Fórum – Diskuze o anime!

#7623 Franky, 24. 1. 2016, 18:24:48
2 0

Pride den , ked to Teach spravi ... Teachovi je jedno kto je Sakazuki ale naopak sa to uz tak nebere ... Sakazuki je proste tard , ktory ma v hlave pomiesane myslienky ... prenho je hold raz pirat a musi byt eliminovany ...

#7624 Pein44, 24. 1. 2016, 18:39:14
1 0

može byť ale pochybujem že Teach bude ta čo porazí Sakazukiho mal by to byť Luffy a bolo by dosť emotívne keby mu potom čo ho porazí odpustil (neviem prečo ale podla mňa tam niečo podobné bude)

#7625 Franky, 24. 1. 2016, 20:38:08
3 0

Luffy urcite pride nato ako prebudit to jeho ovocicko ... o tom zadna .. potom bude nezastavitelny ...
Ale pride mi ze by to nanho bolo trosku Vela .. Sakazuki , Teach , Eustass , Smoker :D , Kaido , mozno Enel ( pomsta ) ale pride mi skor ze sa k nemu prida :D , Coby , Lucci .
Je pravda , pokial chce byt Kralom tak by mal porazit kazdeho bez problemu ...ale aj tak sa mi to zda uz trocha moc .

#7626 herryb, 24. 1. 2016, 21:53:24
1 0

zase som su pustil starsie casti a nie som si isty ked belovous bojoval z lavaciskom pouzil nanho svoju plnu silu alebo nie lebo haki som tam nevidel a ked z nym lavak bojoval tak nanho pouzival iba svoje ovocie a nie som si isty ked flamingo bojoval z luffym to cierne haki nie spevnenie koze ale ked do seba narazia je tiez Haoshoku Haki alebo nieco viac

#7627 Pein44, 24. 1. 2016, 22:41:10
1 0

ja si myslím že je to preto lebo sa rozhodli že chcú haki zvýrazniť aby to lepšie vyzeralo a upútalo. WB a Akainu určite bojovali na plno však im išlo o veľa , bolo vidno že to berú vážne narozdiel od takého Donflaminga ktorí aj pred tím aj teraz si tam len ta sedel zabíjal ľudí a zabával sa

#7628 Luffy94, 25. 1. 2016, 10:48:37
1 0

Používali vtedy obaja Haki. Keď Newgate napálil Sakazukimu ranu do brucha čím zničil aj Marineford, Sakazuki vykašlal krv, čo by sa v prípade, keby to bol útok bez Haki, nestalo, keďže Sakazuki je Logia.

Čo sa Sakazukiho týka, pravdepodobne ovláda nejaké Kenbunshoku na vysokej úrovni, prípadne kombináciu Kenbunshoku a Busoshoku, pretože keď na neho zaútočil Marco s Vistom Haki útokmi, Sakazuki len poznamenal, že použili Haki a znova sa spojil, akoby to bol útok bez Haki.

Tiež je dosť možné, že Sakazuki má omnoho väčšiu výdrž, podobne ako Doffy, ktorý chytil Red Hawk, Gamma Knife, Kong Gun, Rhino Schneider,

a stále to nestačilo na jeho porazenie.
Sakazuki dostal od Newgata asi najväčšiu nakladačku, akú sme v OP doteraz videli a taktiež stále stál.

Ohľadom toho, či Teach dokáže poraziť Sakazukiho, by som povedal, že momentálne nie. Ku koncu áno, ale momentálne by to pre Teacha asi neskončilo pekne.

#7629 herryb, 25. 1. 2016, 15:02:54
1 0

noo naschval som si na youtube pustil Whitebeard vs Akainu a videl som tam len ako starousek donho napalil svoje ovocie,ked donho udrel tak sa akoby lavak rospadol ze,ked bojoval proti teachovi tak ked mu chcel kupit bonbonieru taku malinovu do tvare tak mu teach povedal ze nanho sila ovocia neplatia a teda tu istu ziariacu gulu okolo ruki pouzil aj na akaina,podla mna asi najsilnejsie haki ma garp a unho je divne ze na chinjaa potreboval velky trenning a luffy ho sundal,je sice pravda ze je uz na dochodku

#7630 Franky, 25. 1. 2016, 16:11:27
2 0

lenze ja stale beriem do uvahy ze Teach ma 2 ovocia ...
Vezmi si len takuto situaciu ...
teach si sakazukiho bude pritahovat .. cim vlastne neutralizuje jeho logiu tak ako u Acea a napali Sakazukimu rovno s Gura Gura ....
a urcite Teach nieje ziadny odpadlik po 2ch rokoch ma urco Haki aj on ...

