Fórum – Diskuze o anime!

#8077 AngeeCz, 17. 11. 2016, 22:48:41
1 1

Oh, wow. Na jednom záběru je tam vidět lehký náznak něčeho, co by jen čistě teoreticky mohl být škrábanec. To je absolutně ekvivalentní k těm třem obřím dírám, které do toho udělal Buggy.

*konec sarkasmu*

#8078 drain, 18. 11. 2016, 12:46:59
0 0

Svet one piece je naštastie vymyslený a preto sa to da jednoduchu vysvetliť logikou typu-Luffyho slamak je zo specialnej slamy z grand line ktorá je vinimočne odolná a sama dorastá. P.s Angeecz hnidopychov nemá nikdo rád

#8079 AngeeCz, 18. 11. 2016, 13:07:10
0 0

Pokud vím, původní příspěvek napsal někdo o Luffyho botách, já se jen přidala jako součást vtipu :)

#8080 Luffy94, 18. 11. 2016, 14:24:53
1 0

Skôr som chcel poukázať na to, že po toľkých rokoch, keď sa na tie škrabance zabudlo, ich tam predsa len nakoniec znázornili. Všetko je to len o animácií, ale aj tak by ma zaujímalo, či to má aj iný význam a že Buggy tým nejako zasiahne do hlavného diania (lebo zatiaľ jeho postava slúži len ako komická vložka ). Nie je predsa žiadnym tajomstvom, že Buggy je Odovou najobľúbenejšou postavou, takže by som očakával, že bude mať nejakú väčšiu úlohu.

#8081 AngeeCz, 18. 11. 2016, 19:02:54
0 0

Hm, to je pravda. Ostatně, celá ta jeho armáda a pozice v Shichibukai rozhodně k něčemu musí být ikdyž si myslím, že jestli nějak zásadně ovlivní děj, bude to furt v tom komickém duchu (př. udělá to omylem, atd.). Nedokážu si ho představit jednat vážně

#8082 drain, 18. 11. 2016, 20:37:46
0 2

Ja mam takú teoriu že Buggy a jeho parta padnú v boji proti Shanksovi a zaroveň sa tam ukaze aj Shanksova temná stránka.

#8083 Pein44, 19. 11. 2016, 2:45:30
0 0

Shanks proti Buggymu a ešte Shanks by bol ten zlí dosť kontroverzná teória ale v op nikdy nevieme čo sa stane :D

#8084 AngeeCz, 21. 11. 2016, 17:22:16
0 0

Nu proč ne. K dobrému psaní příběhu patří i schopnost vykreslit určitou postavu jako hodnou a správnou, a pak ji na konci úplně otočit a zjistit, že je to ve skutečnosti zlý hajzl u Shankse by to určitě pořádně zatřáslo s celým fandomem.

#8085 Luffy94, 21. 11. 2016, 22:30:33
0 0

Skôr vidím pravdepodobnejšie teóriu o tom, že Zoro pred koncom opustí posádku, než to, že Shanks, ktorý motivoval Luffyho, aby sa stal pirátom a ktorý je viac-menej dôvodom prečo tento príbeh existuje, sa nakoniec ukázal ako záporák. Netvrdím, že Shanks je svätý, ale záporák z neho nebude, rovnako tak ako z Teacha nebude dobrák. Plot-twisty sú dobrá vec, ale keď zruinujú celý príbeh, ktorý autor doteraz budoval, tak ich radšej nerobiť. A toto by bol jeden z tých plot-twistov.

#8086 AngeeCz, 21. 11. 2016, 23:52:40
0 0

Zruinují? Můžou, ale nemusí. Pokud to autor dokáže obhájit dost na to, aby to fungovalo a zároveň nerozbíjelo celou dějovou linku příběhu, tak nevidím problém Ikdyž já si nemyslím, že Shanks záporákem bude, jen podotýkám, že to není naprosto nemožná a kontroverzní teorie.

