Fórum – Jak jsem se dostal/a k One Piece

#7188 PHILLman, 12. 7. 2015, 22:40:54
1 0

Nejdříve mi kamarád doporučil death note, prej když mě baví takovéhle typy filmů a seriálů. Nějak jsem neřešil, že to je anime. Byl to skvělý seriál. Pak mi neustále ukazoval na telefonu bitky z bleache, tak jsem ho skouknul :D Moc se mi to líbilo. Pak brácha koukal na naruta. Ale to mi nejdříve připadalo, jako totální kokotina. Když ale začal koukat na shippudena, musel jsem to taky vzít celý od začátku :D
K one piece jsem se dostal před pár měsíci. Nevěděl jsem na co koukat a vzpomněl jsem si, že mi kamarád jednou povídal o nějakých pirátech atd,, :D
One piece mě tak hrozně chytl, že jsem nemohl dělat nic jinýho, než jen čumět do monitoru nebo telefonu (moje závislost se dostala ta daleko, že jsem si musel dávat díly každé ráno do telefonu, abych měl přísun informací během celého dne) . Dokukal jsem to strašně rychle a teď se nemůžu dočkat dalších dílů :)
Přemýšlel jsem, jestli nezačnu číst mangu, ale to mi nepřijde tak záživné, jako anime :)

#7189 Shanks101, 13. 7. 2015, 12:56:14
1 0

Jeeeeeeeeeeeeee kde jsou ty časi kdy sem asi před 10 lety prvne slišel o OP
No je pravda že jsem začinal na Bleach pak jsem došel na konec a začal s narutem a musim přiznat ze jsem se OP dost dlouho nechtelo tak kresba než sem si nato zvykl to bylo drsne ale potom už to byla jenom slast a drzi mne to dodnes a je to jednoznačne nej manga a anime co sleduji a kdyz sem jel Alabastru tak v kuse treba 4 až 8 dilu byl to mazec ted uz jen každy tyden sedim u PC a cekam na noví díl

#7698 Kanade-Keii, 25. 3. 2016, 19:02:49
0 0

Já se dostala k One Piece jednou večer když jsem se nudila a vzpomněla si na kamarádku, která si u mně zrovna ten den stěžovala na grafiku OP a tak (aby jsem jí potom mohla provokovat) jsem to na zkoušku zapla a nějak mě to chytlo...

#7699 kifix, 25. 3. 2016, 20:02:54
1 0

One piece som začal sledovať asi v čase keď estelen začínala dressrosa, naruto bolo pri konci a už ma tak nehorázne štvalo že to už neslo ďalej a tak som s nim sekol, začal som znova sledovať Bleach, no nejako ma to nepobralo a v tom mi raz kamos povedal že mam začať sledovať one piece, priznavam ze ma to spočiatku vôbec nebralo. Nejako som sa premáhal premáhal (s prestávkami) a pri Laboonovy ma to chytilo typek :One two tri Bejby ma dostal :D :D cez alabastu som sa dostal s vlažnými pocitmi no u Water 7 som bol hotový, podľa mňa najlepšia časť celého One piece. (samozrejme plus Marineford, ten Dedko mi proste prírastok k srdcu ;) Ore waa. Ore waaa. Ore waaaa shirohige daaaaaa

#7824 Luckamysak, 6. 5. 2016, 9:50:17
3 0

Jsem poněkud starší ročník a tak i má cesta k One Piece byla dlouhá. Začala zřejmě již před třinácti lety , kdy jsem zahlédla pár dílů na německé stanici RTL 2 (které vděčím za to, že mne anime provázelo již od dob, kdy jsem ještě vůbec nevěděla, co to vlastně anime je). O pár let později mi kamarád, který čte mangu, s nadšením vyprávěl, jak úžasný je to příběh. Záhy na to jsem dostala od druhé kamarádky prvních 200 dílů na CD a už jsem se vezla . Ovšem o prvních 150 dílech přišla delší odmlka.
Před několika lety manžel sháněl nějaké anime, kterým by si ukrátil čas, neboť všechny své již shlédl. Nabídla jsem mu z legrace One Piece , které mi do té doby úspěšně bojkotoval, neboť mu na první pohled nesedla kresba. A víte co? Začal se dívat, aby zjistil, „CO NA TOM JE“ a od té doby se naším bytem rozléhal srdečný smích . Do dnešního dne sledujeme One Piece společně. Dokonce to ovlivnilo i naše občasné hraní DrD, neboť mám postavu šmrncnutou Usoppem a časem se s největší pravděpodobností propracuji ke kombinaci s lékařskými schopnostmi Choppera .

#8705 Shiroitaka, 16. srpna, 22:47:45
0 0

Tak moja historka zacala tym ze som ako maly 6 rocni chlapec narazil na stanicu cartoon network, dychtivo sme so setrou rozpravky hltali no co cert nechcel oco nam to potom na satelite vymazal tak som potom hladal nieco nove a narazil som na stanice SuperRTL, bolo vtedy ako najst zakopany poklad, no casom uz rozpravky neboli take dobre tak som zas na satelite hladal nieco ine a nadabil som na stanicu RTL2, ako boli tam vetsinou dospelacke filmy ktore ma nebavili a ani som im nerozumel ale nahodov ked som bol chory tak som tu stanicu kukal a zrazu tam isiel anime serial ze One Piece. Ja ze chvala bohu ze ide daka rozpravka akurat just prva cast vravym si super aspon budem vediet o com to bude. No mali ste ma vidiet ako mi tiekli sliny ked som to pozeraval . Normalne sa v skole ucitelky cudovali ako som obed do seba napraskal tak rychlo, keby tie vedeli ze to koli anime serialu tie by mi dali . No proste so skoly som utekal len aby som stihol One Piece. Niekedy zvykol bit aj otec doma a ten ked mal dialkove tak ho nedal tak lahko s ruky . No proste som sa do toho serialu zamiloval, len skoda ze to vysielali len po alabastu ale aspon som sa kus zdokonalil troska v nemcine .

#8706 Balova, 16. srpna, 23:48:36
0 0

Mě ke sledování OP dopomohl bratr před dvěma lety. Nejdříve mi posílal jen vtipné části, co byly na youtube. Jak to bylo vystřižený, tak mi to přišlo jako blbina. Pak mi začal o tom i vyprávět a už ani nevím, co mě na tom zaujalo, tak jsem si řekla, že tomu teda dám šanci a chci vidět aspoň ty části, o kterých mluvil. A nakonec mě to chytlo, bratr mi poslal odkaz na tuto stránku a já se zaregistrovala. Toť má cesta k OP.

Hakuhódžó no senši