Fórum – Diskuze o anime!

#7045 Firingo, 7. 6. 2015, 13:03:58
1 0

Jak jsem četl tu diskuzi okolo té vody musím říct že mi to moc nedává smysl. Dokud jsem věřil že se jedná jen o mořskou vodu tak to dávalo smysl. Takhle mi to přijde divné. Vždyt lidské tělo je tvořeno z 60 až 70% vodou. Vody musíme pít každý den tak 2 L, voda prší na nás z mraků na nás, vodu používáme k mytí a sprchování..... atd. To by pak znamenalo že by byl oslabován každou chvíli..... Jo byl tu argument že se jedná o stojatou vodu. To by však potom znamenalo že kdyby bojoval stojící pod vodopádem tak mu to nic neudělá?
Nechci nikomu nic vyvracet ani se hádat, jsou lidi co tomu rozumí lépe než já, jen ted když jsem zjistil že DF uživatele oslabuje jakákoliv voda jsem hrozně zmatený

#7046 Retghar, 7. 6. 2015, 14:53:24
1 0

Ono né že by to tvrdil někdo tady. To řekl přímo Oda :D Ten argument co sem postnul, byl ze SBS. (otázky na Odu)

#7058 RoronoaRin, 23. 6. 2015, 13:03:24
1 0

neví nekdo kdy vyjde dalsi dil anime? nute potrbuju vedet jak to pokracuje

#7059 luffy-1308, 23. 6. 2015, 15:28:05
1 0

sa mi zda ze 28,6,

#7060 Multinaruto, 23. 6. 2015, 15:35:07
1 0

Asi nejspíš v tu Ne, taky bych to tak viděl.

#7061 Retghar, 23. 6. 2015, 16:12:29
1 0

Anglicky to bývá vždy v neděli ráno.

#7156 PHILLman, 6. 7. 2015, 13:57:09
3 0

Přemýšlel jsem o te Luffiho regeneraci.
Jeho techniky by mu mely poškozovat telo a tez Ivakovova technika leceni.
Ale vzhledem k tomu, jak neskutečně se vždycky cpe a to hlavně masem, si zacinam myslet, ze ma nejaky specifikacky typ regenerace, ktery si sam ani neuvědomuje. Mozna to je schopnost gomo gomu no.
Nejvic to je videt prave kdyz se leci z otravy a je napichanej od ivanka. Nosi mu tam spoustu jidla a vsichni se divi, jestli je to vůbec clovek. Sporadat spostu jídla muze sice diky svymu gomovymu zaludku, ale pak vsechno jidlo okamžitě vstreba. Byl jen kost a kuze a pak se mu cele telo zregenerune.
Navic telo je sestaveno z bílkovin a proc tedy luffy porad tak prahne po mase? Napr. kdyz luffiho probodnul crocodile. Vypadalo to, ze zemre,
ale pak ho nasel orel (nepamatuji si jmeno) a pak byl tase zdravy.
Co si o tom myslite?

#7157 Lombi-Gardea, 6. 7. 2015, 14:11:01
1 0

PHILLman: to, že Luffy uvnitř těla musí být asi tak 100letý a jestli Oda něco nevymyslí na jeho regeneraci, tak brzo natáhne brka. A nebo...ale nic, to bych asi spoilerovala

#7158 PHILLman, 6. 7. 2015, 15:36:01
1 0

:D tak nespojleruj :D
2. stupeň mu jen zkracuje život, ale nikde nebylo řečeno jak intenzivně. Zato ivankova injekce mu ubrala 10 let.
Bylo by trapný, kdyby se stal králem a čus zdar byl hled tuhej nebo jako bělovous na přístrojích :D

#7160 Deidara, 6. 7. 2015, 16:15:28
2 0

Luffy se z problémů vylíže celkem rychle a snadno, k tomu mu napomáhá odolnost, kterou získal díky gomu gomu no mi a především jeho SÍLA VŮLE

PHILLman: ty příklady, které si uváděl mají něco do sebe a možná to tak i bude z části. Luffy prahne po mase jako po palivu, které mu pomůže se dat do kupy, ale... ta rychlá regenerace mu právě zkracuje život.

