Fórum – Diskuze o anime!

#5607 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:18:18
1 0

Bohužel, pokud tady Angee nepodáš důkaz v podobě vydaného anime speciálu, kde bude přesně takhle situace vyobrazena, tak máš smůlu... Nikdy nevíš, kdy se během portování může Doflamingo přeměnit třeba v supermana a odletět na dovolenou :) Protože moc jiných možností neexistuje, ale doufání v zázrak je její styl :)

#5608 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:23:41
4 0

Co kdybys mi radši ty sem položil důkaz v podobě vydaného anime speciálu o tom, jaké přesně schopnosti má Doflamingo, chytráku? Jinej argument než "věří v zázrak" nemáš? Lawovo ovoce má určitě slabinu, nic není dokonalé, a jestli tomu chceš říkat zázrak, tak fajn, věřím v zázrak, stejně jako každý kdo umí normálně používat rozum, vyřešeno.
Dokud mi nedáš přímý důkaz že Doflamingo proti Lawovi nemá žádné eso v rukávě, tak cokoliv co řekneš jsou jen předpoklady a nemáš žádné právo mě buzerovat za to, že i to co píšu já jsou jen předpoklady, protože ANI JEDEN Z NÁS nemůže nic z toho, co se tu řeší, vědět 100%, protože jsme to na vlastní oči neviděli.
Tím končím, protože bavit se se zdí je zábavnější, než poslouchat prázdné argumenty o tom, jak jen to, co řekneš ty, je pravda, protože ty rozhoduješ o tom, co Doflamingo umí a neumí.

btw. děláš přesně to samé, co já předtím (Law je na úrovni Yonko, proč vůbec má alianci s Luffym, atd) na co jsi nadával, takže se aspoň nauč nedělat to, na co sám nadáváš, dělá to z tebe ještě většího blbce n_n

#5609 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:27:03
2 0

Když píšeš blbosti, který by se dali přirovnat k: hmm když po někom vystřelíš ze zbraně z 5 CM ... MÁŠ DŮKAZ ŽE HO OPRAVDU ZASTŘELÍ? Ono by se totiž mohlo stát, že ta kulka třeba ve vzduchu zastaví že? Asi tak bych to přirovnal k tomu, co píšeš ty, že se ubrání tomu bodnutí... Tomu se jinak než zázrak říct nedá...

btw. já na to nadával, protože jsi to nijak nevysvětlila, já ano a v tom je ten rozdíl, psal jsem to i tehdy, že si to klidně piš, ale až to vysvětlíš...

#5610 Luffy94, 11. 8. 2014, 0:27:25
2 0

Keby mohli dôkazy rozprávať, boli by najinteligentnejšími bytosťami na Zemi.

#5611 sawada1111, 11. 8. 2014, 0:30:26
1 0

Ale jak ty můžeš tak jistě vědět,že Doffy si je tak strašně jistej,že Law na něj nemá ... Doffymu jde taky o hodně..když to zvorá tak ho zabije Kaido..myslíš,že ho zajímá v takovej moment jestli riskuje nebo ne? Law má prostě obrovský možnosti s tímto ovocem a využívá toho minimálně... známe doffyho ovoce...a z toho co víme zatím není způsob,jak zabránit proniknutí čepele do jeho těla v 0,0001 sec. a myslím,že ani jeho ovoce mu v tom prostě nepomůže když bude prohozenej na místo,kde bude otočenej zádama k němu...jeho ovoce se dá perfektně využít.. je pravda,že nemá uplně moc energie...ale v jednom kombu by mohl momentálně Doffyho perfektně uzemnit..Doffy docela dost riskuje a spíš spoléhá na přítomnost Admirála a taky mu o dost jde,tak nemá důvod se držet vzadu...

