Fórum – Všeobecná Diskuze

#2021 Pirate King, 8. 3. 2013, 23:52:44
1 0

Shyriu neporazí Mihawka, tomu neverím. Skrátka, bude záverečný súboj medzi Slamákmi a Kurohigeho posádkou, tam Zoro porazí Shyriu-a a ku samému koncu (možno až po poprave Luffyho) sa stretnú Zoro s Mihawkom. Krátka slovná výmena a niekoľko sekundový súboj so šťastným koncom pre Zora. Popritom samozrejme scénky ostatných Slamákov, ako si postupne plnia svoje sny... bla bla bla

Alebo si myslíte, že sa Zoro stane najlepším šermiarom ešte predtým, než sa Luffy stane Pirátskym kráľom?

#2022 Limetka, 9. 3. 2013, 0:06:40
1 0

Luffy.. Shiryu Mihawka neporazí. Teach taky neporazí Shankse.
V obou případech to vidím na nějakou fakt zákeřnou a hnusnou sviňárnu.

A ne, myslím, že všichni si splní svůj sen poté, co se Luffy stane PK. Ačkoliv by bylo hezké, kdyby Luffy umřel v den, kdy si všichni z jeho posádky splní svůj sen.
Kdyby přežili všichni, tak by to bylo ještě lepší.. ale to se asi nestane..

#2023 Kaelthas, 9. 3. 2013, 0:07:02
1 0

Myslim, ze si vsichni splnej sny az luffyho popravi. Videl bych to jako u rogera, luffy se stane piratskym kralem, ale z tech jeho vecne pouzivajicich schopnosti a hormonu, ktery krati zivot mu moc zivota zbejvat nebude, rozpusti posadku a pujde se udat. Mezitim budou ukazky vsech slamaku, jak sli vlastni cestou a splnuji si sny.

#2024 Levi, 9. 3. 2013, 0:13:24
1 0

Myslíš že ho popraví? Já bych spíš řekla, že prostě za nějakých okolností umře..

#2025 Kaelthas, 9. 3. 2013, 0:14:10
1 0

Kdyz uz umre, tak ho musi popravit a s usmevem. *3*

#2026 Levi, 9. 3. 2013, 0:19:35
1 0

O tom že umře s úsměvem nepochybuju. Ale aby popravili nejdřív Rogera pak Ace a ještě k tomu Luffyho to už mi přijde jako moc častý opakování minulosti.

#2027 Kaelthas, 9. 3. 2013, 0:24:23
1 0

Ja myslim, ze je luffy udelanej tak, aby mel co nejvic spolecnyho s rogerem a jeho posadky taky. A stejny veci jako s rogerem uz se mu stali, treba slysel ty seakingy.

#2029 Levi, 9. 3. 2013, 0:32:32
1 0

Roger a Luffy mají určitě hodně společného, jen tou popravou si nejsem tak jistá. Ale tak je to tvůj názor, brát ti ho nebudu. Asi ani nemá cenu přemýšlet tak dopředu. *3* Ať se stane, co se má stát.

#2031 Slejhy, 9. 3. 2013, 1:08:40
1 0

Po Luffyho popravě a po splnění Zorova snu, stát se nejlepším šermířem, by bylo hezký, kdyby se vrátil ke svý starý práci *5* a přijak pozici Shichibukaie namísto Mihawka *5*

#2032 Pirate King, 9. 3. 2013, 1:15:26
1 0

Ja si myslím, že sa po splnení svojho snu vráti späť do doja a vráti Kuine jej katanu, resp. jej ju položí na hrob so slovami, že splnil sľub, ktorý si dali. A to bude zároveň posledná scénka, kedy ho uvidíme a jedna z posledných v celom OP.

A popritom bude hrať toto:
http://youtu.be/2FJlbPqka3M

Sakra, tí cibuľu krájajúci ninjovia...