#7631 Luffy94, 25. 1. 2016, 16:26:52
1 0

Neviem, čo si chcel vyjadriť svojim príspevkom, keď to všetko píšeš v jednej vete.

Newgate použil ten istý útok na Sakazukiho a na Teacha? Áno, ale ako si poznamenal, Teach dokáže absorbovať pomocou temnoty svojho ovocia efekty ostatných ovocí. Samozrejme ak stihne zareagovať. Keď ho Newgate odzbrojil a pritlačil k zemi, už mu to nebolo veľmi platné.

Najsilnejšie Haki? Ťažko určiť, najmä keď máme 3 typy Haki. Je možné, že Roger mal najsilnejšie Haoshoku Haki a Garp mal najsilnejšie Busoshoku Haki. Kto mal najsilnejšie Kenbunshoku, to si nedovolím ani tipnúť.

Je naozaj veľký rozdiel v "prime" Chinjaovi a "Dressrosa" Chinjaovi. Čo mám na OP rád je aj fakt, že tu vek hrá dôležitú rolu. Rayleigh kvôli veku nedokázal brániť Slamákov naraz proti Kizarovi aj Kumovi, Newgate mal počas celej bitky v Marineforde ťažkosti s výdržou atď. Navyše Chinjao nemal v súboji s Luffym svoj "vrták", čiže bol celkovo v nevýhode.

#7632 Pein44, 25. 1. 2016, 16:57:30
2 0

Franky a ak si spomínaš tak Ace zasiaho Techa ked ho priťahoval navyše ho to aj zranilo viem si živo predstaviť ako priťahuje Akainuho a ten mu pritom praskne 1 do brucha a spraví mu tam poriadnu dieru

#7633 samchissk, 25. 1. 2016, 19:27:34
1 0

Sakazuki nemá žiadnu šancu proti BB . Dedukujem z toho že proti WB mal sakazuki velké problémy, ale nanešťastie WB bol moc starý na takú záťaž , ale keby bojoval v plnej sile a za mlada tak sakazuki by nemal žiadnu šancu, teraz ked má BB aj WB ovocie a sakazuki zostarol BB má jasnú výhodu . !!!Len moj názor !!!!

#7634 Luffy94, 25. 1. 2016, 21:17:40
1 0

Sakazuki za 2 roky zostarol, ale BB je stále taký istý starý ako pred 2 rokmi? Páni, to ani Kureha nedokázala. Aké je jeho tajomstvo? Doktori ho musia za to nenávidieť.

#7635 Deidara, 25. 1. 2016, 21:37:50
3 0

Že nemá žádnou šanci je trochu unáhlené tvrzení. Nestal se Vrchním Admirálem maríny, která má za úkol udržovat pořádek ve světě a chytat piráty jenom proto, že nemá žádnou šanci

Být to tak, BB si už dávno v Mariejois opéká chlupy na zadku

Je BB silnější než Sakazuki? Nejspíš ano, ale jednoznačný fight by to určitě nebyl.

Sám Oda potvrdil, že Akainu je silný jako Yonko a kdyby byl pirátem, tak bude schopný najít One Piece do dvou let, to už o něm něco vypovídá a kdo si myslí, že je to už odepsaná ryba, co nemá proti elitě pirátů žádnou šanci a za chvílu bude odepsaný aj proti Luffymu, ten bude nemile překvapen.

#7636 Pein44, 25. 1. 2016, 21:48:57
0 0

samchissk citujem - Dedukujem z toho že proti WB mal sakazuki velké problémy, ale nanešťastie WB bol moc starý na takú záťaž , ale keby bojoval v plnej sile a za mlada tak sakazuki by nemal žiadnu šancu-
ale zabúdaš že ked bojoval WB s Teachom tak bol na pokraji smrti a nebyť Teachovej posádky tak tu dnes má Luffy o problém menej Teach by bol na pravde božej a Sakazki by stále žil a bez Teacha by bol Sengoku a Garp volný a mohli by likvidovať ostatných pirátov.

#7637 Luffy94, 25. 1. 2016, 22:08:30
5 0

Úprimne, Sakazukiho mi je dosť ľúto. Je to asi najviac odpisovaný "záporák" v OP, hlavne asi kvôli tomu, že zabil Acea (aj keď to bola jeho povinnosť ako Mariňák), za čo ho fanúšikovia nenávidia. Lenže je furt lepšie, aby Acea zabil niekto silný ako Sakazuki, než nejaký no name popravca. Aceova smrť bola pre príbeh nevyhnutná, či už sa to ľuďom páči alebo nie.