Každopádně určitě není možný,aby sekal z obrovské výšky ze vzduchu...neměl by soupeře..A navíc já nikdy nepsal,že nemá slabiny,ale sek čistou čepelí do těla je prostě sek...Přemístit Doffyho taky může.. Nevíme pouze jak je to s výměnou duší...Nejsem Hater nebo tak něco,jen prostě říkám,že jeho ovoce je až moc silný na to jak málo ho používá a nic s tím nedělá..stačí jen trocha představivosti..Law umí pohybovat předměty v jeho poli... co kdyby prostě rozmístil těch pařezů několik do okolí... stačí jednoduchej plán..Může se buď portovat z jednoho na druhý..a sekat z dálky ruky,moc silný z jednoho místa nebudou,když o ně přijde...Law může taky prostě mezi těmi předměty se portovat tak dlouho,dokud nebudou 2 u sebe a nevymění i Doffyho a opět ho může seknout čepelí bez DF.. těch možností má fakt dost a řekl bych,že argument " Nedělal by blbosti nebo Doffy prostě není blbej " je absolutně nulovej oproti tomuto,toto jsou fakty,který Law dokáže a tak to je.. nemluvím o tom,že kdyby jsme se teď nebavili o Doffym,tak Law když by bojoval s kýmkoliv kdo nemá možnost pohybovat se vzduchem,by mohl kohokoliv s DF dostat nad vodu během chvilky...Proto tvrdím,že jeho DF má tak obrovský možnosti...s tím vším co je schopný udělat.

#5612 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:31:28
3 0

A ty zas říkáš, že Lawovo ovoce nemá žádné slabiny a že Doflamingo nezná způsob jak proti němu bojovat, což je naprostá kravina a blbost, takže buď STFU, nebo FUCKING PROVE IT, BITCH.

--Done

#5613 sawada1111, 11. 8. 2014, 0:37:57
1 0

Zdá se ti snad,že se tady bavím o receptu na palačinky nebo o čem?.. hm.. nech mě přemýšlet ...UŽ VÍM,TŘEBA SE TADY CELOU DOBU BAVÍM O TOM,ŽE JEHO OVOCE JE MOC SILNÝ?

Možná proto tvrdím,že na to,jaký má Law postavení...tak s tímto ovocem by mohl být uplně jinde...netvrdím,že nemá vůbec žádný slabiny,ale už jenom možnost si takhle s kýmkoliv hrát...možnost hodit někoho nad vodu.. a vůbec obecně možnost teleportu a pohybovat s předměty je neskutečně silná.. je lehce podobná Doffymu,až na to...že Doffy to má omezený na mraky a Law na Room ..

Nevím co ti k tomu mám jinýho napsat...oba jsou schopní podobnejch věcí...jen Law v tom svém poli udělá toho může udělat nespočetněkrát víc a tomu co jsem před chvilkou napsat by nebylo jak se ubránit..prostě čepel v těle je pořád čepel v těle i kdyby měl ovoce supermana tak pořád má čepel v těle...

#5614 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:38:22
3 0

1. Oarse seknul ze vzduchu
2. Vy jste ti, co dělají z Lawa neporazitelného, ne já z DD (přece jen, DD je sám o sobě jinej level soupeře a kdyby si na něj mohl sáhnout někdo jako Law, tak k čemu je sakra celá Dressrosa)
3. Opět píšeš jen předpoklady, o kterých já neříkám, že nejsou pravda, ale prostě jsou to jen předpoklady, a mistr chytrý tady vedle chce prostě 100% ověřené fakty, které ani jeden z nás nemá, takže nemá právo do mě za to jít
4. Řeknu to po 150. - to, že zatím neznáme způsob, jak vyrušit Lawovo DF, ještě neznamená, že žádný neexistuje, takže je to opět jen předpoklad

A já NEŘÍKÁM, ŽE TO LAW NEDOKÁŽE omfg
ano, dokáže, ale právě proto, že je to jeho ovoce tak OP, musí mít slabiny, to mi prostě nevymluvíte, ani když mě tu zavalíte dalším milionem teorií, co by kdyby.
Vy děláte, jakoby to ovoce bylo neporazitelné, což je naprostá blbost.. I Doffyho ovoce vypadá celkem OP (říkám vypadá, protože o něm taktéž nic moc nevíme) a říkat že "by určitě nemohl útočit na velkou plochu ze vzduchu" je opět nepodložené.. prostě furt opakujete teorie, a do mě se serete s tím, že neříkám věci, co jsou ověřené
Ale já je ani říkat nemůžu, protože neznáme o Doffym téměř nic, got it?