#2034 Limetka, 9. 3. 2013, 10:38:12
1 0

Tak můžeme tu polemizovat o tom, jak každý Slamák dosáhne svého cíle.

Luffy bude PK po doplutí na Raftel a objevení One Piece.
Zoro musí překonat Mihawka (zatím, může se objevit někdo silnější, to je prostě fakt), pak se stane nejlepším šermířem
Nami.. asi po doplutí na Raftel, kdy si udělá jeho mapu. Oda nám, bohužel, neukazuje, že by si Nami zaznamenávala ostrovy, které navštívili. Teď mám na mysli od Sabaondy dále. Mapy si dělá, ale Oda to neukazuje. Mimochodem, aby měla mapu celýho světa.. nejsou pro pohyb na Grandline "udělaný" 3 možný cesty? To samé pak v NW části.. tak vlastně nevím, jak tohle udělá.
Usopp musí navštívit Elbaf! Teď mi chvílema přišel až dost brave!
Sanji - nepočítám Fishman Islandské mořské panny, takže jsem fakt dost zvědavej, kde All Blue najde.
Chopper - taky nemám ponětí, kdy se naučí léčit všechny nemoci světa.. to je trošku nadsázka tohle, protože nemoci se pořád objevují nové..
Robin - tady to je jasný, musí si přečíst Rio Poneglyph. Ten bude možná na tom Raftelu.
Franky - ten chtěl postavit loď snů a plout na ní po celém světě, tedy jeho sen už je z části "dokončený". Teoreticky na Raftelu si ho splní.
Brook - Shledá se s Laboonem.

Jimbei *3* Tohle nechám na vás. Ale asi by tam k Slamákům nezapadal, kdyby neměl cíl/sen/přání.

#2035 Archar, 9. 3. 2013, 10:43:24
1 0

Lidi myslíte, že kdyby po smrti Ace Sengoku nezastavil Garpa, že by byl Garp schopný zabít Akaina ? Nebo na něj nemá/ neměl ?

#2036 Moku, 9. 3. 2013, 10:44:00
1 0

Luffy uz len to ako si to napisal sa mi hrnu slzy do oci *3*. Si neviem predstavit ze jedneho dna jednoducho bude koniec v OP. No na druhej kazdy bude mat svoj sen.
Si viem predstavit radost Nami ako bude mat kompletnu mapu sveta a potom si spomeniem na posadku. Ta hudba tam tiez vynikajuco zapada :)
EDIT: 10:53 Laubacher - Toto som si tiez hovoril o Nami ze vobec neukazuje tie mapy. Aj ako boli na PH tak nemoze vediet ako vyzeral presne ten ostrov a z mangy si nepamatam ze by nasla mapu ci? Toto je trochu nedomyslene.

#2037 root, 9. 3. 2013, 10:53:34
1 0

Archar: čistě teoreticky a v rámci pochybných metod bych řekl, že ano. K těm pochybným metodám. Garp byl prakticky silovým ekvivalentem vůči Rogerovi, resp. takhle by to mohlo vyplynout z toho "the two of us have nearly killed each others so many times". A jelikož Roger byl přinejmenším stejně silný jako Whitebeard, tak Garp také. Poté... Whitebeard > Akainu, z toho budiž vyplyne, že Garp > Akainu. Takže ano, asi by na něj měl. Dá se to taky usuzovat z toho, že ho Sengoku zastavil a vlastně i z toho, že si sám Garp tak věřil. Ale jak říkám, celá tahle metodika je pochybná. Takže objektivní hodnotu to nemá, ale osobně si myslím, že Garp by tehdy za těch podmínek Sakazukiho vážně přizabil.

#2038 Limetka, 9. 3. 2013, 11:09:01
1 0

Moku - na druhou stranu je nutno dodat, že Nami má dobrého pamatováka a je jednou z nejinteligentnějších postav ve One Piece. Takže mapu by si pamatovat mohla, jen mě prostě štve, že nám Oda neukáže něco jako její zápisky atd..

