Fórum – Co se vám na OP nelíbí a co byste změnili?

#417 hudiny, 28. 4. 2014, 20:33:12
2 0

Naprosto souhlasím s Raijinem pokud chcete vědět už od začátku co se stane koukejte se na colomba.

A kdyby jste vše věděli neměli byste se tu o čem hádat *5* hold nás čeká ještě hodně dlouhá cesta než se všechno dozvíme a já jsem za to rád alespoň se mám na co těšit kdybych věděl jak jsou všici silní kde jsou a co dělaj tak bych to už nemusel číst či se na to koukat

#2644 Limetka, 16. 9. 2013, 22:56:12
1 0

Jo, ty DF jsou nasráníhodná. My víme prd o tom, kde se vzala, ale víme, že je knížka, kde jsou všechna popsána. Dafuq?

Souhlasím se Spandamem. Tehdy jsem myslel, že to je první pořádná smrt v One Piece, ale pak vidím coverstory a zase. Dafuq? On přežil?

A můžu pokračovat s tím, jak mě Oda sere.

Už je to přes 700 kapitol a víme hovno o Void Century, původ DF je nám neznámý, odměny nějakých těch lepších pirátů jsou taky kdesi v řiti. Yonkou nám pořádně nepředstavil, a že je mohl aspoň ukázat před New Worldem, ten dement.

O Revolucionářích víme další hovno. Další hovno o tom, co umí Slamáci. Zbytečné prodlužování. Taky mi vadí, že to Oda dělá tak, že dostávaj i po TS po píči. Luffy vs Hody? Really? Luffy vs CC? Dostal dvakrát. Really? Monet ho uspí? Really? Fuck.

Třeba připomenout, že víme, že existuje génius Vegapunk, jehož vzhled a charakter a vše je nám taky neznámo!

A ještě teď bych třeba dodal, že mě sere to, jak Oda plýtvá ovoci. Foxyho Noro Noro no Mi, či co to bylo, by v rukou Admirála udělalo těžkou neplechu, hodně těžkou. Pak třeba Aceho Mera Mera no Mi. On zavede ohnivou Logii, kterou vidíme v akci dvakrát. (Nazi můžou zůstat v klidu, fakt nechci vidět, kolikrát přesně něco Ace použil. :) )
Proto doufám, že nový Slamák bude mít Meru Meru, nebo někdo, kdo se bude často objevovat.

Ještě mi třeba vadí, že Kinemon, Momonosucker a Rebecca se nebezpečně kámošej s Luffym/posádkou. Jestli se přidaj, tak tu zažijete hodně velkej rage. Třeba takovou A4-ku jenom "FU". *3*

A je toho samosebou víc, protože ačkoliv je tahle manga dobrá, tak jak je dějově akorát za půlkou, tak nám objasnila velký hovno.

A o Rogerovi taky víme hovno. -_-

#2647 Luffy94, 16. 9. 2013, 22:53:02
1 0

1, povesti kolovali o Novom svete, práve preto prezývajú prvú polovicu Grand Line ako Paradise (Raj). Verím, že Nový svet nebude len taká "rozprávka" a nasvedčuje tomu už aj počet smrtí od začiatku tejto ságy.

2, Mariňáci sú ako vojaci. Sú disciplinovaní a určite nemajú dovolené len tak rozprávať o takýchto veciach, hoc aj s vlastnou rodinou. Môže to niekomu ubehnúť a preriekne sa, tak ako Coby, ale aj tak sa to stáva len tak výnimočne, že sa z toho postupom času aj tak stane nakoniec len povesť a nikto tomu neverí.

#2655 Vyvrnc, 16. 9. 2013, 22:04:11
1 0

Jak už říkal Cartwir. To Haki mi nějak nesedí. Být Odem tak to vysvětlím tak, že ti nejlepší už nečernají jenže v nedávné manze kde byl Garp tak taky černal.
As to měl ukázat a pak vysvětli. I když chápu, proč to neukázal :)..
Taky mi vadí jak je teď všechno "jednoduchý"

Grandline -> strašný místo všichni se tam báli o tom jak to tam vypadá kolovali jen pověsti. A teď? Mariňáci si můžou plavat tam a zpátky jak je libo (tak jak mohli být předtím jen pověsti?).
Ďáblova ovoce -> nikdo pomale nevěděl co to je atd. dneska to má každej druhej. Já chápu, že je to teď jiná liga ale když můžou mariňáci tam a zpět tak mi neříkejte, že se to nedozví i normální lidi.

A takhle by se dalo pokračovat. Mariňáci mají základu na grandline atd. prostě tohle mělo být vyřešený trošku jinak. I když sám upřímně nevím jak bych to řešil.

