Fórum – Všeobecná Diskuze

#1594 Limetka, 24. 2. 2013, 13:23:43
1 0

Luffy, dokud jsem neslyšel jeho jméno, taky jsem ho měl za muže. *3*

A hele, kdyby to byla Samuraika a stala se Slamákama.. mohla by to bejt nějaká zarputilá osoba... a často vyzívat Zora na souboj! Byl by lepší a odmítal by ji dát souboj. *3*

#1595 Luffy94, 24. 2. 2013, 13:27:54
1 0

To Ti verím, navyše hlas, ktorý mu dali tiež moc nenapomáhal v tom, že je to vlastne muž *5*.

Inak, ak chcete inšpiráciu v tom, ako vyzerajú samurajky, dajte si do google obrázkov "samurai woman".

Až teraz som si uvedomil, ako veľmi chcem vidieť v OP nejakú hot ženskú postavu s katanou, ako bola napr. Saeko z HOTD. Krásna žena s katanou a vo One Piece... *fangasm*

#1596 Limetka, 24. 2. 2013, 13:38:06
1 0

Ještě měl Shirohige toho komandéra.. kluk v zeleným. Používal meč.. ten taky mluvil jako něco mezi holkou a klukem. *3*

A tvl říkám, net a hlavně OP fóra jsou plný spekulací typu "Kinemonův kámoš na Dressrose - nový Slamák". Jako.. dlouho nikoho nenabrali, Jimbeie nepočítám, protože ten řekl, že se přidá později. A Kinemona a Momonosukeho do posádky nechci.

#1597 Luffy94, 24. 2. 2013, 13:48:44
1 0

Ja ti neviem s tými novými Slamákmi. Ak mám pravdu povedať, tak som si ešte stále nie tak úplne zvykol na to, že Franky a Brook sú tiež Slamáci. Ako, keď si predstavím posádku Slamákov, tak ich tam vidím spolu s ostatnými, lenže ešte ich tak úplne neberiem ako Slamákov tak ako tých 5 bláznov z East Blue. Neviem, ale odkedy sa pridala Robin tak sa mi už ťažšie zvyká na nové prírastky do posádky. Ešte navyše, keď chcel Luffy Frankyho a Brooka do posádky len kvôli ich zameraniu/povolaniu, nie kvôli tomu, akí sú (jasné Nami tiež chcel, lebo to bola navigátorka a Sanjiho lebo bol kuchár, ale bral ich ako priateľov, kdežto hl. dôvod, prečo nabrali Frankyho bol, že je lod. inžinier a Brooka, lebo bol muzikant, nebral ich ako blízkych priateľov). Preto, by som nerád ešte mal ďalší prírastok do posádky v najbližších rokoch. Neviem, ako môžu niektorí tvrdiť, že Slamákov bude na konci 20, to by ma asi vystrelo!

Ja viem, teraz som zapotil dobrú kravinu, keďže sú tí dvaja v posádke už pár rokov, ale tak to proste beriem a cítim, sry about that.

#1598 Limetka, 24. 2. 2013, 13:57:47
1 0

Pohoda, klídek, tabáček..

Na Frankyho jsem si zvykl hned, on byl prostě.. SUPER *3*
Ale s Brookem jsem to už měl horší.

Beru to asi takhle : Musel jsem si vzít, co si spolu "prožili". Jo, Franky je okradl, nechal zmlátit Usoppa, ale koneckonců s nima bojoval v Enies Lobby a Frankyho banda jim ho pak "vnutila". Ale hlavní je, že když se poprvé objevil, tak jsem si nepomyslel, že by se k nim přidal. Doufal jsem, že to bude Luffyho soupeř, no a to byl pak Blueno a Rob Lucci.

Brook.. tomu zachraňovali stín. Luffy ho chtěl, protože je to muzikant. No a taky proto, že to je živej kostlivec. To se totiž jentak nevidí.

Kdo říká, že Slamáků bude 20? Kravina. Už teď bude průser pro všechny udělat soupeře a souboj. To zabere hodně moc kapitol...
Ale i přesto se přikláním ke glumidlově teorii, která je následující:

East Blue : Nabráni 4 členi. Zoro, Nami, Usopp, Sanji
Grand Line : Další 4. Chopper, Robin, Franky, Brook
New World : 3 muži, 1 žena. Jedním mužem už je defacto Jimbei.

EDIT (14:01) - Zapomněl jsem dodat, že ten systém, který zmiňuju, je Muž-Žena-Muž-Muž = pořadí přidání se ke Slamákům.

Tohle se mi líbí. Ano, 13 Slamáků, nebo.. 12 + Luffy, tak. Soubojů pekelně moc a zabere to místo, ale proč ne? Rozhodně to zatím jako nějakej system vypadá!

