Fórum – Všeobecná Diskuze

#5180 Elviser, 11. 5. 2014, 22:20:01
2 0

Na ty lidi byl taky nastvanej,ale kdyz rikal ze ma krev demona a ze jeho otec je wb(nikdy by nerekl ze rover je jeho otec ani pred setkanim s wb), na rogera byl hodne nastvanej

#5181 TheDarkmuch, 11. 5. 2014, 23:42:14
2 0

Hale jaký myslíte že mají teď slamáci odměny? Já si myslim že to bude tak minimálně o pulku víc. *5*

#5182 Deidara, 11. 5. 2014, 23:45:57
2 0

Odměny mají všichni furt pořád stejné, tak jak je dostali na Enies Lobby. Jedinou vyjímkou je Luffy, který se dočkal navýšení po válce na 400M.
Počítá se, že po Dressrosa arcu se jim budou zvedat(alespoň těm z nich, co sou na ostrově)

#5190 Limetka, 16. 5. 2014, 21:04:01
1 0

Myslím, že příbuzenských vztahů s Yonkou by se využilo jinak. Dostanou na tipec, ale nebudou zpětně cítit nenávist a kout pikle, protože pak teprve zjistí, co je pojí. Minimálně s Luffym a Big Mom to tak pak vidím.

#5191 TheDarkmuch, 13. 5. 2014, 10:08:33
2 0

Jo pardon já se špatně zeptal ja to myslel tak jakou by teď mohli mít asi odměnu? Jako že Luffy má ted odměnu 400M ale jeho současná odměna by mohla bejt už třeba 600M.
*5*

#5192 JKczech, 13. 5. 2014, 10:45:07
2 0

Podle mě na 600 nestoupne max. 500 . . .

#5193 TheDarkmuch, 14. 5. 2014, 8:13:00
2 0

Ok no a co ostatní? *4*

#5201 Why?!, 14. 5. 2014, 22:20:56
2 0

Myslíte, že se Dragon taky dloube v nose ? *5*

#5202 Luffy94, 14. 5. 2014, 22:23:17
1 0

S najväčšou pravdepodobnosťou áno. A ak to Luffy nemá po Dragonovi, tak určite po Garpovi. Zo strany Luffyho matky by som netipoval, že by zdedil tento zlozvyk.

#5203 Elviser, 16. 5. 2014, 20:04:51
2 0

Par teorii z youtube a par mych
1.bb zvira ovoce a nejen pro sebe, jozu ma libovy ovoce a to chce snad kazdy -dostane ho napr .shiryu
2.shiryu bide bojovat s mihawkem a porazi ho
3.nemyslim si ze by zoro chtel mihawka zabit po tom co ho 2 roky trenoval
4.boj o nejlepsiho sermire zoro vs shiryu (zorovi bylo prepovezeno ze presekne diamant(i kdyz s haki to jde v pohode ))
5.dragon je uranus nebo vlastny uranus
6.dragon nejhledanejsi muz-nejen protoze je vudce revolucionaru ale mozna i proto ze ukradl uranus-jak?dragon mohl byt admiral-kazdy admiral ma nejake zvireci jmeno
7.oda rekl ze marineford bude nic oproti poslednimu arcu -co se neodehralo v marinford se odehraje tam -shanksovi vs BBs
8.ivankov byl v impel down a revolucionari maji lidi vsude jen cekaj na spravnou chvili- na noveho piratskeho krale(udela rozruch ve svete plus apokalipticka zbran),revolucionari zacnou boje v impel down enies loby a nove zakladne marinaku a mariejois
9.luffy a vsichni jeho spojenci(co potkal na ostrovech vsude mozne),revolucionari vs marinaci,ty co nenavidi liffyho a ty co se chteji stat piratskym kralem
10.zaverecny fight akainu vs luffy
11.luffy bude mit namale a zachrani ho Garp protoze nenecha dalsi clena jeho rodiny zemrit
12.enel se vrati na 100 procent
13. Podobnosti (NW-dej pred nw) dily s arlongem-fismen island,drum island(zima,doktor)-punk hazard (vacsina deje v zime,vedec),alabasta-dressrosa ,marineford-zaverecna bitva ,sabondy-ocekavam ze od nejakyho yonko dostanou naprdel,skypia(enel-buh (sila))- kaido arca(nejsilnejsi stvoreni)
14.lola dcera big mam (jewelry bonney mozna taky)
15.admiralove maji vsichni nejakou barvu (vsichni admiralove (soucasny,predesly,pristi)-tvori jakoby duhu
16.world government - zakaldatele(krali 20 kralovstvi) byli pirati -WGma vlajku a vlajka je znak piratu
17.kaido mozna tata frankyho(jeho tvar je stale tajemna ,kdyz drake prisel na ostrov ktery patril kaidovi byl tam robot -franky taky furt neco sklada)
18.garp ma vice deti-akainu(slova na luffyho -nejenom ze je vnuk garpa ale taky syn dragona),kdyby nemel vic deti tak by bylo jasny ze je syn dragona kdyz je vnuk garpa
Chapu kdyz ani s jednym nesouhlasite ,vacsina z nich je hodne nepravdepodobna ale chrel jsem to napsat a videt nazory tot vse

