Fórum – Všeobecná Diskuze

#794 Limetka, 12. 2. 2013, 18:30:56
2 0

Hlavně kdyby Shirohige přijel zdravej a nebyl zraněnej, tak by Marineford padl po takovejch dvou peckách. I tu zeď, kterou vysunuli (asi ten Wapo metal), by padla, nebejt Shirohigeho zranění a stavu.

#796 Kaelthas, 12. 2. 2013, 18:42:58
2 0

Ja tipuju tak maximalne 15 dalsich s conquerors haki se objevi a jeste bych chtel zminit, ze kdyby ho mel Zoro neznamenalo by to, ze by sesadil Luffyho z postu kapitana, dyt to sam rek ve fismen arcu, ze od kapitana ceka neco velkyho

#799 root, 12. 2. 2013, 18:50:07
2 0

no jo von to haki fakt měl *3* tak proč ho ten vocas nepoužil Ace mohl žít *6* a předpokládám, že Ace ještě neuměl to haki ovládat jinak taky nechápu proč ho nepoužil *3*

#802 Luffy94, 12. 2. 2013, 19:11:59
1 0

Ace zomrel, lebo každý pi.oval, že v OP nikto nikdy nezomrie, tak to schytal on. Takže vieš, komu sa máš poďakovať *1*.

#803 Limetka, 12. 2. 2013, 19:14:36
2 0

Kaelthas : To rozhodně ne, kdyby měli oba Haoshoku, tak pak stejně rozhoduje síla. Kdyby Luffy byl slaboch a Zora zklamal, pak by asi posádku opustil. Naznačil něco takovýho, v NW dokonce Luffyho napomenul, ať už to bere vážně, ale nevím, jestli by fakt odešel. A on by určitě kapitán nebyl.

#804 root, 12. 2. 2013, 19:19:41
2 0

no jo, ale proč zrovna Ace?? *7* mohl zabít Sengoka, Kizara, Akaina, Momongu, Moriu, Doflaminga, Hancock, Marca, atd. ale on si vybere jednu z nejoblíblíbenějších postav *7*

#807 Limetka, 12. 2. 2013, 19:26:37
2 0

higarashi : Smrt Aceho byla nezbytně nutná pro Luffyho vývoj. Tohle a rozdělení Slamáků ho podnítilo k tomu, aby podstoupil tréning s Rayleighem. Nebýt jeho smrti, tak bůh ví, co vše by se nikdy nestalo. Rozhodně bysme se nedočkali Nigga Blazing Moodu, kterej Luffy snad předvede proti Yonkou. (Tělo pokrytý Busoshoku Haki - Nigga Mood - a navíc k tomu zapálený, takovej malej celotělní Red Hawk)

#808 root, 12. 2. 2013, 19:31:37
2 0

já bohužel vim *7* ale dneska jsem zase dokoukal marineford, tak jsem smutnej a nasranej *1* ale musim říct, že jak jsem se na to koukal po druhý a všímal si detailů, tak mě ta válka přišla taková divná mimochodem: ty vo*e Lůďo nauč mě používat haki já chci taky nigga mód jakej máš ty *3*

#812 Limetka, 12. 2. 2013, 20:13:05
2 0

A dost, glumidla zabiju.
People are jelly of my black belly..

Tak já anime viděl dvakrát, jedno ongoing a druhý po návrat na Sabaody po timeskipu, ale ty smutný scény mě prostě nerozbrečej. Spíš hledám detaily, kterých sem si nevšiml. A když projíždím mangu, tak se taky koukám, jestli jsem nepřehlídl nějakou kresbu.

#814 Slejhy, 12. 2. 2013, 20:17:59
2 0

Myslíš něco jako

#815 root, 12. 2. 2013, 20:18:00
2 0

tak třeba smrt Ace, jak jen to říct ?? podle mě ji prostě v anime zmrvili a smutná mě vůbec nepřišla *7* nevim co, ale něco tomu prostě chybělo

#821 Limetka, 12. 2. 2013, 20:24:56
2 0

Jo, to jsem taky notnou dobu neviděl, Slejhy. Teď jsem přišel na to, že o Moriovi je potvrzeno, že žije.. oficiálně. *3*

#823 Kaelthas, 12. 2. 2013, 20:26:24
2 0

Kazdopadne Zoro zatim predved mnohem vetsi silu nez Luffy, kdyz si vezmes, jak dlouho Luffymu trvalo sundat hordyho a caesar byl tak pro nej tezkej, kdyby mel ted Zoro Conquerors haki, tak by zatim vypadal mnohem silnejsi nez Luffy

#824 Slejhy, 12. 2. 2013, 20:26:43
2 0

Postava zahalená tajemství... Badguy s D. ve jméně, Marshall D. Teach, řečený Blackbeard

Jak už sem někde off topicoval... Luffy byl 2x po TS na pokraji smrti a to je na 2 roky tréninku docela moc, když si vemem, že dál čekaj daleko větší beasti než Hody nebo Ceasar.

