Fórum – Všeobecná Diskuze

#4757 Robko, 20. 3. 2014, 21:18:23
1 0

Měl by to být ten poslední Shichibukai, o kterém bylo řečeno, ale ještě nebyl ukazaný a ani se neví, kdo to je.

#4758 Shercan, 20. 3. 2014, 21:37:22
1 0

Wow tady jde videt ze kdyz nevidim film tak mi chyby informace ja vím jen o buggym a lawovi

#4759 Robko, 21. 3. 2014, 8:14:26
1 0

To nebylo ve filmu, ale v kapitole myslím 700, tam byl zmíněný ještě jeden Shichibukai. http://www.mangareader.net/one-piece/700/16

#4760 Elviser, 21. 3. 2014, 13:27:37
1 0

to musi byt nekdo znamej ,proc by jinak kolem nej tolik mlzili

#4761 Pirate King, 21. 3. 2014, 16:32:55
1 0

To by potom "mlzili" aj ohľadom Buggyho a Lawa. Posledný Shichibukai bude niekto nový. *1*

#4762 Why?!, 21. 3. 2014, 18:47:07
1 0

Podle mě je to Marco.
mám 3 důvody proč:
1) Protože Bagr
2)Chce se pomstít BB a přidal se k nim.
3) Udělal to pro zbytek své posádky

#4763 Pirate King, 21. 3. 2014, 19:24:10
1 0

Prečo by prijali ako Shichibukaia niekoho, kto proti nim bojoval vo vojne, keď takého Jinbeho zo Shichibukaiov vylúčili práve kvôli tomu, že on bojovať nechcel? Nedáva mi to zmysel. A Buggy sa neráta, ten proti Mariňákom sotva bojoval.

Treba si uvedomiť, že nielen piráti sami majú možnosť pridať sa k Shichibukaiom, ale aj vláda samotná si môže vyberať a nie hneď dávať túto možnosť každému, kto sa prihlási.

#4764 Why?!, 21. 3. 2014, 20:27:31
1 0

1)Marco je dost silný
2)WB zemřel a on se nemá kam vrátit
3)Chytili zbytek posádky a řekli by mu, že jestli nebude spolupracovat tak zhebne jejich nakama, proto by mohli být dost přesvědčeny, že Marco je nezradí

#4765 Elviser, 21. 3. 2014, 21:00:04
1 0

Ja chrwl rict ze mlzili protoze ten novy vude nekdo silny ,kto proti nim uz bojoval (lawa uz zverejnili na PH , buggy byl zvolen ale jeho za silneho se vsim respektem nepovazuju . Podle mne to bude (nemam to nicim podlozit -to je jenom osobni pocit ) bud enel (slysel jsem neco ze byl na mesici ,ale nic vic o tom nevim ), nekdo z WB posadky a nebo x-drake (i kdyz je byvali marinak tak by nemelo smysl se k nim vratit ale moc o nem zatim nevime a mozna po TS hodne zesilil ) a nebo nejaky novy super rookie

#4766 Pirate King, 21. 3. 2014, 21:24:44
1 0

Akože sa nemá kam vrátiť? Zomrel kapitán a jeden veliteľ divízie a ty píšeš, akoby bola vyhladená celá posádka. Možno jej práve on teraz velí. Pri Shirohigeho a Aceovom hrobe stál na ich pohrebe vedľa Shanksa ako jediný zástupca ich posádky práve on. Síce to už nie je posádka Yonka, stále je to veľmi silná a nebezpečná skupina ľudí s množstvom spojencov. Skutočne neverím, žeby ich Mariňáci pochytali.

Prečo by preboha niekomu núkali post Shichibukaia ako ultimátum, keď od neho môžu priamo žiadať, aby sa im vzdal a oni tak mohli prísť o ďalšieho silného nepriateľa.

#4767 Elviser, 21. 3. 2014, 21:45:18
1 0

Ja to nepovazuji za tak spatnou myslenku (jeden z WB jako shikibukai). Jak law rikal v NW bud zijes pod yonkem a nebo proti nemu (BB nesnasi,kaido mnel v planu zabit WB,big mam nemame dostatek informacii ,jedini z yonkou s kterym by mohli byvali WB crew spolupracovat je asi Shanks,ale to by se dohodli asi pri hroboch ace a wb,a WB crew byla celkem velka takze by se nedokazala schovat jako napr.luffy,kid atd

#4770 Why?!, 21. 3. 2014, 23:14:57
1 0

Marca jako kapitána si neumím představit, ale jako silově je dobrej, ale je ještě mladej a má špatné zkuěenosti.
To už by ani nebyly Bělovousovi piráti.
A kdyby jo tak všechny ostrovy (území) by zdědil Marco nemuseli by sundávat jeho vlajku.

