Fórum – Diskuze o anime!

#5587 Deidara, 10. 8. 2014, 23:16:38
2 0

..........

#5588 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:18:48
4 0

BOŽE,
hlavní riziko toho ovoce je pokud jsi v roomu, to znamená, že kdyby mu v roomu vážně něco hrozilo, tak by tam prostě nebyl. MÁ DŮVOD proč se jeho schopností nebojí a to je prostě FAKT a ty to NIJAK NEZMĚNÍŠ, TEČKA.

A ne, nebyl by tam, ani kdyby si nebyl 1000% jistý, že Law nemá žádné jiné eso v rukávu, protože není idiot.

#5589 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:23:21
2 0

Zase blbost. Proč se teda nechal odteleportovat? Když mu nic nehrozilo? On věděl, že Lawa nenapadne si ho portnout na meč? Věděl, že ho portne jen o kus dál, aby nezasáhl loď i když měl možnost si ho portnout k sobě na meč? Trošku vědma ne?

#5590 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:25:27
4 0

Někteří lidé si opravdu sedí na vědomí

#5591 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:29:16
2 0

Protože pořád plácáš to samé, oháníš se tu tím, že má důvod i když sama nevíš jakej a jestli vůbec nějakej... Střílíš naslepo a to je to nejhorší... Není známej žádnej důvod, proč mu hned nazačátku nevyměnil duši s nějakým pěšákem nebo proč si ho neportl na meč... Nikdo mi neřekl, proč by to třeba nemohl udělat... Měl ty možnosti hned na začátku, pokud mi vyvrátíš obě ty možnosti a uvedeš mi důvod, PROČ to nemohl hned nazačátku udělat, uznám to.

#5592 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:32:32
4 0

Zřejmě znáš do hloubky všechny Doffyho schopnosti a Lawovy slabiny, když si vůbec dovoluješ na 100% rozhodovat o tom, že by ho rozhodně během pár vteřin zabil. Takže hádám, že se znáš osobně s Odou, který ti to přímo řekl, takže ti určitě nebude dělat žádný problém nám od něj sehnat potvrzení. n_n

#5593 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:33:49
2 0

No když mu přehodí duše s nějakým pěšákem, tak v jeho těle toho moc nezmůže :)

#5594 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:35:00
4 0

To není argument, protože nevíš, jestli proti tomu nemůže Doflamingo nic udělat. Nebo vlastně víš, protože znáš toho Odu, moje chyba.

#5595 Retghar, 10. 8. 2014, 23:37:16
3 0

V cele veci může hrát roli i Haki. Když má dofy silne haki může možná zabránit nějakými odseknutí.

#5596 kuma, 10. 8. 2014, 23:41:35
3 0

Vaše diskuze je uz nuda vim ze za to budu kritizovan ale je to fakt nekolik stran se řeší Law vs Do Flamingo Angee uznej jeho argumenty a v duchu mej svoji pravdu ty Mezaigakure uznej že nemužeme vědět jak by to dopadlo možna mas pravdu ale pokud budete pokracovat v diskuzi tak vas odpalim a ušetřim moderatorum praci

#5597 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:44:52
2 0

Tohle byl opravdu jen výstřel do prázdna co? Co by proti tomu asi mohl udělat? Nevíš? No to je smůla...

Retghar - To samozřejmě může... Ale nic takového tam nebylo zmíněno a ani nikdy nic takového neudělal, tak s tím nepočítám... Pokud něco takového v dalších dílech udělá, nebo zmíní, že tomu může nějak zabránit, beru to zpátky :)

#5598 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:47:09
4 0

Dobře, zeptám se takhle - máš naprosto zřejmý důkaz, že kdyby ho Law teleportoval k sobě tak by se mu určitě 100% podařilo ho na místě zabít?

Protože jestli ne, tak není o čem dál mluvit, jestli jo - pošli mi ho, já si ho ráda prohlédnu.

#5599 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:50:08
2 0

Když si ho portne přímo na meč a v ten moment ho rozsekne normálním sekem, tak světe div se, ale on opravdu umře... Pokud chceš naprosto zřejmý důkaz, zkus se přeseknout mečem a pokud budeš žít dál a budeš schopná bojovat, dám ti za pravdu.

#5600 AngeeCz, 10. 8. 2014, 23:51:13
4 0

To mě vážně absolutně nezajímá, co by kdyby.. já se ptám, jestli máš důkaz, že by se mu to vážně povedlo, aniž by mu v tom Doflamingo nějak zabránil.
Jinými slovy, pro ty méně přirozenou chytrostí obdařené - máš důkaz, že by se Lawovi OPRAVDU určitě podařilo ho probodnout mečem? A jestli odepíšeš, že ano, když ho teleportuje, tak už fakt nevím, jakým signálem s tebou mám komunikovat.

#5601 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 23:58:39
2 0

Pokud se Doflamingo nepromění na blechu, nebo pokud Lawovi nepromění meč v koště, tak ho prostě sekne, ať se ti to líbí nebo ne. Zabránit tomu nemůže, protože ani ty nedokážeš vysvětlit jak a já taky ne, protože žádný známý způsob neexistuje.

