Fórum – Všeobecná Diskuze

#1968 Slejhy, 8. 3. 2013, 15:08:51
1 0

Náhadou, mě se líbil takovej ten co vypadal jak rybák *3*

#1969 Limetka, 8. 3. 2013, 15:13:10
1 0

Jo, byl zelenej a používal ty 3/4 Skewery v ruce, že?
A díky, Luffy94. Asi tam teda nebylo, že by ho někdo zachránil, ale Oda nechává lidi umírat až v teď, v Novým Světě. Tedy krom Aceho a Whitebearda..

Pořád mi vrtá hlavou.. Mám to už s Vergem a Monet vzdát, nebo mám pořád věřit tomu, že se alespoň jeden z nich objeví, když už né oba. *7*

#1970 Deidara, 8. 3. 2013, 15:16:43
1 0

Mone je určitě mrtvá CC jí omylem probodl to srdce když si myslel že má Smokerovo, A s Vergem no nevim ale tipuju že už to má chudák taky za sebou.

#1971 Pirate King, 8. 3. 2013, 15:18:09
1 0

Myslíte Albiona? *3*
http://onepiece.wikia.com/wiki/Albion

Čo sa Verga a Monet týka: pre mňa sú momentálne mŕtvi. Beriem do úvahy nejakú šancu, že prežili, ale v tom prípade by mal Oda čo vysvetľovať. Ale však to už sme riešili za akých okolností mali zomrieť. Tie rozhodne nie sú zlúčiteľné so životom, a to ani v OP.

#1972 root, 8. 3. 2013, 16:28:00
1 0

Monet žije, sice nevim jak je to možný, ale žije *3* a já si prostě nemůžu pomoc, ale Monet bude další slamák *2* *3*

#1985 Slejhy, 8. 3. 2013, 20:20:26
1 0

Zajímalo by mě, jakou maj na wanokuni hierarchii, respektivě vládu...

Chtěl bych vidět, např. 10 ultra badass nabušenejch samurajů (rada starších), který by se zavázali Slamákum, za nějakou pomoc, protože nějaká určitě bude, jestli má bejt Wanokuni arc... a přiject pomoc pak během nějaký poslední války... (háá Mass Effect story *3* )

#1986 Limetka, 8. 3. 2013, 20:22:37
1 0

Ta už víme jedno, hlavním týpkem ve Wano je Shogun. *3*

#1987 Deidara, 8. 3. 2013, 20:40:28
1 0

Wanokun arc je ještě hoooodně daleko, sotva začal Dressora arc a vy už řešíte vzdálenou budoucnost. *3* Néé dělám si srandu taky mě to docela zajímá ale myslím si že na dressoře se toho může stát tolik moc co by mohlo ovlivnit jakým způsobem se bude OP ubírat dál že je zbytečná nad tím teď nějak moc polemizovat.Teda je jasné že Luffy a Traffy půjdou po Kaidovi ale jak toho doopravdy docílí je velkou záhadou a už se na opravdu těším *9*

#1988 Briseovna, 8. 3. 2013, 20:40:46
1 0

Tak je jasné, že uspořádání ve Wano bude stejné nebo hodně podobné jako v Japonsku. Otázka je, jestli za vlády Shoguna, tedy Shogun bude nejvýše postavený samuraj nebo je nad ním ještě císař. BTW Třeba Kaido drží jako rukojmí právě jeho a proto o tom Kinemon nechce moc mluvit, protože by ho to mohlo ohrozit. A na Zou se vydali pro nějaké informace.
To s tou pomocí se mi opravdu líbí. Přece jenom, doteď už Slamáci dost pomohli, navíc se chystají zachránit Kanjura a nejspíš pokud jsou pod nadvládou Kaida, tak to budou právě Slamáci s Lawem, kteří je osvobodí. A jak je známo, tak samurajové jsou velice hrdí, takže to nenechají jen tak. Rozhodně by z nich byli velice silní spojenci.
Jinak jak chtěl naznačit Luďa, o nic opravdu nic moc jiného nevíme a můžeme jen spřádat nepotvrzené dohady. *1*
BTW Je zvláštní, že Frankyho robot se jmenuje právě Shogun. Snad to není android a ve skutečnosti je to vládce Wano *3* trochu trollingu ode mě *2*

Edit 20:45: Tak jsem se dívala na wiki a Wa no Kuni znamená "Země harmonie" , je předobrazem Japonska za doby Feudální éry a Ace tam někdy byl a naučil se děla ten klobouk, který dal Oarsovi. No a to je už asi opravdu vše *5*

#1990 Kaelthas, 8. 3. 2013, 20:46:04
1 0

Kdyz si vezmem, tak luffy uz ma jeden ostrov pod ochranou a to je fishmen, tak by mhlo bejt zajimavy, kdyby i rozsiroval svoje uzemi, jako younkou. Treba, ze by zachranil Wano a stal se opet jeho ochrancem. Docela by se mi libilo, kdyby slamaci uz ziskavali ostrovy.

