Fórum – Všeobecná Diskuze

#1310 Luffy94, 17. 2. 2013, 22:26:32
1 0

A čo Kuro a Krieg? *4*

#1312 Limetka, 17. 2. 2013, 22:27:29
1 0

Protože je možný Luffyho přirovnat k Rogerovi a to ve vícero směrech, pak věřím, že zrovna u posádek by to bylo možný. Ale prostě si budu stát za svým, že takhle rodinných posádek, kde se každý s každým zná a může na sebe spolehnout, je málo.

Uvedl jsi WBho, fajn. Tam máš pravdu, ale pochybuju o tom, že znal každého člena jménem a věděl o něm něco. Možná o svých Komandérech, ale ty členy prostě nemohl znát, byli jich stovky.

Uznám ti, že se najde pár posádek, kde se budou dobře znát. Ten Shanks by tam mohl zapadnout, ale prostě jen v mezích. U ostatních to bude asi tak, jak jsem řekl.

Ale co, ty máš názor, já mám názor a hádat se nebudu. Když se jednou ukáže, že jsem tu psal kraviny, můžeš se mi vysmát. *3*

#1314 Kaelthas, 17. 2. 2013, 22:33:31
2 0

Ja se vysmivat nebudu, pac to je zbytecny. jen tady pisu svoje nazory jako kazdej jinej a je mi ejdno jestli se mi lidi vysmejou nebo ne. Ale musim uznat, ze luffyho posadku bude z tech originalnejsich. Jen neverim tomu, ze bude mit v posadce opravdu vsechno, treba logia usera. Ale encham se prekvapit od Ody ten stejne vymysli zase veci, ktery by clovek necekal.

#1315 Kaelthas, 17. 2. 2013, 22:34:44
2 0

Myslite si treba, ze mel Roger v posadce nejakou logiu? Ja tomu moc neverim.

#1316 Limetka, 17. 2. 2013, 22:36:08
1 0

V tomhle máš pravdu, že Logia tam být nemusí. Protože Luffy šel původně po "profesích". Chtěl muzikanta, kuchaře... a vlatně všichni lidi u něj jsou každý jiné profese, kdežto Rybák a Logia User profese nejsou. Leda, že by se něco vymyslelo... Jimbei by tlačil Thousand Sunny a ten Logia teda nevím. *3* *3*

#1317 Kaelthas, 17. 2. 2013, 22:47:28
2 0

Profese uz ma myslim vsechny, ktery potrebuje. Ale aspon 1 nebo 2 novi clenove by se mi libili. Ale nepredpokladam, ze by se k nim pridali kapitani jako je treba Law a Kuzan se podle me pridal k revolucionarum. Takova jedna nova postava do posadky by mozna neskodila. Ale pekne si vymylslel povolani jimbeie :D.

#1318 Kaelthas, 17. 2. 2013, 22:52:17
2 0

Jinak, kdyz uz jsem u Rogera, co si myslite o jeho posadce?

#1320 root, 17. 2. 2013, 22:58:03
2 0

Že nebyla početná, byl tam více než jeden člověk s conquerors haki a byla to posádka pod velením pirátskýho krále! A v neposlední řadě měli i dost vtipného doktora.

Ale hlavní pointou příspěvku budiž, že existuje možnost upravit příspěvek. *1*

#1321 Kaelthas, 17. 2. 2013, 22:59:03
2 0

Ok, vezmu si to na srdce a priste budu upravovat, abys nerekl. Jinak Slejhy gratuluju ke krasny ctyrstovce *10* .

#1324 Slejhy, 17. 2. 2013, 23:24:50
2 0

Hell yeah! *3* Pěkně roste děťátko, jen co je pravda *3*

Jinak Rogerova posádka, Shanksova posádka, Lufyho posádka, Teachova posádka... u ani jedný si nemyslim, že by měla nějak extra velký aliance... 2-3 posádky MAXIMÁLNĚ. I to mi příjde moc...

Prostě jejich kapitáni na to nebyli nejsou ... Měli Maj kolem sebe pár vyvolenejch lidí a to jim stačilo stačí...