#5204 Limetka, 16. 5. 2014, 20:23:35
1 0

Elvisere, já nechci být hnusný, ale víc než půlka věcí z tohohle se tu už řešila. Taky užívám teorie z netu, ale zaklíním to do vlastní mluvy ... zkopírovat to tak, aby to nic nepřineslo, umí každý.

Bod 1 - jasnej.
2 - řečeno tu.
3 - On ho nikdy nechtěl zabít, chtělo ho porazit.
4 - taky jasný a řečený tu.
5 - To tu říkal glumidlo jednou, ne jen on.
6 - Nesouhlas. Dragon má sice "zvířecí" jméno, ale Admirálové je mají japonské, byl by to Ryu. Nejhledanější bude asi proto, že vede organizaci přímo oponující světové vládě, leč ze stínů.
7 - Ne. Oda řekl, že poslední kapitola, nebo samotné kapitoly ze závěrečného arcu svou epicitou pokoří celý Marineford arc.
8 - Tohle si zrovna nemyslím. Vidím to tak, že byl chycen? A mohl utéct, ale radši se tam - díky 5,5 levelu, zabydlel a zjistil si pár informací + nabral členy záchranou.
9 - Něco jasnějšího už tam asi nebylo, co? Jeho síla dělat si přátele není blbej vtip.
10 - Lol? Rozhodně ne. Akainu je jen malej prd v porovnání s tím, co přestavuje skutečné zlo ve One Piece. Momentálně bych se přiklonil k fanouškovské teorii, že Sabo sundá Akainua a oheň tak přemůže lávu - odplata za Marineford.
11 - Nevím. Garp se ještě ukáže. Myslím, že poskytne nějaký informace, ale vduchu bude pořád mariňák, který Luffymu rád dá jednu či dvě pěsti lásky.
12 - To řekl sám Oda, to tu ví dost lidí.
13 - Fishman Island s Arlongem si moc podobný nejsou. Drum a Punk Hazard spojuje leda tak zima. Nekopíruj kraviny. Alabasta a Dressrosa mají hodně společného, ale taky se rozcházejí dost. To další neberu, můžou dostat a pak vyhrát, ale podobnost s tímhle tam nebude.
14 - Bonney fakt ne, nebo mě to aspoň nikdy nenapadlo. Lola a Big Mom je hodně jasná věc, nejvíc možná s tou Vivre Card.
15 - Ne, žádnou duhu netvoří. Oda je bere z japonskýho příběhu.
16 - Takže Česká Republika je taky stát pirátů, když máme vlajku? Neberte mě za slovo, vím, že jsme internetoví piráti, ale víte dobře, co myslím tady. Původní WG bylo prostě zlo, "hodní", kteří se báli těch, kterým se nelíbil jejich tvrdý režim, tak je sundali.
17 - Tohle je aspoň pěkná teorie, už se tu také jednou myslím řešila. Chtěl bych vidět Odu, jak si s tímhle pak pohraje.
18 - Blbost.

A teď mi pověz, co mělo za smysl tohle zkopčit? Pochopil bych, kdyby sis vybral pár z nich, dotvořil k tomu své teorie, podepřel to názory a tak, to by mělo smysl. Takhle to je prostě na nic, sorry.

#5205 Deidara, 16. 5. 2014, 20:39:50
2 0

Ohledně těch teoríí...
Jedna část sou uplné blbosti a ta druhá se tu už řešila.

Jediná, která se mě líbí je 17. Kaido a Franky(o tom se tu už možná taky někdo zmínil)
Teorie ujde, nicméně Yonko by měli byt ta ultimátní pirátská elita, kterou slamáci na své cestě porazí, aby dosáhli svého cíle. Kdyby se skrz to Kaido přidal na Luffyho stranu, už by to bylo moc. Nebyl by to pak nepřítel, ale maximálně rival. Nadruhu stranu Frankyho už jednou odkopl, tak je možné, že by to byl nepřítel aj tak. V tomto řípadě bych tu teorii bral.