A jak jsi zmiňoval tu Robin, to se mě taky nelíbilo. Byla to jejich soupeřka ze začátku (to byl ale Franky taky). Zvrtlo se to, když pomohla Luffymu... a nakonec ji "musel" nechat na lodi, protože ji nenechal umřít!
A že jí hned nevěřili.. teda Zoro, Usopp a Chopper.. Nami dostala přes prachy a Sanjiho přes její postavu. Ale stejně si důvěru posádky získala rychle. Frankyho tak nějak měli najednou všici rádi, Brooka taky.

#1599 K_L_E_T, 24. 2. 2013, 15:13:35
2 0

Tak Zora chtěl taky kvůli tomu, že je šermíř a když mu nabídl ať se k němu přidá tak ho neznal

A taky OP už si bez skull joke neumím představit *3* *3* *3*

#1600 Limetka, 24. 2. 2013, 15:19:11
1 0

Když si to tak vezmu, tak on neznal nikoho.. s nikým se nijak nekámošil, prostě si s nima prožil story, svými činy si vysloužil jejich důvěru a dokázal jim, že plavit se s ním nebude marný. Vždyť jsou jak rodina, divná, ale jsou. Můžou se na sebe spolehnout, vědí, co jeden zmůže a druhej už ne.

A Skull Joke.. já spíš čekám na další scénku, kde si Brook krkne, prdne a Nami mu natáhne! *3*

#1601 Luffy94, 24. 2. 2013, 15:44:41
1 0

Zora vzal preto, lebo na neho zapôsobilo, že bránil dedinčanov pred Helmepovým psom/vlkom, takže usúdil, že nie je až taký zlý.
Usoppa, lebo spolu bojovali proti Kurovi a zapôsobilo na neho Usoppove odhodlanie zachrániť svoju dedinku.
Sanjiho, lebo dal Ginovi jedlo.
Nami, lebo vedel, že vnútri je to dobrý človek, a preto aj bojoval proti Arlongovi.

#1602 K_L_E_T, 24. 2. 2013, 15:59:02
2 0

Robin mu pomohla na Alabastě a taky viděl že není špatný člověk, s Frankym bojovali v Enies Lobby a to on nakonec zachránil Robin - taky viděl že není špatný člověk. No a Brook je vtipný, dobrý člověk a než se přidal tak spolu spolupracovali celý Thiller Bark, já tam velké rozdíly nevidím *1*

#1603 Limetka, 24. 2. 2013, 16:07:51
1 0

Když si to tak vezmeš, tak Robin a Franky se přidali téměř najednou. Po Enies Lobby už na trvalo Robin a Franky jakbysmet.
Hned na to, FAKT MOC BRZO, se přidal Brook.

Teď je na řadě chlap. Pak ženská.. takže ikdyby Oda zamýšlel přidat Momonosukeho či Kinemona do posádky, tak to bude jen jeden z těch dvou blbů. *3*

Myslím, že Jimbei bude předposlední, kdo se přidá. Takže teď dejme tomu, že ten Kinemonův kámoš na Dressrose, pak nějaká sexy kočka rajcovní a pak Jimbei a pak cosi/kdosi.

#1604 Luffy94, 24. 2. 2013, 16:08:18
1 0

Frankyho brali ako nepriateľa až do chvíle, než im oznámil, že im postaví loď a to bolo aj hl. dôvodom, prečo ho vzali do posádky. Ako hej, bojoval s nimi proti CP9, poplakal si s nimi aj na Merrynom pohrebe, ale aj tak ho nebrali ako priateľa. Navyše jeho pridanie sa do posádky bolo ukrátené aj o to, že sa spolu s ním opäť vrátili Robin s Usoppom a dostali aj novú loď.

Proti Brookovi boli tiež celý čas až dovtedy, ako zistili, že to na neho čaká Laboon.

Ako veď ja proti nim nič nemám, Franky je hentai, čo je každý týždeň super a Brook je yohohoho omishire gaikotsu, ale aj tak sa mi na nich zvykalo ťažko. Skrátka, medzi ich pridaním sa do posádky malo byť ešte nejaké menšie dobrodružstvo, ako bola napr. Skypia, pri ktorom by sme si zvykli na Frankyho a až potom Brookovo predstavenie. Takto to bolo Post Ennies Lobby a hneď na to Thriller Bark. Ešte že v anime aspoň spravili ten Ice Hunter arc, kt. ale nebol nič extra a Franky tam ani nedostal veľa priestoru.

EDIT: Plus s Frankym nebol ani žiadny film, tak ako s Robin boli hneď 3, než sa pridal ďalší do posádky. Franky mal akurát Chopperov film, ale tam nemal žiadny priestor, no a v ďalšom filme už bol aj Brook.

