Fórum – Diskuze o anime!

#7693 Franky, 20. 3. 2016, 21:18:50
2 0

je nadhernaaaaaaaaaa
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=511f66afde5775aed263e42a89b72615

#7768 Franky, 17. 4. 2016, 20:31:46
2 0

Tak si pozeram uz asi 4ty krat OnePiece od prveho dielu a musim podotknut ze ma to neskutocne bavi tie prve diely ..
fakt mi chyba ten luffyho Yolo styl boja pri ktorom sa dalo aj zasmiat ...
uz mi to pomaly pride jak naruto ... od srandy k vaznosti ...

#7769 Retghar, 17. 4. 2016, 21:09:17
1 0

Ale tady je to vážný a záživný, Naruto jak šel vážně tak to šlo do kytek úplně XD Mluvím jen o OP manze, anime nesleduju, ale v tomhle ohledu by to mělo být stejný.

#7770 Franky, 18. 4. 2016, 5:33:11
2 0

to je zase druha stranka mince ... OP ma dej ktory sa krasne rozpleta .
ale v tom anime mi to uz chyba ... uz to nieje proste ako prve diely ..
a je pravda ze naruto siel Shipudenom uplne do kytek ... naposledy som tusim videl diel Maito gai vs madara ... tot cele ... dufam ze OP dopozeram do konca :D ...alebo zacnem znova citat mangu

#7771 herryb, 18. 4. 2016, 12:05:50
1 2

aby som pravdu povedal tiez ma to neskutocne se..e.Zaciatok dielu 5 min opakovanie co sa stalo dalsich 10 min ak luffy bojuje opakovanie tvari ktore vravia zachran nas a luffy,uz je to skoro take iste ako u bleach alebo naruto jeho vyhlasenia ja ich vsetkych ochranim.TROSKU odbocim vsimly ste si ze moja oblubena postava Zaraki ma bankai.

Ako som tu uz spominal vsimli ste si ked sa premiena na 4 stupen -https://www.youtube.com/watch?v=y_2XL1iP6ZY tak na hrudi sa mu zobrazuje ovocie to biele a medzitim asi modre /dalej ak pouzije final tak sa mu hrud zase zmeni

#7772 Retghar, 18. 4. 2016, 13:05:22
1 0

Manga vychází pomaleji než anime. Tak to můžou stopnout, což by bylo nejlepší, nebo to roztahnout/nacpat fillerama. Zel roztahuji. Naruta sem anime dropl u peina :D

#7773 Luffy94, 18. 4. 2016, 14:58:32
0 0

@herryb Pokiaľ sa ti nepáči anime, nikto ťa nenúti ho sledovať, resp. ho nemusíš sledovať spôsobom 1 diel týždenne, ale môžeš si dať na pár týždňov/mesiacov pauzu a potom sa k nemu vrátiť a pozrieť si všetky diely, ktoré medzitým vyšli naraz. Takto ti anime nebude pôsobiť ako opakovanie tvári, alebo čo si to napísal.

Nech už má súčasné anime akúkoľvek kvalitu, stále sa tam objavujú dobré momenty a napr. Sai vs. Lao G, Luffyho a Doflamingov HH stret alebo Luffyho aktivácia 4. stupňa sa mi v anime prevedení páčila niekoľkonásobne viac, než v mange.

#7774 Franky, 18. 4. 2016, 14:59:00
1 0

teraz je tam filer o sabovi ...
ale aspon to ma nieco do seba ... narutovske filery smrdeli ( niektore ) a to totalne ... absolutne nic do deja ..
celkom sa mi zo zaciatku pacilo ze robili aj tie cover story ... tym mohli kludne pokracovat ..
ja som napr Bleach dropol po Aizenovi ... samotne cele to anime mi prislo take ... moc .. ani to neviem vyjadrit :D

#7775 herryb, 18. 4. 2016, 16:15:49
1 0

moj mily Luffy94 neber to prosim ako urazku aj ked na mna si to tak urcite myslel,to ze tu ked vyjde nejaky diel alebo mnaga a nedavam za kazdym arigato nemislim teba/len aby som mal prispevok este neznamena ze anime nepozeram som dokanca taky fanda ze mam doma slamak,vyjadril som len svoj nazor zachadzam dokonca tak daleko ako som davnejsie napisal ze to pozeram uz ani neviem kolkokrat,nemusim vzdy len chvalit napr pri mange ma prekvapilo ze kuzan sa pridal k teachovi ale istotne len ako spion pre slamakov,pri gear 4 ma sklamalo ze neukazali tvare marinakov ale iba preskakovali z jednaj tvare na druhu.