#2656 Raijin, 16. 9. 2013, 21:47:12
1 0

Mne sa prave lubi kam smeruje to tema. Ono nad tym som uz davno uvazoval, ze kazdy zje presne to co mu vyhovuje a vzdy sa ten uzivatel toho ovocia zjavi presne tam kde ho treba, viz. Kinemon s jeho "hocicoho premenenie na oblecenie" v uplnej kose... no takto to zase vyhovuje Odovi, nezostava nez to prekusnut, resp. si zvyknut, coz sme uz asi vsetci zvladli *3* *3*

Neviem ci sa toto tema vztahuje aj na animaciu, ale tam ma hlavne rozculuju take sekave prechody. Napr. zacelovanie logie ako v 612ke Monet, nie ze by sa jej ta hlava pomaly dala dokopy ale tak sekavo, po kuskoch prechody...
To je taka odflaknuta robota... A to to vedia spravit aj normalne plynule ale niekedy to takto odflaknu *7*

#3695 Raijin, 28. 4. 2014, 18:18:50
2 0

Tie veci, sa nedozvieš na konci ale dozvieš sa ich behom príbehu.

Yonkou sú tie najmocnejšie bytosti na svete. Myslíš, že budú odhalené hneď na začiatku? Veď sme sa dozvedeli o ich existencii iba na konci Enies Lobby.

Ja si myslím, že Zoro o oko neprišiel. Okrem Fujitoru, nikto kto má jazvu cez oko, o neho neprišiel. Nech už to je samotný Shanks, Rayleigh alebo ktokoľvek mi napadá.

Lawová posádka na ostrove Zou.. to sa tiež dozvieme v behu. Je to určite dôležité, buď tam na niekoho čakajú alebo majú stretnutie, prípadne majú prísť ako nejaký escape plán apod.

Čo je s Newgatovou posádkou, no to sa tiež dozvieme až prídu na scénu aby pomohli. Nie je dôvod to teraz vykecávať. Nič ti to nedá. Potom to bude oveľa epickejšie. Tak isto ako Will of D., Void Century, ktoré sa pomaly odkrýva. Chcel by som to tiež všetko už vedieť no zároveň uznávam, že to je takto zaujímavejšie a nech to ešte na papier nedáva...

Na príklad aj Ito Ito no Mi. No, po 11 rokoch sa dozvedáme názov tohoto ovocia a jeho schopnosti. Zatiaľ sme mali doslova, iba okraj z neho. Keby ukáže všetko, čo to ovocie dokáže už na stretnutí Shichibukai, Jayi alebo v Marineforde. Tak by Dressrosa bola dosti nudná, keďže tá epickosť sa celá točí momentálne na tom ovoci... *1* Uznávam ale, že je to naťahované, no musí sa nechať, že príbeh bude trvať ešte cca 10 rokov... *3*

#3706 Luffy94, 16. 9. 2013, 15:46:40
1 0

Myslím si, že ovocia trochu vplývajú aj na psychiku a myšlienkové pochody ich užívateľov. Robin má rada kvety, Kalifa je posadnutá čistotou, Jabra je zákerný vlk, Ace sa ľahko rozčúlil, čiže vzbĺkol, Doflamingo všetkými manipuluje, Enel je nevyspytateľný, a potom zase napr. Borsalino je vo vlastnostiach úplný opak svojho ovocia.
Ale to som už trochu odbočil od témy. *1*

#3707 Raijin, 16. 9. 2013, 23:15:35
1 0

Ako krasne si to zhrnul, vsetko podstatne stale drzi v tieni a v nezname, a strasne pomaly sa k tomu prekopavame, za zmienku aj stoji The will of D.

#3711 Luffy94, 16. 9. 2013, 14:17:22
2 0

Nepáči sa mi, že Spandam prežil. Robin ho mala zabiť, to by bolo pre mňa ešte oveľa viac uspokojivé a epic ako Luffyho úder Tenryuubita. Aspoň dúfam, že ten ksicht už nikdy neuvidíme.

Potom sa mi ešte nepáči, že Oda dakedy úplne vynechá pôvod zjedenia ovocia. Napr. aj Robin. Čo robilo také ovocie na Ohare a prečo ho zjedla práve ona. To isté Enel. Ako dokázal nájsť Goro Goro no Mi? A takto by som mohol pokračovať donekonečna. Skrátka až na pár výnimiek ako u Luffyho, Buggyho alebo Kalify a Kakuho proste nevieme, kde tie ovocia vzali a ako sa k nim dostali. To ma na tom mrzí, pretože by bolo smiešne, keby len tak zašli do svojej pivnice po kompót a našli tam Diablove ovocie. *3*

#3712 glumidlo, 16. 9. 2013, 15:14:10
1 0

Souhlasím, že je trochu záhada, jak se někteří jednotlivci dostali k DF. A že třeba Hancock má zrovna ovoce, který se k ní prostě hodí, vzhledem k tomu, že je nejkrásnější ženou na světě. No, leda by ji to ovoce zkrásnilo, stejně jako Alvidu. Ale pevně věřím, že záhada DF nám bude objasněna, ačkoli bych si nebyl moc jistej tím, že se dozvíme, jak k nim kdo přišel.

