Fórum – Všeobecná Diskuze

#2212 Deidara, 11. 3. 2013, 21:30:08
2 0

nechci kritizovat ale sem zvědavej jak by dopadl OP kdybychom měli domyslet zbytek příběhu i se všemi detaili sami
Proti Odivi sme jen mravenci, jeho fantazie je chvílema jak z jiného světa *3*

#2213 root, 11. 3. 2013, 21:30:35
2 0

No tak ono v podstatě zatim ani není co recyklovat. Zatim umřeli 2-4 DF users a z toho gura gura už je zabraný *1*

#2214 Deidara, 11. 3. 2013, 21:41:22
2 0

Byli tu zmínění pacifisti. Jak je to vlastně s Kumou. Proč se stal vládní hračkou? Je to součástí jeho plánu nebo je za tím něco jiného. Tahle otázka mě zajímá strašně dlouho a nemůžu se dočkat až se dozvíme odpovědi. Bohužel to zatím nevypadá na brzké odhalení. *1*
toto téma se tu myslim ještě neřešilo, dyštak mě opravte

#2215 Briseovna, 11. 3. 2013, 21:42:39
2 0

Přesně jak říká Luďa, není důvod aby DF zcela zmizela po smrti uživatele. U mnoha DF by to byla škoda.
Do jisté doby to byla jen teorie, ale s konečnou platností se to potvrdilo ve chvíli, když Doflamingo vytáhl své eso v rukávu proti Luffymu - tedy Mera Mera no Mi.
Edit: BTW Oda je možná génius, ale jeho fantazi taky není nekonečná a než nějaká překombinovaná nová DF, tak raději recyklace těch starých a dobrých *2*

#2216 Kaelthas, 11. 3. 2013, 21:48:54
2 0

Taky si myslim, ze by byla skoda, kdyby DF mizely po smrti uzivatele. Kdyz si to tak vemu, tak to by ani uz nemohli skoro zadny existovat, pac predpokaldam, ze byly i za rogera a to by jich uz moc nezbylo. kdyz uz jsem u toho rogera, kolik myslite, ze je jeste nazivu lidi z jeho posadky?

#2217 Slejhy, 11. 3. 2013, 21:51:47
2 0

z těch předních kromě Rogera všichni.

#2218 Limetka, 11. 3. 2013, 21:56:37
1 0

Myslím, že na Kumu měli podezření o jeho spojení s Revolucionáři, tak přišli s nápadem, který stejně chtěli asi provést. Když se to tak vezme, jinou osobu si jako Pacifistu už ani nepředstavím. No a aby z Kumy nelovili informace o Revolucionářích a aby jim nezavařil, tak se podřídil WG a obětoval. Navíc si myslím, že věděl něco, co ho tížilo. Proto si zvolil tohle.

#2221 Luffy94, 12. 3. 2013, 0:11:33
1 0

Autor:

???

#2222 Slejhy, 12. 3. 2013, 0:08:25
2 0

Narazil sem na zajímavou teorii, tak jí zkusím přeložit.. So...

Před dávnými časy, zde bylo království na ostrově zvaném Raftel, všichni jeho občané ovládali unikátní schopnosti. V té době, vládlo světu mnoho království, ale byla zde myšlenka sjednotit všechna království pod vládu jediné vlády, Světové vlády. Nicméně, království Raftel tuto myšlenku odmítlo, protože zakladatelé Světové vlády byli známí pro jejich zkaženost a špatné mravy.
A tak začala válka proti Světové vládě, která chtěla vládnou světu. Byla to dlouhá a neskutečná válka. Ovšem království Raftel prohrálo. Všechna těla obyvatel Raftelu byla pohřbena do obrovského hrobu. A na místě hrobu, vyrostl obrovský strom, který nesl divná ovoce. Každé z těchto ovocí, předalo schopnost občana Raftelu každému, kdo ho snědl.
Potomci Raftelanů, byli nazváni Ďábli, protože odmítli myšlenku sjednotit svět.
Toto je vůle D. Toto je pravda o století Temna.

#2223 Slejhy, 12. 3. 2013, 0:12:34
2 0

Proč myslíš?

#2224 Luffy94, 12. 3. 2013, 0:16:02
1 0

Prečo si to ja myslím? Ja sa skôr pýtam, či ten, čo to písal, vôbec myslel? Seriózne, toto nie je moc dobré. Resp. polovica, kt. si už ale asi každý domyslel, že je taká a tá druhá o ľuďoch so špeciálnymi schopnosťami? Odkiaľ ich nabrali? Kto im ich dal? Toto by chcelo trošku viac prepracovať, inak je to u mňa momentálne na úrovni teórii chlapíka hore.

#2226 glumidlo, 12. 3. 2013, 13:44:11
2 0

Luffy, neber si to osobně, ale tahle teorie je o dost lepší než několik z tvých teorií. Viz to, že Mera Mera sežere Zorova katana.
Chtít vysvětlovat, jak se Raftelani dostali ke schopnostím? Prostě se s tím narodili, byla to speciální rasa. Zbytečně to zas řešíš.

