Fórum – Diskuze o anime!

#5547 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:03:50
2 1

Nejdřív rozumně vysvětli opak a pak si tady piš ty rádoby vtipné průpovídky ;)

#5548 AngeeCz, 10. 8. 2014, 21:12:46
4 0

Já jen nechápu, proč ho neustále obhajuješ v XX věcech, které ani nevíme, jak ve skutečnosti jsou, a děláš z něj super OP postavu, která natrhne prdel všem okolo.. DD je prostě mnohem silnější než Law, ať už máš tři miliony teorií nebo ne, a i DD ho může rozsekat (tak jako např. u Oarse), akorát už to nepůjde zpět, jako když někoho rozsekne Law *3*
Každé ovoce může mít nějaký potenciál, ale ne každý jeho uživatel ho využívá naplno, deal with it

#5549 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:22:22
2 1

Já nenapsal věci, které nevíme, sám v tom díle ukázal, že ho přemístit dokáže, není to nic, co by jsme nevěděli. Byl by OP postava, kdyby využíval své ovoce. DD se ho snažil rozsekat už, když mu Law utíkal, Law se ale úspěšně prohazoval pomocí svého ovoce s věcma v lese a utekl mu, nemůže ho tak jednoduše rozsekat, jak Law ho :)
Jasně, každé ovoce má větší potenciál, nevyčítám autorovi, že každá postava nevyužívá své ovoce na 100%, to by byla hloupost z mé strany. Ale u Lawa je to něco jiného, on ty schopnosti už VYUŽIL v jiných soubojích, proč je teda nevyužít znovu, když víme, že je umí? Není to žádná spekulace, co by díky tomu ovoci dokázal, my víme, že to umí a už to i ukázal jinde. Vyřídil by ho tím hned. Má dost možností, doteď nevyužil ani jednu, jen to mi vadí.A nejsem žádnej hater Lawa, je to jedna z mých oblíbených postav, možná proto jsem zveřejnil moje zklamání z toho souboje...

#5550 AngeeCz, 10. 8. 2014, 21:28:43
4 0

Jasně, usekl půlku nohy Oarsovi, ale měl by problém chytit těmi vlákny jednoho člověka a během vteřiny ho rozsekat *3* problém je, že Doflamingo není blbej + zná Lawa a má ovoce, se kterým by Law měl problémy. U Smokera to bylo tak, že měl nad Lawem nevýhodu (a ani tak mi nepřišlo, že by nějak zvlášť bojovali, protože se Smoker držel vzadu a podcenil ho) a překvapilo ho to, co umí, ale Doflamingo jeho schopnosti zná, a při boji by se rozhodně držel mimo Room, takže by na něj Law prostě nedosáhl.. a zkus se přemístit s něčím do vzduchu, kde žádný předmět běžně nenajdeš *3*
(tzn. Doflamingo má dobrý důvod být tak sebevědomý s tím, že mu Law nic neudělá)

btw.: jak jsem psala "to, co nevíme jistě", tak jsem myslela efekt haki na Ope Ope no Mi, protože určitě bude nějaký způsob jak to hakim vyrušit, a vsadím boty, že ten způsob Doffy zná

#5551 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:35:22
2 1

Jasně, že by měl problémy, když se Law může prohodit s čímkoliv v dohlednu a nejen sebe, ale i Doflaminga, čímž ho může dosti zmást (Což už udělal v díle 655 avšak jen pro obranu lodi, kdyby zopakoval úplně to samé a použil to na útok a né na obranu, tak slavnej Doflamingo má sakra velkej problém). Byly blízko lodi a byla tam i loď mariňáků, na těch lodích byla tuna věcí, díky kterým se mohl efektivně přemísťovat, což jak nám sám ukázal, umí velice dobře. A to ani nezmiňuju fakt, který si připomněl ty, že by si Flamingo měl udržovat odstup od Room. To by ale asi ani nešlo, když dokázal přeseknout celý ostrov,takže by si musel dávat pozor, aby ho Law nepřeseknul, což je další starost navíc. V kombinaci s těmi prohazovacími možnostmi co má, by byl Doflamingo pěkně v háji.

