Our true objectives are different from his; we’re all trying to accomplish our own goals. Jeez, someone once said… that from the outside, we don’t appear to have any teamwork, since everyone is independent from the Captain. That’s a problem. But… what does ‘teamwork’ really mean anyway? Is it just about rescuing and protecting each other? There are people who believe that. But to me, that just sounds like kids playing around. Everyone should do what they can with their lives on the line, and then say to the next guy: ‘I did what I could. Now it’s your turn. If you don’t finish it, I’ll come kick your ass!’ Isn’t that how teamwork first comes about? When I look at it that way, I think it’s okay to have nakama that are wild and independent. That’s just how I think.

- Roronoa Zoro *1*

#6891 Ririnet-De-Fausto, 27. 3. 2015, 22:05:44
9 0

"Too slow"

#6892 Lombi-Gardea, 27. 3. 2015, 22:37:38
4 0

taky něco přidám, slova vicekapitána, která mě vždy dostanou. snad je trefím správně: "Luffy slyšíš mě? Byl bys zklamaný kdybych se nestal nejlepším šermířem na světě. Budu trénovat dokud ho neporazím, do té doby nikdy neprohraju. Máš s tím problém Pirátský Králi?"

#6893 AngeeCz, 28. 3. 2015, 11:00:13
1 0

^ It's funny because he got the shit beaten out of him multiple times since then.

#6894 Lombi-Gardea, 28. 3. 2015, 11:08:20
1 0

Angee: to je sice pravda, ale i tak byla tahle scéna epická

#6895 AngeeCz, 28. 3. 2015, 12:04:09
1 0

Ach, to uznávám, netvrdím, že nebyla Jen je to k pousmání

#6896 Limetka, 28. 3. 2015, 12:48:45
0 1

K pousmátí mi přišla leda Lombiho gramatika. Sorry, ale citát se má citovat bez chyb, tohle je ... trapný.

#6897 Lombi-Gardea, 28. 3. 2015, 14:43:48
2 0

Jejda, další kdo si hraje na velkého češtináře

#6898 Limetka, 29. 3. 2015, 12:21:44
3 2

Já si na něj nehraju. A nic to nemění na tom, že je trapas nenapsat dobře ani blbej citát. Ještě něco?

Ten citát zní:

"Luffy, can you hear me? Sorry for worrying you. If I don't become the greatest swordsman in the world, you'd be in a dilemma now, right? I will ... I will never ... LOSE AGAIN! Until I defeat him and become the greatest swordsman, I'll never be defeated anymore! Any problems with that, Pirate King?"

"Luffy, slyšíš mě? Promiň, že sis dělal starosti. Kdybych se nestal největším šermířem na světě, zklamal bych Tě, viď? Já už ... Já už nikdy ... ... NEPROHRAJU! Dokud ho neporazím a nestanu se největším šermířem, už mě nikdy nikdo neporazí! Máš s tím nějakej problém ... ... Pirátskej Králi?"

Takže, protože mám dost toho, že mi nějakej stupidní Ragashi mínusuje komentáře za to, že já mám pravdu a mám to dobře, zatímco Lombi to má blbě a ještě má hloupý připomínky, tak jsem si našel oficiální anglický i český překlad tohoto citátu.

Tedy bych rád poukázal na to, že krom toho, že jsem se ohradil proti Lombiho gramatice, kterou bych, dejme tomu, mohl odpustit, tak i přes tohle všechno to MÁ ŠPATNĚ I NORMÁLNĚ. Teď si mě klidně umínusujte k smrti, ale alespoň tu nekydám kraviny.

#6899 motherlode, 29. 3. 2015, 14:28:18
5 0

Hero? No! We're pirates! I love heroes, but I don't wanna be one! Do you know what heroes are? Say there is a chunk of meat. Pirates will have a banquet and eat it, but heroes will share it with other people. I want all the meat!

Monkey D. Luffy

#6900 Lombi-Gardea, 29. 3. 2015, 14:51:03
2 0

Limetka: Aha, takže ti jde o pluska a mínuska? Ok. A co se týče citátu co jsem napsala, tak si to přečti znovu co jsem napsala "...snad je trefím správně...". nepamatovala jsem si jak ty slova byly přesně a netušila jsem kde bych to hledala aniž bych musela zkoukávat pomalu půl příběhu před Grand Line abych tu sitaci našla, proto jsem napsala "snad". A za další, kraviny tu kydá každý druhý ale tohle je fórum kde si každý může psát co chce, nepotřebuju tu učitele češtiny ani odborníka na One Piece.

#6901 Limetka, 29. 3. 2015, 15:54:27
2 1

Mně jsou mínuska a pluska někde, mám obojí hodně, jsem tu od počátku stránky i toho update-u. Jo, snad se trefíš příště. Sorry, ale tohle mi je jedno, když se podíváš na ostatní příspěvky, tak téměř všichni si dali tu práci, aby to napsali tak, jak to bylo původně. Vidím i ty úpravy textů. Pak přijdeš ty a vytvoříš něco takového. Takže mi neříkej, co si tu kdo může a nemůže, jsem tu opravdu dost dlouho na to, abych to věděl. Pouze lovím špínu v tomhle bazénu a v Tvém příspěvku jsem nějakou našel, jak si můžeš všimnout, zatím jsem s Tebou problém neměl, jen jednou nějakou debatu, nicméně teď už máš mou plnou pozornost, madam.

Pro nalezení tohohle opravdu nemusíš prohledat půl příběhu před Grand Line. Zoro vs Mihawk? Počátek One Piece. Projít prvních 20-30 názvů kapitol zabere méně než minutu, věř mi. :) Přede mnou se, prosím, nevymlouvej.

Edit: Když se teď koukám, jsi první, kdo tu něco "nakydala", ostatní to měli přesné. :)

#6902 pauliekun, 29. 3. 2015, 22:32:35
5 0

Mňa strašne pobavila táto scénka https://www.youtube.com/watch?v=2UOOJgNyOxk

#6917 Bobo, 4. 4. 2015, 17:08:55
4 0

"Na tomto světě neexistuje člověk,který by se narodil bez spřízněné duše!" - Jaguar D. Saul

#8224 Totome, 2. dubna, 19:51:06
1 0

Tashigi : Proč se pořád chováš by si byl lepší než já ?
Zoro: Protože jsem.
'Punk Hazard, boj s Monet'

#8225 Totome, 2. dubna, 20:01:07
1 0

Usopp : Nevím-co-to-má-bejt-ale-bude-to-nějaký Speciální útok !!

• Strana:
  • 1
  • 2
Hakuhódžó no senši