Lidské buňky se nedokáží replikovat donekonečna, staré a poškozené umírají, nahradí je nové mladé, které se opět až příde čas rozmnoží a zemřou. Tím že Luffy používá 2. stupen si v těle extrémně zrychlí průtok krve = buňky se v tom tempu rychlejc opotřebují a celý proces obnovy a zániku se tak zrychluje. O Ivankovově technice ani nemluvě to je pro organismus katastrofa. Pomůže mu se dostat z aktuální kritické situace, ale cena za to je obrovská...

#7161 Sakon, 6. 7. 2015, 17:20:54
1 0

Doufám že konečně přidají nový díl.Po maturitách je už dávno tak nevím co dělají.

#7162 Lombi-Gardea, 6. 7. 2015, 17:39:17
2 0

Takže ještě jednou: Manga team má po maturitách a už funguje, Anime team dodělává zkoušky na vysokých školách a čas ještě nemají.

#7164 Sakon, 6. 7. 2015, 19:07:41
1 0

Děkuji za informaci

#7166 PHILLman, 7. 7. 2015, 8:04:41
2 0

Deidara: souhlasim se všim. Jen mi prosím te řekni, proc by jeho rychla regenerace mela zkracovat zivot?
Ber to tak, ze každá bunka zase muze byt nahrazena tolikrát, kolikrát je třeba. Jde o proces stárnutí, kdy se bunky uz nedokazi tak dobre delit a opravovat tělo.
Na její misto se vzdy najde nejaka, co ji nahradi. Jen jde asi o zdraví a stav bunky.
No. Je to moc komplikované. Uvidíme, jak to bude. Jen tedy doufám, ze nebudeme svedky umírajícího Luffiho.

#7209 Karf, 19. 7. 2015, 11:00:39
0 0

Dobrý den,rád bych se optal zda bude anime vubec pokračovat...? nechci prudit ale od té doby co si daly pauzu uběhlo několik týdnu... je dávno po maturitách,a za posledních 19 dní co jsou prázdniny vyšel 1 díl a to s pomocí fanouška,tak se chci zeptat zda se vubec bude překládat,a nebo jak to všechno vubec bude,nebo alespon nějaké vysvětlení.... mně osobně nevadí čekat,akorát mně štve že se každej den těším na to že výjde nějakej díl kterej má spoždění ... Pro lidi co tohle budou krityzovat.... moje angličtina je na velmi malé urovni.

máte tu dost fanoušku,a i ty by rádi veděly nějakej realnej termín kdy se vrátite do starých kolejích jako bylo :-) dříve :-)

Děkuji z podravem Karf

#7210 AngeeCz, 19. 7. 2015, 11:28:15
3 0

Člověk čeká, že když se to napíše na FB a asi tak 4x na mugiwaru, tak budou lidi dost inteligentní na to, aby se přestali ptát, ale on se vždy najde nějaký idiot

Karfe, dej si facku a přečti si posty PŘÍMO nad tebou, a pak si dej znovu facku. thx

#7211 Deidara, 19. 7. 2015, 14:38:33
1 0

PHILLman:
Ano je to složité, já bych nerad zacházel uplně do podrobností, protože sám na to nejsu odborník, některé věci mě taky nejsou jasné a nejspíš bych se do toho vysvětlování zamotal

V podstatě de o to, že buňky mají určitý limit po který se dokáží replikovat, to je pak u každého člověka odlišné podle genů a jeho životosprávy.
Jestli tě to tak moc zajímá, radši si to najdi na internetu, protože bych to možná nevysvětlil ideálně, podiv se na regeneraci, proces stárnutí podrobně a hlavně co sou to TELOMY

Pokud se tu ale najde nějaký znalý biolog, muže ti to vysvětlit on

#7281 Vorsoth, 27. 8. 2015, 21:37:15
1 0

Hele, někde jsem četl dotaz zda Nami má haki, rozesmála mě poznámka, že Nami dokáže lufymu udělat boule a ublížit mu i když je z gumy. Možná má nami mlátící haki a ani o tom neví, mlácením Luffyho se u ní objevil mlátící haki

#7282 Retghar, 27. 8. 2015, 21:44:23
1 0

To je braný jako taková ta vtipná vsuvka neřekl bych že by měla Haki

#7295 PHILLman, 8. 9. 2015, 14:42:47
2 0

Hlavně mam pocit, že další slamak bufe Belami. Nectu mangu, jen koukam na anime. Takze vy ostatní uz muzete byt chytrejsi. Každopádně pokud Luffy sejme Dofyho. Belami nema do ceho pichnout. Navic Luffy rekl, že je jeho kamarad.

Hakuhódžó no senši