#3715 Kaelthas, 17. 9. 2013, 0:26:30
2 0

Nejvic mi vadi, jak uz lau zminil, to, ze slamaci dostavaj na prdel v novym svete po timeskipu, ve kterym trenovali jak hovada, treba jako nedavno bylo v anime, kde luffy dostaval na prdel od monet. Dalsi, co mi vadi je momonosuke, to decko fakt nesnasim, vubec se mi nelibi, asi nejhorsi postava ve one piece (+ urvany decka), mozna to bude tim, ze nemam rad deti, jinak si to nevysvetlim, ale libilo by se mi, kdyby ted treba momo umrel :D

#3717 glumidlo, 16. 9. 2013, 10:57:31
2 0

Tak, po jisté konverzaci s Cartwirem jsem dospěl k názoru, že bude dobrý založit tohle téma. Tady se můžete vyřádit.
Rád bych, aby tu platilo jedno pravidlo (kromě klasických pravidel, jako jsou urážky apod.). Když už napíšete, co se vám nelíbí, tak to odůvodněte. *1* A případně napište, jak byste to vyřešili vy.

#3719 Cartwir, 17. 9. 2013, 1:02:22
1 0

Mě se třeba nelíbí kromě toho HAKI co jsem zmínil i jiné věci
1) Cover CARIBO
V manze 714 je loď u břehu nejspíš s ní někdo právě přijel. Podle nátěru, děl a svinuté plachty je to mariňácká loď. Posádka lodi je na lodi a nám neznámá.
Pak v manze 715 se nám ukazuje, že jde o Caribouovi přátelé kteří vystoupily na břeh a vítají se s ním a chtějí zaútočit na agresory. Loď stejná plachty svinuté. Jenže najednou přijde manga 718 a tam je posádka na lodi a plachty má rozvinuté. Kdo kdy viděl, že když chci na někoho zaútočit, že si vlezu zpět na loď a ještě rozvinu plachty. Ještě k tomu rozvinout plachty u břehu. To je takový FAIL.

2) Třeba Zorova jizva. V manze 698 cca kolem 15 stránky má v jednu chvíli jizvu co mu udělal Mihawk a o obrázek dál už má křížovou jizvu.

3) Někde si pamatuji, že jsem viděl Zora dvakrát a nebo že někde měl vytasené meče a ty samé měl ještě v pochvě. *3*

#3720 glumidlo, 19. 9. 2013, 17:23:26
1 0

To s tou Zorovo jizvou bylo objasněno. Oda tu chybu udělal, když už se necítil dobře, pak šel dokonce do nemocnice. Pak udělal Bartíkovi normální zuby, změnil tetování apod.
A to s tou lodí určitě není takovej fail. Pro příběh to není nijak poškozující, je to spíš taková drobnost. Ty z toho děláš něco nepřípustnýho. Pod slovem fail si představuju úplně něco jinýho.
Ale ještě mě napadlo, že se Oda nejprve zaměřil čistě na Cariboua, kterej když přiběhl, plachty už byly dole. Pak se vrátil k babče a Scotchovi, kteří viděli ještě rozvinutý plachty, přičemž Caribou mohl být ještě na cestě. Sice nevím, proč by to takhle prohazoval, ale je to možný vysvětlení.

#3721 Luffy94, 19. 9. 2013, 17:30:02
2 0

Toto sú skôr "technické problémy", ktoré možno nemá na svedomí ani Oda, ale niektorí z jeho retardovaných asistentov. 700 kapitol nezabudne Luffymu nakresliť jazvu pod okom, Nami nezabudne kresliť jej tetovanie, Zorovi náušnice a podobné detaily u množstva postáv. Neverím teda tomu, žeby mal na svedomí Luffyho jazvu na Zorovej hrudi a ďalšie faily, skôr za to viním asistentov (tí sú tam snáď tiež aj od toho, aby ho v prípade chyby na ňu upozornili, nie?).

