Fórum – Všeobecná Diskuze

#4990 Elviser, 15. 4. 2014, 18:31:10
2 0

na 100 procent ma pomocniky-pokud si pamatujes setkani s whitebeardom a mihawkom.
Mihawk kdyz mu ukazoval luffyho na hledanem listu(tam bylo asi 10 neznamejch -obycejni pomocnici
whitebeard-Shanks poslal ROckstara s listem o acovi a BB-nejak tak se jmenoval-pomocnik

#4991 Why?!, 15. 4. 2014, 20:36:46
2 0

Nevím proč, ale strašně se mi líbí ten týpek s opičákem.
A myslím, že ta opice mu kreje záda a používá Haki.

#4992 sandzftw, 16. 4. 2014, 11:17:32
2 0

Jsem pro aby všichni ze Shanksovy posádky neměli DF. Ani jeden z nich na to nevypadá, naopak, všichni mají haki. *10*

#4993 D, 16. 4. 2014, 13:34:43
2 0

DF a jeho pôvod...
Ako a kedy vzniklo ? Myslíte že ho vytvoril Vegapunk ?

#4994 sandzftw, 16. 4. 2014, 14:04:51
2 0

Mě by zajímalo kdy se začaly DF objevovat? Jestli byly na světě odjakživa, už během void century nebo se objevily až později.

#4995 Elviser, 16. 4. 2014, 16:22:22
2 0

D:nevidel si punk hazard -vegapunk se pokusil o to ,a jedno vyslo

#4996 Shanks123, 16. 4. 2014, 16:32:21
2 0

luffy ked sa stretne zo shanksom v novom svete po dlhej dobe tak bi zaujímalo či medzi nimi prebehne boj alebo nie . Ak áno tak vidím niekedy do budúcna ked luffy už bude na takej úrovni jako shanks a porazí ho .V jednej kapitole ked dával shanks luffymu slamák tak hovorel že ak sa stane opravdový silním pirátom že mu ho vráti slamák ktorý mu dal to bude podľa mňa ked s nim bude zápasiť medzi sebou porazí luffy shanksa a vtedy si uvedomí že opravdu zosilnel a vrátimu ho slamák ale to potom si neviem predstaviť ked už bude luffy bez slamáku že to nebude to pravé meno pre posádku slamáci ?alebo si ho nechá až do konca kým sa stane králem pirátu ? alebo ku konci svojej výpravý nieko imému daruje pirátovy vsadý na dalšiu novú éru pirátov ? Len by ma zaujímalo jak to dopadne s tím slamákom .Aký má te vy názor?

#4997 Limetka, 16. 4. 2014, 17:12:04
1 0

Elviser - Fakt se mi líbí, že uživateli D dáváš mínusko za to, že se na něco zeptal v všeobecné diskuzi a následně mu jako velký borec odpovíš a špatně. To jsi se, chlapče, vyznamenal.

O původu Ďáblových Ovocí se neví. To, co vytvořil Vegapunk a co vyrábí ve velkém společnost Caesar s.r.o., jsou pouze ovoce umělá. Ani u nich nevíš, jestli se mohou nebo nemohou opakovat. Takže na Tvůj komentář mohu říct, že jsem to viděl, ale že mi to nic neříká, neboť jsi odpověděl naprosto špatně. Jak a kdy vznikla ovoce se prostě neví, ví se pouze to, že Vegapunk vyrobil umělé ovoce a Caesar na tom také pracuje.

Než začnu mávat fakty, musím si je ověřit. Na vznik ovocí existují pouze teorie a domněnky. Přesný, pevný původ dán nebyl. (Zatím.)

#4998 Elviser, 16. 4. 2014, 17:33:36
2 0

DF(nemyslim si ze D myslel jedno ovoce) a jeho povod-myslite si ze ho vytvoril vegapunk?- vegapunk vytvoril jedno funkcni ovoce -co ma Momonosuke a Vegapunk si myslel ze to ovoce nefunguje-t.j. vegapunk vytvoril jedno funkcni ovoce a ani o tom nevi - z toho vypliva ze vegaapunk nevytvoril dablova ovoce tadaaaaaaa

#4999 Limetka, 16. 4. 2014, 17:36:57
1 0

Elviser "D:nevidel si punk hazard -vegapunk se pokusil o to ,a jedno vyslo"

On se ptal všeobecně na vznik DF a ty jsi mu napsal tohle. Vegapunk vytvořil jedno umělé, které považoval za neúspěšný experiment a nechal toho (jestlis tím teď pokračuje, to nevíme). To mu ale neodpovídá na otázku.

"Tadá." *1*

#5000 Elviser, 16. 4. 2014, 17:58:52
2 0

Myslíte že ho vytvoril Vegapunk ?
to byla treti cast jeho prispevku , ten minuly cas-vytvorIL-odkazuje na minulost -v kontextu s prispevkem asi puvod DF a s tim jsem nesouhlasil

#5001 Limetka, 16. 4. 2014, 19:52:15
1 0

D napsal: "DF a jeho pôvod... Ako a kedy vzniklo ? Myslíte že ho vytvoril Vegapunk ?"

Elviser napsal: "D:nevidel si punk hazard -vegapunk se pokusil o to ,a jedno vyslo"

Když už si myslíš, že mě vyškolíš v češtině, tak tady máš taky lekci. Logicky uvažující člověk si z věty od uživatele D vyvodí, že ho zajímá, kdy a jak Ďáblova ovoce vznikla a když se ptá na to, jestli je vytvořil Vegapunk, tak to v tomto kontextu znamená pouze a jedině to, jestli si myslíme, že Ďáblova ovoce tak, jak je známe z One Piece, byla vytvořena Vegapunkem, tedy že dal jejich vzniku. Nemusíš být génius na to, aby Ti to došlo.

