Fórum – Všeobecná Diskuze

#1533 Luffy94, 22. 2. 2013, 18:47:22
1 0

Fakt by ma zaujímalo, ako Sanjuan Wolfa narvali do Impel Down *3* *3* *3*.

Inak to prepárovanie sa mi páči asi najviac zo všetkých ktoré som doteraz videl, neviem ako mohol niekto spájať do kopy napr. Nami a Pizzara alebo Zora a Vasco Shota, keď sa k nim hodili práve že oveľa viac Laffite (navigátor) a Shiryu (šermiar).

#1534 Limetka, 22. 2. 2013, 18:47:41
1 0

Ty vole, to se mi dost líbí! Ty první dva matche chci vidět nejvíc.. Zoro a Luffy.
Jsem zvědavej, jestli to trefili hned na poprvé!

A jinak pardon.. předtím jsem si nepřečetl pozorně ty komentáře, tak jsem odpověděl na něco jinýho..
Ale myslím, že když nebylo nic inteligentnějšího k řešení, tak ty bounty byly jako pohodovej nápad.. ale pardon, už to nechám na jinejch lidech.

Umm, teď někdo nadhoďte něco.. a hlavně, ať se tu nesežerem..

#1540 Briseovna, 22. 2. 2013, 20:58:47
2 0

Vím, že je to trochu šílené, ale vzhledem k tomu, že jsem projížděla pár fór, tak vím, že v tom nejsem sama, i když se najde hodně lidí, kteří věří, kde čemu, takže to není moc směrodatné, ale tak čert to vem, tady to je *10*
Jde o to, že se tady už diskutovalo o tom, jakou silou disponuje Dragon. Většina se shodla na tom, že má nějaký druh DF, …ale co když to tak není. Co když Dragon vlastní jednu ze 3 zbraní z Void Century – Uranus.

Na wiki se píše tohle:
Like the other ancient weapons, it was named after a Greek god. Uranus (Ουρανός) was the personification of sky , the father of all Titans, and the grandfather of the first six Olympian gods.

Jistě Dragon by mohl mít DF – počasí, větru nebo něco podobného, ale přece jenom je to vůdce revolucionářů, prohlašovaný za nejnebezpečnějšího muže na světě podle WG, tak proč by nemohl mít něco takového. Všichni víme, že Dragon má nejspíš informace o Void Century, nejspíš i jako Roger ví co to je vůle D. Vím, že o tom všem můžeme jen teoretizovat a dozvíme se to až v arku týkajíciho se revolucionářů, který bude nejspíš zahrnut do ságy, která se bude týkat té velké války s WG, která teprve vypukne a to bude ještě za dlouho. Ale je tu někdo, kdo by si myslel, že je tu třeba nějaká možnost, že Dragon má opravdu Uranus a má s tím nějaké plány.
Pak taky můžeme brát skoro za jisté, že ten kdo bude vést Poseidon, tedy Shirahoshi bude Luffy, takže 2 zbraně by byli již v rukou těch, kteří následují vůli D.
Pokud to tak bude, zbývá ještě Pluton, který je někde v Alabastě. Kdo by ho asi získal, pokud by to mělo zůstat s těmi s vůli D.,tak kdo zbývá BlackBeard….?? Nebo někdo úplně jiný??
Moc si nepamatuji, jak to bylo s tím Frankym… vím, že měl nákresy a říkal něco o tom, že je to způsob jak se proti Plutonu bránit nebo něco takového ….. neukamenujte mě jestli se mýlím, prosím. *1*
Nevím, kam to dát, tak asi sem do Všeobecné diskuze.

#1541 Limetka, 22. 2. 2013, 21:03:51
1 0

Hmm, ono bylo řečeno v anime/manze, že Uranus je také ztělesněn v člověku?

Pluton - loď. Franky je jedinej, kterej by ji mohl postavit. Myslím, že není debil, jako Shipwright si musí něco z těch náčrtů pamatovat, a tvrďte mi tu, co chcete..

Poseidon - ztělesněná zbraň. Má to Shirahoshi a ovládáš s tím Mořský Krále.

