Fórum – Všeobecná Diskuze

#2143 Limetka, 10. 3. 2013, 13:07:44
1 0

Spandík byl hodně ambiciózní.. jsem zklamanej, že je živej. Fakt jsem doufal, že ho Robin zabila.
Buggy není OVP, ale jeho DF Bara Bara no Mi už je. Si vem, kdyby uměl Haki.. stačila by Luffyho úroveň, to už by byla jiná básnička. Pokud si osvojí Haki, a silně věřím, že základy, pokud né víc, bude po TS umět, tak bude i docela kickass. Ale u Buggyho je průser to, že ikdyby uměl dobře Haki a má tohle ovoce, tak je pořád dost slabej.. Co naplat, že "napustí" svou pěst Haki, když je slabej, tedy moc soupeři neublíží. *3*

#2144 Deidara, 10. 3. 2013, 13:12:31
2 0

A hlavně je to srab, který se do bojů jen tak nehrne *3*
Možná se mu NW podařilo najít něco co ho posílí, třeba nějakou zbraň nebo tak *5*

#2145 Kaelthas, 10. 3. 2013, 13:29:06
2 0

OP se blizi vic realnym vecem a spandam pokud si pamatuju byl dosazen do velitele diky svymu tatikovi, coz dneska vidime vsude, pres znamy se dostane clovek kamkoli.

#2146 Luffy94, 10. 3. 2013, 13:38:55
1 0

Presne tak, Spandam dostal toto miesto po svojom otcovi (ktorý tiež mimochodom ešte žije).

Čo sa Gorosei týka, pre mňa sú to len politici, prefíkaní politici. Mariňáci majú s nimi ako so Svetovou vládou, dohodu a spolupracujú s nimi, tak ako napr. polícia spolupracuje s vládou SR. Keby policajný náčelník zastrelil premiéra, ťažko pochybujem, žeby prevzal jeho miesto. Toto je skrátka politika, nie hra Gothic 2 kde keď niekoho zabiješ, musíš prevziať jeho prácu, či chceš alebo nie.

A čo sa ich sily týka? Moc by som ich nepreceňoval, videli ste, aký si robia od všetkého odstup. Aj keď bol za nimi Spandam, aby im nahlásil informácie o pláne získať Tomove náčrty, tak boli od neho vzdialený na miniostrovčeku a on niekoľko metrov od nich. A ten "Gándhi" čo všade nosí meč? Zatiaľ si myslím, že ho má len pre ozdobu alebo ako nejaký symbol, nie, že ho vie používať v boji a tobôž, že je sám šermiarom.

#2148 Limetka, 10. 3. 2013, 13:46:56
1 0

Hele, Luffy94, tohle má taky něco do sebe.
Upravím svůj názor, buďto jsou nesmírně over-powered, prostě fakt na vysokým levelu, nebo to jsou papriky starý, který by se fakt rozsypaly, kdyby se jich někdo dotknul. Jsou děsně staří.. Zajímal by mě jejich věk, jsou už několikátí? Nebo jim je prostě několik století a Oda má pro nás krutou šokující informaci o tom, jak se jim podařilo tak dlouho žít? Něco z Void Century? We'll see.

#2151 Moku, 10. 3. 2013, 13:57:10
2 0

Laubacher - Spandík byl hodně ambiciózní.. jsem zklamanej, že je živej.
Tak moment ved Robin mu zlomila chrbticu nie? Ved to este bolo ukazane. A ked to je teda pravda tak ma to sklamalo.. to tam oda vazne nemoze nechat zomierat postavy?...

#2153 Deidara, 10. 3. 2013, 13:59:09
2 0

kde bylo ukázené že je spanda naživu?
Kruci, zas mi něco uniklo *3*

#2154 Limetka, 10. 3. 2013, 13:59:36
1 0

Tohle by ti asi upřesnil Luffy94, ale můžu ti říct, že existujou Mini Cover Story.