K tomu konci OP.. Nevím jak ty, ale já OP rozhodně nedokoukám a nedočtu.

Archar - jak ti Ad Absurdum vysvětlil - ano, zabil by ho. Garp a Sengoku byli silnější než Admirálové. Navíc, Garp sám řekl, že pokud ho nebude Sengoku držet, tak Akaina zabije. Garp byl sice v tu chvíli emočně nasraný, ale blbec to není. Kdyby věděl, že na něj nemá, tak by to tvrdě zkousnul, ale nic by neudělal. Sengoku by vlastně Garpa nemusel zastavovat, kdyby věděl, že na Akaina nemá.. pak by ale Garpa Akainu mohl zabít.. takže by ho vlastně zastavit musel. *3*

#2039 Kaelthas, 9. 3. 2013, 11:42:01
1 0

Kdyz uz jsem u toho konce, myslite, ze umre jeste nekdo nebo jenom luffy? Treba, ze teach zabije jednoho ze slamaku a luffy, kterej ho nedaval se nasere a sejme ho. Kdyz nevime o tom snu o jinbeiovi tak by mohl teach zabit ho.

#2040 Deidara, 9. 3. 2013, 14:25:37
1 0

Vy si fakt myslíte že Luffy zemře? *7* No nevim, ale já to zas tak černě nevidím. Ovšem kdyby už měl nějakým způsobem zemřít tak určitě né při popravě. A než zemře tak se určitě dozví pravdu o prázdném století a něco s tím udělá

#2042 root, 9. 3. 2013, 14:44:03
1 0

Udělá s tím stejný nic jako s tim stejný, velký nic udělali Roger a jeho posádka či Whitebeard (ten to dle všeho (OP wiki) taky věděl). Void century je sice velká záhada, ale jeho případné rozřešení a únik na veřejnost bude mít takový negativní dopad, že si ho Luffy a spol rádi nechají pro sebe.

A k tomu jestli Luffy zemře, nevím, já osobně si přeju, aby nezemřel (heh...) a Oda toho připodobňování k Rogerovi taky jednou nechal.

#2044 Deidara, 9. 3. 2013, 15:09:50
1 0

Je pravda, že na společnost by to mělo velký dopad , ale jak známe Luffyho tak přitom když jim bude jńěkdo vysvětlovat pravdu by mohl klidně většinu vysvětlování prospat, pochopil by stoho že ti Tenryoubito sou prostě zlí, rozhodne se, že jim nakope zadek, a o víc už se starat nebude *3* jako vždy

#2045 Limetka, 9. 3. 2013, 15:27:13
1 0

Asi takhle bych to viděl. Už to tu psalo hodně lidí. Nalezením One Piecu to teprve začíná. Co? Boj se Světovou Vládou.
Předpokládejme, že Rio Poneglyph je právě na Raftelu, společně s ním pak i One Piece, jehož podobu neznáme.
Lze také říci, že Slamáci už se něco dozví po cestě, případně od Revolucionářů, kteří zasáhnou do děje, ale to je vedlejší. Hlavním zdrojem informací bude Robinin vysněný Rio Poneglyph na Raftelu.
Jakmile se tohle stane, jakmile si ho přečte Robin a ostatní poznají pravdu.. nevím, já myslím, že se s tím půjde ven. Protože si neumím představit, že by se mnoho pirátských posádek postavilo za Luffyho jen tak - bezdůvodně.
Vytvoří si hodně spojenců už po cestě, po tomhle však jich přibudou celé řady.
A pak se strhne ta bitva. Viděl bych to na vítězství "dobra".

- Svržení Světové Vlády
- Reorganizace Mariňáků s Cobym jako Admirálem, Aokiji také sehraje důležitou roli, rovněž tak Smoker
- Luffy umře (tohle nechci, ale... )

Více si připište sami. Takhle to vidím já a zamlouvá se mi to.

Hakuhódžó no senši