Fórum – Všeobecná Diskuze

#4782 Why?!, 22. 3. 2014, 21:08:27
1 0

Já jsem to myslel jako, že obecně.
Všichni piráti a Revolucionáři vs All marines and Shichibukai.
Tak to rozhodně vyhraje s přehledem Pirati a Revolucionáři.

#4783 Elviser, 22. 3. 2014, 21:26:40
1 0

Why : kdyby to bylo tak jak rikas tak by vyhrali na 100 procent ale pochybuju ze se neco takoveho stane(vsichni pirati ,revolucionari proti marinakum)
Luffy : pokud si narazel na muj prispevek ja nepovazuji marinaki za slabi jen sem je dal na uroven Yonkou - mame 4 vladce kteri mezi sebou souperi a kdyz je jeden silnejsi nez druhy (nejsou vsichni rovnako silni) tak si stale udrzujou svi pozice a Ma inaci taki.
Co se snazim rict je ze kdyby sli 2 yonkou na 1 tak ho znici a kdyby sli 2 yonkou na marinaki tak je taky znici -proto sem prirovanl marinaki k yonkou - tj jakoby 5 rovnocennych vladcu Grand line

#4784 Pirate King, 22. 3. 2014, 21:32:54
1 0

A čo keď v danej bitke nebudú mať piráti skoro žiadnu úlohu? Pripletie sa tam len Luffyho posádka a pár iných posádok. Vojna bude v skutočnosti medzi Revolucionármi a Svetovou vládou, Luffy v nej síce bude mať významnú rolu, ale rozhodne nebude stáť v prednej línii ako generál jednej strany.

Osobne si myslím, že tých vojen bude hneď niekoľko a to najprv súboj o post Pirátskeho kráľa medzi Luffym a Teachom, kde síce Luffy nakoniec zvíťazí, ale PK sa ešte nestane a potom až v samom závere posledná, medzi Revolucionármi a SV, kde sa až nakoniec stane Luffy skutočným PK tým, že oslobodí celý svet spod SV.

#4785 Why?!, 22. 3. 2014, 22:10:02
1 0

A co ostatní? Jak si říkal že téch válek bude víc tak co bude mezi ostatní yonkou ? Je jasné, že jen tak sedět nebudou.

A pokud chceš bejt PK tak nejdřív musíš bejt yonkou ne? Law a Luffy chtěj porazit Kaido ne? A když ho/jí porazí tak kdo bude ten yonkou Law nebo Luffy?

Vím, že to ještě není řečeno, ale Kid a spol. Chtějí taky porazit někoho. Si myslím, že to je BM, protože určitě nevytvořili takovou alianci jen proto aby se zbavili někoho slabého a Kaido je kořist Luffy a Law. Takže zbývá buď Shanks, BB nebo BM. Shankse si myslím že ne protože je to mírumilovnej člověk a určitě bez důvodu by někoho neznepřátelil a BB... tak to je i moc na ně.... právě proto si myslím že to je BM a ještě si myslím, že budou poraženy (Kid a spol.), aby nám Oda ukázal jak je BM hrozný.

#4786 Elviser, 22. 3. 2014, 22:43:57
1 0

A y si bol PK Nnemusis byt yonkou -luffy ich chce porazit lebo PK je ten co ma najviac slobody na mori
A kidova aliance-podle mne nemuzou jit proti BB,shanksovi takze zbyva BM a kaido .a to jak oda navnadil ue kid potopil 2 lodi BM mne to pride az moc okaty podle mne pujdou taky po kaidovi - nevim si predstavit jak strawhats a law porazi kaidovu posadku (kdyz si predstavim sestavu WB) -tak kaidovi by taky nemeli byt slavi a 10 lidi a law by je vsechny nezmakli ,skoro sem zapomnel K ma armadu devil fruit useru takze podle mne pujdou po nem obe aliance

#4787 Why?!, 22. 3. 2014, 23:40:29
1 0

Elviser : promiň, ale ty tvoje chyby jsou hrozný. :D
To nemůžeš přirovnávat WB s Kaido
To byla Wbho posádka a spojenci ( bez spojenců by se to rozhodlo rychleji)
Tak proč by Kid nepozval ke své alianci Lawa a Luffyho? Nejspíš proto že nemají stejný cíl.

#4788 johnbarker, 23. 3. 2014, 0:34:11
1 0

A Kaido Spojence nemá? Kaido ovládá určité teoterium a s velkou šancí má svojí základnu uprostřed toho teoreria.. Toto teoterium ovládá a chraní společně s jeho posádkou a spojenci.. Tudíš když nějaky nezvany host se přiblíží k základně tak svolá spojence aby to vyřídily za něj. A když toto selže tak zbývající spojence svolá na zakladnu a but počká na hota nebo proti němu vyrazí se vší silou.

Ano nemužeme srovnávat Wb a Kaida protože o druhém zminovanem nic nevíme..

Proč Kid/killer nepozval luffyho do Aliance? Asi proto že Luffy na 2 roky zmizel..

Copak snad byl Gol.D.Roger Yonkou před tím než se stal PK?

Kdo určuje kdo se stane Yonkou? Poražení právě jednoho Yonkou je podle mého bezvyznamné... Titul Yonkou určuje kolik uzemí vlastníš v novém světe..
A samozdřejmě nikdo si nenechá brát uzemí a bude ho bránit a pokud Yonkou prohraje tak to urychlí jeho pád a nastup nového Yonkou. Ale né že když ho porazíč tak seš automaticky Yonkou.