A že neměli nemaj v posádce logii? Stačí si přečíst co se píše u Logií na wiki, aby jsi to nemusel hledat, tak to sem hodim
"Logia Devil Fruits are considered the most powerful as well as the rarest of the types of Devil Fruit"

Proto si nemůže každej dovolit ten luxus mít v posádce jednu, ale řekni mi, co se zbylýma Logiema, kterejch ještě pár bude?
Minimálně jedna se ke Slamákum dostane. Proč? No přece nebudou mít všechny logie Mariňáci popř. Teach (ikdyž jemu fandim *2* )

#1325 Kaelthas, 17. 2. 2013, 23:35:46
2 0

Aby nebyly logie jen u smarinaku, tak se muzou u nekoho objevit, ale neverim, ze by byla jedna u slamaku, dyt to by zrusilo monster trio, kdyby se tam nejaka dostala, tak myslim, ze by musela bejt dost silna a verim ze by byla silnejsi nez sanji, a mozna i nez zoro.

#1326 Terry, 17. 2. 2013, 23:45:53
2 0

Nikdo silnější než Zoro se do posádky prostě nedostane *3* a Zoro dokázal prakticky krásně rozsekat Logii Monet, takže ani ovoce Logia není záruka síly... *3* ano, jsou to nejsilnější ovoce, ale ve špatných rukou i ty budou prd platné *3* jinak logie v posádce... *3* je mi to upřímně vcelku jedno *3* možná by se mi tam i líbila, ale stejně si myslím, že každý člen posádky, co se k nim přidá, by měl být opravdu slabší než Monster Trio... *3* oplakala bych to, kdyby se rozpadlo.. *3*

#1327 Limetka, 18. 2. 2013, 0:18:31
1 0

Kaelthas - Hmm, asi takhle. Zoro zůstane "First Mate", nikdo v posádce nebude silově nad tím, pouze Luffy sám. A dovolím si říct, že Sanji bude prostě druhej. Teď bych třeba viděl celkově v souboji na život a na smrt Jimbeho nad Sanjim, ale to jen proto, že nám oba nic neukázali a v době, kdy se Jimbei přidá, už bude Sanji nad ním. Proč tohle všechno říkám? No, už se dostanu pomalu k věci.
Řekl jsi, že Logia by narušila Monster Trio? Neber to jako hádku, také jen prosazuji svůj názor, ale myslím, že to by se nestalo.

Ano, uznávám, že Logia DF jsou prostě zabijácký, ale závisí dost na uživateli a na ovoci. Vem si to třeba takhle, ty tři ovoce, co měli Admirálové, to byly silný ovoce. Aokiji a Akainu s tím přeměnili klima na ostrově a ostrov sám. Pak máš třeba Teache, jehož Yami Yami no Mi dokáže vyhladit města. Kizaru, který jediným paprskem sejmul obří mangrovník a jsem si jistý, že s jeho schopností by taky šel vymazat ostrov z mapy, ale to samé už nemůžu říct o jiných.

Smokerův kouř? Ten zmůže opravdový kulový, nepřemění ti klima na ostrově, ani nevyhladí města. Je to Logia, takže proti nehaki uživatelům jsi v bezpečí (no, "v bezpečí"), ale jinak to fakt overpowered není. A dovolím si potopit i Cariboua s jeho Swamp Swamp no Mi, protože bažinový ovoce mi prostě nesedlo.

No a podle toho, co jsem právě napsal, vylučuju Aokijiho jako možného kandidáta na Slamáka, a myslím tím i později v příběhu. Luffy bude nad úrovní Admirála jednou, Zoro bude asi taky nad tou úrovní, ale Sanji..? Když mu dám hodně hype, tak řeknu, že bude na jeho úrovni a pak bude možné, aby Aokiji někdy vstoupil, jinak prostě ani prd.

Jinak, když už jsem zase zmínil jméno Jimbeho a Smokera..