Je tam cosi jako "Report of CP9" - jméno si fakt nepamatuju. Spandam přežil a léčil se.

#2155 Luffy94, 10. 3. 2013, 14:00:26
1 0

Nie, nie je mŕtvy, ale za to je pekne domlátený *3*

#2156 Brook, 10. 3. 2013, 14:53:37
2 0

Oda by neudělal meaningless cover story :D Prostě to bude končit jak Carribou stojí před Kaidem nebo nějakým dalším big name!

#2157 root, 10. 3. 2013, 15:33:56
2 0

Jediný co mě na tom cover story štve je to, že se tam ten slizoun ještě objeví *7* , jinak cover story maj tak okol 30-ti dílů, takže se nemusíte bát prostor pro tajemnou postavu tam furt je

#2183 Deidara, 11. 3. 2013, 19:36:56
2 0

Ok téma na odlehčení dlouhé chvíle pro One Piece maniaky. Téma téma téma hmmmhmm...hmhmmm už vím. Co bude v příští kapitole OP mangy, POUZE V PŘÍŠTÍ KAPITOLE (V TĚCH CCA 20 STRANÁCH) máme tam několik skupin kam se děj může přehoupnou - Luffyho skupina, Lawova skupina, DDho posádka.... a co se tam bude řešit.
Je to taková minisouťěž o to kdo se trefí do průběhu děje nejlíp. Každý má jen jeden platný pokus - ten první, pak už si o tom diskutujte jak chcete.
Jestli se vám to nelíbí tak si vymislete něco vlastního. *5*

#2184 Limetka, 11. 3. 2013, 19:51:00
1 0

Uvidíme Lawovu a Luffyho skupinu, toho dědouška rovněž tak. Asi uvidíme i Naminu skupinu u Thousand Sunny, ale na to, aby je někdo napadl, je ještě moc brzy.

Další kapitola bude kvalitní, vidím ji na 8/10. A ještě jednu novou postavu bych uvítal. Možná i krátká ukázka Doflaminga, či někoho z jeho spolupracovníků - lidí pod ním. Nevím, co by dělali, ale třeba oznámení o tom, co se stalo v tom baru, by dostat mohli. Cokoliv, prostě jim tam budou věnovaný třeba 2 stránky, někdo se dá do pohybu.

Tolik k mému tipu.

#2185 Deidara, 11. 3. 2013, 19:57:32
2 0

Můj typ:
Luffyho skupina - samozřejmě budou řešit co je to za OVP dědka, nemyslím si, že se v této kapitole dozvíme kdo to je a jak se menuje, budou taky řešit kde je ta továrna a kde drží toho samuraje, asi se někoho poptají ale oni nebudou vědět nebo nebudou chtít říct, a v tom ten děda řekne že zná cestu nebo zkratku k místu které by mohlo být to co hledají.
Trafyho skupina - na lodi ještě řekne nami aby zajeli s lodí na místo odkud budou moci snáz vyzvednout zbytek posádky po dokončení akce a s Robin a Usoppem se vydají předat ten plynový balíček Doflamingovi, při cestě ještě možná zmíní pár detailů ohledně jeho plánu.
DD - Pověří své noschledy různými úkoli, někoho vyšle do města aby tam čekal na slamáky někoho pověří obranou hradu a sám se asi vydá na místo předání, protože CC je pro jeho obchod velmi důležitý
No asi tak *3*

Kdo se eště připojí? Ať je to zajímavé *3*

#2186 Slejhy, 11. 3. 2013, 20:10:51
2 0

Myslíš něco jako...

Mladý pan, Badum a jeho skupina šidili v baru nějakého slepého muže, ale najednou se objevila uprostřed baru fialová díra a oni zmizeli.

COŽE?!! FUJITORA JE TADY?!!

#2187 Limetka, 11. 3. 2013, 20:17:19
1 0

Použiju to, o čem jsem rozprávěl s glumidlem.