#4789 Elviser, 23. 3. 2014, 7:21:35
1 0

Why:za ty chyby se omlouvam posnazim se to zlepsit
Kid nevi po kterem yonko jdou law a luffy , a luffyho povazuje za nejvacsiho rivala-to jsou duvody proc neudelal alianci s nim

#4790 Why?!, 23. 3. 2014, 9:59:55
1 0

Jak se vrátil Luffy zpátky na Saboady tak o něm už věděl Santomiu (nebo kdo to je) a byl to marinák tak určitě to psali v nějakých novinách.

Kde se píše, že PK nebyl yonkou?

#4791 Pirate King, 23. 3. 2014, 10:41:41
1 0

Pretože vtedy Yonkovia s najväčšou pravdepodobnosťou ani neboli. Vtedajšia éra pirátov bola len o Rogerovi, Newgatovi a Shikim. Yonko je vlastne len pomenovanie tých najlepších v Novom svete a medzi tých najlepších patria hneď štyria, preto to pomenovanie Yonkou alebo Štyria králi/cisári. Keby boli najsilnejší len dvaja a ostatní by boli priemerní, alebo mierne nadpriemerní, tak by aj tak museli vybrať z tých mierne nadpriemerných nejakých 2, aby tam tiež patrili? Alebo keby tých najsilnejších bolo hneď 5, tak by mal ten piaty proste smolu, aj keď sa silou rovnal s ostatnými štyrmi? To je len smiešna hra s číslami, ktorá nemá žiadny význam.

Čo sa nového Yonka týka, ak k tomu teda dôjde a Law neskape na Dressrose, tak by to mohol byť práve on. Luffy nie je ten typ, ktorý by túžil byť len jedným z nich, Luffy chce byť najlepší z nich a teda Pirátsky kráľ.
Skôr si však myslím, že ani Law netúži po niečom takomto. Lawovi ide v prvom rade o to, aby sa veci trochu rozhýbali (jeho reč pri preseknutí hory o tom, že sa od vojny v Marineforde skoro nič nestalo). Tým, žeby Luffy a Law zosadili Yonka, by sa toto miesto uvoľnilo, rovnako tak aj jeho územia a spustila by sa o tieto veci vlna bitiek. A o to práve Lawovi ide, aby sa niečo dialo. A možno si post Yonka naspäť vybojuje práve Marco a ostatní Shirohigeho piráti. *1*

#4792 johnbarker, 23. 3. 2014, 11:22:04
1 0

Ještě jedna věcná.. Kdo řekl že musí být 4 Yonkou?

A že marinaci veděli že je Luffy na Sabaody bylo jen náhoda.. Kdyby falešní Slamáci nepořádali nábor tak nikdo neví nic o slamácích.. Našel ho jen čístě náhodou Pacifista.

#4793 Why?!, 23. 3. 2014, 12:06:01
1 0

Nikdo to neřekl, ale určitě je omezený počet yonkou kdyby ne tak by mohl být každý druhý hlupák yonkou.

Jo ale viděl ho Santonaru tak určitě a něm psali článek Mugiwara is back.

#4794 luke, 23. 3. 2014, 12:17:22
1 0

jistě že yonku musí být 4.pokud by nebyli čtyři,pak by to nebyli yonku.

#4795 Driwi, 25. 3. 2014, 3:05:45
1 0

ano yonkou jsou 4 vznikly po pádu PK ale kde je psáno, že se nemůže stát že ,někdo bude na stejné úrovni jako oni mohlo by se pak stát, že se označení pro ně změní na Gokou?? nebo naopak jeden bude zabit a dlouho se nebude dít nic tak budou Sankou?? ale jak říkáte všichni, furt je to v Odových rukách takže vše co říkáme jsou spekulace :)
why? : mno yonkou nemůže být každý druhý hlupák právě proto jsou jen 4 protože to jsou vládci NW...

#4796 Driwi, 25. 3. 2014, 3:08:02
1 0

jo a ještě...mám takovou teorii co si o ní myslíte??
Lola (to prase z Punk Hazardu) je podle mě dcera BM, zaprvé její vzhled vzhledem k siluetě BM kterou jsme viděli by docela seděl... a sama říkala že její matka je velmi slavná pirátka v NW.... vaše názory?? :)

#4797 Why?!, 25. 3. 2014, 6:26:09
1 0

Driwi : Já jsem to vysvětloval Tady velím já, že yonkou musí být 4 a když ne tam to může být každý druhý hlupák.

Ta teorie je stará a docela známá.

Mě napadlo, že jak budou bojovat proti Kaido tak mu pomůže Big Mom (setkají se dřív), protože Luffy není ten typ co prosí jestli mu nepomůže v boji (v boji rozhodně ne)

#4798 Driwi, 25. 3. 2014, 7:19:46
1 0

právě jsi mi zničil náladu...myslel jsem že mám něco vlastního s čím jsem přišel já :/ :D a to s tím bojem, stejným způsobem to vidím já, ale hodně do toho zasáhne právě Lola a Nami :) ten jejih vztah z TBpodle mě důležitej :)

#4799 Driwi, 25. 3. 2014, 7:21:03
1 0

právě jsi mi zničil náladu...myslel jsem že mám něco vlastního s čím jsem přišel já :/ :D a to s tím bojem, stejným způsobem to vidím já, ale hodně do toho zasáhne právě Lola a Nami :) ten jejih vztah z TB bude podle mě důležitej :) protože bez těch dvou po událostech na FI nevidím moc důvodů proč by Luffymu BM pomohla :D

#4800 Shercan, 25. 3. 2014, 7:39:54
1 0

no nevím také my ta teorie v Big Mom připadá jako nepravděpodobná, každopádně co se týče počtu yonkou tak můj názor je že má Why? Pravdu :D

#4802 Driwi, 25. 3. 2014, 14:36:03
1 0

nechce mi někdo říct proč se můj komentář odeslal dvakrát?? :D a to jednou jen poloviční :D

Hakuhódžó no senši