Fórum – Všeobecná Diskuze

#760 Undystian, 12. 2. 2013, 7:58:57
1 0

Myslím si že revolutionar Dragon ovláda nejaky typ kontroli počasia. Nebude to logia ale paramencia popripade mythycal zoan typ drak.

#763 K_L_E_T, 12. 2. 2013, 11:04:34
1 0

Undystian: s tím počasím souhasím, ale spíš bych ho viděl jako logiu a ještě s pořádným haki, prostě někdo op *3* *3*
Myslím že Dragon by měl být nejsilnější postava OP *1*

#764 root, 12. 2. 2013, 13:22:54
1 0

Dragon nejsilnější?? Určitě bude mit největší odměnu to jo, ale nejsilnější bych ani neřek. *1*

#765 K_L_E_T, 12. 2. 2013, 13:30:48
1 0

Tak já bych zase řekl, že jo. *3* Jedna věc je revoluci udělat druhá věc je ty ostrovy udržet (ať už proti maríně či pirátům) tzn. WG, ale i Yonko musí mít k revolucionářům celkem respekt *1*

#766 root, 12. 2. 2013, 13:41:50
1 0

tak já netvrdim, že je slabej *1* , ale pro mě osobně nejsilnější je tedka zrzek *1*

#768 Limetka, 12. 2. 2013, 13:48:00
1 0

Dragonova síla už se řešila. Mystický Zoan Dragon se zamítá. Jako řádní lidé jsme se tu shodli na tom, že buď má sílu Počasí, nebo vlastní sílu Větru, tedy by byl Logia. Bude jedna z nejvlivnějších osob, také nejhledanější, ale nejsilnější určitě ne. Neříkám, že bude slaboch, ten se bude orientovat v těch nejvyšších kruzích síly, ale nej prostě nebude.

#769 K_L_E_T, 12. 2. 2013, 13:56:20
1 0

No tak dobře *3* *3* ale něčeho se marína bát musí jinak by na 3 jejich ostovy poslali admirála a bylo by po revolučním hnutí *3*

#771 Limetka, 12. 2. 2013, 14:10:24
1 0

To zas ne, tyhle revolucionářský akce musej bejt rychlý, aby je mariňáci nestihli zastihnout ve velkým. Skutečná revoluce/ válka se teprve chystá. - IMO.

Mimochodem, tohle jsem nevěděl, ale Gecko Moriah je officiálně naživu.
http://onepiece.wikia.com/wiki/New_World_Times

References - tam jsou obrázky. Nadtím je to anglicky napsáno. "Byl spatřen po válce bla bla bla"

Někdo o tom věděl? Bylo jasný, že se ještě v příběhu objeví, ale že se to už zaznamenalo, to jsem nevěděl. Taky tam je, že Crocodile po sobě nezanechává žádný stopy, takže ho Mariňáci nemůžou najít.

Je možný, aby se s příchodem Kaida znovuobjevil i Gecko Moriah? Uvidíme.

#772 Brook, 12. 2. 2013, 14:32:03
1 0

To snad vědí všichni, že je Gecko Moria alive ne :D Přece by ho jen tak offscreen nezabili...

#773 Pirate King, 12. 2. 2013, 14:46:28
1 0

Laubacher, ohľadom toho, čo si písal v DF topicu o tom, koľko môže byť ľudí v OP svete:

Pokiaľ viem, Rybácky ostrov mal 50 miliónov obyvateľov. V Alabaste sa stretlo viac ako milión bojujúcich, a to Oda uvádzal, že na Alabaste je množstvo miest, ktoré sa do toho nezapojili, takže tiež tam môže byť niekoľko miliónov obyvateľov. V kráľovstve Lvneel zahynulo 100 000 ľudí na tú infekčnú chorobu, ktorú vyliečil Norland v Calgarovej dedine (aj keď, tých 100k môže byť rátaných aj v priebehu niekoľkých desiatok rokov). Myslím, že by sa mohla populácia v OP približovať minimálne tej miliarde, poprípadne aspoň 500 miliónom. A to máš hneď 500 kandidátov na Haoshoku Haki *10*.

#774 Terry, 12. 2. 2013, 15:23:20
1 0

V Alabasta arcu bylo myslím řečeno, že tam žije 10 miliónu lidí *3* Jinak souhlasím s Luffym, přes 500 milionů lidí tam nastopro bude *3* Svět One Piece je pěkně velký a určitě tam bude hodně ostrovů, které budou mít velkou populaci. Takže podle mě potkáme ještě hodně postav s Haoshoku Haki a možná by mě ani moc nepřekvapovalo, kdyby ho Zoro nakonec měl... Ikdyž Zoro už je dost badass i bez Haoshoku, takže ho možná ani není potřeba... *3*

#777 Slejhy, 12. 2. 2013, 16:35:36
1 0

Boa Hancock, Donquixote Doflamingo, Edward Newgate, Monkey D. Luffy,
Portgas D. Ace, Shanks, Silvers Rayleigh

Tohle jsou jedniný potvrzený uživatelé Haoshoku Haki + počítejme Rogera a Dragona, ikdyž ty potvrzený nejsou, ale vzhledem k jejich postavení a schopnostem počítam, že toto Haki ovládali respektive ovládaj.

