Fórum – Všeobecná Diskuze

#1801 Briseovna, 28. 2. 2013, 23:39:13
1 0

No, nebudu se hádat. *1* Mě se to moc nezdá, ale jak píšeš v OP se může stát cokoliv, akorát doufám, že tohle se zrovna nestane *1* . Neptej se mě proč, ale tahle varianta by se mi prostě nezamlouvala. Spíš to vidím na odvetu Buffala jak píše Luďa. I když nejslabší člen Slamáků, tak i on si zaslouží pořádného soupeře a to holčička, byť s DF není.
A na okrasu tam asi určitě není, možná je to sekretářka, když tam tak zírala na ty Den Den Mushi v poslední kapitole. *3*

#1802 Limetka, 28. 2. 2013, 23:54:50
1 0

Brise, neber si to ode mě zle, ale..
Malá holčička s DF není hrozbou? Vzpomínáš na tu malířku, která pracovala s Mr. 3?
Ta DF neměla a zatočila s lidma jen díky pár barvám..
Tahle holčička, pokud je členkou posádky, nebude žádná sranda.. a co kdyby s ní bojoval Momonosuke?

#1803 Briseovna, 1. 3. 2013, 0:25:09
1 0

Neberu Luďo *1*
Co se týče partnerky Mr. 3, tak se přiznám, že na tu jsem úplně zapomněla *1* . Ale i tak by se mi víc líbilo Buffalo vs Usopp jako odveta jak jsi psal *3*
A holčička vs Momonosuke, proč ne *5* Alespoň by tam nebyl na překážku, ale i trochu užitečný.
Když už si zmínil jeho, tak by tam taky mohla být možnost, že uživatele DF, které uměle vyrábí CC mohl Doflamingo ovládat, ne? Vzpomínáte na to, když se Luffy poprvé setkal s Momonosukem a v jednu chvíli se objevila v jeho mysli Doflamingova tvář a začal vyvádět. To by taky mohlo mít vliv na budoucí boj. *2*

#1804 Briseovna, 1. 3. 2013, 0:55:44
1 0

No, tak to je fakt, ale něco v tom určitě bude. Pochybuji, že by to tam dal Oda bezdůvodně. Necháme se překvapit. *1*
K těm křeslům: Myslím si, že podřízené určitě mají jako Law. A co se týče toho uvolněného křesla, tak mi akorát trochu vrtá hlavou, to co řekl Law. Neříkal snad, že na Dressrose nebyl? Že by lhal? A proč? Trochu mi to nesedí. Je na 99,9% jisté, že to křeslo je pro něj,ne? Ze by tam opravdu nikdy nebyl?
No a o epičnosti tohoto arku nemůže být řeč, určitě bude *3* . Přece jenom Punk Hazard byl jen takový rozjezd a teď to teprve začne *3*
Edit: Pokud je Jack Crocodile, tak co se týče mě, tak se může objevit...čím dříve tím lépe *5*

#1805 Pirate King, 1. 3. 2013, 1:08:38
1 0

Možno mal srdcové kreslo doteraz niekto iný, no prišiel oň. Možno bol zabitý... to neriešim, skrátka Trafalgar mal byť nástupca a prevziať po ňom toto kreslo. Proste nemyslím si, žeby klamal, keď nevedel ani, kde je tá továreň.

#1807 Limetka, 1. 3. 2013, 15:25:45
1 0

Taky sem slyšel, že Jack by mohl být ten sedmý Shichibukai..

A k těm křeslům. Myslím, že ti lidé na nich mají své podřízené, není to však podmínkou. Třeba ten Trebol.. nevím, nevím.. Nebo ten Diamante. Pokud vede Koloseum, pak posádku nepotřebuje. No co už, uvidí se.