#5602 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:00:21
4 0

Ale ani ty nemůžeš dokázat, že tomu zabránit NEDOKÁŽE, takže přestaň furt mlít dokola svou a uznej, že to prostě nemůžeš vědět, protože se to nestalo a neznáme slabiny a plný rozsah jejich schopností.
(a ne, to že nevíme, jak je tomu možné zabránit neznamená, že tomu nedokáže zabránit, to si nech na doma)

#5603 Mezaigakure, 11. 8. 2014, 0:07:05
2 0

Co na tom chceš dokazovat? Tvůj styl " doufání v zázrak " je dost ubohej, protože tím akorát ukazuješ, že nevíš co psát.

#5604 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:10:48
4 0

Já moc dobře vím co psát, jenže tobě nemá smysl nic psát, protože ať napíšu cokoliv, budeš mít kecy stylu "to si jen myslíš takže je to píčovina" a přitom děláš úplně TO SAMÝ.
NEVÍŠ jestli Doflamingo nezná způsob, jak Lawovy schopnosti porazit a to, že ho jednou teleportoval, to NEDOKAZUJE.
Až mi dáš KONKRÉTNÍ DŮKAZ, že Doflamingo nemá žádný způsob, jak tomu zabránit, tak se můžeš ozývat, jinak si to prosímtě nech pro sebe, protože tady všichni víme, že Doflamingo je mnohem silnější než Law.

#5605 sawada1111, 11. 8. 2014, 0:12:00
3 0

Bavíte se tu o skvělých věcech...ale...

1)Doffy není bezchybnej a nemůže očekávat všechno už víme...když je tak dokonalej a perfektně ho zná tak ho mohlo napadnout,že prostě ho Law portne pryč když od něj byl kousek..,takže nemůže čekat všechno co udělá..

2) Law má opravdu moc možností..Neříkám,že není možný zabránit prohození duše pomocí haki...Ale to nikdo neví jistě jestli jo nebo ne,tak o tomto se nemá nejspíš cenu bavit...

3) To,že Law nevyužívá na 100% svou sílu je taky pravda...jelikož s tím co je schopný udělat,pomocí portů sebe/soupeře/věcí .. tak s tím nemůže počítat nikdo,nikdo není tak dokonalej,aby věděl v kterou chvíli ho Law portne...jak jste viděli,tak při portu se nemění strana na kterou je ta osoba otočená,to znamená,že kdyby prohodil Doffyho během toho co ho pronásledoval,tak doffy byl přímo před ním zády... v ten moment je Law při nachystaným meči schopnej Doffyho seknout behěm okamžiku a haki vám proti čepeli prostě nepomůže,když ho sekne tak ho sekne...nesmrtenej nebude..

4) Neříkám,že není pravda,že neznáme všechny Doffyho schopnosti,ale to co jsem tady zatím vyjmenoval je prostě fakt,o kterým víme,že toho je Law schopnej a nikdo nemůže čekat v kterou setinu vás Law někam portne..ani Doffy.... myslím,že kdyby byl law ve vzduchu schopnej jak tady někdo říkal zničit Lawa tím,že prostě z obrovské výšky ho zabije lankama..tak by Doffy byl už dávno Pán světa a za chvilku by sekal ostrovy mávnutím ruky..

5) jak už bylo zmiňováno..v boji se musí riskovat...a Doffy si nemohl dovolit být od Lawa tak daleko,když šlo Doffymu o tolik... Law se může kdykoliv ztratit když se šikovně vymění...

#5606 AngeeCz, 11. 8. 2014, 0:16:01
4 0

"Law má opravdu moc možností..Neříkám,že není možný zabránit prohození duše pomocí haki...Ale to nikdo neví jistě jestli jo nebo ne,tak o tomto se nemá nejspíš cenu bavit..."
ANO, NEMÁ CENU SE O TOM BAVIT, TO TADY ŘÍKÁM CELOU DOBU!!
prostě to nemá žádný smysl protože NEZNÁME JEJICH SCHOPNOSTI A LIMITY, je to opravdu tak těžké pochopit, nebo tu má někdo blok?

Bože, je mi vážně celkem líto, že ani jeden z těch lidí, co jsou v OP zběhlí a v tomhle se vyznají milionkrát líp než ty, se tady nechce vyjadřovat, protože většinu nebaví číst furt ty kecy o tom, jak je Law brutálně neporazitelný. (nadsázka warning)

btw. sawada - opět všechno co jsi napsal jsou jen spekulace, nevíme prakticky NIC o Doffyho schopnostech, ale jeho lana jsou silné a mají dlouhý dosah (viz. marineford, jak jsem už psala) + nejdou vidět, takže je TEORETICKY možné, že by ho chytil, já NEŘÍKÁM, že by to tak 100% šlo, ale utíkáním by Law taky nevyhrál...
A jestli si opravdu myslíte, že Lawovo ovoce je odolné proti haki a ještě nemá vůbec žádnou slabinu, tak jste asi trošku v jiném anime, protože tady není nikdo, kdo by neměl slabiny, to by Oda neudělal..

Hakuhódžó no senši