Fórum – Všeobecná Diskuze

#4692 glumidlo, 7. 3. 2014, 13:06:14
1 0

Víme, že BB má divnou stavbu těla. Určitě to bude nějak souviset s jeho vlajkou, na který jsou 3 lebky. Je tedy možný, že má 3 srdce, tedy může mít i 3 ovoce.

Ohledně toho Raftelu. Yonkou nejsou jeho strážci. Yonkou jsou 4 nejsilnější piráti, kteří se od těch dalších nijak neliší. Akorát mají velká uzemí, velkou posádku a jsou sami hodně silní. Nedovedu si představit, že by BB strážil Raftel, to je směšný. Neví se, jestli se tam pokusili dostat, nebo ne, ale myslím, že bez vůle D se tam nelze dostat. Shanks už OP viděl, toho to nezajímá. A jelikož to nezajímá ani Buggyho, nebude to žádnej poklad.

#4693 sandzftw, 7. 3. 2014, 13:26:11
1 0

Já ani nevím, jakou má BB vlajku. *8* Ale je to moc dobrá teorie, zvlášť jak pase po Mera Mera.

Když jsou Yonko tak silní, tak proč třeba takový Kaido nešel na Raftel?

#4694 glumidlo, 7. 3. 2014, 14:09:59
1 0

O Kaidovi bych se vůbec nebavil, protože o něm nic nevíme. Ani nevíme, jak vypadá. Takže ta tvoje otázka není vůbec na místě. Třeba tam jel, ale nepovedlo se mu to. Já tohle nevím. Jen operuju s tím, co máme k dispozici.

Tohle je BBho vlajka: http://onepiece.wikia.com/wiki/Blackbeard_Pirates?file=Blackbeard_Pirates%2527_Jolly_Roger.png

#4695 Why?!, 7. 3. 2014, 15:19:31
1 0

Je hodně divné, že o Dragonovi nic nevíme proto si myslím že pomůže Luffymu teoreticky se dostat na Raftel

#4696 glumidlo, 7. 3. 2014, 15:38:38
1 0

Špatně si to vykládáš. Yonkou mají svoje území, kde vládnou, ale nestráží Raftel, když sami beztak neví, kde vůbec je. Kromě Shankse. Samozřejmě, jestli chceš být Pirátským králem, musíš je všechny porazit, ale to nemá nic společnýho se strážením Raftelu.

A opravdu si nemyslím, že když se Kaido odhodlal jet na Raftel, stáli mu v cestě WB, Shanks a BM bok po boku. Takhle to nefunguje. *3*

#4697 sandzftw, 7. 3. 2014, 16:43:02
1 0

Takhle jsem to nemysles ani ja. IMHO pristupu na Raftel stoji v ceste nejaka prirodni sila - treba je cely ostrov obklopen tornady nebo plameny jako v Plamenna hora v Dragon Ball a je treba sikovne navigatorky aby se tam clovek dostal. *5*

Mozna je One Piece nejaka zbran z Void history. O tom jsem nedavno cetl moc zajimavou teorii na arlong parku.

#4698 Pravda, 7. 3. 2014, 20:25:13
1 0

Belovous tam rikal, ze ho raftel vubec nezajima, takze tam ani nebyl... ale s tim Buggym to bude horsi. Jeste je tu moznost, ze je tam pristup tak sileny, ze se tam Buggy neodvazi. Jo a bez D vule se tam urco pujde dostat, jinak by se Roger neptal Belovouse, zda chce znat cestu. Spis to vypada, ze vule D je proste jen neco jako kdyz v Narutovi rikaji "ohniva vule".

btw pokud tam nebude poklad, tak Nami trefi slak... hned 15x za sebou

#4699 glumidlo, 7. 3. 2014, 21:15:13
1 0

Podle mě musíš slyšet věci, jako je slyšel Roger a jak je slyší Luffy. Tohle už asi nebude o navigátorce. Ptát se ho možná mohl, ale to neznamená, že by se tam ve skutečnosti dostal. Může mu říct cestu k ostrovu, ale na samotnej ostrov už to třeba nepůjde.

#4700 Pravda, 7. 3. 2014, 22:44:25
1 0

no jenze s tim, ze mu rekne cestu na Raftel zacal sam Roger a dost pochybuju, ze by mu ji chtel rict, kdyby vedel, ze se na nej stejne nedostane

#4701 glumidlo, 7. 3. 2014, 23:04:44
1 0

Já vím, že s tím začal Roger, ale to pořád neznamená to, že by mu neřekl cestu na Raftel. Tu by mu řekl, jenže samotný vkročení na ostrov už bez toho slyšení nejde. Takhle jsem to myslel. Proto to mohlo být Rogerovi jedno. Nebo jen chtěl vidět, jestli se tam dokáže dostat někdo bez vůle D. Třeba Bělovousovi věřil.