Teď to vidím tak, že na stupnici síly u Slamáků je Luffy 100, Zoro za ním těsně s tak 94, pak Sanji na 85. Další nejsou důležitý, protože mezi ně chci přiřadit Smokera a toho Jimbeho. Momentálně bych dal Jimbeho na 90 a Smokera tak na 83. Prostě si myslím, že Sanji by Smokera zkopal. A důkladně, byla to těsná výhra, ale výhra. Jimbei by zatím Sanjiho smetl, později, třeba po Big Mam arcu, už ne.

Pokud se tu někomu líbí tenhle nápad, tak si poslušte, tohle jsem dělali s glumidlem. Dejte si Luffy jako 100 a přiřaďte čísla i ostatním. Nebo si stanovte třeba Whitebearda jako 100 a ostatním přiřaďte čísla. Aby nevznikly nepřesné míry později, tak dodávám, že je Monster Trio - Luffy, Zoro a Sanji. Druhou trojkou je Robin, Franky a Brook. A třetí trio je Nami, Chopper a Usopp, kde je Usopp ten nejslabší. (Oda v jednom interview uvedl, že ať se bude dít, co se bude dít, vždy to udělá tak, aby byl Usopp v posádce celkově nejslabší. Ano, vážení, je to nemyslitelné, ale Nami byla, je a bude nad Usoppem.)

Not sorry for the long post. *3*

#1328 Moku, 18. 2. 2013, 10:21:47
2 0

ll.laubacher - Stym rozdelenim po troch tiez suhlasim. Skoda toho usopsa no. Ked sa vtedy ukazal prvykrat v bare po dvoch rokoch tak som dufal ze bude koniec toho bojka ale tak nic sa nezmenilo :D

Teraz ma mozno ukamenujete ale podla mna taky Brook by sa mohol rovnat Sanjimu. Problem je len v tom ze tie suboje nebere vazne. Dufam ze ked sa dostanu k neakemu z Yonkou tak nebude len poskakovat ale ukaze co naozaj dokaze :)... Celkovo by som privital aj neaky trening kde by bojoval zo zorom :D

#1329 Kaelthas, 18. 2. 2013, 11:30:16
2 0

Ja s tou logii taky vyrazoval aokiji kvuli jeho sile, monet je mrtva a smoker podle me pujde furt po Luffym, takze nehrozi jeho vstup do posadky. Proto bych cekla, kdyby nahodou se dostala logia do slamaku, tak by to musel bejt nekdo novej o jehoz sile nevime. Jinak s tou silou slamaku bych to zatim takhle nevidel, protoze luffy se zatim predved mnohem min nez Zoro, jo ma conquerors haki, ale co s nim udela vyradi jen ty nejslabsi, u kterych by se ani usopp nezapotil *3* , kdyby s nima bojoval. Takze ted, kdyz je luffy nepredvedenej tak by mozna moh dostat 100 i zoro, prece jenom, co si budem namlouvat Hordyho by sejmul zoro o kurva rychlejc nez ho sejmul luffy. S tim jimbeiem mas asi pravdu, ale ten nez se prida do posadky bude asi jeste dlouho trvat.

#1330 Slejhy, 18. 2. 2013, 14:27:01
2 0

Hm... když jsme u toho... Nikdo nezmínil možnost, že by logii sežral někdo ze slamáků... neřikejte mi, že jediný ovoce který uvidíme, bylo Gomu Gomu no Mi na začátku série, Yami Yami no Mi ve Flashbacku, Ovoce pro Kalifu a Kakua a Smajl.

Jestli teda má bejt Nami nad Usoppem, tak právě jí bych viděl jako uživatele logie... a už jsme u toho, Nami používá svuj klimatakt, takže Element of Air/Element of Water by jí sednul *3*

#1331 Limetka, 18. 2. 2013, 14:58:46
1 0

Slejhy, ty jsi hlavička maková! Usopp má bejt pod Nami, ale prostě mi tak nepřijde. No a tys právě přišel s tím, jak by mohla bejt nad ním. Element větru bych ji nedával, viděl bych to na nové DF. Kdysi jsem viděl teorii o tepelném ovoci/sluneční ovoci. Jo, Awa Awa no Mi měl Don Achino ve filleru, ale tak to Sluneční by nějak provést šlo.