2/4 Yonkou ovládali Haoshoku, vzhledem k tomu, že o Kaidovy mluvil Law jako o nejsilnější bytost i on v sobě má Haoshoku. BM težko říct a Teach neovládal před TS ani jedno haki, ačkoli on ho ani nepotřebuje, co si budem povídat *3*

Sice se řiká, že Haoshoku Haki v sobě probudí jeden z Miliónu, já osobně si myslim, že do konce OP se představí tak maximálně 10 dalších uživatelů Haoshoku. A i těch 10 je podle mě moc. *3*

#778 Pirate King, 12. 2. 2013, 16:38:46
1 0

Ja tipujem 20, predsa len Oda hovoril, že posledný arc bude taká kala, že vojna na Marinforde bude v porovnaní s tým nič. No a to samo o sebe sľubuje, že tam bude súboj elít, ktoré budú disponovať takýmito zbraňami *2*.

#781 root, 12. 2. 2013, 17:05:03
1 0

Já se zatím vcelku divím, že tohle haki nemá nikdo od maríny, nebo WG (nepočítaje Shichibukaie, jsou to pořád piráti), tudíž bych čekal optimálně dvě postavy s tímhle haki, které se nám buď ukáží (třeba jeden z nových admirálů), nebo už se ukázaly (Kong, někdo z Gorosei, nebo třeba i Garp) nebo obojí.

Jinak souhlas s tím, že se dá očekávat užívání téhle schopnosti u Dragona a určitě ji ovládal Roger. Naopak u Kaida bych měl lehké pochyby (a proč, vám neřeknu *5* )

#782 root, 12. 2. 2013, 17:11:23
1 0

mohl bych dostat odkaz na to, kde je napsaný, že shirohige má HH?? protože nemám vůbec páru, že by se to někdě říkalo nebo psalo *1*

#784 Limetka, 12. 2. 2013, 17:22:11
1 0

Jasný, Luffy a Terry. Já mám dojem, že jsem napsal přímo "asi jich je přes milion" (to by znamenalo jakýkoliv číslo nad milion *3* ), ale to je fuk.

Vemte si, kolik postav tam bylo hlavních/důležitých a z toho si vyberte kandidáty.. Jako jasný, že 1 z milionu, že se do toho počítaj i obyč. lidi, který to prostě mít nebudou, ale i tak...

A vidím, že Slejhy je tu vypsal, tak mám dojem, že jsem nikoho nevynechal.

A Luffy, jo, pravda, poslední Arc má jednou kapitolou smést celej marineford arc, ale nemyslím si, že když představíš novýho uživatele Haoshoku, že tím uzemníš Marineford. Poslední arc bude naplněn řežbou a vysvětlováním, je dost možné, že věci jako Void Century, Raftel, Ancient Weapons, World Goverment a další pecky (Třeba i plné využití Haoshoku Haki - protože pokud to jenom omráčí slabší lidi, který nejsou hodný toho, aby s tebou bojovali, tak mi to přijde HODNĚ NA HOVNO, protože si uvědomte, jak se o uživatelích tohohle Haki mluví, když to někdo má, tak je to prostě něco.. takže to musí mít další funkce, ty by se mohli vysvětlit na konci úplně, v příběhu lehce.) atd.

Takhle to vidím já, ale tohle je asi každého individuální věc. Taky by mohl Oda lehce nechat umřít důležitou postava a olalá, o rozruch je postaráno.

#785 Briseovna, 12. 2. 2013, 17:40:47
1 0

higarashi: V tuhle chvíli jsem moc líná, abych hledala číslo dílu nebo kapitoly *5* , ale vím, že ve chvíli kdy Luffy v Marinefordu zařval přestaňte a nevědomky použil HH, tak někdo z WB posádky jako reakci na to řekl, že Luffy má HH jako Zrzek a taťka (WB) *1*

#786 Pirate King, 12. 2. 2013, 17:42:41
1 0

Práve, že Haoshoku je len o tomto. Skrotiť zviera a uzemniť slabších, nič viac. Inak by to mohol taký Shirohige používať počas vojny každú chvíľu, no radšej sa rozhodol, že bude bojovať ako plnohodnotný pirát. Keby v tom bol ešte väčší potenciál, asi by som začal premýšľať o jeho senilite, že to nepoužil, keď mohol, aj za cenu, žeby s tým zmietol aj pár svojich.

#788 Limetka, 12. 2. 2013, 18:03:06
1 0

Luffy, ty máš OP dost v hlavě, takže si jistě vzpomínáš, že Shanks svým Haoshoku (a to jen lehce naznačoval, aby z něj měli trochu respektu) poškodil WBho Moby Dicka. A tohle už je něco jiného, než zkrocení beasta a omráčení člověka.

Rovněž tak si dovolím říct, že Rayleigh sundal Caimie její otrocký náhrdelník právě s Haoshoku, ale to je asi wild guess, opodstatnění nemám.

WB a jeho Haoshoku... Divím se, že když ho ovládal, tak že ho nepoužíval, ten by musel sundat dost mariňáků i na VA postech. O tom se spekuluje.. použil Haoshoku Haki v marinefordu, nebo ne? Jednalo by se konkrétně o scénu, kdy do něj meč zabodlo asi 6 VA (počet není podstatný), tak v manze to vypadá, jakože je sundal Haki, ale kdo ví.. a hledat to nechci, jsem moc línej. *3*

#791 Pirate King, 12. 2. 2013, 18:20:35
1 0

Myslím, že to bol skôr len silný tlak vytvorený v okolí pomocou Haki na vysokej úrovni.

Krátko predtým, než Luffy použil Haoshoku, keď sa chystali sťať Ace-a, Shirohige zakričal "Myslíš, že to nemôžem zastaviť?" a vzápätí mu rupli orgány. Keby sa tak nestalo, mohol to použiť vtedy, aj keď možno by zase použil len silu Gura Gura no Mi... ktovie...

Hakuhódžó no senši