Pokud jde o zesměšnění PH arcu.. já osobně 700. kapitolu beru jako začátek nového arcu, protože na konci dopluli k Dresrose.. a tím pádem už to PH předčilo. *3*

Jo a k tomu Lawovi. Baby 5 řekla, že mu Doflamingo držel "Srdcové Křeslo".
"And he was still keeping the Heart Seat for you..." Nevím.. líbí se mi teorie o tom, že ta továrna možná bude na ostrově, kde je teď Caribou - Kaidův oblíbený ostrov, nebo ve Wanokuni zemi, o které se moc neví, právě proto tedy Law nezískal informace potřebné k nalezení továrny. Navíc Wanokuni obývají samuraiové, a ti jsou, jak známo, docela hrdí. Asi by nikomu neřekli, že se jim tam vtěsnal Doflamingo a oni se podřídili.. taky by to vysvětlovalo, proč Kinemon s přáteli vypluli na moře, do Zou. Třeba chtěli něco vypátrat. Navíc ta Kinemonova reakce na jméno Kaido.. takže... problem, anyone? *3*

Jo, jsem se rozepsal a nenapsal o tam Lawovi.. pokud mu stále držel místo na křesle, pak si myslím, že třeba Law neříká pravdu. Důvod bych k tomu neměl, ale nějaká silnější zápletka by se mi tu líbila.

#1809 Briseovna, 1. 3. 2013, 20:51:12
1 0

Jack jako nový Shichibukai, taky by to tak mohlo být. Podporovalo by to teorii některých, že novým Shichibukaiem bude někdo nový, konkrétně nová postava z Nového světa. A zároveň by to bylo v Odově stylu, že nám ho nejdřív předhodí jako záhadnou postavu, která patřím k jednomu z brokerů a nakonec se ukáže, že je to jeden ze Shichibukaiů.
Co se týče Lawa, jsem ráda že se mnou souhlasíš, že je tu ta možnost. Nemusí jít hned o zradu, ale možnost, že by jim něco zamlčoval, by mohlo udělat budoucí události, ještě trochu zajímavějšími. *1*
Jsem ráda, že jsi zmínil tu továrnu, už mě něco podobného taky napadlo. Konkrétně se přikláním k tomu Kaidovi. Alespoň by měl ten poslední cover větší význam, protože mě zaujala ta kouřící stavba, co vypadá jako nějaký mechanický hrad nebo co, a napadlo mě, že by to klidně mohla být ta továrna. Tím pádem by ani nemusela být na Dressrose, jak píšeš.

#1817 Pirate King, 2. 3. 2013, 1:13:19
1 0

Už neviem, kde sme sa bavili o slamáku a jeho predaní niekomu inému, tak to dávam sem. Takto nejako podobne som si to aj ja predstavoval:

http://i.imgur.com/rslaq.png

#1820 Limetka, 2. 3. 2013, 8:14:01
1 0

Spíš se přikláním k teorii, že OP skončí Luffyho popravou/prostě smrtí a Slamák bude předán dál.
=> Náznak otevřeného konce a tedy nekončícího příběhu.

#1821 Kaelthas, 2. 3. 2013, 10:53:44
1 0

Taky je velka moznost, ze slamak preda Shanksovi, ale doufam, ze Shanks neumre, pac pak by se Oda zbavoval jen tech oblibenejsich postav. Myslim, ze Shankse ma rado taky hodne lidi jako Ace.

#1822 Limetka, 2. 3. 2013, 11:02:31
1 0

Se Shanksem to vidím bledě.. tomu Oda chystá pořádnou porážku od Blackbearda..
No, tak už jen doufat, že Shanks přežije.. a pak přijde Luffy a Teache sejme!
A protože Oda nezabíjí moc postav, tak proč by Luffy Teache nesejmul nadobro?

#1823 Kaelthas, 2. 3. 2013, 11:47:54
1 0

To by bylo dobry, kdyby prvni luffyho kill byl teach. Ale myslim, ze Shankse porazi luffy a ne Teach, dyt by padla i jeho posadka a usopp se musi stretnout s yasoppem.

#1824 root, 2. 3. 2013, 11:50:31
1 0

spíš bych to viděl tak, že Luffy Shankse porazí v kapitole cca 920 a v kapitole cca 940 přijde Teach a Shankse budto zabije a nebo přizabije

#1825 Shimik, 2. 3. 2013, 12:07:53
1 0

Co mate s tym že Shanks ma dostat na prdel ? Ked už tak od luffyho necu abi ho porazil henten čierny .... Nemusi byť najsilnejši Shanks len ale dufam že nedostane od teacha.