#1991 Deidara, 8. 3. 2013, 20:49:45
1 0

Ohledně té teorie že na Wano je vláda tvořena z top 10 samurajů... nemýžu si pomoct ale prostě mi to trochu připomíná Espadu z Bleach. A jinak si myslim že ten Shogun bude aspoň na stejné úrovni jako admirál

#1992 Briseovna, 8. 3. 2013, 20:50:52
1 0

Jak jsem říkala, je veliká pravděpodobnost, že má Wano pod palcem Kaido, takže když ho porazí, zároveň tím osvobodí Wano. Nevidím důvod, proč by to nemohlo být jedno z Luffyho území, případně kvůli hrdosti samurajů, spíše spojenci. No a FishmanIsland bude jeho územím až po porážce Big Mom.

#1993 Kaelthas, 8. 3. 2013, 20:53:45
1 0

Kazdopadne kral ve Fishmenu uz sundal vlajku big mum, dyt tam nekde rikal, ze nevadi, ze je nechrani big mum, ze uz ma novou vlajku na ochranu a prines slamaky.

#1994 root, 8. 3. 2013, 20:55:34
1 0

jenom ještě moje jedna domněnka: musí být Mihawk nejlepší šermíř?? Wano je uzavřena země, málo kdy se tam vydaj na moře, tak co když tam jsou lepší šermíři nebo aspon jeden, než on *1*

#1995 Deidara, 8. 3. 2013, 21:00:26
1 0

Podle mě tam bylo spíš řečeno že by chtěl aby tam byla Luffyho vlajka , ale ještě ji nesudal. Přece jenom FI je místo kterým projíždí všichni piráti a potřebuje opravdu silného ochránce. Luffy má sice už udělané ve světě velké jméno ale na úrovni Younkou to eště není. Je jisté že za nějakou dobu to bude jeho území ale ne hned teď.

higarashi - taky mi to vrtá hlavou Mihawk je považován za nejlepšího ZNÁMÉHO šermíře, pokud je Wano zcela oddělená od WG a nezasahují nějak výrazně do situací ve světě. tak jejich nejlepší šermíři nemusejí být vůbec známí a Mihawk tedy nemusí být nutně nejsilnější šermíř na světě

#1996 Briseovna, 8. 3. 2013, 21:06:57
1 0

Moje řeč *1* Prostě až porazí Kaida, tak už nějaký to jméno bude mít a bude mít větší váhu, ale teprve až porazi Big Mom, tak bude moct prohlásit FI za svoje území. Jen by mě zajímalo komu Caribou řekne o Shirahoshi, pokud by to byl Kaido, tak by se nám mohl FI zamíchat už do těchto bojů. Ale stále více si přeji, aby Kaido byl ve spojení jen s Wano a FI zůstal pro boj s Big Mom. TAk jsem zvědavá jak to Oda vyřeší.

Edit: Co se týče Mihawka, tak myslím, že je prostě nejsilnější a víc bych to neřešila. Protože Mihawk ještě neukázal svoji plnou sílu, čeká až na správného soupeře, tedy na Zora. Ve Wano jsou jistě silní, ale nemyslím si, že by se o Mihawkovi říkalo, že je nejsilnější na světě, kdyby byl ve Wano někdo silnější. Ať to patří pod WG nebo ne tak když nejsilnější na světě, tak i včetně Wano.

#1997 Deidara, 8. 3. 2013, 21:11:40
1 0

No je minimálně na stejné úrovni jako ten jejich Shogun *1*

#1998 Kaelthas, 8. 3. 2013, 21:22:01
1 0

Taky si myslim, ze mihawk je nejsilnejsi sermir na svete a k tej big mum a kaidovi, furt jeste nevime jestli ej luffy porazi oba, nesmime zapominat na alianci kida a nepredpokladam, ze by chteli sundat shankse nebo teache.

#1999 Limetka, 8. 3. 2013, 21:23:08
1 0

Jo, Luffyho území taky tak vidím.. Fishman Island, Wa no Kuni (první, s kým se spojí), další vidím Dressrosu! On porazí Doflaminga, "dosadí"/pomůže "nastolit" novou vládu.. a budou jeho spojenci!

Mimochodem, Shogun nemusí bejt vládce ve Wa no Kuni.. může tam bejt nejsilnější a nejuznávanější.

#2000 Briseovna, 8. 3. 2013, 21:29:36
1 0

Jo, taky si to myslím Luďo. Jak jsem psala, může a snad to i tak bude, že Shogun bude prostě velitel nebo nejsilnější ze samuajů a vládcem celé Wano bude něco jako císař nebo jak jinak vládce Wano Oda nazve.

Hakuhódžó no senši