Uranus - fakt o něm jsou informace? Na to si nepamatuju.

Nemůžeš sem, Brise, prosím, hodit nějaký odkaz konkrétně k Uranu? Díky a promiň za obtěžování.

Edit (21:22) - Jo, zase jsem nečetl pozorně.. Že ho Dragon má, to možné je. Já už myslel, že píšeš, že to je on. Pardon.

#1543 Briseovna, 22. 2. 2013, 21:57:23
2 0

Tak v podstatě informací o Uranu moc není (nebo alespoň já jsem nic nenašla), akorát to co jsem zkopírovala z OP wiki, takže ač bych ráda žádný odkaz ti dát nemůžu *1* .
Nebylo tu do čeho píchnout, tak jsem brouzdala na wiki a narazila jsem na Uranus a tak mě napadlo, že i tohle je možnost, zvláště když jsou z doby Void Century a to je úzce spojenné s vůlí D. a Dragon je také D. a jeho schopnost je nejspíš spojená s počasím, větrem nebo něčím podobným a Luffy je také D. a s největší pravděpodobností povede Shirahoshi jenž je ztělesněním Poseidona, takže že by to mohlo mít nějako spojitost do daleké daleké budoucnosti OP.

Jinak já se asi z největší pravděpodobností mýlím, ale myslela jsem, že ty náčrty nebyly přímo na tu zbraň, ale na něco, co ji může zastavit a proto to WG chtělo, aby se mělo jak bránit. Nechce se mi to hledat, ale pokud by mě ohledem toho někdo poučil, tak by mi to nevadilo *3*

#1544 Luffy94, 22. 2. 2013, 22:06:34
1 0

Tak len stručne a len pre Teba, Brise-chan *3*

Sú to náčrty, ktoré si medzi sebou odovzdávajú jednotlivé generácie lodných inžinierov na Water 7. Pred Frankym ho mal Tom, pred ním zase jeho majster.

SV tieto náčrty chce samozrejme preto, aby mohla sama Pluton postaviť. Ten chce využiť na ukončenie pirátskej éry, tak to aspoň tvrdil Rob Lucci po atentáte na Iceberga.

Kvôli tomu neustále úradníci ako Spandam alebo Corgy otravovali Toma a Iceberga, aby im tieto náčrty vydal "dobrovoľne".

Ako však vieme, náčrty boli nakoniec zničené Frankym, ktorý ich spálil pred očami CP9 a Robin vtedy na balkóne na Ennies Lobby.

Tak, snáď som nič podstatné nevynechal.

#1545 Limetka, 22. 2. 2013, 22:07:01
1 0

Řeknu ti to, co si pamatuju.

Pluton byla obrovská bitevní loď, jedna ze 3 Ancient Weapons postavených ve Void Century. Pokud si pamatuješ rybáka Toma, Frankyho a Bakabergova (Iceberg) učitele, pak věz, že on měl plány na sestrojení Plutonu. Jenže se o tom dozvěděla vláda, nebo měla alespoň tušení. Posílali za ním týpka jménem Corgi z CP5. To jméno jsem si možná vymyslel, abych pravdu řekl, nevím, jestli si to pamatuju. Ani za tu jeho CP X lokaci nedám ruku do ohně!

No a pak se seběhla ta mela se státníma loděma atd.. no prostě, Tom předal Frankymu a Icebergovi plány, nakonec s nimi skončil jen Franky aka Cuty Flam.

A Franky pak před očima CP9 na věži Enies Lobby ty plány spálil. Použil větu "Udělám to, co si myslím, že by udělal pan Tom".. načež se nadechl a vyplivl plamen.. jakoby to rybák mohl udělat. *3*

Každopádně, ačkoliv jsou plány spáleny, jsem si jistý, že Franky je má v hlavě. Tohle je něco tak důležitý, že je nemožné to natrvalo nechat zmizet, to by nám Oda neudělal. Franky je výbornej loďař, a ikdyž to byl vandal, pořád měl ten um. Myslím, ne já to vím, že si pamatuje, jak tu loď postavit.