Ale! Je tu ještě jedna věc. Pokud je Lola skutečně dcerou Big Mom a dejme tomu, že Franky je zas spřízněný s Kaidem... nebylo by to už trochu klišé? Oda by přece z OP telenovelu neudělal *3*

#5206 Elviser, 16. 5. 2014, 20:48:24
2 0

5,14 jsem asi jedini videl na tyhle strance , je dost mozny ze jsou tu i ostatni -za to se omlouvam ale vsechnoco se tady psalo precteno mit nemuzu,10-radsi dej do spoileru
Dal jsem to sem protoze ty teorie na youtube mne celkem zaujali a tak jsem se chtel podelit ,znat nazory
A jeste akinu neni zas takovy prd kdyz jediny kdo ho zatim porazil byl whitebeard
Bonney mne napadla diky rtence co pouziva na usta-mi to prijde stejna jak ma lola a big mam,a jeji cast s akainu (to my prisloneco na styl ace whitebeard) takovy lakadlo na bigmam any ji mohli sejmout na vlastni pude

#5207 Elviser, 16. 5. 2014, 20:51:11
2 0

Reakce na telenovelu- ace,luffy

#5208 Deidara, 16. 5. 2014, 20:55:59
2 0

Co s Acem a Luffym? Luffy je hlavní postava, tak je jasné, že jeho příbuzní budou hrát důležitou roli v příběhu a mezi to se řadí i to, že Garp soupeřil s Pirátským králem ->Ace -> a dál už to znáš
To není telenovela, ale normální příběhová zápletka, která je v každém větším anime.

#5209 Elviser, 16. 5. 2014, 21:03:36
2 0

To ze maji nejsilnejsi postavy deti -v tom telenovelu nevidim (lola,mozna franky),
2 nejvic nebezpecni lide pro vladu (roger a dragon)-jejich deti vyrustaji spolu vyzni vic jak telenovela nez (bigmam,kaido -lola,franky(postava nahodna,clen posadky)-ale chapu co si chtel rict
Zapomnel jsem doplnit jeste (nevim jesli to tady bylo,kdyz jo sorry) -jeden z yonkou byvali velitel 2.divize WB

#5212 Elviser, 17. 5. 2014, 19:40:55
2 0

Kdyby ste meli sanci mit vlastni posadku (vic jak 7 lidi a nemuzou byt od slamaku nebo marinaku)-libovolnych 10 postav co sme doposud videli ktere by to byli(kriteria nejsou zadna-proste koho by ste tam chteli)?
Ja - ace ,buggy mr.3,daz bones,jozu,makino,monet,vivi a carue,hachi,perona,ucy

#5213 Limetka, 17. 5. 2014, 19:53:39
1 0

Žádný mariňák a žádný Slamák, říkáš?

Enel - bůh v posádce, parádní ovoce.
Aokiji - mariňák už není, takže ho vzít můžu. Je to lenoch, to se mi líbí.
Jimbei - rybák, zachraňoval by mé tonoucí uživatele Ďáblova Ovoce.
Inazuma - chci někoho od revolucionářů a nechci, abyste mi tu říkali, že si beru samé overpowered osoby s Logiemi. Ale "Krabík-chan" je prostě cool. Navíc bych měl holiče zadara. *3*
Viola - bylo sakra těžký najít pěknou ženskou, která by se mi hodila. Tohle by byl můj zvěd.
Vegapunk - nic o něm nevíme, ale já chci mít osobu, které se dá říkat vědec!
Baby 5 - bojovnice, která každému dá to, co potřebuje. A opravdu tu nemyslím nic nekalého. Navíc je to krásná ženská. *3*

Z těch, co nemůžu, jsem chtěl Smokera jako správňáka, Frankyho jako kutila - loď poháněná proudem pro Enela, by spolupracovali. Pak Zoro, protože mít jen badass boha nestačí. A Shankse si nedávám, už tak mám posádku hodně silově rozsáhlou.

Rozhodně bych chtěl vidět, jak tihle spolu vyjdou, jak Enel chtějící dominovat dostává lekce od chladného Aokijiho, jak Aokiji dává vědomostní lekce, Jimbeho komunikaci s rybama, jeho karate, obsluhu od Baby 5 atd. *3*

#5214 Elviser, 17. 5. 2014, 20:21:35
2 0

not bad *5* , na baby five jsem uplne zapomnel tu bych taky bral
a z tech co nemuzeme s tebou plne souhlasim

#5215 Kisame, 17. 5. 2014, 22:26:52
2 0

K Enelovi on tam ještě bude? kdy? *4*

Hakuhódžó no senši