#5552 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:37:12
2 1

Já pracuju s tím, co víme a né s tím, na co vsadíš boty :)
Nemáš žádnej důvod si myslet (teda aspoň v anime ne, mangu nečtu), že Doflamingo ví, jak to vyrušit pomocí haki

#5553 AngeeCz, 10. 8. 2014, 21:40:14
4 0

Room nemá tak velký dosah.. Doflamingo umí pomocí svého DF "lítat", takže by prostě byl ve vzduchu dost vysoko na to, aby byl mimo room (které není tak velké, takže to není problém). A taky nevíme, jak přesně funguje jeho DF, ale jestli usekl Oarsovi nohu, tak ty jeho vlákna musí mít obrovský dosah, tzn. pokud by Doflamingo pokryl velkou plochu těmi vlákny (jako pavouk s pavučinou) a Law by do ní skočil, tak je prostě stáhne a rozkrájí ho *3* vlastně si spíš myslím, že se Doflamingo drží zpět, protože ho nechce zabít..

Určitě by si Doflamingo byl sebou tak jistý, kdyby nevěděl nic o Lawových schopnostech..
A je ironický, že říkáš, že pracuješ s tím, co víme, ale pár komentářů nahoře jsi psal, že na něj haki nemá žádný vliv *5*

#5554 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:46:20
2 1

Law by neměl mít problém se tomu díky svojí " teleportaci " vyhnout. Navíc by mohl Doflaminga s čímkoliv prohodit a ještě by se Doflamingo sejmul sám. Stejně je zbytečné se o tomhle bavit. Díky souboji se Smokerem víme, že mohl klidně hned na začátku prohodit tělo Doflaminga a kteréhokoliv mariňáka co tam byl a Doflamingo by měl po srandě. Neměl sebemenší důvod či překážku to udělat, a ani moc úsilí by ho to nestálo...

#5555 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:48:41
2 1

" A je ironický, že říkáš, že pracuješ s tím, co víme, ale pár komentářů nahoře jsi psal, že na něj haki nemá žádný vliv "

Pokud vím, tak jsem nikdy nenapsal, že na něj haki nemá žádný vliv. Napsal jsem, že mu haki nedělá problém, pokud jde o PŘESEKÁVÁNÍ, což VÍM, protože Vergo...

#5556 AngeeCz, 10. 8. 2014, 21:52:31
4 0

Ne, nemohl by ho s ničím prohodit, protože by nebyl v roomu, jeeesus christ.
A zase, Doflamingo jeho schopnosti zná, a kdyby bylo tak snadné ho sejmout nebo prohodit, tak by se k němu tak moc nepřebližoval - a opět, jediné u čeho víme neefektivnost haki je sekání, a souboj se Smokerem je špatnej argument, protože se Smoker držel zpět a nevěděl, co všechno Law umí...
*sigh

#5557 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 21:57:04
2 1

O čem to mluvíš? V Roomu je celou dobu souboje, mohl to udělat kdykoliv. A ano, víme to u sekání, o to mi taky šlo... Přeseknout ho může kdykoliv, když se trefí, nemůže mu to vyrušit. A co že se Smoker držel zpět? Těla/duše jim prostě prohodil. Je přece jedno, jestli u toho běhá, nebo dělá dřepy ne? Pokud jsou v dosahu (Což Doflamingo je celou dobu) tak to může prohodit.

#5558 Deidara, 10. 8. 2014, 21:57:48
2 0

Skutečnost, že by Law za svého současného stavu dokázal porazit Doflaminga je asi tak jistá, jakože Luffy nemá rád maso...

#5559 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 22:01:04
2 1

Deidara - To je sice pěkné, ale dokážeš vysvětlit jak? :)

Takové komentáře jsou v téhle situaci naprosto zbytečné.