#1546 Briseovna, 22. 2. 2013, 22:11:55
2 0

Edit Luffy: Mockrát děkuji, nechtěl jsem jmenovat, ale tak nějak jsem doufala, že se ozveš *1*
Asi je čas dát si rewatch Enies Lobby, na oživení paměti *3*
Jinak pokud byli náčrty spáleny Frankym, tak jediné další vodítko k Plutonu je asi v Alabastě, že?
Edit 2: Tobě taky Luďo, akorát si to ještě musím přečíst, protože jsme očividně psali oba ve stejnou dobu *1*
Edit 3: Tak dočteno, no to je asi pravda, že to má Franky v hlavě, ale pořád mi tam nezapadá ta Alabasta...Co se teda nachází tam?

#1547 Limetka, 22. 2. 2013, 22:17:59
1 0

Jo, asi jsme psali ve stejnou dobu. Hele, v Alabastě možná bude rada na Poneglyphu, ale upřímně, řekl bych, že Pluton už není. Buď je totálně zničenej, nebo někde ležej jeho neopravitelný zbytky! Proto jsou tu ty plány, aby se mohl obnovit! (Postavit novej) A jedinej, kdo to asi zvládne, je Franky. Nemyslím si, že by Iceberg věděl a měl ten plán v hlavě..

Edit (22:18) - Ten Poneglyph v Alabastě by vedl k jeho zbytkům, nebo k místu, kde byl vyroben, respektive k lokaci, která je úzce spojena s Plutonem, třeba by pomohla jeho obnově atd.

A není zač. *3*

#1548 Luffy94, 22. 2. 2013, 22:20:06
1 0

Čo by som pre Teba nespravil *2*.

V Alabaste je Poneglyph, ktorý odkazuje na presnú pozíciu Plutonu. Nevie sa však, či je presne na Alabaste alebo niekde inde a či vôbec ide o Pluton alebo len nejaký kľúč k jeho vytvoreniu. Možno ho treba taktiež "prebudiť", tak ako silu Poseidonu v Shirahoshi. Ostatne, veď práve Robin je známa tým, že ako jediná ho dokáže "prebudiť".

A čo sa rewatchu týka, tak o Plutone sa viac dozvieš vo Water 7 arcu, než v Ennies Lobby arcu. Ale aj tak spravíš najlepšie, ak si ich pozrieš oba *10*.

#1549 Limetka, 22. 2. 2013, 22:24:47
1 0

Jinými slovy. Robin je jediná, kdo umí ještě číst Poneglyphy, dokud se teda Oda nerozhodne udělat někoho dalšího. (Troll)

To místo asi bude nalezitelné, nebo bude do něj možno vstoupit jen za pomoci přečtení nějakých run, kdo ví, jestli tam nebude další Poneglyph s intrukcema.. tak asi proto. Kdyby Robin GW zabili, tak by měli jistotu, že nikdo Ancient Weapons neobživí. Avšak my, čtenáři, ještě nevíme, co vše má v rukách Revolution Army. A ano, mluvím o informacích.

#1550 Luffy94, 22. 2. 2013, 23:52:11
1 0

Ohľadne toho, či je Robin jediná, ktorá dokáže čítať poneglyphy:

Vieme len to, že Robin je jediná preživšia z Ohary, ostrova, kde žili vedci, ktorí tieto "záhadné kamene" študovali a dokázali dešifrovať.

Tým, žeby však bola jediná na celom svete, ktorá ich dokáže čítať, tým si už nie som istý. A aj keď to tak možno bolo povedané, mohlo ísť o zavádzajúcu informáciu, po našom "trolling".