#3724 Pravda, 21. 9. 2013, 20:29:27
1 0

jo toho je vic... hlavne to, jak tam nikdo neumre... dokonce byla valka a zemreli jen 2 kladasove. nejlepsi byl asi zacatek, kde toho sluhu na Usoppove ostrove rozseka masovy vrah a sluha je za par hodin na nohou, jako by se nic nestalo. To same s tenryuubito. Luffy mu vrazi silou, kterou zboura barak a on to prezije? No ted vlastne zabili Monet, ale to byla jen dalsi postava, kterou jsme mrtvou videt nechteli O.o

taky od zacatku tam z grand line delaji obrovskou zahadu a pritom jim z tama chodi noviny...

haki se mi nelibi v tom, ze ten stit vlastne vubec neni stit, protoze neodrazi ani pitome kulky (delova koule, ktera by mela telo primo rozstrelit, zpusobi max odreniny ale kulka projde skrz?). a taky v te valce mohl pouzivat to zcernani... nechtel to ukazovat, nez to vysvetli? tak to to haki nemusel vubec zminovat... teda ne ze by toho zatim nejak moc vysvetlil...

posledni dobou ma Oda trosku problemy (trosku vetsi) si urovnat bojovou silu. Luffy skosi jednou ranou bez cernani Pacifistu (toho predtim musela skosit cela posadka). Na jednoho blbeho vedce musi pouzit 3 gear a zcernani nacez tou samou silou vykosi 500M pirata, ktery se brani i s haki. Sanji najednou pouziva Diable jamble na kazdeho slabocha.

dal mi vadi, ze se Robin nenaucila pouzivat haki a usopp misto aby poradne strilel, predvadi jen nejake triky.

ve flashbacku tam jeden pirat rika, ze kdyz se bojovalo s Rogerem, tak nikdy protivniky nezabil a najednou je tam typek (ten co bodl belovouse), kteremu Roger vyvrazdil celou posadku?

"Jo, ty DF jsou nasráníhodná. My víme prd o tom, kde se vzala, ale víme, že je knížka, kde jsou všechna popsána. Dafuq?" - to bude tim, ze pirati celou dobu vedi, ze po smrti uzivatele se ovoce presune jinam. po tolika staletich uz samozrejme vedi, ktere dela co. a celkem bych si tipnul, ze ovoce vytvoril ten tajuplny narod, ktery vytvoril poneglyfy. Taky ale divne, ze to za celou dobu zjistili jen pirati :D

"O Revolucionářích víme další hovno. Další hovno o tom, co umí Slamáci. Zbytečné prodlužování. Taky mi vadí, že to Oda dělá tak, že dostávaj i po TS po píči. Luffy vs Hody? Really? Luffy vs CC? Dostal dvakrát. Really? Monet ho uspí? Really? Fuck." - proti Hodymu jsem to jeste bral. tam rikali neco ve smyslu, ze steroidy jeste pusobi, takze dokud je do sebe cpal, porad se lecil... ale to, ze byl tak rychly, ze Luffy nedokazal predpovedet jeho utoky, bylo uz moc :D

"Ještě mi třeba vadí, že Kinemon, Momonosucker a Rebecca se nebezpečně kámošej s Luffym/posádkou. Jestli se přidaj, tak tu zažijete hodně velkej rage. Třeba takovou A4-ku jenom "FU". " - dost pochybuju, ze se pridaji k posadce. i to, ze by se k ni pridal Enel je dost scestne (koho to proboha napadlo). Ani neocekavam, ze se na zemi vrati. A Mononosuke by mel chcipnout, parchat uchylej malej!

#3725 Pravda, 22. 9. 2013, 0:34:36
1 0

jo zapomnel jsem na to nejdulezitejsi... nedal Zorrovi pasku pres oko, parchant.

#3812 Elviser, 28. 4. 2014, 18:09:34
1 0

Why -ja se boji. Ze potom se to vsechno "vysvetli "na konci a nikdo nebude spokojny,yonko-to by meli byt dulezite postavy nemyslis o nich jenom obrazky nestaci
A veci co by mohli byt vysvetleni napr.v dressrose -co se stalo se zorovym okem, co furt dela lawova posadka na ostrove zoo (nevim nazev toho ostrova),co se stalo s WB posadkou atd.-to nejsou zrovna veci ktere se musime dozvedet na konci

#3917 Why?!, 28. 4. 2014, 16:52:12
2 0

Elviser: A to chceš aby to vysvětlili hned na začátku? Když jo tak to nemá smysl se na to dívat..... Mě jen sere haki, že to nevysvětlili. A co chceš vědět o Yonkou? Stačí, že jsou 4 nejlepší piráti? nebo chceš i jak často se převlíkají?

#3918 Elviser, 28. 4. 2014, 16:35:36
1 0

Mne vadi ze s kazdym arcem dostavame hodne novych otazek a malo odpovedi ,sme za pulkou a ty hlavni veci (yonko,d,one piece,revolucionari,void century ,vegapunk.....)sou stale jenom naznaceny-skoro nic o nich nevime.
Ty fightky po ts me taky serou -jak ma luffyho posadka a law porazit kaida s 500 DF ,kdyz luffy neni schopni vyhrat bez problemu (sledujuj jen anime -je om poznamka kdyby se neco vyse napsane vysvetlilo ,zmenilo

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Hakuhódžó no senši