Fórum – Haki - hlavná diskusia

#10060 Kikan98, 21. 10. 2017, 14:08:32
2 0

Mně přijde, že Haoshoku Haki je dokonalá věc proto, jak by se dala postava udělat silnější a jedinečnější, nehledě na to jakou má fyzickou sílu, ďáblovo ovoce, zbraně atd. Ať je někdo v jakýchkoli mizerných či slušných podmínkách, ať se narodil jako chudák nebo jako velká osobnost, stačí, aby se ukázalo, že má HH a je to už rázem Někdo víc.
Potom se to ovšem trochu znehodnocuje, když každý dá své vymyšlené postavě Haoshoku Haki.

#10064 tomass911, 21. 10. 2017, 19:33:34
0 0

shanks pouzil hh aby odplasil pana pobrezia a take cosi pouzil zoro na sabaody aby odstrasil lovcou ci ??

#10065 Luffy94, 21. 10. 2017, 20:53:24
1 0

Nie, to bolo len v anime.

#10066 Kikan98, 22. 10. 2017, 13:59:15
0 0

Dost se tady řešilo HH u Zora; já jsem zastánce toho, že jeho podobnost s Rayleighem končí dřív než u HH, a že podle síly se blíží už jen k tomu Mihawkovi, takže Haoshoku Haki nemá, i když Mihawk ho má možná taky, kdo ví.

Taky, Slamákovi piráti jsou slabší odvar těch Rogerových, kde navíc bylo víc lidí a větší možnost pro HH. Slamáci nemusí mít tolik HH jako Rogerovi piráti.

#10070 Drain, 22. 10. 2017, 20:21:06
1 0

U počte výskytu HH bude podľa mňa dosť záležať na samotnom Odovi a na vzácnosti jeho výskytu. Pôvodne sa nám zdalo že DF sú vzácne neskôr sme zistili že na grandline je to docela bežné.To isté platí aj pri zvyšných druhoch haki teda Kenbunshoku Haki a Busoshoku Haki. Takže možno na konci príbehu počet postav s Haoshoku Haki by mohol byť docela vysoký. Veď sa pozrite na takého Dona Chinjaoa, Luffy ho porazil docela s prehľadom a to ani nehovorím o porážke od Garpa, takže jeho sila nie je o moc väčšia ako Zorova.
Bude naozaj záležať či to Oda ponechá ako super vzácnu schopnosť ktorú má len hrstka ľudí na planete a musíš sa s ňou proste narodiť nezaleží ako si silný alebo z toho urobí niečo v štýle: tá postava musí byť strašne silná tak jej dám HH. Inač ani jedno nevylučuje že u slamákov bude viac postav s HH.( a tým nemyslím len Zora )

#10075 Noren, 22. 10. 2017, 23:52:13
1 0

Já myslím, že se určitě ještě objeví dost postav s HH. A ani tak podle mě nejde o to, že by silnější postavy měly "dostat" HH, spíš z nich HH dělá silné postavy... Nemyslím si, že by se zatím objevilo až tak hrozně moc postav s HH, a myslím si, že u každé z nich dávalo dost smysl, že ho mají. Nesmíme zapomínat, že čím dál po Grand Line postupujeme, tím víc silných postav přibívá. Prostě tam nevydrží slabí, takže se tam hromadí silní.
A DF je to krásně vidět. V East Blue si asi většina lidí myslela, že DF neexistují (i když mě tam v tu chvíli nesedí to, že by to nemohli vyčíst z novin) a byli hrozně překvapení, že má Luffy DF. Ale jak se dostali na Grand Line, DF začalo být častější, protože na GL můžou přežít jen ti nejsilnější. A navíc, ve chvíli, kdy se vám dostane do rukou DF, přece nezůstanete žít pokojný život v chaloupce uprostřed polí, ale půjdete něco dělat (ať už se stanete pirátem, mariňák, revolucionářem, nebo čímkoli jiným).
A u Haki to funguje příběhově stejně. Až na to, že k tomu se většinou dopracujete časem a tréninkem. A u HH je to ještě speciálnější. Ve chvíli, kdy se ve vás probudí, znamená to, že máte ambice něco dělat a přirozeně se dostanete dál, než ostatní. Tedy se dostanete do Nového Světa a tam se pak takoví lidé hromadí...
A co se týče Zora... Jde o to, jestli je u Slamáků pravděpodobné, že ještě někdo jiný kromě Luffyho bude mít HH (což by možná dávalo smysl + teď nepočítám Velkou Slamáckou Flotilu, ale jen Luffyho posádku). A to nemusí být nutně Zoro. Nicméně ve chvíli, kdy by někdo z Luffyho posádky měl mít HH, nedávalo by kapku smysl, kdyby ho měl jeho vice-kapitán? Taky uvidíme, jestli má Zoro nakonec nějaké napojení na Wano nebo ne... Protože pokud ano, zvyšuje to podle mě šanci na to, aby Zoro probudil HH. Prostě uvidíme časem a možné jsou obě varianty... A podle mě je to dost 50 na 50...
(Uff, to jsem se rozepsala )

#11347 Palopalopalo, 3. 9. 2020, 0:14:12
0 0

Pekný deň prajem.
Mňa by reálne zaujímalo prečo má Silvers Rayleigh alebo tzv."Dark King" svoju prezývku a prečo je Shanks Yonko aj keď nemá jednu ruku. Mňa osobne zaujíma či tieto fakty nemajú niečo spoločné práve so silou Haki.. ďalej konšpiračná teória : plný internet zlatého haki na shanksovom predlakti, (luffyho Ryou Haki mimochodom malo tiež farbu do zlata, teda ak to môžme nazvať Ryou Haki ), ďalej zvasti o shanksovej totoznosti, údajne je to syn piráta menom Rocks D. Xebec, (ktorý bol známym piratom v dobe Gol D. Rogera.) Minimálne by to vysvetľovalo to prečo je "kripel" jedným zo 4 kráľov mori. Ďalej Dark King pravá ruka Rogera. Ovláda HH okrem iného a nemyslím si že sa dostal resp udržal na pozícii len po "známosti".. po tíme skip-e sa Reighly hravo vyrovnal Admiralovi Kizarovi a myslím si že Kuma to vtedy neprerušil len tak náhodou. Možno by Reighly nevyhral, ale nemyslím si že by admirál Kizaru vyviazol bez ujmy na zdraví :-). Keď vezmeme do úvahy že je to cirka 20 rokov po jeho vrchole, tak nie zle. Čiže ak vezmeme do úvahy tieto fakty a konšpiračné teórie a prirátame k nim to že Reighly nezjedol ziadne ovocie(!!!) + Prirátajme jeho prezývku DARK KING tak si myslim že to bude mať niečo spoločné s jeho Haki možno minimálne len farbu. ;) Ak sa nemýlim tak King bude preto lebo dosiahol vysokú úroveň niejakej schopnosti. Čo iné by to bolo ak nie Haki?
Čo si o tom myslíte vy?

#11349 acrios, 27. 11. 2020, 17:22:28
0 0

Použil Zoro to haoshoku a nevěděl o tom? Nebo to bylo to zvednutí ostrova?

#11350 Anomander10, 28. 11. 2020, 23:13:41
1 0

Hakuhódžó no senši