#1605 Limetka, 24. 2. 2013, 16:21:17
1 0

Jo, hlavně v Frankyho případě se furt setkáváme s vtipnýma scénkama typu "Hentai a Taihen", či jak to skutečně bylo. A Brook má "panties, farts a burps", pak taky skull jokes, který ale třeba mě už omrzely. Ale, a budu se opakovat, mohl Oda propracovat jejich příběhy a připojení se lépe. Ještě zkousnu Frankyho, ale Brook přišel moc brzo, zbrkle, nerozvážně..

Nemůžu posoudit filmy, nejsem takový fanoušek, abych se na ně vůbec podíval.. nepřijdou mi zajímavé, stačí mi, že vím něco o manze a anime.

Ale k tomu dalšímu členovi teď. S Kinemonem a Momonosukem už teď mají něco málo zažito, to mě děsí, já tam tyhle dva (ani jednoho z nich) nechci. Kinemon sice seká plamenama, ale mají tam něco na ten způsob akorát v ledovým podání! Navíc Zoro je swordsman!
A dítě do posádky? Navíc, ta jeho abilitka mi přijde blbá! Takže taky ne!
Ale aby se mohl přidat Kinemonův kámoš z Dressrosy.. tam by se muselo něco stát. Tedy je dost možné, že nás čeká hodně dlouhý arc.. část plánu jak zničit Kaida, souboje s DDem a jeho posádkou a do toho bude vsazenejch hodně flashbacků a taky ten, kterýho tam vězněj.

Sám nevím, co si od toho mám slibovat, očekávat a co si představovat.

#1606 Luffy94, 24. 2. 2013, 16:27:14
1 0

Uznávam len dve alternatívy:
1, vrátia sa na Wano, kde Momozasran zostane s matkou a Kinemon sa vydá na plavbu so Slamákmi, tak ako to bolo napr. u Yassoppa

2, obaja zostanú na Wano, tak ako Vivi a Carue na Alabaste

Som asi jeden z mála, čo nemá nič proti tomu, keby boli traja šermiari? Veď to ich kombo oheň-sila-ľad proti mariňákom z G-5 bolo perfektné!

#1607 glumidlo, 24. 2. 2013, 16:30:38
2 0

Tak já si na Frankyho a Brooka zvyknul lehce. Ale co se týče toho, že se má k Slamákům ještě někdo přidat... Tak nějak se nemůžu smířit s tím, že má opravdu někdo přibýt. Vždyť tahle sestava už je tam jakou dobu. Předtím to šlo rychle, teď to bude po hodně dlouhý době. A ještě k tomu kámošovi Kinemona. Kde je psáno, že to musí být samuraj? Vždyť to může být někdo z jiné země.

#1608 Limetka, 24. 2. 2013, 16:42:19
1 0

Řečeno to není, ale asi se to dá předpokládat.. ale kdyby to byla nějaká badass postavička od někud jinud, tak bych byl jedině rád.. prostě myslím, že nemusíme vidět 3 souboje s meči, když máme možnost vidět něco jinýho a zajímavějšího.

#1610 glumidlo, 24. 2. 2013, 16:49:56
2 0

Nedá se to předpokládat. *5* Může to být úplně kdokoliv.

#1613 Luffy94, 24. 2. 2013, 16:58:39
1 0

Koľko ľudí bojovalo na Marinforde s mečom? 60-70%? Ace a Mera Mera už v akcii neuvidíme, tak chcem vidieť pyromana Kinemona ako všetko podpáli a presekne! A Brook má ešte stále aj svoju hudbu a nové DF možnosti po timeskipe. Takže až také nudné meč vs. 1, meč vs. 2 a meč vs. 3 to nebude.

#1614 Limetka, 24. 2. 2013, 17:20:15
1 0

Zoro bude mít fierce fight a Brook mrazí a přidá něco s hudbou, ale Kinemon by byl jako Brook bez hudby, ohněm by nahradil mráz a to je prosím o ničem.
Když předtím něco zapálil Ace, tak jakej v tom je rozdíl, kdyžby se teď stalo to samé, jenom za pomoci meče? Lame..
A jo, v Marinefordu měl meč každej druhej.. ale nepočítej foddery, ber lidi, co mají alespoň trošku význam.

#1616 Kaelthas, 24. 2. 2013, 20:16:11
2 0

Tric sermiri v posdce b mi taky nevadili. Ale stejne si myslim, ze ten dalsi clen bude kinemonuv pritel a verim, ze to nebude samuraj, dyt to z niceho nevyplyva, ze to musi bejt samurai. Ted jednu hodne poblaznenou teorii, co kdyz ten pritel bude Bonney nebo nekdo koho uz zname.

#1617 Luoslav, 25. 2. 2013, 10:40:27
2 0

http://www.youtube.com/watch?v=6BFiBw7YMr0 ceknite, dobry je :) ma aj dalsie (death note, fma, naruto)

Hakuhódžó no senši