Tipujem, že Sakazuki má podobne ako Doflamingo, prebudené ovocie. Rovnako tak Kuzan. Ich súboj, ktorý úplne zmenil podnebie na Punk Hazarde a zničené jadro Punk Hazardu tomu len nasvedčujú. A potom je tu ešte tá "imunita" voči Haki útokom, ako som už niekoľkokrát spomínal aj v iných diskusiách.

Nesnažím sa tu zastávať Sakazukiho

ale ľudia sú voči nemu dosť zaujatý a s výrazmi ako "nemá šancu" rozhodne nesúhlasím. Nemusí vyhrať, ale je veľký rozdiel medzi "prehrá" a "nemá šancu".

P. S. Aj keď som napísal to čo som napísal, osobne vidím Sakazukiho na jasnej pozícii v TOP 5 najsilnejších (nerátajúc zosnulých a dôchodcov).

#7638 herryb, 26. 1. 2016, 0:32:59
2 0

osobne aby som pravdu povedal nemam rad horucu zmrzlinu,akaina,rad preto ani nie pre acea ale ako som vypozoroval je mu marina u prdele on chce len moc a byt vysoko napr coby vyjadril svoj nazor a ak nedojde zrzek ktoreho sa marina asi dost boji a lavak tiez,no tak ho zabije.Potom tam boli aj nejake ine hadky ale uz si to nepametam ved v blizkosti nema ani jedneho kolegu,znameho kto by sa zanho postavil,teda okrem povinnosti,ostatni admirali maju aspon niekoho -aoki,smokera/kizaru tu vycapnicku neviem ako sa vola ale ma na starosti pacifistov a garp ani nevravim.

#7641 Luffy94, 26. 1. 2016, 10:56:13
1 0

Marína mu u prdele rozhodne nie je, práve naopak. Pre dobro Maríny a udržanie spravodlivosti ide aj cez mŕtvoly (doslova). O jeho popularite to je tiež všelijaké, práve kvôli tomu, že ho za vrchného admirála chceli skoro všetci okrem Sengoka, ktorý chcel Kuzana. Práve tam začal ten konflikt, ktorý skončil súbojom na Punk Hazarde. A práve kvôli tomu, že Sakazuki považoval Kuzana za priateľa, ho nechal žiť a nezabil ho po tom, ako vyhral.

A nezabudnime na jeho tetovanie. Nikto, kto má vytetovanú kvetinu, predsa nemôže byť zlý človek.

#7644 samchissk, 26. 1. 2016, 15:31:38
2 0

Je ťažké polemyzovať ako by dopadol súboj dvoch velkých postáv OP ved ani nieje isté či sa spolu stretnú v boji . A ak áno tak podla mna vyhrá teach , nie jednoznačne ale je to postava ktorá bude mať velký význam aj vo final war , je podla mna nezmysel aby prehral proti maríne . Určite uzavrie alianciu s Kidom alebo niekým zo supernov .

#7645 herryb, 26. 1. 2016, 16:39:27
2 0

trosku zacitujem Pre dobro Maríny a udržanie spravodlivosti ide aj cez mŕtvoly (doslova) zle som potom podal svoj nazor je to vidiet uz z tohto,musi to byt ale jeho spravedlnost no a ze ho ostatni podporili ak by vyhral snehuliak tak by podporili jeho a k cernouskovi ved aj shanks varoval belovusa ze cernovus je silny len zase je otazka ze ak sa bude spoliehat pri boji len na ovocie tak prehra.Ma ho urcite silne ale haki nepohlti a o shanksovi toho tiez bolo povedane vela pr. velka vojna cernovus sa postavil aj vrchnemu admiralovi a sam vravel ze este nema svoje schopnosti pod kontrolou ale ked pride shanks tak by urcite radsej zjedol kozie bobky ako by sa mu mal postavit a marina to iste.U marini je otazka tiez to bolo povedane v podstate ho nechavaju na pokoji nie je zly je sice pirat ale neplundruje cudzie zahradky.

#7677 esterguru, 6. 3. 2016, 15:40:16
2 0

Ahoj chci se zeptat na nejnovější díly, co jste vydali. Psali jste, že díly jsou nedodělané, a proto jsou jen na websharu. Tak mě zajímá jestli je vydáte uplně dokončené a nebo jestli už to takhle necháte. Díky za odpověd.

Hakuhódžó no senši