#4771 Vorsoth, 21. 3. 2014, 23:18:48
1 0

Why?: Nekde jsem cetl, ze velka cast Belovousovych piratu se pripojila k ostatnim yonko (krome snad BB, to ho vseci nesnaseli) a ostatni se rozprchli ci zalozili vlastni male posadky.

#4772 glumidlo, 22. 3. 2014, 1:06:25
1 0

Tak to jsi četl teorii nějakýho fanouška. O WBho posádce vůbec nic nevíme. Myslím, že se brzy objeví. Minimálně ti silnější členové.

#4773 Vorsoth, 22. 3. 2014, 1:17:08
1 0

Byla by prdel, kdyby Bělovousovi piráti přidali k Luffymu a byli by to pak Luffyho piráti *3*
Do posádky se přidat Marco a Diamantový Jozu (a další silné které neznám), tak je to OP posádka.

#4775 Cartwir, 22. 3. 2014, 7:07:15
1 0

1) Dle mě se k Luffymu bývalí členové WB připojí. Nemyslím tím, že budou trvale na jeho lodi, ale v určitých fázích a i v tom finálovém boji budou stát za Luffym.
2) Novým Shikibukai bude podle mě někdo nový, nebo bych si to alespoň přál. Chtěl bych také aby to byl buď někdo kdo tam bude za účelem, aby marinu rozvrátil, takže třeba někdo od revolucionářů a nebo naopak aby byl proti LUFFYMU, přeci jen těch kdo je k Luffymu nakloněných je už dost.

Nepřijde vám, Marina nějaká slabá? Když si totiž představím jak asi bude vypadat ten závěrečný boj, tak začínám mít Obavy.
Předpokládám,že jedna strana bude Slamáci + přátelé co si udělali + malé pirátské posádky + zvučná jména + Shanks a jeho posádka + WB posádka + Revolucionáři + Shikibukai někteří + další
No a proti nim bude Marína + někteří Schikibukai a kdo (BB a posádka? CP? Dosud neznámí marináci co hlídají Nebeské draky?

#4776 Driwi, 22. 3. 2014, 7:43:29
1 0

těžko říct co pro nás chystaj ale stejnou otázku jako ty jsem si už taky položil Marina a je vážně celkem slabá :D (teda až na admirály ty myslim něco málo zvládnou :D )

#4777 Why?!, 22. 3. 2014, 14:33:50
1 0

Marína je slabá, ale by mohli mít nějaké tajné zbraně (jako PX-, akorát silnější) a mohl by bejt novej admirál (vice-admiral) neřekli, že je nový admirál jenom Issho.

#4779 Elviser, 22. 3. 2014, 17:24:57
1 0

Ja bych prirovnal marinaki k yonkou . Spolocne vladnou grand line , a v marinforde sme mohli videt ze maji trochu navrch pred WB posadkou hlavne diky vyhode prostredi . Podle mne maji stejnou silu jako posadka jednoho z yonkou. TAKZE nemuzes je posuzovat jako slaby .
Pokud pride k zaverecny fight s marinaki pochybuju ze se tam zapoji yonkou, a nemuzes kazdeho pirata povazovat za pritele luffyho ,mnoho mu vyhrozvalo smrti a ty co mu pomahali v marineford mu pomohli jenom proto ze jim pomohl z ID

#4781 Pirate King, 22. 3. 2014, 18:17:17
1 0

Marína a slabá? Marína je hlavná a najväčšia bojová sila najsilnejšej svetovej organizácie. Rozhodne je silnejšia, než posádka Yonka. V Marineforde bojovali proti najsilnejšiemu Yonkovi a množstvu jeho spojencov a aj napriek tomu zvíťazili a vy ju považujete za slabú? To predsa nemôžete myslieť vážne. Aby Marína prehrala, museli by sa do nej pustiť hneď dvaja Yonkovia naraz a toho sa práve obávali, preto sa snažili zabrániť stretnutiu Shanksa a Newgate, a rovnako tak aj preto Sengoku pristúpil na dohodu so Shanksom, keď sa tam zjavil.

Nemám rád Mariňákov, kľudne si na nich kydajte, ale tvrdiť, že sú slabí, tým trochu urážate Odovu prácu a systém, ktorí u nich vytvoril (nemám na mysli hodnosti).

Hakuhódžó no senši