- tohle je jen návrh, takže tu se mnou nikdo nediskutujte o neproveditelnosti ztělesnění sluneční energie do Ďáblova Ovoce.

Co se těch trií týče, tak souhlasím s Kaelthasem. Zora zatím vidím na vyšší úrovni, než Luffyho. Je nám všem jasné, že Luffy bude nad ním, ale soudě podle toho, co kdo zatím předvedl, bych ho prostě viděl výše. Jedná se o prozatímní názor.

Monster Trio - Luffy > Zoro > Sanji
Middle Trio - Franky > Brook > Robin
Weakest Trio - Chopper > Nami > Usopp

Franky to přebírá v tom prostředku, protože má Shoguna z Wapometalu a neuvěřím tomu, že by ho Brook dokázal propíchnout. A Robin profackovat? Ne, to ne. *3*

A Choppera jsem dal nad Nami proto, protože doufám, že nám ukáže něco nadupanýho od těch negramotů z ostrova, na kterém pobýval. Nějakou nabušenou bylinu, která vám zvedne dočasně sílu.. nebo cokoliv. Jo, tady ze mě mluví ta část hráče počítačových her, ale no co.

#1333 K_L_E_T, 18. 2. 2013, 16:00:05
2 0

Lůďa-ještě k tomu předchozímu *3* souhlas a hezky napsané *1* jen možná bych u toho Sanjiho s Jimbeiem bych viděl Sanjiho trochu výš, po TS začal předvádět techniky CP9 a pokud se naučil i ty hodně pokročilé(něco jako rokugan akorát s nohama *3* )...
Je jasné že Jimbei je silný, to mu neberu, ale když chcou slamáci vyzývat Yonko tak by ta první trojka měla být hodně silná.
Zatím jsme viděli v akci jen posádku WB-ho a tam jeho první 3 velitelé dokázali bojovat s admirály. Kaidova posádka pravěpodobně tak silná nebude, ale o moc salbší taky ne... takže monster trio by mělo být opravdu monster... *3* *3*

Btw kdyby se to rozdělovalo na ty body tak bych to viděl přibližně tak:
Luffy - 100
Zorro- 96
Sanji- 84
Franky- 70
Robin- 65
Brook- 62
Nami- 46
Chopper- 39
Usop- 20

#1334 Luffy94, 18. 2. 2013, 16:08:39
1 0

Don't hate me!

Ak Luffy = 100, tak potom:

Jinbei = 110
Zoro = 96-98
Sanji = 80-82
Kuzan = 300
Smoker = 84

Ak Shirohige = 100, tak potom:

Luffy = 4

#1335 Limetka, 18. 2. 2013, 16:11:15
1 0

K_L_E_T - Díky. =D A jasné, rozumím ti v tom, že pokud Monster Trio bude bojovat s těmi Top-Tiery u Kaida, či jiné osoby titulu Yonkou, pak musí být sakra silní, zároveň ale beru v potaz to, že Jimbei má odměnu přes 400m, čili i více než Luffy, tedy to nebude jen malá rybka ve velkém moři.

Abych pravdu řekl.. Luffy byl zastaven Jimbem v FI arcu, ačkoliv o nic nešlo a Luffy to fakt nebral vážně, tak je mi jasné, že Jimbei taky udělal kulový. Použil útok, který používá běžně. A u Luffyho je Gear Second už taky denní rutinou. No nic, nechám se Odou překvapit. Jimbeie vidím momentálně jako číslo 3 mezi Slamáky, ale až se přidá, tak už bude 4.

Jinak, co se mě týče:
Luffy 100, Zoro 94/5, Sanji 85
Franky 77, Brook 70, Robin 63 (Brooka vidím nad Robin, on bude mít větší výdrž. Její odměna je vyšší jen kvůli přežití incidentu v Ohaře.)
Chopper 39, Nami 36, Usopp 33.

Hakuhódžó no senši