Fórum – Jak jsem se dostal/a k One Piece

#3815 Ryuuhei, 4. 4. 2014, 23:43:36
1 0

Díky Torenovi, Ikymu a mé vlastní vůli to nakonec opravdu rozjet. ;)

#4117 Deidara, 17. 12. 2013, 22:10:00
1 0

Dobře... zde můžete napsat vaši historku, jak jste se poprvé setkali se světoznámým anime One Piece... Narozdíl od některých jiných se OP nevysílalo v české ani slovenské TV, takže nemá ani tak velkou komunitu, proto by bylo zajímavé slyšet různé příběhy...
Pište,pište a pište *3*

#4118 Retghar, 17. 12. 2013, 22:16:37
1 0

Ja nejprve videl par dilu naruta na jetixu(nebo tak nejak) s ceskym dabingem. No vypadalo to zajimave tak sem hledal pokracovani a sestahoval sem celou zakladni serii a pak prectl mangu. Po docteni mangy Naruta jsem zjistil ze je neco jako Velka trojka:D Tak sem precetl celej bleach a nasledne One piece. Vyjma Naruta,Bleache,FT a OP od Enies Lobby(vynechal sem thriller barc potom jeste) anime nesleduju a jen čtu mangy:) Mang mam prectenych celkem dost ale anime jak jsem psal nesleduju jinak.

#4119 johnbarker, 17. 12. 2013, 22:22:00
2 0

To je tak když člověk našel na youtube jedno video z anime, pří které si řekl todle bych chtěl později viděj.. Tak za měsic jsou to začal hledat mno ale to video jsem nenašel tak sem veděl že tam byli nějací piratí a piratske kral tak sem to zadal do Googlu a vijel na mě One piece. mělo to podobnou animaci tak jsem myslel že je to ono. Mno ale ono anime to nebylo ale to mě nevadilo.. Asi tak jsem začal koukat na One piece. Omylem :D

#4120 Nodachi, 17. 12. 2013, 23:27:08
1 0

One Piece mi byl v mých manga-začátcích doporučen jedním hráčem Divokých kmenů. *3* A to není zas tak dávno, asi loni v květnu. K anime mě přivedla ségra, začalo to Narutem v češtině (dneska ho nemůžu ani slyšet, ani český Bleach), ale u mě prostě od začátku vedl originál, tj. manga. Už jen kvůli tomu, že to líp vypadá (třeba to, jak v anime po timeskipu dělaji v OP krky, no to je hrůza. Aspoň, že u Lawa to není přes ten velkej límec vidět.). Pak přišel objev Konohy a celkem často diskutovaného Bleache (ovšem ten číst bylo a je celkem utrpení *6*. Proč to ještě čtu? a) už se to blíží ke konci a b) je tam vysoká koncentrace mečů *9* ) a Luffy, kterej měl být "ještě blbější než Naruto", byl mou antipatií k onomu blonďákovi chudák odsunut na neurčito. Naštěští díky Kmenům (který už nehraju, protože na to není čas, prémiový body si kupovat nehodlám a čím jsem starší, tím je to pro mě větší nuda.) One Piece dostal druhou šanci a rozhodně toho nelituju. Prostě to nejlepší na konec. *5*

#4121 Why?!, 18. 12. 2013, 0:25:55
1 0

Před 4 lety sem se díval jen na Naruta ale už mě to nebavilo čekat celej týden než výjde 1 díl ... tak sem na youtube napsal top 10 anime a většinou tam byli FT, Bleach A One piece tak sem začal sledovat OP.....prvních 10dílů a už sem se začal nudit tak sem toho nechal sledoval FT,Bleach..... dosledoval sem...... a zase sem nudil tak sem dal na youtube the best anime fight hned první bylo Rob Lucci vs Luffy a tam sem uviděl luffyho gear second a oblíbil sem luffyho ......

#4123 TsukiRa, 18. 12. 2013, 0:55:33
1 0

Po shlédnutí 284. anime (možná?) sem nevěděl co dál, tak sem sa náhodů na AniDB proklikal až k OP...

Dei, když zakládáš takový topic tak bys měl byt 1. kdo se podělí o svůj příběh, ne?

