Fórum – Všeobecná Diskuze

#4533 johnbarker, 29. 1. 2014, 22:56:11
2 0

Však on nemá celou tyč z kairouseki ale jen ten hrot. A boa utočila někam do prostřed, tudíš se ubec nedotkla kairouseki..

#4534 Retghar, 29. 1. 2014, 23:50:31
2 0

Já smokera moc nesledoval sem myslel že to měl celý :)

#4535 Raijin, 30. 1. 2014, 5:49:48
2 0

Pravda, tak potom by mali byt tri nie? Este je ten. ktory vyzaruje energiu mora, tak ako maju marinaci na lodiach...

Nie srandujem, je iba jeden typ kairoseki, zalezi ale na hustote, ze kolko sa toho pouzije, napr. puta maju vacsinou tolko aby ta pripravili o schopnosti, mreze maju viac aby boli pevnejsie, zobrali ti energiu a udrzali ta vo vnutri... Kazdopadne Luffy zomiera pri kazdom type :D...

Jitte ma tusim kairoseki iba na spicke, ale ruku do ohna by som za to nedal...

#4539 Raijin, 30. 1. 2014, 18:14:57
2 0

Pozná niekto z nejakej japonskej mytológie alebo kľudne aj z inej, niečo o tom, čo majú spoločné tieto tri zvieratá: opica, bažant a pes? V OP predstavujú bývalú trojku admirálov,v yyh sa ukázal týpek,ktorý mohol meniť brnenia alebo formy týchto troch zvierat, ešte by som išiel s opicou a psom ale bažant mi príde také divné zviera na "coolovosť"... A už vôbec taká náhoda, že dvakrát boli použité tieto zvierata, kedy majú niečo spoločné... Jedného užívateľa a rovnakú hodnosť...

Takže, náhodou niekto niečo? Prípadne skúsenosti z inej mangy/anime, kde sa objavujú zrovna tieto tri zvierata po kope alebo s niečim spoločným? *4*

#4540 herbik, 30. 1. 2014, 19:15:05
2 0

Raijin: http://en.wikipedia.org/wiki/Momotar%C5%8D

#4542 glumidlo, 31. 1. 2014, 16:46:52
2 0

Rád bych tu rozvinul debatu na téma Dragon. Hodně lidí si myslí, že ovládá ovoce větru nebo počasí. Já si naopak myslím, že to není ovoce.
Myslím si, že je to čistě Haoshoku Haki. Vždy, když Luffy použil Haoshoku, byl kolem něj jakoby vítr či nějaký zavanutí, tak proč by ten vítr v Loguetown nemohlo být Haoshoku na nejvyšší úrovni? Třeba je více druhů Haoshoku, přičemž Shanks má destruktivní a Dragon větrný či něco podobnýho. Vláda by se Haoshoku tolik neobávala, kdyby to bylo jen na knokautování fodderů.

#4543 Why?!, 31. 1. 2014, 17:07:24
2 0

To by ty slabší foddeři ztratili vědomí

#4554 glumidlo, 31. 1. 2014, 19:52:26
2 0

Čekal jsem zajímavější odpověď, ale co už.
Nedáváš pozor. Víme, že Haoshoku se dá ovládat. Luffy ho umí poslat jen na koho chce, tak proč by Dragon nemohl vyslat Haoshoku, aby tím ovlivnil počasí a aniž by tím někoho zasáhl? Prostě vyslal vůli na počasí, toť vše. Když už jde manipulovat s vůlí člověka, tak proč by nešlo vysílat elektromagnetický vlny do vzduchu?

#4557 Atee, 31. 1. 2014, 20:59:03
2 0

Je to zajímaví teorie...a vlastně, proč ne? Máš pravdu s tím že se zvedne vítr. Nejlíp to asi šlo vidět když Luffy nevědomky použil HH na Amazon Lily, ale existuje vůbec nejvyšší úroveň? A víc druhů HH je podle mě taky tak trochu blbost, ale proč ne?

#4558 glumidlo, 31. 1. 2014, 21:21:55
2 0

Tak já nevím, nemusí nutně existovat nejvyšší úroveň. Akorát jsem tím chtěl říct, že je to Haoshoku, který Dragon ovládá nejlíp na světě. Nejspíš to tak nebude, ale jen tak mě to napadlo.

#4559 Mugiwaralotho, 31. 1. 2014, 23:01:41
2 0

Tak já si myslím, že je to dosti zajímavá teorie a možná i něco na tom bude. Proč jinak by se jinak Vláda toho tak obávala, jak je psáno výše. Já si myslím že by mohlo byt více druhu. Třeba když si vemete, jak Shanks a Whitebeard se střetli a rozdělilo nebe.