#8087 drain, 22. 11. 2016, 14:31:53
0 0

Zdravíím. Predchadzajúci prispevok som pisal na mobile a bol som trocha skupi na takze sa teraz pokusim to trochu vysvetliť a zaroveň som zistil že som asi na inej myšlienkovej vlne ako ostatný.Rozdelím si to na pár časti. 1. Vysvetlenie Shanksovho zaporáctva- Neviem ako vy ja. dosť očakávam súboj Shanks vs Luffy ktorý sme mali viac krát avizovaný a sám Luffy poved že chce poraziť cšetkych Yonko teda aj Shanksa a priznajme si to bolo by to tosť suche keby pri tam na seba len usmievali.Preto by bolo pekné keby tam došlo k nejakej zapletka a to tzv. Shankovo zapractvo.Inač aj samotný Garp o nom povedal že je to zlý človek na čo by sa mohlo povedať že je to spôsobené všeobecnou nenavisťou k pirátom ale aj tak.Dôvod Shanksovho zaujmu o Luffyho a tejto teorii ani sam moc neverím a síce mohlo by to byť spojené s tajný menom D. . A to že ho všetci majú za dobráka , na to by slúžil súboj v bode 2. Inač samotné záporactvo sa v OP súdi dosť ťažko veď hrdinovia sú pirati teda zločinci. Po 2. Shanks vs Buggy- o Shanksovi zatial moc nevieme, iba že vie použivať haki a ASI je šermair,zaroveň by sme sa mohly čosi dozvedieť niečo aj o jeho posádke a Buggy by tam mohol docela zažiariť.
Za 3 teorie- neviem prečo by to malo nejako rútiť príbeh. Moja teoria sa opiera aspoň čiastočne o udalosti v Op narozdiel od iných typu ďalši admiral bude zelený býk a ani nevedia prečo. To že je to pre nieho kontroverzné
je podľa mňa účel prinutit sa zanyslieť nad niečim čo bi ťa normalne nenapadlo aj keď s tým nenusire suhlasiť. To je odo mňa asi všetko. Vďaka za pozornosť. P.s. Nie nenam chybu v zravíím.

#8089 Luffy94, 22. 11. 2016, 16:55:17
2 0

Nikto netvrdí, že sa to na 100 % nestane, ale momentálne to nedáva žiadnu logiku. Shanks prepožičal Luffymu Slamák (jeho osobný poklad, ktorý dostal od najúžasnejšieho piráta, aký sa kedy plavil po moriach), len aby tým vyzeral dobre? Určite nie.
Áno, je pirát, ale videli sme, že bol rešpektovaný aj najvyšším Mariňákom - Sengokom (Konga už nerátam ako Mariňáka, ale ako vládneho úradníka) a rovnako tak aj ďalšími pirátmi. Dokonca sa mu nejakým spôsobom podarilo presvedčiť Kaida, aby nezaútočil na Newgata počas bitky o Marineford a to bol podľa mňa taktiež veľký čin. A potom tu máme samozrejme ukončenie bitky. Naozaj by mieril celú tú cestu, len kvôli tomu, keby bol záporák? Mohol pokojne doraziť oslabených Mariňákov a Newgatovych pirátov a zabrať si celý Marineford, Newgatove teritóriá, atď. pre seba. NESPRAVIL TO!
Shanksova vidina pirátstva je podobná tej Luffyho a Rogerovej - slobodné plavenie sa po mori. Nejde mu o chaos ako Kaidovi, ani o nadvládu ako Doflamingovi alebo Crocodilovi.
Súboj medzi Luffym a Shanksom určite bude, o tom nikto nepochybuje, ale to zo Shanksa ešte nerobí záporáka.
Čo sa Garpa týka, ten bol na Shanksa len rozzúrený, pretože z neho spravil piráta, aj keď Garp chcel, aby Luffy a Ace boli Mariňáci. Nespomínam si, žeby ho niekedy doslova označil za zlého.

Jednoducho, zo všetkého, čo sme doposiaľ mali možnosť vidieť je Shanks dobrák, ktorý je rozhodne hodný toho, aby mu Luffy na konci ukázal, že sa v ňom Shanks nemýlil.

#8090 Mango, 23. 11. 2016, 17:59:41
2 0

V manze i v anime bylo řečeno že další admirál je Ryokugyu což v překladu znamená zelený býk nebo kráva :)

Hakuhódžó no senši