#7776 Pein44, 18. 4. 2016, 22:12:59
1 0

to je filler ja som myslel že to je len nejakí flashbackoví die

#7813 maeros, 23. 4. 2016, 22:45:12
1 0

sem se zkusil podivat na pirate aliance arc a musim uznat ze je to zabava ale nelze to sledovat na ongoing imho je lepsijednou za mesic ci 2 zkouknout dily a hotovo
myslim si ze by anime prospelo kdyby ted udelali cover story nebo dobrej filler - mozna nejaky souvisejici s novym filmem Gold presne jako to udelali k filmu Z a pak hura 2 kapitolach na dil hned by se to hnulo a slo by sledovat ongoing

#7825 RoronoaZoro, 8. 5. 2016, 17:18:53
1 0

ark Dressrosa ma uz podla mna dost casti nemohol by vznyknut uz novy ark ??
kedy bude dalsia cast neviem sa dockat

#7826 Retghar, 8. 5. 2016, 18:08:58
2 0

Tak běž do mangy tam už jeden arc po dressrose byl a začal další

#7827 Pein44, 8. 5. 2016, 22:44:09
1 0

RoronoaZoro- neboj sa dočkáš sa a budeš spokojní

#7828 WhiteMouse, 9. 5. 2016, 9:48:55
1 0

Taky, se už těším, jak to bude pokračovat dál po Dressrose

#7908 Luffy94, 5. 6. 2016, 9:10:23
4 0

Nový opening, nadchádzajúci filler arc a cover pre Zou arc

V epizóde, ktorá vyjde 26. 6. bude nový opening naspievaný Kishidan-om a Hiroshi Kitadani-om. Kishidan predtým spolupracoval na hudbe pre 6. film a Hiroshiho si budete pamätať z openingov "We Are" (1. opening) a "We Go" (1. opening po TS).

Okrem toho nás čaká filler arc (gOda, nech to má prosím aspoň 8 častí, aby manga dostala nejaký náskok), nazvaný Silver Mine (Strieborná baňa) a dej filleru bude o Luffym a Bartolomeovi, ako sa snažia uniknúť z obrovskej pevnosti nazvanej Silver Mine, ktorá patrí Pirátskej aliancií Silver. (hmm... únik zo Silver Mine, prečo mi to len pripomína ten quest v Skyrime v Markarthe ).

A taktiež bol zverejnený cover pre nadchádzajúci Zou arc, pre tých, ktorí nečítajú mangu to môže byť menší spoiler, takže len takto:

(spoiler obsahuje 2 obrázky s farebnou tématikou Slamákov v tomto arcu a ďalších postáv, ktoré hrajú určitú rolu, preto spoiler.
Nie je Robiňka HOOOOOOT v tom svetríku?

#7910 Pein44, 5. 6. 2016, 16:02:00
2 0

super to bude fakt dobré aspoň dostane Bartolomeo ešte priestor :D

#7912 scorpio11550, 5. 6. 2016, 19:07:15
1 0

Teraz som dopozeral diel 744 a až na to že Fujitora tie kamene castil asi ako Spirit bombu v Dragon Balle, mi to prišlo fajn. Konečne som pochopil (vedel som to už skôr ale nečítam mangu tak som úplne nepochopil súvislosti) Straw Hat Grand Fleet. Prakticky to Luffyho posúva na úroveň (stále ale najslabšieho) Yonko (alebo teraz skôr Gonko? ). Ostatný majú flotily určite o podobných rozmeroch, a tiež väčšina s nich budú len "noobovia"(v tom svete, inak skôr normálny ľudia so zbraňami) a pár top vedúcich (ako Donflamingovi/ Newgateovi vedúci) ktorý aj niečo dokážu. Osobne mi to takto vyhovuje asi najviac, pretože si Luffy v posádke udržuje stále iba "elitu"(aj Usopp toho už celkom vie), ale má dosť prostriedkov na záverečnú vojnu. Len ešte musí získať dosť sily ako jedinec( teraz je niekde ako priemerný Shichibukai a Donflamingo bol možno v top 3 (s Kumom a Mihawkom) a ten bol s Kaida dosť nap***. )

Osobne sa mi páči teória v ktorej prebudí svoje DF a bude z neho Son Goku (predsa len je OP dosť DB motivované) - opičí boh. Celkom to sedí k jeho povahe a aj jeho zvieracia charakteristika je podľa Odu opica.

#7913 Retghar, 5. 6. 2016, 19:35:03
1 0

Na to mu chybí ještě tyč co mění velikost a mráček na kterým by mohl lítat Aspoň to měl Goku v DB aji Mori-jin v God Of Highschool. U toho awakeningu bych to viděl spíš na něco jak Mingo - bude moct dávat atribut gumy i svému okolí.

#7914 scorpio11550, 5. 6. 2016, 21:03:56
1 0

hej to sú veci, čo má aj v legende (+ vznikol z kameňa takže je tvrdý ako skala (Buso) a vie robiť klony s chlpov )

Hej no ale toto by bolo podľa mňa zaujímavejšie a robiť z okolia gumu... no neviem ale to by proste mohol iným akurát rozhodiť rovnováhu, iný potenciál v tom nevidím (ale tak Oda je šikovný, už gume vymyslel toľko schopností ktoré by ma ani vo sne nenapadli )

P.S. aj Donflamingo mal (aspoň podľa teórie) "špeciálnu" tému. Normálne je ako Shichibukai plameniak ale v Awakened je anjel

Hakuhódžó no senši