#4702 Elviser, 8. 3. 2014, 10:24:27
1 0

Akainu bonney pouzil abymu snizila věk ,po timeskipu mel černou bredku a počas marineford vypadal už jako postarší muž -to je moje teorie

#4703 Why?!, 8. 3. 2014, 11:14:37
1 0

Elviser :
1) Akainu je spravedlivý muž a nevěřím, že ji jen využila a nechala jít.
2) kdyby Bonney měla tuhle šanci tak udělá z Akainu 1 ročné dítě a zabije ho.
3)Akainu by si rači zvolil smrt než spolupracovat s pirátkou

#4704 Pravda, 8. 3. 2014, 17:12:17
1 0

Akainu rozhodne neni spravedlivy muz... naopak je to normalni zasranej hajzl a je mu u prdele, koho zabije... kdyby Cezar nedelal blbosti, tak by mu urcite Akainu plno jeho nemoralnich pokusu dovolil

#4705 sandzftw, 8. 3. 2014, 19:18:24
1 0

Akainu je ochránce pořádku a bere to dost vážně (na rozdíl třeba od Aokijiho), no takže je ve svých činech dost extrémní. Nebude mít asi problém zabít jakéhokoliv piráta (jsou to totiž přirození nepřátelé pořádku), ale kohokoliv jiného? Civilistu? To si nemyslím ani náhodou. Kdyby o Ceasarovi věděl, tak ho pošle do nejhlubších pater Impel Downu.

#4706 Pravda, 8. 3. 2014, 20:18:17
1 0

jo? a co zabijeni marinaku, co utekli z boje? tomuhle o zadny zakon nejde, zabije klidne i civilisty, pokud se mu to bude hodit...

#4707 Elviser, 8. 3. 2014, 21:54:28
1 0

Akainu je ten typ co na prosazeni svych idealu udela vše , dohoda sBonney mohla byt(muzes shnit v impeldown ,anebo te necham jit kdyz mi das mladou podobu).samozrejme tuhle akci musel sledovat nejaky admiral viceadmiral ,aby to bonney nezneuzila. Po timeskipu sme ji videli samou bez posadky takze dohoda mohla platit jenom pro ni proto radsi na akainu ani nic neskousela protoze v sazce byli zivoty jeji posadky, a akainu v marineford mnel 50 let (jenom typ ) a cerny fousi ti jen tak nenarostou v starsim veku. Nevidi ani jinej spusob jak by se dostal z impel down,mozna je jeho dcera . A jedna otazka na konec nevi nekdo smysl jeho tetovani(akainu)?

#4708 Elviser, 8. 3. 2014, 22:02:09
1 0

A co se tyce raftelu podle mne je vKlidnem pasmu,tam piraty nechodi potoze tam lode nedokazou plavat ,a jako navigaci by Luffy pouzil seakings (roger je slysel v FI a luffy taky ).proc tam nejde ani jeden s Yonkou - BB je z nove ery nema o tom ani paru ,big mam a kaido maji podle mne spojitost s Rogerem jako jeho byvala posadka (roger ovladnul grandline ,po jeho smrti byli jenom z tech silnych WB,Shiki a byvala posadka Rogera ) nikdo jiny nebyl znam svoji moci na to aby byl schopny ovladnout casti New Worldu kromne nich

#4709 sandzftw, 8. 3. 2014, 22:21:39
1 0

Jak jsem napsal, Akainu se s vecma proste nesere. Jestli nejaci jeho marinaci utekli z boje, tak co cekas ze by s nima mel udelat? To je a byla naprosto bezna praktika. Navic si ani nejsem jisty, jestli je skutecne zabil.

#4710 Elviser, 8. 3. 2014, 22:55:32
1 0

Sandzftv: to s akainu mas v hodne pravdu ,ale kdyby ml moznost vyuzit cezara tak by to podle mne udelal ,nehlede na moralku klidne by nechal i ty deti vPH aby se nanich delai pokusy ve jmenu vyssiho dobra spavedlnosti(armada marinaku kazdy se schopnosti ovoce to by byl konec piratske ery ). On neni ten typ co jenom zabiji on i hodne manipuluje a zneuziva lidi (squardo vs whitebeard). BTW:dobra profilovka konecne nekdo kdo taky cetl Beelzebuba

#4711 Pravda, 8. 3. 2014, 23:03:49
1 0

jasny, raftel je v klidnem pasu a tak se tam dokazal dostat jen Roger, protoze jako jediny umi padlovat :D

Hakuhódžó no senši