Má to své pro a proti. Pro hraje to, že ten Drsný Dědo se dost podobá Zatoichimu, podobnost je to nerozmluvitelná. Avšak je divný, že by on, kdyby to byl Fujitora, dorazil před Slamáky a šel hrát ruletu, když má jít po nich a po Lawovi. Mimochodem, myslím, že Slamáci dorazili na Dressrosu ráno, možná blíže k poledni. Fujitoru tam očekávám v poledne / večer. A ještě jeden fakt. Akainu dostal zprávu od Smokera. Smoker věděl, že jedou na Green Bit, tedy tam by měl být také Fujitora poslán.

Nebyl bych proti teorii, že to je člen Rogerových Pirátů.

#2188 Slejhy, 11. 3. 2013, 20:24:30
2 0

Jenže... berme to jak to bylo... SH+L čekali přes noc někde v lesíku... Smoker se jaksi dostal strašně rychle na G-5 base, poslal Sakazukimu report... a ten jak známe jeho vztah k SH a pirátům samotným, poslal ihned Fujitoru na Dressrosu, takže, jestli se dostal report k Sakazukimu někdy před uzávěrkou (vzpomeň si na válku, když novináři po konci války rychle běželi k Den Den Mushi aby stihli uzávěrku)...

Takže ten report nemoh přijít tak pozdě, takže by to dávalo smysl, že se tam Fujitora moch dostat dřív než Slamáci. A proč by si nemoh jít zahrát ruletu? Co když má stejnej charakter jako Kuzan nebo Garp?

#2189 Kaelthas, 11. 3. 2013, 20:25:51
2 0

Taky to muze bejt nekdo uplne jinej nez fujitora, nebo clen rogerovi posadky. Nejaka uplne nova postava, ktera nesouvisi s piratam ani marinakama. Treba nejakej revolucionar. *3*

#2190 Deidara, 11. 3. 2013, 20:30:01
2 0

Revolucionář. Ten nápad se mi líbí.
Pokud to je fujitora třeba šel prostě do baru aby získal informace - místo s vysokou koncentrací lidí je vždy dobrým zdrojem informací a ruletu hrál aby nevypadal tak nápadně.

#2191 Limetka, 11. 3. 2013, 20:30:40
1 0

Jo, vidíš, dalším faktem je tohle : Myslím, že to byl překladatel z mangarule, kterej potvrdil, že ten děda má mluvu podobnou právě Kizarovi a ještě jednomu Admirálovi, ale už nevím, jestli to byl Aokiji, nebo Akainu. Každopádně to až nemile ukazuje na to, že by to Admirál měl být. A s tím ztotožněním s japonským hercem by to byl fakt troll, kdyby to byl někdo jinej.. so be it!

To s tím vysláním.. já to beru tak, že to mariňácký zasedání nějak probíhalo. Sice jsme viděli Marine Headquarters za bílého dne, ale to, co se tam říkalo, mohlo bejt probíráno hodiny.
(Tohle zmiňuju, aby to nahrálo mé teorii. Leč reálné to jest též.)
Tedy bych i tvrdil to, že Fujitora mohl být vyslán večer, další stránka zobrazila Slamáky v noci, a právě to mi říká to, že Fujitora by mohl dorazit na konci další kapitoly. Padne noc, objeví se zjev. Zjev jménem Fujitora. Zas tak zlý by to nebylo.

Navíc.. ten Drsný Dědo se sebou nechal fakt hnusně nakládat, jak ho pak ten od rulety chytil za vlasy, to mi přišlo takový fakt hnusný.. nevím, jestli by si někdo, koho si asi pravděpodobně vybral Akainu sám, nechal tohle líbit. Nemohu ale soudit, nemám solidní argumenty, kterýma bych to podložil. Až na Absolutní Justici a Akainovo chování.

Hakuhódžó no senši