#2228 Limetka, 12. 3. 2013, 19:35:53
1 0

Rovněž si myslím, že to, na co tu Slejhy poukázal, je velice povedené.
Jen tak pro začátek, propracované to je až dost. Lze to jen dál rozvíjet, nicméně hlodat do toho nelze. Chybu to nemá, smysl to naopak dává. Když se koukneme na současné působení Světové Vlády, tak je to až brilantní nápad. Tolik tedy k tomu.
Za mě je to palec nahoru, dobrá práce.

A asi jak řekl glumidlo. Je to rozhodně lepší, než si myslet, že Katana sežere Logii. Protože k čemu je kataně Logie, když s ní potřebuješ sekat? Co kdyby se ti při boji stala nedotknutelnou? Musel bys použít Haki, abys ji uchopil a nespálil se? Navíc Logiu bys neovládal svými slovy, jako to mohl dělat Spandam s Manfriedem.

Pokud se Logia dostane k nějakému ze Slamáků, pak nechť je jím Sanji kun.

#2229 Deidara, 12. 3. 2013, 19:58:50
2 0

K té Slejhyo teorii:
Je celkem smysluplná, ale dost nepravděpodobná, aspoň některé její části. Část o původu DF nebyla moc dobře propracovana, teorie o získání moci SV ušla, naopak co se mi dost líbolo byla teorie o původu D. ve jméně - demons(odpůrci světové vlády) to mělo dobrou myšlenku, to ostatní nic moc, přesto zajímavé. *5*

#2230 Briseovna, 12. 3. 2013, 20:11:52
2 0

Mě se ta teorie zdá docela zajímavá. A některé věci se dají více rozpracovat a trochu pozměnit. Už teď víme, že po smrti uživatele, pokud je v blízkosti správné ovoce, tak může přejít na něj a tudíž nepřestane existovat. Nikde není řečeno, že obyvatelé se s těmi schopnostmi museli nutně narodit, jen je to uvedeno jako možnost. Klidně DF mohli pocházet s Raftelu a jejich obyvatelé je mohli prostě sníst. Tím, že byli pak poraženi a vyvraždění WG, tak se pak mohli DF rozšířit do světa a po smrti jednoho uživatele putovat dál a dál.
Neříkám, že ta teorie je pravdivá a všechno z toho se stane,ale jak říkám, je zajímavá.

BTW Luffy: Nezlob se, ale místo toho obrázku si tam opravdu mohl dát prostě argumenty, proč se ti to nezdá, místo aby si to shodil tímhle a nic víc k tomu neřekl. Proč si prostě neargumentoval, jako teď v Shoutboxu? Tenhle typ reakcí na něčí teorie opravdu zrovna moc nemám ráda.

#2231 Slejhy, 12. 3. 2013, 20:16:28
2 0

Původ DF přepíšu sem.. Starouškove na Weatherarii dokážou pěstovat vítr...
Proč by někdo před XXXX lety nebyl schopnej vypěstovat ovoce, které nese unikátní schopnosti... o Raftelu nevíme nic.. jaké je tam prostředí apod...
Ano tohle je OP, neni mainstream jak už psal Luffy... ale ruku na srdce... jak se sem dostali DF? Oběvil se ďábel na vrchu Reverse mt. a rozhodil do světa stovky ovocí?

#2232 Briseovna, 12. 3. 2013, 20:23:24
2 0

Takhle nějak jsem to taky myslela. Ten národ, který bojoval proti WG byl rozhodně vyspělý, můžeme to soudit podle třech zbraní, jež pocházely také od nich: Pluton, Poseidon a Uran. Není tedy vyloučeno, že dokázali vytvořit tato ovoce. Nebo prostě pocházeli z jejich ostrova a po porážce WG se rozšířila do světa. A Devil Fruit může být jednoduše označení vlády, která tímto národem opovrhovala a dokonce jejich existenci vymazala z historie lidstva.

#2233 Deidara, 12. 3. 2013, 20:28:07
2 0

Jak vznikly DF? to bude podle mě jedna z neúžasnějších věcí v OP.
Předstasvte si - za x let bude v manze kapitola a v ní budou slamaci mluvit s jednou osobou a ta řekne Chcete vědět o původu Ďáblova ovoce? Dobře tak já vám to povím. - konec kapitoly. To bude super, pokud tomu ovšem nebude předcházet spousta věcí z kterých to bude každému více méně jasné
Arc o Kaidovi - tam budou bojavat spousty lidí s uměle vytvořeným DF tak se možná zrovna dovíme něco i o vzniku toho pravého. *3*

#2234 Brook, 13. 3. 2013, 14:17:40
2 0

Před mnoha a mnoha lety tu existoval živočich, který když vykonal potřebu, jeho exkrement se proměnil v DF... A bude to :D

#2235 Limetka, 13. 3. 2013, 17:08:23
1 0

Teorie na toho Drsnýho Dědo.

http://www.mangareader.net/103-2645-11/one-piece/chapter-538.html

Vzpomínáte, jak Ivankov říkal, kdo a jak "vyrobil" místo mezi Levelem 5 a 6? Měl Burrow Burrow no Mi - Ovoce Tunelování. No, tady to máte. Ti chytří to pochopí, hloupým neporadím. *3*

Hakuhódžó no senši