Fórum – Všeobecná Diskuze

#1703 Briseovna, 27. 2. 2013, 20:48:26
2 0

Já osobně se klaním na stranu spíše Luffyho bez dalšího ovoce, tedy Mera Mera no Mi. Musím ale přiznat, že to jak jsi to podal Luďo, tak to vypadá přinejmenším zajímavě. *1*

Edit: Co se týče DF, tak o tom několik věcí víme, ale dokud to nebudou jasná dokázaná fakta, tak všechno jsou jen teorie. Nemyslím si, že vůle D. má co dočinění s užíváním DF (taky jsem četal příšpěvky toho týpka na konoze) a klaním se k tomu, že BB je jediný, kvůli stavbě svého těla, ale upřímně kolem DF je jen málo faktů, jsou to spíš domněnky, které moho být ještě vyvráceny.

Edit2: Ale aby bylo jasno, já doufám že nebudou...bylo by to pak už trochu moc překombinované *1*

#1707 K_L_E_T, 27. 2. 2013, 18:09:36
2 0

Luffy- já to zase považuju za dost pravděpodobné (za předpokladu, že nepřijde nikdo silnější než Sanji do posádky *3* ).
Proč? Dám takové srovnání, vím že není úplně dobře takhle srovnávat, ale jinak to asi nejde.

Pokud srovnáme posádky Rogera a WB-ho tak: Roger>WB, v bojji jsme zatím viděli jen posádku WB-ho a Rayleigho.
Ve WB-ho posádce byli aspoň 3 lidi, kteří dokázali s admirálama bojovat: Marco,Ace,Jozu, NEPÍŠU porazit, ale bojovat.
Dál pokud by jsme srovnali first mate: Rayleigh>Marco.Z toho vyplývá že ve Rogerově posádce to číslo bude stejné a nebo spíš vyšší.

Teď pročč to píšu:
Luffyho posádka by měla překonat WB-ho a alespoň se blížit té Rogerově (pokud bude Luffy pirátský král).A pokud by tohle měla splnit, tak prostě musí mít víc lidí, kteří budou schopní se admirálům postavit, Zorro nestačí. Taky chtějí sundat všechny Younko a nemyslím si, že Kaido,Big Mom, Shanks a BB budou mít o moc slabší posádky než WB.

Tak snad se to dá pochopit *3* *3*

#1708 Luffy94, 27. 2. 2013, 18:12:07
1 0

Asi to ani nestojí za zmienku, ale myslíte si, že dieťa z dnešnej kapitoly na prvej strane je to isté ktoré bolo ukázané počas Doflamingovho speechu? Pre lepšiu orientáciu:

http://www.batoto.net/read/_/158793/one-piece_ch700_by_mangarule/2
a
http://www.mangareader.net/103-31007-8/one-piece/chapter-556.html

Účesy sú síce iné, ale tvárou sú si veľmi podobné. Žeby dieťa, ktoré nevedelo nič o vojne nakoniec postihla vojna? Bola by to "pekná" myšlienka a ukážka toho, ako sa dá klesnúť a spoznať skutočný svet.

#1710 Limetka, 27. 2. 2013, 18:21:02
1 0

K_L_E_T : Tak pokud by Mera Mera no Mi snědl Sanji, tak se k Admirálům přiblíží. *3*
A určitě se Luffyho posádka jednou vyrovná, eventuelně překoná, té Rogerově.
Luffy94 : Jo, Sanji se bude vzdalovat od těch dvou, má řeč.

#1711 root, 27. 2. 2013, 18:25:33
2 0

vzhledem k tomu, že ta holka nebo ty holky maj jiný hračky, tak já se přiklánim k tomu, že to jsou 2 různý

#1712 Slejhy, 27. 2. 2013, 18:28:17
2 0

Až bude Jinbe v posádce, tak už si pak nemusel lámat hlavu, kdo bude zachraňovat DF uživatele *3*

Jinak k Sanjiho stylu boje by mi Mera Mera nesedělo... k ní by se hodil tak Usopp, ale jestli je pravda, že má bejt slabší než Nami... tak jedinej kdo připadá v úvahu, je novej slamák (Sabo *2* *3* )

#1714 Limetka, 27. 2. 2013, 18:32:46
1 0

Jo, dva bratři budou mít stejný síly.. To se Sabem zní pěkně, ale když si to vysvětlíš takhle, tak už to není tak reálný.
Radši novou postavu ke Slamákům..

#1718 K_L_E_T, 27. 2. 2013, 18:42:32
2 0

Náhodou u Sanjiho by mera-mera bylo efektní- jeden švih nohou a třetina ostrova v plamenech *9* (dobře možná přeháním *3* ) ale nemyslím si že ho sní... spíš někdo nový.

#1719 Luffy94, 27. 2. 2013, 18:45:15
1 0

Takže o mojej zmienke o malom dievčatku a vojne už nikto nič?