#1826 Limetka, 2. 3. 2013, 12:14:40
1 0

Podívej.. BB udělal Shanksovi tu jizvu.. Je snad jasné, že to nebylo fér způsobem, ale nějakou sviňárnou. V Marinefordu s ním nebojoval, protože na to tehdy neměl.
Prostě věřím tomu, že se střetnou. BB chytil Aceho, a kvůli němu také zemřel. No a tak ještě sejme Shankse (stačí porážka), aby se Luffy jó naprdnul.

Říkáte, že Shanks dostane od Luffy? Děláte si ze mě srandu? Oni dva nebudou mít seriózní souboj.. jestli si někdy poměřej síly, tak to bude jako přátelé.. Říkáte to, jako by si jednou měli jít po krku. Doporučuju si přečíst mangu ještě jednou.

A souhlasím s Higarashim v části s něčím.
Shanks bude mít s někým souboj a pak se objeví Blackbeard, kterej ho dorazí.. prostě poctivě a férově ho nedá. Ale ten souboj nemusí bejt s Luffym. (Jako ten Shanksův)

#1827 Pirate King, 2. 3. 2013, 12:21:21
1 0

Nie, slamák je Shanksov a teda mu ho Luffy raz vráti. Neexistuje iná možnosť, pretože:
- pred 12 rokmi, keď mu ho Shanks požičal vravel, aby mu ho raz ako veľký pirát vrátil,
- pred 2 rokmi, keď Shanks prišiel zastaviť vojnu, Lucky Roo sa ho pýtal, či sa s ním nechce opäť stretnúť po toľkých rokoch, no Shanks povedal, že majú dohodu, a preto nemôže. Navyše Luffymu slamák vrátil.

Z toho vyplýva, že jednak Shanks už Luffyho berie ako veľkého piráta, keďže inak by mu musel Luffy slamák vrátiť pri ich stretnutí, ktorému sa chcel Shanks práve vyhnúť a jednak, že tá dohoda stále platí - že mu ho raz vráti. Navyše to, že sa Shanks vyhol ich stretnutiu pokladám za náznak toho, že sa už nebudú mať kedy stretnúť osobne a povedať si, aby ten slamák potom predal niekomu ďalšiemu.

Ako som už spomínal, Luffy mu ho buď vráti osobne, alebo mu ho raz položí na jeho hrob po tom, ako sa stane Pirátskym kráľom.

#1832 Limetka, 2. 3. 2013, 13:12:23
1 0

A nebo se Luffy dostane k umírajícímu Shanksovi, který bude zdemolován Teachem a ten mu, krom jiného, poví, ať ten Slamák předá dál!

#1833 Terry, 2. 3. 2013, 13:26:40
1 0

Já doufám, že Shanks s Teachem bojovat nebudou... Odmítám to, že by Shankse porazil... prostě ne, ne, ne! *3* Jedna věc, že umřel Ace (a to už jsem hodně blbě rozdýchávala), ale kdyby umřel i Shanks, asi by to se mnou seklo *3* jsem raději pro to, aby Shanks s Luffym měli hezký přátelský souboj a potom/předtím Luffy dal pěkně Kurohigemu na prdel *3* Já prostě beru Shankse jako hooodně silnou postavu, která může umřít až maximálně úplně na konci příběhu (a ani z toho nebudu moc nadšena *3* )

#1838 Kaelthas, 2. 3. 2013, 14:09:01
1 0

Podle me je Shanks nejsilnejsi Yonkou a tak na nej teach nema, dyt i po marinefordu rikali, ze jedini kdo dokazi teache zastavit jsou yonkou. Navic je tam ten slib, ze se s luffym stertnou a pochybuju, ze by oda takovy sliby zrusil. Zoro se taky musi utkat s mihawkem, ktery je podle me nejsilnejsi schichibukai. To je to samy jako COby slibil luffymu, ze bude admiral, taky musi tejhle hodnosti nekdy dosahnout.

#1841 Slejhy, 2. 3. 2013, 16:45:53
1 0

od věci... když vemu v potaz scénář GL, tak očekávám za arc nebo 2 novou členku do posádky *3*

Hakuhódžó no senši