#4560 Why?!, 31. 1. 2014, 23:16:13
2 0

Jak se Shanks a WB střetli to bylo podle mě čistá síla

#4561 Raijin, 1. 2. 2014, 0:21:39
2 0

Na to si prišiel teraz glume? Dosť sa mi to ľúbi, ma nič také nenapadlo ale pravdu povediac nejako som nad Dragonom ešte ani nerozmýšlal, ale i tak pochybujem, že by ma to napadlo.

Luffy svojím HH zdvihol Hancock-sama vlasy takže možné to je (i keď neviem, či aj v mange to tak bolo). Čo sa týka ovocia, tak keď už, tak skôr vietor ako ovocie počasia. Pretože keby mal počasie tak na ten oheň v GT predsa pošle dážď a nie vietor, ktorý by ho skôr mal inak rozvíriť než uhasiť...

Inak ak ma pamäť neklame. Tak keď Dragon to niečo spravil tak v anime sa zmenila aj trochu farba... To bežné ovocie nerobí, takže skôr k tomu HH sa prikláňam.

Čo sa týka blesku v Loguetowne, tak to bolo skôr niečo ako osud, že samotný svet ho necche nechať umrieť, nemyslím, že toto mal Dragon na svedomí...

Stret Newgata a Shanksa.. to rozdelenie neba nebolo určite iba fyzickou silou. *1* Tam to rozdelenie neba bolo na pozdvihnutie najväčších osobností sveta. Jednak sa tam stretli dve HH, to sme videli prvýkrát a aj posledný od vtedy. A tiež ich veľkoleposť to rozdelila, že dve najväčšie beast sa stretli. Obyčajna sila môže byť akákoľvek ale nebo by sa kvôli tomu nerozdelilo...

Delenie HH na deštruktívne a bla bla, je tiež dobrý nápad ale ani nie, že by som to delil, že jeden má také a druhý také ale skôr by som povedal, že jeden vyniká v tom a druhý zase v tom. Odpálenie fodderov vidím u HH ako to najmenšie využitie. Kto má HH predsa nemá problém ich zmlátiť aj normálne. Už ochočenie nejakého divokého zvieratka má lepšie využitie než to bezvedomie...

Inak vláda sa toho bojí hlavne preto, pretože tí, ktorí ho majú, majú potenciál na obrovskú silu. A ešte keď sa to zmieša s písmenom D. a s krvou hrdinu mariňákov a najhľadanejším človekom na svete tak by som sa aj ja posral *3*

#4563 glumidlo, 1. 2. 2014, 0:47:40
2 0

Napadlo mě to asi před 14 dny, ale až teď jsem to napsal sem. *3*

Nemyslel jsem to rozdělení nebe, myslel jsem spíš to, jak přišel Shanks na loď WBho, a když vysílal Haoshoku, začli nejen padat foddeří, ale praskla i loď, to jsem měl na mysli. Je to 0:31
https://www.youtube.com/watch?v=JATus0PW4uk

#4564 Raijin, 1. 2. 2014, 1:40:45
2 0

Ja viem čo si myslel, len som reagoval na to, že prečo sa asi nebo rozdelilo, tam tiež hralo aj HH úlohu... *1*

#4565 Why?!, 1. 2. 2014, 16:39:41
2 0

jsem zapomněl HH když ho použiješ tak omdlívají ty se slabou vůlí než je on nebo jen ty se slabou vůlí??

#4567 Luffy94, 1. 2. 2014, 16:57:28
1 0

So slabšou, než je on.

Luffy zložil 50k rybákov, Shanks a Rayleigh by zložili všetkých 100k rybákov. Čiže sa ráta rozdiel medzi tým, kto vyšle HH a kto je vystavený HH. To znamená, že Shanks a Rayleigh by mohli svojim HH dostať aj takých nepriateľov, u ktorých by Luffyho HH nestačilo. Výborný príklad je práve Coby, ktorého dostal na konci vojny Shanks.

#4568 johnbarker, 1. 2. 2014, 17:02:24
2 0

Takže to znamená žy by Luffyho složili pomocí HH né?

#4569 Luffy94, 1. 2. 2014, 17:09:12
1 0

Zložiť HH niekoho, kto má HH? Nuž, ako myslíš...

#4570 johnbarker, 1. 2. 2014, 17:14:17
2 0

Však jak píšeš že HH složí protivníky co mají slabší vuli. Takže pokud by Shanks a Rayleigh složili všech 100k takže luffy má slabší vuli než oni.

Hakuhódžó no senši