#4124 Deidara, 18. 12. 2013, 0:57:18
1 0

podělím neboj *1* ale až zitra

#4128 CreepyCZ, 18. 12. 2013, 1:58:55
1 0

Hmm.. Moc dobře si to nepamatuju jelikož mi anime dost! viditelně vymatlává muj mozek ( někdy pochybuju že ho mám ). Mám dojem že než zrušili Jetix tak sem tam čučela na naruta. V tu dobu sem ani nevědela co je to animák a už vůbec jsem nevěděla co je to Anime (no prostě sem byla hodne mala). Po zrušení Jetixu sem na to úplně zapoměla, až jednou sem přepínala z programu na program a na animaxu sem se všimla že dávají Naruta, no a pak jsem hledala na internetu kde bych na něj mohla čučet, atd. atd... takhle sem se stala otaku ale zatím jsem o OP prd věděla ale jednou sem se taaaaak moc nudila protože už sem nevěděla na co bych měla čučet, hledala jsem a hledala až sem došla k One piece, byla sem taaak blbá že sem se na něj nepodívala hned, pořád sem to odkládala a odkláda protože se mi nelibila kresba.Když se dostavovali první abstinenční příznaky lačnících po anime, tak ze samého zoufalství sem se na one piece podívala. Chytlo mě to hned v prvnim díle, ateď je One Piece moje nejoblíbenější anime *9*

#4129 Murasakiirono-san, 18. 12. 2013, 7:50:12
1 0

Mám to prakticky stejné, jako Tsuki, akorát s tím rozdílem, že fakt nedokážu říct ani odhadem, kolikáte anime u mě OP je *3* Ale co už akorát trochu trapný, že před OP bylo pár stovek 25-dilných a dalších menších anime, jako by někdo nechtěl, abych na OP koukal *8*

ALE ! Mě nic neuteče ! *10*

#4130 Assamark, 18. 12. 2013, 8:54:09
2 0

No já jsem teda ze začátku koukal na Naruta a Bleach, pak jsem začal koukat na další jako je třeba fairy tail a mnoho dalších... Pak mi ale kamarádka doporučila One piece. Ze začátku jsem si říkal:”anime o pirátech to bude nuda”.Pak jsem se na to ale odhodlal a když jsem začal koukat tak jsem nemohl přestat, protože me to strašně chytlo. A tak je pro mě teď One piece jedno z nejoblíbenějších anime. *5*

#4132 Retghar, 18. 12. 2013, 10:15:14
1 0

Da se k tomu tématu přihodit anketa? "Začali ste mangou nebo anime?"

#4181 takanome, 21. 12. 2013, 11:30:20
1 0

Stejně jako mnoho dalších jsem v TV objevil Naruta a po čase jsem ho začal hledat na internetu... Je úžasné jak ty nejlepší věci, jako jest i One Piece, nepotřebují reklamu v TV. *5*

#4198 Dejra, 22. 12. 2013, 7:51:20
1 0

Kamarádka mi ukazala one piece a od té doby sleduju *1*

#4200 Lukaaash, 22. 12. 2013, 12:52:38
1 0

Nojo, před čtyřmi, pěti lety o tom vyprávěl spolužák, pak to přinesl do školy na noťasu (anime) a já si pár dílů okopčil + ještě Bleach. Taky mi poradil FT.
No a za ty roky jsem to postupně sledoval, přestal, sledoval, přestal. Tolik dílů za sebou jsem občas nevydržel, takže byla třeba několikaměsícová pauzička :D ale pořád byl op lepší a lepší :) takže jsem to doukoual a teď už přes půl roku jedu ongoing :) mangu nečtu, zatím :D

PS: vlastně to už bude skoro rok :)

#4202 Robko, 22. 12. 2013, 13:55:45
1 0

Začal jsem One Piece sledovat minulý rok asi v únoru, začlo to tím, že jsem si na Konoze přečetl článek o Velké trojce a jelikož jsem se na Naruta a Bleach už díval, tak zbývalo jen OP, takže jsem se do toho pustil, ale skončil jsem kolem 20. dílu, protože mě to střašně nebavilo. O měsíc později jsem se nudil, tak jsem se rozhodl tomu dát druhou šanci a nikdy toho rozhodnutí nebudu litovat. Tak moc mě to chytlo, že můj každý den vypadal tak, že jsem přišel ze školy a do večera jsem se díval jen na OP, což bylo asi 6 hodin a stihl jsem někdy i 30 dílů, no a do měsíce jsem to měl dosledované, tak kde skončilo anime, tak jsem navázal na mangu a od té doby jsem na ongoingu. O několil měsíců později jsem si dal i celou mangu. Jednou si dám určitě rewatch celého anime, zatím jsem si dal jen nějaké arcy. CP 9 ságu jsem viděl asi 3x, Marineford 2x, ale na celé nemám kvůli škole čas, tak snad někdy v budoucnu *1*

