Fórum – Všeobecná Diskuze

#4464 Why?!, 22. 1. 2014, 22:04:27
1 0

Tak potkat no...

#4465 johnbarker, 22. 1. 2014, 20:36:33
1 0

Čekat? Pokud by BB už čekal na raftelu, tak by byl už pirátsky král a luffy by měl smulu..

#4468 Why?!, 22. 1. 2014, 19:16:50
1 0

Mě napadlo na konci One piece.... že by Luffy mohl dorazit na Raftel a bude na něj čekat BB a byla by fajn bitka. *10*

#4473 HaN!BaL, 23. 1. 2014, 11:49:01
1 0

Ahojte som tu novačik a este len teraz som zacal pozerat One piece :-) som este len na 135 casti cize filleri ... nie ze by som nepozeral ine anime mam skuknute zatial podla toho co vyslo Naruta,Bleach,Elfen Lied ,Yu yu hakusho,Blood,Fairy Tail,Dead Note +par dalsich som vely fanda a mrzi ma ze k tomuto anime som sa dostal az takto neskoro no aspon je vyhoda ze nemusim cakat na nove casti ako u inych anime a s tymto suvisi aj moja otazka ako casto vychadza novy diel One Piece???vem ze som este len na 135 casti ale ked sa mi nejake anime paci ako toto nemam problem pozerat veeeelllaaa casti za den lebo je to super anime a tesim sa dalej ako sa to bude vyvijat ONE PIECE parada

#4474 Raijin, 23. 1. 2014, 11:54:41
1 0

Vítam ťa na webu a...

Anime vychádza týždenne. Každú nedelu. CZ preklad býva v nedelu a ak sa oneskorí, tak zatiaľ tuším nevyšiel neskôr než utorok.

Manga tak isto týždenne v stredu..

#4483 sandzftw, 24. 1. 2014, 11:22:53
1 0

Já jsem se k OP dostal taky pozdě. Když jsem se na něj začal dívat tak manga byla někde v Marineford Spoilerještě žil Ace a netrvalo mi to ani půl roku než jsem se dodíval do aktuálního dílu, to jsem ještě studoval, tak to šlo lehce. Mangu jsem začal číst až potom a ještě teď ji nemám přečtenou úplně celou.

#4492 Raijin, 25. 1. 2014, 8:15:00
1 0

sandzftw, si si asi zmýlil tému *1*

Tak tu sú farby niektorých postáv, ako budú vyzerať:

http://one-piece.com/news/detail/20140124_347

#4498 sandzftw, 27. 1. 2014, 6:42:14
1 0

Njn, promiň.

Co říkáte na nový opening? Luffy vs. Kizaru, Zoro vs. Fujitora, SANJI vs. KIZARU. Když jsem to viděl, spadla mi čelist. *3*

#4500 Raijin, 27. 1. 2014, 6:57:05
1 0

No spracované to bolo pekne, ale bolo to iba pre radosť fanúšikov kvôli narodkám, to nám ešte najbližšiu dobu nehrozí...

#4512 Why?!, 28. 1. 2014, 17:26:52
1 0

Mě zajímá jak se staneš yonkou ( asi tak že zabiješ iný younku) ale ůplně od začátků nevíme jestli předtím byly jiný yonkou nebo ne i když jo jak se stali yonkou ohrozili vládu (ale tak by se mohl stát i Luffy yonkou ) prostě jak ? Promiňte že furt používám slovo yonkou :D

#4513 Pirate King, 28. 1. 2014, 18:37:03
1 0

Som si istý, že terajší Yonkovia (okrem Teacha samozrejme) sú prvými Yonkami vôbec. Už z Garpových slov vtedy na konci Post-Enies Lobby arcu to tak znelo "Shanksovi sa darí veľmi dobre, patrí medzi najsilnejších 4 pirátov v Novom svete, ktorým teraz hovoríme Yonko" alebo tak nejak to bolo, aj keď mohlo ísť len o nepresný preklad.
Na zamyslenie: ak by boli aj predtým, určite by bol jedným z Yonkov aj Shiki. Lenže Shiki dostal výprask od Luffyho ešte pred TS, čo by znamenalo, že už pred TS mal Luffy na Yonkov (aspoň tých predošlých). My však vieme, že momentálne je na úrovni medzi Admirálom a Shichibukaiom a skôr to ide k tým Shichibukaiom (silnejším z nich, nie Buggy úroveň).

Takže to je môj argument na to, či predtým boli Yonkovia, alebo nie.