#5560 AngeeCz, 10. 8. 2014, 22:04:01
4 0

"Držel zpět" ve smyslu, že se nesnažil Lawa porazit, ne že stál vzadu =.= a řeknu to teda po osmdesáté - Doflamingo není idiot, a kdyby bylo pro Lawa tak lehké ho sejmout, tak do jeho blízkosti ani NEVKROČÍ..
A kdyby vážně bojovali s tím, co víme o Lawově ovoci teď (takže pominu to, že Doffy má dobrý důvod, proč neřeší to, že je v roomu), tak se prostě bude držet mimo Room a Law si neškrtne, protože ho Doflamingo může chytit "do pavučiny", která navíc ani nejde vidět.. takže mu ani ta jeho teleportace nepomůže

btw. vysvětluju to tady už tak hodinu, nevím, proč by měl někdo další psát to samé.. Nemůžem za to, že to nepochopíš *3*

#5561 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 22:08:07
2 1

Ok, vezmu to jednoduše, abych se dostal k tomu o co mi celou dobu jde...
Doflamingo je celý souboj dostatečně blízko u Lawa... Má Doflamingo nějakou záruku, že mu Law nemůže prohodit tělo/duši s nějakým tím mariňákem, co tam byl? Nebo že si ho nemůže teleportovat k sobě výměnou za nějaký předmět, kterejch tam byla hora? Pokud ano, tak JAKOU?

#5562 Deidara, 10. 8. 2014, 22:09:24
2 0

Pokud je jeho ovoce tak moc dokonale božské jak popisuješ(což do určité míry je, ale přece... :D), tak by Law už dávno našel One Piece, stal se Yonko nebo udělal cokoliv co by si zamanul a teď by si pravděpodobně někde se svou ženuškou posedával na verandě nějakého klidného ostrova a popíjel čaj...

Všechno má své limity a jeho ovoce jakbysmet, my jenom neznáme ty hranice a proto se může zdát, že je neporazitelný

Ohledně dalších argumentů... myslím, že většina už řečena byla *1*

#5563 AngeeCz, 10. 8. 2014, 22:10:22
4 0

Pravděpodobně MÁ, ale nevíme jakou, protože mu nevidíme do mozku *3* god, Doflamingo zná Lawa nějakou dobu (mám pocit, že jsem viděla stránku z mangy, kde byl jako malé dítě?, nejsem si jistá jestli už tehdy byl u Doffyho, protože nečtu mangu, jen občas po netu vidím random stránky z ní) a já NEVÍM z jakého důvodu si je poblíž něj tak sebejistý, ale prostě to tak je, a určitě je k tomu důvod..
Doflamingo NENÍ idiot a nenechal by se tak snadno porazit, takže kdyby mu v roomu opravdu hrozilo nebezpečí, vyhnul by se mu *3*

#5564 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 22:16:00
2 1

HURÁ... O tohle mi celou dobu jde, ty to NEVÍŠ... U tebe je to " pravděpodobně " usuzuješ to jen z jeho chování, nepřipustíš si, že to autor s tím Lawovým ovocem přehnal, že ne? Když něco NEVÍŠ, tak se nedohaduj, protože to prostě NEVÍŠ... Dokud mi někdo neřekne, PROČ by to Law nemohl hned na začátku udělat, tak mě prostě nepřesvědčíš, protože NEMÁŠ JAK. Stačí se nad tím trošičku zamyslet a hned je jasné, že pokud k tomu není nějaký extra důvod, který NEZNÁME, TAKŽE NEVÍME JESTLI JE A Z TOHO NEMŮŽEME USUZOVAT, ŽE JE, tak to prostě může udělat hned na začátku souboje.

#5565 AngeeCz, 10. 8. 2014, 22:20:41
5 0

my god, to je jak mluvit do zdi

#5566 Mezaigakure, 10. 8. 2014, 22:22:10
2 1

Jistě, když se mě snažíš přesvědčit o něčem, co sama nevíš a na moji otázku, jestli měl nějakou tu záruku, proč by to nedokázal, jsi mi odpovídala stylem " pravděpodobně " a " nevím důvod "

Hakuhódžó no senši