#4203 Atee, 22. 12. 2013, 15:31:34
1 0

Hodně mě chytlo FT a když jsem se na něj dodívala tak jsem hledala podobný anime. Na akihabaře jsem uviděla OP (nějak jsem se k tomu doklikala *5* ) ale ta kresba se mi nelíbila a když jsem si přečetla příběh tak jsem si řekla že to bude blbost. Pak jsem někde četla že naroto je srandovní a tak trochu podobný FT, ale po 14 dílech mě to nebavilo. (jsem asi jedinej otaku, kterýho nebaví naruto) Na OP jsem úplně zapoměla a hledala anime na, které bych se mohla podívat. Pak jsem někde uviděla(myslím že na HNS) One Piece a tak jsem si řekla že se na to podívám. Když jsem viděla první díl tak jsem si řekla že to je píš pro děti, ale i tak jsem si pustila další díl a tak mě to chytlo a na kresbu jsem si fakt rychle zvykla.

#4204 Slash, 22. 12. 2013, 18:20:53
1 0

Čo sa mňa týka, ja som začal pozerávať OP asi tak pred rokom. Samozrejme som o ňom vedel aj predtým, ale vtedy som pozerával len Naruta a Bleach. A keďže toto bolo posledné z veľkej trojky, ktoré som nevidel rozhodol som sa dať tomu šancu a rozhodne neľutujem *5*

#4205 Cmuqueiq, 22. 12. 2013, 18:47:12
1 0

Boli jarné prázdniny, mal som asi osem alebo deväť rokov a celé dni som sledoval nemecké programy na satelite. Jedno poobedie som pozeral RTL2 a zrazu som začul pesničku http://bit.ly/1cerBnG, z ktorej ešte dnes dostávam husiu kožu. Práve prebiehal Sirup Village arc, páčilo sa mi to, ale vôbec som nechápal o čo tam ide. Bol som z toho zmätený, dokonca som si myslel, že Kuro je klaďas. Neviem či to prestali vysielať alebo som len nikdy netrafil vysielaciu dobu, ale od tých prázdnin som One Piece nevidel. To trvalo až do tohto leta, kedy som si pozrel všetky diely a začal čítať mangu. Chcel som si One Piece pozrieť už skôr, ale malo to na mňa až príliš veľa dielov a bol som názoru, že to nemôže byť lepšie ako Dragonball (jediné anime nad 300 dielov ktoré som dovtedy videl). Splietol som sa.

#4207 Deidara, 23. 12. 2013, 0:43:50
1 0

Moje první anime bylo Naruto, pak Bleach a dlouho jenom tyto dvě a nic víc, potom se teda začal hledat něco víc. Moc mě nabaví ty krátké, vyhledávám hlavně ty dlouhé nad 100 dílů, takže sem se asi před 2 roky dostal k OP, podíval se na prvních 18 dílů, ale ta Sirupová vesnice mě tak moc nebavila, že sem to prostě přestal sledovat(dodnes to považuju za nejhorší arc, když nepočítám ty fillerové), ale minulý rok na začátku prázdnin jsem měl dost volného času a tak se rozhodl, že tomu ještě dám šanci... Baratie - Arlong Park, no prostě EPIC!
Tak už to jelo a dokonce prázdnin jsem to měl za sebou. Od té doby jsem teda na ongoingu, což je asi přes rok a mangu jsem začal sledovat přibližně v době, kdy sem našel mugiwaru - abych se mohl zapojit do diskuzí. Během pár dní jsem přečetl PH a dostal se na ongoing, tenkrát bylo v manze zrovna Aokiji vs Doflamingo *3*

Hakuhódžó no senši