#5615 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:42:09
3 0

Koukej, já neříkám, že jeho schopnost není silná. Popravdě, je to moje druhé nej. ovoce hned po Phoenixovi a uznávám, že je hodně OP a Law nevyužívá jeho plný potenciál (ale to téměř nikdo, z čeho by potom Oda čerpal zlepšení schopností) a NIKDY jsem neřekla, že to tak není..
Já jen říkám, že Law by v rovném boji proti Doflamingovi neměl šanci, protože se DD může držet mimo Room a zároveň na něj útočit (což víme 100%), takže by mu zbylo jen utíkat. Toť vše, chápeš?

#5616 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:43:17
1 0

Promiň, že neberu jako argument něco typu " NEVÍM, MYSLÍM SI, URČITĚ PROTOŽE TO ŘÍKÁM"... Že ty si něco totálně nepodloženě myslíš... To prostě jako argument nevezmu. Zatím co já vycházím z faktů.

#5617 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:44:25
3 0

Ne nevycházíš, protože jsme neviděli v OP Lawa portnout Doflaminga na svůj meč a zabít ho, takže to nejsou ověřené fakty a tím bych to PROSÍM ukončila, protože to nikam nevede.

#5618 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:46:25
1 0

Ano vycházím, protože jsme viděli Lawa portnout Flaminga, jen né na meč, ale jsem si jist, že by Law dokázal natáhnout tu ruku s mečem před sebe... To zas tak strašně nadlidský výkon nebude... A z toho vyplívá, že ho bodne a ano správně, z toho vyplívá, že ho zabije.

#5619 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:49:01
3 0

#5620 sawada1111, 11. 8. 2014, 0:55:32
1 0

Achjo,že jsem semka vůbec psal...pokud sis nevšimla,tak to co jsem napsal,jsou prostě fakty který umí a když Law portnul tolik lidí,tak jakej by byl problém kohokoliv portnout nad vodu?

A že dělám z toho ovoce neporazitelný? Ano,gratuluji,po 100 mojich slohovkách si zjistila,proč jsem sem vlastně psal..protože to co nám trafy předvedl,tak s tímto by mohl dostat skoro každýho,kdo je na úrovni Doffyho a niž...jelikož i Doffyho portnul a problém v tom žádnej nebyl(Doffy to dokonce ani neočekával) ...
A pokud vím,tak Room není zrovna malá část...kdyby měl Doffy vyletět nad něj a seknout od tama,tak nemá soupeře a neporazitelný ovoce je to jeho :)

#5621 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:58:00
3 0

gratuluji, po 150 mých komentářích furt absolutně nic nechápeš a jen ze sebe děláš blbce, takže si to užij *10*

#5622 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:59:17
3 0

btw. slyšel jsi někdy o útocích na dálku? asi ne že? protože v Marinefordu Doflamingo normálně skočil nad Oarse a jak byl ve vzduchu, useknul mu nohu

#5623 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:59:46
1 0

Obávám se, že on není ten, kdo nic nechápe O_o Právě naopak, konečně mě někdo pochopil

#5624 sawada1111, 11. 8. 2014, 1:01:11
1 0

Radši budu ze sebe dělat blbce tím,že tady někomu nestačí 1204180krát vysvětlit jedna věc,než abych tím blbcem vážně byl a nechápal,co se ti tu snažím říct... *6*

Rozdíl od toho co my tu píšem a píšeš ty je v tom,že to co jsem napsal je prostě fakt...zatím co to co ty píšeš jsou teorie,jakože ho nemůže seknout meč nebo já nevím co ještě...prostě eso mít může,ale nikdy si nemůže být tak jistej jak říkáš,když má takový možnosti.

#5625 AngeeCz, 11. 8. 2014, 1:01:53
3 0

Krása, škoda, že nikdo z těch, kteří o OP taky něco ví, ti sem nechce nic napsat, protože nemají čas a náladu se hádat s tvrdohlavým člověkem, který si myslí, že jen on má pravdu a prostě nedokáže uznat, že v celé téhle diskuzi nemá ani jeden z nás pravdu. No jo, občas je nejlepší takový lidi ignorovat, moje chyba, že ztrácím čas..

btw. ty píšeš taky teorie, protože cokoliv, co se nestalo v manze, je teorie. Tečka. konec. běž si s tím otravovat na jinou stránku *1*

#5626 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 1:04:35
1 0

Je hezké, že jsi uznala, že nemáš pravdu, ale nehaž to i na ostatní, já si za tím budu stát, dokud mi to někdo rozumně nevyvrátí a ty to očividně rozhodně nebudeš.

Hakuhódžó no senši