Fórum – Diskuze o anime!

#10338 Noren, 6. listopadu, 13:39:27
3 0

Já si nemyslím, že se jednoduše dá říct, že admirálové jsou silnější než yonko nebo naopak. Podle mě je zrovna tohle dost individuální a muselo by se to porovnávat u každého zvlášť. Navíc se musí oddělovat "hrubá síla" od vlivu. Ve chvíli, kdy má někdo takovou mocnou pozici, hraje tam takový vliv, velikost posádky/množství mariňáků. Neříkám třeba, že Shanks není silný, ale ve chvíli, kdy přijede s odpočinutou a čerstvou posádkou a bojiště plné unavených lidí, kteří už vlastně splnili svůj cíl... V tu chvíli nemůžete jednoduše říct, že se všichni zalekli Shanksovi (ať už sebevětší) síly. Prostě už to pro nikoho nebylo výhodné... Myslím, že o yonko se uvažuje jako o silnějších právě díky jejich vlivu a hlavně nezávislosti. Samozřejmě síla samotná hraje velkou roli, ale... Admirálové se na pozice dostali, protože se tak rozhodlo. Yonko si to museli celé vybojovat...
Prostě to není černobílé...

#10339 AngeeCz, 6. listopadu, 13:48:46
1 0

Jo a co se Kaida, Shankse a Červnovouse týče.. Kaido vypadá na nesmrtelné monstrum, což už samo o sobě zní silněji než nějaký Kizaru nebo Fujitora, Shanks jen přišel do války a všichni si kákli do kalhot a Červnovous má momentálně stejnou sílu jako Bělovous + ovoce temnoty. Nuff said :D
Postavy na úrovni admirála jsou dle mého např. Marco, Mihawk, Rayleigh apod.

#10341 Kizaru, 6. listopadu, 16:12:42
1 0

Mihawka bych dal spíše nad admirála. Však bylo řečeno, že se vyrovná Shanksovi (nebo něco takového).

#10342 AngeeCz, 6. listopadu, 16:28:15
1 0

O ničem takovém nevím. Vím, že byli kdysi dávno rivalové, ale kvůli tomu, že Shanks přišel o ruku, se Mihawk stáhl a teď jsou technicky vzato spojenci. Ano, bojovali spolu kdysi dávno, ale všichni víme, že Shanks zesílil od té doby mnohonásobně

#10343 Luffy94, 6. listopadu, 16:31:12
2 0

Sú to len špekulácie, tak ako to môžeš vidieť aj v tomto prípade. A špekulácie neznamenajú nič, pretože v príbehu bolo o Big Mom povedané, že má kapacitu vrchného admirála a aj tak ju väčšina fanúšikov považuje za najslabšieho Yonka, ktorého by porazil admirál. Jedine Oda by ti vedel dať odpoveď na to, kto je silnejší. Ja by som to tiež nekaterizoval medzi frakcie, ale porovnával jednotlivo dané postavy.
Možno ľudia vidia Yonkov ako silnejších z dôvodu, že najsilnejší muž na svete bol Yonko. Keby sa však hovorilo o Sengokuovi alebo Garpovi ako o najsilnejšom na svete, možno by na to mali ľudia iný názor.

#10346 Noren, 6. listopadu, 19:02:57
0 0

Plně souhlasím. Prostě spekulace, spekulace. Máme moc málo informací, abychom byli schopni něčeho jiného...

#10353 AngeeCz, 7. listopadu, 0:04:54
0 0

To je snad jasný, ne? Pokud by dotyčný nechtěl slyšet spekulace a teorie a názory, ani by sem nepsal. Je samozřejmé, že to tu nikdo nebude vědět na 100%, ale o tom jsou diskuze a teorie.. Vždy mě dostává, když někdo přijde do nějaké takové teoretické diskuze hlásat že to nejde říct jistě. No shit Sherlock

#10356 Luffy94, 7. listopadu, 0:43:39
0 0

Lenže on sa pýtal, prečo si to ľudia myslia, nie čo si ľudia myslia. Trošku už uber s tým sarkazmom.

#10357 AngeeCz, 7. listopadu, 0:56:43
0 0

A lidi si to musí myslet jen ze 100% ověřených faktů? Právě slovíčko "myslí" je snad samo o sobě ukazatelem toho, že tu nepadnou jen definitivně ověřené fakty, které nám posvětil sám Oda. Moje reakce na toho, kdo se ptal, nebyla hlásáním absolutní pravdy, ale naopak jen teorií proč si asi lidi myslí, že jsou Yonko silnější, tedy proto, že se prostě zatím Yonko předvedli jako OP postavy, kterým nějací admirálové nedělají problémy. Ale ano, je to neověřené, takže to asi nebude důvod, proč si to lidi myslí
-
A jak nakládám se svým sarkasmem je snad moje věc. Prostě mi přijde absurdní, když se řeší něco, o čem víme skoro nic, a někdo přijde a začne rozumovat, že nelze nic říct definitivně. Teorie a přemýšlení nad tím, jak to asi může v OP být, jsou běžná věc v diskuzích různých fandomů, ale v zahraničí jsem se nikdy nesetkala s tím, že by tam půlka reagujících psala, že to nevíme jistě, tak je zbytečné to řešit. Možná ano, ale je prostě zábava to rozebírat
btw. ano, já vím, že se ptal PROČ si to lidi myslí, ale to je taky zabíhání do teorií. Většina lidí se neřídí jen 1000% fakty.

#10359 Noren, 7. listopadu, 7:00:06
0 0

Tak samozřejmě, že se dají teorie řešit i bez informací, ale všechny teorie jsou spekulace A člověk by na to neměl zapomínat... I když jsou některé dost přesvědčivé. A myslím, že tu snad nikdo nepsal, že se to nemůže řešit... Samozřejmě, že bychom mohli vytvořit tisíce teorií proč něco...

#10375 AngeeCz, 7. listopadu, 22:22:08
0 0

No, právě. Je to samozřejmé, tudíž není nutné, aby to tu 3 lidi psali jako by to byl nějaký nový objev nemá se na to zapomínat, ale pokud někdo zapomene, že teorie nejsou fakta, tak má asi větší problémy, než jen že bude desinformován. Nikdo tu nic neříkal jako definitivní pravdu, tak nemusíte dělat, že ano.

#10376 Noren, 7. listopadu, 23:40:15
0 0

Já si nemyslím, že jsem tvrdila, že někdo něco říkal jako 100% fakt Já sama jsem si taky neodpustila menší teorie a dohady... Asi by to chtělo uzavřít tenhle kruh, když pořád dokola opakujeme to samé, co? (Btw. dezinformace jsou v dnešním světě celkem důležitý problém )

Hakuhódžó no senši