A uživatel Elviser odpovídá, že na Punk Hazardu bylo ukázáno (z otázky "neviděl jsi Punk Hazard?"), že se o to Vegapunk pokusil a jedno ovoce mu vyšlo.

Tedy on se ptal, jak a kdy vznikla ovoce a jestli si myslíme, že je má na svědomí Vegapunk a ty mu napíšeš, jestli nedává pozor při sledování, že Vegapunk se o jejich tvorbu pokusil a s jedním mu to vyšlo.

Jakožto racionálně uvažující si to vyložím takhle. Ještě něco dalšího?

#5002 Cartwir, 16. 4. 2014, 21:36:35
2 0

Já jsem to teda prvně pochopil taky jako IL, ale je pravda, že to co Elviser říká je taky pravda po zpětném přečtení. Je to ale kostrbatější.

#5003 Elviser, 16. 4. 2014, 21:39:00
2 0

To ze vytvoril jedno ovoce znamenalo ze on DF´s nevynasel
Furt se tocime kolem stejnyho rikame stejny ale furt se disujem radsi uz to skoncime-ok mnel jsem to jinak napsat sorry

#5004 Why?!, 16. 4. 2014, 23:03:36
2 0

Rači to vzdává.... *5*

#5005 Elviser, 17. 4. 2014, 10:44:15
2 0

Chces aby sme psali 20 stranek furt o stejnym *4*

#5007 Why?!, 17. 4. 2014, 12:49:47
2 0

Ne, ale máš bojovat za svůj názor (částečně si měl pravdu)

#5008 Pravda, 17. 4. 2014, 23:13:21
2 0

D: to ze by Vegapunk stvoril dablova ovoce ma hned nekolik logickych chyb... prvni je, ze se z deje dozvidame, ze existuji, co si lidi uz pamatuji. taky bylo receno, ze se vegapunk o vytvoreni DF pokusil a podaril se mu jen zmetek. no a kdyby je vytvoril vegapunk, tak urcite ty ovoce maji jen marinaci a ne pirati. navic by marinaci tim padem znali vsechna DF i jejich schopnosti, jenze uz i vime, ze to nevedi, pricemz pirati ano (maji jakysi lexikon ci co). Jinak ocekavam, ze DF vytvorila ta civilizace, ktera vytvorila poneglyfy. Oda je v nekterych vecech dost predvidatelny (a od time skipu je az moc predvidatelny :F).

Luffy94: obavam se, ze sla dohaje i kvalita mangy... uz jen srovnani Alabasty a nynejsiho arcu... Alabasta je plna vtipnych scen vedle epickych, pricemz je i ten problem povstani dobre udelany a v tomhle arcu si proste pirat prijde zachranit kralovstvi pred kralem, ktery jeste pred hodinou byl samotnou ctnosti a nikoho to nezajima, ten pirat proste dopredu vedel, co se stane a my jsme celi namekko, ze nas prisel zachranit.

#5012 Luffy94, 18. 4. 2014, 11:16:33
1 0

@pravda:
Ale Dressrosa v prvom rade nie je o oslobodení kráľovstva. To majú za cieľ len trpaslíci a pár spojencov, ktorým Slamáci len pomáhajú. Tak ako v Alabaste, kde Luffy prišiel len nakopať Shichibukaia, rovnako tak aj v Dressrose ide len o toto. Luffy neprišiel nikoho oslobodzovať. Proste zistil, čo je Doflamingo zač a jeho inštinkty začali jednať.
S tými vtipnými scénkami súhlasím, Alabasta ich bola plná, Dressrosa ich má oproti tomu poskromne, aj keď tiež ešte stále dosť. Treba si však uvedomiť aj to, že v Novom svete už sranda končí. Ide sa na Yonkov a tam už pre gagy ako pri súboji Luffyho s Arlongom alebo Enelom nebude toľko priestoru, ako pre epické momenty, ktorých bude naopak požehnane.

Manga a príbeh dospieva a spoločne s ním aj jeho fanúšikovia. Preto už možno nebudú stačiť také vtipy, na ktoré sa ešte stále spolieha autor Naruta a nakoniec vyznejú dosť trápne.
Alebo to možno berieme aj z časového pohľadu. Alabastu sme si asi väčšina pozreli vkuse a preto nám mohla prísť vtipmi nabúchanejšia, keď sme sa ešte ďalšiu epizódu smiali z niečoho, čo sa stalo epizódu predošlú, ktorú sme videli pred chvíľou, zatiaľ čo pri ongoing mange sa proste za ten týždeň smiech vyprchá a o pár kapitol si už ani nespomenieš, že tam bol taký joke (napr. Usoppova tvár po tom, ako sa dozvedel, že má bojovať s Doflamingom).

#5013 Pravda, 18. 4. 2014, 23:04:47
2 0

Luffy94: tady nejde o to, co tam jde Luffy delat, ale ze cele to prevzeti kralovstvi je desne uvalene. od time skipu je dej proste nudnejsi, protahlejsi a predvidatelnejsi. navic me Oda celkem nasral s tim, ze nam tu tvrdi, jak nechtel haki moc ukazovat, nez nam ho vysvetli, ale kralovske haki nevysvetlil vubec a po te prednascce o neviditelnem stitu si tam najednou plno lidi cerna ruce. a nerekl bych, ze by pribeh nejak dospel... proste se jen vytratila epičnost (az na par vyjimek).

Hakuhódžó no senši