#830 Kaelthas, 12. 2. 2013, 20:32:19
2 0

Jn cekal jsem, ze po TS bude kratkej Arc, kde si nejaky silni nepratele ani neskrtnou.

#832 Slejhy, 12. 2. 2013, 20:35:19
2 0

Prostě to co příde dál v NW, se nedá s fodderama jako Hody nebo Ceasar srovnávat

#835 Limetka, 12. 2. 2013, 20:40:53
2 0

Přesně tak! Hlavně poté, co Luffy dostal neskutečně na prdel od Hordyho, od kterýho jsem čekal, že dostane, protože Luffy ukáže, co se naučil za ty dva roky, jsem očekával, že na NW bude mít konečně fight, kde něco ukáže, a on mu CC docela nandal. Ostuda v manze trochu..

Teď k těm Slamákům na Dressrose (z threadu Noví Admirálové):

Kdo se ze Slamáků nepředvedl? Zoro, Sanji, Robin, Nami, Usopp, Chopper, Brook.

Tihle nic pořádnýho neudělali. Luffy sundal CCho, Franky Baby 5 a Buffala.

Chopper jen brečel a léčil Mochu. Nic moc.
Nami předvedla Heat Ball na Monet a Lightning chan egg (nevím jméno techniky) na Buffala a Baby5.
Robin skoro nic.
Sanji dostal zlomeninu holeně od Verga a uvařil polívku. *3*
Usopp předvedl novou zbraň a sundal Buffala a CCho na útěku.. jo a pak ty foddery.
Zoro usekl drakovi hlavu a zastrašil Monet.
Brook sejmul s Kinemonem draka malýho.

Tohle, co jsem vyjmenoval, je sice něco, ale v porovnání s ostatními to je dost nic moc. Alespoň pár z těchlech lidí by měli něco předvíst na Dressrose.

Je tam ten dědek, okama babka, střelec, chlupatej špekoun, malá holka.. ale na velký bitvy není čas, protože jinak by je zastihl Doflamingo. Takže to bude rychlovka s notnou dávkou štěstí + bonus; útok překvapující, nebo na souboje ani nedojde..

Hmm, nějaké nápady?

#838 Slejhy, 12. 2. 2013, 20:45:30
2 0

Bojim se toho, aby Dressrosu nezdecimoval jenom Law. Protože fighty s malou holkou? Babkou? Dědkěm?

Nevim nevim... zdání sice může klamat, ale takhle vypadaj jak partie pro weakly trio + Brook.

Zoro, Sanji, Luffy se naplno předvedou až na cestě za Kaidem.

#840 Limetka, 12. 2. 2013, 20:50:01
2 0

Hele, ty lidi tam vidím následovně..

Střelec je nabušenej (to mám od gluma). S tím střelcem je určitá podbnost se Sabem.. až ten link najdu, tak ho sem hodím. TO by byl SAKRA ÚLET.
Toho by si mohl vzít Zoro.

Okama babka bude jedna z těch silnějších.. a tu by bral Sanji, protože ženský miluje, ale Okamy nesnáší! *3*

A ten děda nevím.. to ale nebude žádnej srágora..

EDIT (10h:52min) : Pokud by to celý vzal Law, tak by to bylo docela košé. Přesekl Verga a ostrov, to je overhyped enough. Ať dá Slamákům pokyny/jeho rady a plány pro zničení a nalezení SAD továrny. Možná ať tam zanechá Jokerovi zprávu.. "Caesara už neuvidíš" - cokoliv, prostě ho ještě posunout na další úroveň nasranosti. A dále.. Lawovy informace jsou zatím dost dobrý, tak ať něco přidá. Nebo Kinemon ať nám poví o situaci ve Wanokuni.

#841 Luffy94, 12. 2. 2013, 20:52:56
1 0

Náhodou ten strelec vyzerá celkom luxusne, srší z neho silná energia.

Kvôli tým žilám na hlave mi dedko príde ako nejaký vysoko inteligentný jedinec, ktorý možno ovláda aj telekinézu (seriózne).

Hakuhódžó no senši