A ako sa stať Yonkom, to už ukázal Teach - prebral všetky územie po Newgatovi. Yonko je predovšetkým šéf nejakého impéria/rozsiahleho územia, nie je to len prezývka zaručujúca veľkú silu.
Takže ak chce byť niekto Yonkom, musí najprv jedného z nich zosadiť a prevziať to po ňom. Mali sme aj príležitosť zistiť, že Yonkovia nemajú nástupcov vo svojich radoch - po Newgatovej smrti to neprevzal Marco ani nikto iný z ich posádky.

#4514 Pravda, 28. 1. 2014, 20:25:01
1 0

Shichibukai bych jako uroven vubec nepouzival... tam muze byt pirat na jakekoliv urovni, pokud je dost proslaveny. To zrovna muzes rict, ze je ted Luffy silny nejak mezi Arlongem a Big Mom. Navic je mezi Shichibukai nejlepsi sermir a vzhledem k tomu, na jakou uroven se bude muset big trio dostat, bude Hawk blizko k urovni Yonkou.

#4515 Pirate King, 28. 1. 2014, 21:10:59
1 0

Preto používam termín "medzi silnejších z nich". Čiže Mihawk, Doflamingo, Jinbe. Stačí pozorne čítať.

#4516 Raijin, 28. 1. 2014, 21:50:56
1 0

suhlas, velka era piratov zacala po rogerovej smrti, dovtedy tam boli sice silni pirati s flotilami a boh vie s cim no nemali take velke uzemia aby obsadili polku mora... toto sa im naskytlo az ked ta era zacala a navy zrazu prestala stihat, vela superov a tak ti najsilnejsi z nich si obsadili uzemia... sila, respekt a teritoria v novom svete z teba spravia yonka, ak sa nim chces stat, musis jedneho z nich porazit, je to aj jedina cesta ako tam prezit. Ak sa nechces podriadit...

Organizacia alebo titul Shichibukiaov asi tiez vznikla az v starej ere, kedze sluzi na vyrovnanie sil, pochybujem, ze wg predtym dali taku moc piratom aby si robili co chcu.

#4517 Pravda, 29. 1. 2014, 0:47:18
1 0

nebyla nekde v manze nejak bliz vysvetlena schopnost Hancock? Porad mi vrta hlavou, zda lze potlacit ucinky kairouseki, ktere bere schopnost dablova ovoce, nebo zda ho dokazala Hancock znicit jen prave diky te schopnosti co ma.

#4518 Pravda, 29. 1. 2014, 0:52:29
1 0

Luffy94: jestli je podle tebe Luffy blizko k urovni Mihawka, tak si uz muze troufat i na Yonkou O.o Dost pochybuju, ze by Donflamingo ci Jinbei dokazali proti Mihawkovi vydrzet dyl jak par minut.

#4519 Raijin, 29. 1. 2014, 1:09:26
1 0

Hmm, myslím, že bolo povedané, že jediné, čo pripravuje užívateľov o ich schopnosti je blackbeardova schopnosť. Voda iba zabraňuje v ich ovládaní. A kairoseki je "kameň z morského dna". Inak povedané, kameň, ktorý vyžaruje energiu mora. Takže Hancock ho kľudne mohla zničiť, ak už bola "v tom". Koncové zakončenia nervov to rozbili. Niečo ako, keď tancuješ a niekto ti odsekne hlavu tak ešte chvíľu potom tancuješ... (Sorry za príklad, napadlo ma to z jedného horroru.) Keby sa ho dotýkala a chcela ho potom rozbiť, tak už by to nedokázala...

#4520 Pirate King, 29. 1. 2014, 9:17:07
1 0

Stále chytáš za slovíčka. Netvrdím, že na Mihawka má. Vymenoval som tých, ktorí sa zaraďujú medzi silnejších Shichibukaiov. Netvrdil som, že sú si rovní. To, že je Big Mom Yonko, tiež neznamená, že by dokázala poraziť Shanksa.

#4530 Pravda, 29. 1. 2014, 20:57:30
1 0

Raijin: ee, jsou dva typy kairouseki... jeden ktery bere energii a druhy, ktery blokuje schopnost. Smoker ma ten, ktery blokuje schopnost (i kdyz by tu tyc tim mel mit jen pokrytou).

#4531 Retghar, 29. 1. 2014, 22:02:22
1 0

Pravda: Ta smokerova blokuje schopnost, proto mi nesedí že to mohla Boa nechat zkamenět a zničit.

Hakuhódžó no senši