Čo tým myslím? Mohli sa totiž stať nasledujúce veci:

Mali sme možnosť spoznať Robininu matku, Olviu. O kom ale doteraz nepadla zmienka, je Robinin otec (jasné, o Luffyho matke sme tiež ešte nepočuli, ale nenarážam tu na rodičovské záležitosti). Ak dokázala dešifrovať Poneglyphy Olvia, prečo nie aj jej manžel? Ten totiž mohol mať viac šťastia, než Olvia a ostatní výskumníci a podarilo sa mu uniknúť prenasledovaniu Svetovej vlády a Mariňákov. Kde sa môže nachádzať? Odhliadnuc od Revolucionárov, ktorí zdá sa berú každú "zblúdilú ovečku" ma napadá niečo oveľa šialenejšie - mohol sa nejakým spôsobom stať členom Rogerovej posádky (pritiahnuté za vlasy? ešte čítajte ďalej *3*). Počas ich cesty (vďaka nemu bol schopný zanechať aj odkaz na Skypii), ktorá sa skončila na Raftele, kde sa rozdelili, on tam mohol zostať a "strážiť" Rio Poneglyph (ako som sa už predtým nechal počuť, Raftel pokladám za obývaný ostrov, kt. je len izolovaný od zvyšku sveta), príp. sa venovať iným činnostiam spojeným s Rio Poneglyphom. Každopádne, tým by tak Robin nebola jediná, ktorá dokáže čítať Poneglyphy.

Samozrejme, mohlo to byť kľudne aj tak, že jej otec zomrel krátko po tom, ako Olvia otehotnela a nič z tohto by nenapadlo ani samotného Odu.

Čo si o tom myslíte?

#1551 Limetka, 23. 2. 2013, 0:20:46
1 0

Já měl na tohle teorii. Robiin otec je zároveň Luffyho otec. Dragon.
Revolucionář, jehož žena překládá Poneglyphy? Dokupy by to šlo, ale zase nechceme z OP udělat family telenovelu, takže se to zamítá. :/

A přesně tak, Luffy. Byli vyhlazeni vědci na Ohaře, ale nikde není řečeno, že se v tu dobu třeba 1 Ohařan nenacházel třeba v NW? Nějaký vědec v Novém světě by být mohl. Pokud je Baltimore královstí, kde se rodí géniové, proč by se tam nemohl narodit někdo, kdo rozluští písmo Poneglyphů?

Ve světě je někdo, kdo to dokáže, nebo někdo, kdo měl to štěstí a nebyl na Ohaře, když lehala popelem. Profesor Clover mohl mít potomky, co by ne..

A to s tou Robin a Dragonem neberte tak vážně.. ono by to snad ani nevycházelo, protože Olvia zemřela dřív, než se narodil Luffy. *3*

#1552 Kaelthas, 23. 2. 2013, 1:20:36
2 0

Kdyz uz jsme u tech rodin, myslite, ze se luffy dozvi o svoji matce nebo, ze ji treba nekde potka?

#1553 Levi, 23. 2. 2013, 1:52:29
2 0

Tak na tohle si asi budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat.
Tipovala bych, že jeho matka už je mrtvá.
Ale až se to dozvíme tak to určitě bude hoodně velký šok.

#1554 Omiku, 23. 2. 2013, 2:57:20
2 0

ja si dokonce myslel že Dragon bude bratr nebo příbuzný Rogera ale odtoho sem následné upustil

#1556 Limetka, 23. 2. 2013, 8:20:33
1 0

Omiku - tak to je hodně přitažený za vlasy... fuj.

A co se Luffyho matky týče, viděl bych ji spíš jako nezajímavou postavu. Ať nám ji klidně ukážou, ale vůbec mě nezajímá.

#1557 root, 23. 2. 2013, 8:29:47
2 0

nejspíš Luffyho máma zemřela budto kvůli marinákům nebo WG a proto je Dragon nemá v lásce *1* btw někde jsem taky četl, že Ivankov je luffyho máma *3* tohle mohl vymyslet jenom blázen *3*

#1559 Limetka, 23. 2. 2013, 8:41:00
1 0

Jo, a Dragon byl původně žena. *3*

#1560 Omiku, 23. 2. 2013, 10:44:22
2 0

já bych taky řekl že Luffyho máma nebude nějak významná :))) , nebo se to dozvíme zase jako vždy jo to je moje máma jak má Luffy ve zvyku xD

Hakuhódžó no senši