Pokiaľ si dobre spomínam, tak Sanji povedal, že Suke Suke no Mi je jediné DF, ktoré by bol ochotný zjesť. Žeby zmenil názor? *8*

#1721 Limetka, 27. 2. 2013, 18:52:02
1 0

Ale no tak.. jen mi to nepřijde podstatný, to s tou holčičkou myslím.
A přesně tak. Sanji říkal, že jediné DF, které by chtěl, bylo Suke Suke no Mi. Tak ale zase by asi hned neodmítl. Určitě by napřed zvážil možnosti. V případě, že by to snědl, by už nemohl používat Blue Walk na pohyb pod vodou. Leda, že by se s tím dalo běhat po vodě!

#1723 root, 27. 2. 2013, 18:59:10
2 0

asi mě za to nebudete mít rádi, ale já chci aby luffy měl gomu gomu i mera mera no mi *5*

#1726 Luffy94, 27. 2. 2013, 19:03:11
1 0

Choď sa hanbiť do kúta! *3*

#1729 Limetka, 27. 2. 2013, 19:40:51
1 0

Doufám, že jediný, kdo kdy bude mít více než jedno DF, bude Teach.
A protože glumidlo má úžasnou Cerberos teorii, která zní dobře a reálně, tak si myslím, že Teach bude mít prostě 3 DF. Ostatní zůstanou na 0/1.

Mera Mera by sedlo na Sanjiho - důvod? S ohněm už manipuluje, takhle by se alespoň udržel blíže Zorově síly, ačkoliv ten by ho svým Haki určitě rozsekal. Ano, zatím není důkaz o jeho schopnostech, ale pevně v to věřím.

Dále by sedlo na Saba, ale to by se musel chlapec objevit. Rovněž pak.. Ace byl Luffyho brácha, Sabo jakbysmet. Aby měli 2 bratři po sobě stejné ovoce? Oh please.

Další kandidát je nová, neznámá postava, kterou si Luffy oblíbí.. a která to sežere třeba omylem. Nenáviďte mě, jen udávám možnost.

Mimochodem.. Kinemon seká oheň, Mera Mera je ohnivé. Sanji mu na PH řekl, že si s ním zabojuje, až bude mít celé tělo. Kinemon to nesní, to by byl waste, ale po tomhle ten Sanji..? Kinemonův meč v akci..? Třeba by neměl Haki, ale oheň by rozsekl.. Čili Sanjiho by zachránilo Haki a kopance...

#1730 Luffy94, 27. 2. 2013, 19:44:32
1 0

Kinemon by ho ani nemohol zjesť, keďže už je DF user *1*.

A napadlo niekoho z Vás taká alternatíva, žeby to ovocie Luffy zničil? Aspoň by sme zistili, či je možné, aby ovocie aj s jeho schopnosťou nadobro zmizlo.

#1732 Limetka, 27. 2. 2013, 19:48:35
1 0

To neberu. Myslím, že jedinou vzpomínku na bratra by si ponechal/uchoval.
Avšak nemám nic, čím bych vyvrátil, že by chtěl jedinou vzpomínku zničit.

#1733 root, 27. 2. 2013, 19:49:29
2 0

kdyby mohl mít jenom 3 ovoce, tak by nelovil další v NW hlavně pokud vim tak kerberus měl 3 hlavy, ale jenom jedno srdce *1* a až Luffy nakope prdel Mingovi, tak si ovoce hezky pohlídá aby ho nikdo nesněd *1*

#1735 Limetka, 27. 2. 2013, 19:51:46
1 0

Hmm.. Blackbeard loví ovoce pro svoji posádku. Dobrej pokus.

#1736 Luffy94, 27. 2. 2013, 19:56:34
1 0

Nemyslím, žeby to bral ako spomienku, skôr zo spontánnosti by ho v rukách rozpučil ako vtedy Eternal Pose od Miss All Sunday, pretože by nechcel, aby ešte niekedy niekto mal Ace-ovu schopnosť. Ale u Luffyho je niekedy ťažké predpovedať, ako sa zachová.

Na druhú stranu nie som proti tomu, žeby ho niekto z posádky mal zjesť. Viem si živo predstaviť situáciu ako všetci sedia okolo stola, na ktorom je DF položené a teraz sa Usopp alebo Franky spýta: "Tak... teda... kto ho zje?"

Ale stále sa mi viac páči možnosť, že už vďaka Luffymu nebude Mera Mera no Mi user. Ale možno, že to dopadne nejako úplne inak a v zápale ho zje niekto úplne iný.

#1737 Slejhy, 27. 2. 2013, 20:00:39
2 0

Nejhorší je... že Luffy je takovej magor, že se bojim toho, aby se ho nepokusil sežrat *3*

#1738 Briseovna, 27. 2. 2013, 20:04:01
2 0

Tak mě by taky nevadilo, kdyby Mera Mera no Mi snědl někdo ze Slamáků, ale na druhou stranu, být Luffym tak by mi to připomínalo opakovaně ztrátu Ace. Navíc já vím, že to s tím moc nesouvisí, ale Luffy má Red Hawk jako memento na Ace a teď by někdo měl z posádky ovoce Ace, nevím...

Edit: Slejhy: Jak známe Luffyho...no nedivila bych se, kdyby se o to pokusil... *5*

Hakuhódžó no senši