Fórum – Všeobecná Diskuze

#1261 Kaelthas, 17. 2. 2013, 15:30:58
1 0

Vsimli ste si, ze ve world timeline se tashigi narodila stejnej rok jako Zorovo Kuina? :D

#1262 Limetka, 17. 2. 2013, 15:31:05
1 0

Baby 5 - because "I'm needed", that's why. *3* (A taky maid suit)
Monet - protože by mohla mít zajímavou backstory a za ní bych viděl ten důvod, jak by z ní Oda vykouzlil Slamačku. Navíc to její rudnutí.. jak by se to řeklo.. "Kawai".
Enel - líbilo by se mi pozorovat, jak se z člověka, kterej na všechny doslova a do písmene sere a považuje se za boha, stává člen posádky, kde na sebe členové spoléhají a spolupracují (nepočítám Love Cooka a Marimo). To by bylo krásný přepracování charakteru.
Aokiji - bývalý "nepřítel", exmariňák, dost nabušená postava, má dost informací. Taky má minulost s Robin, většina posádky ho taky potkala. Jo, je dost overpowered, proto, kdyby se přidal, by přišel až ve 3/4 celkového příběhu.
(Tady sem opakoval Slejhyho)
Bonney - neříkám, že tuhle postavu bych tam chtěl, ale Slejhy není první, kdo ji navrhuje. Představa Sanjiho, jak pro všechny vaří a to včetně Luffyho a Bonney, je dobrá, protože ve jménu lásky se dá uvařit cokoliv. A s tou posádkou je to asi pravda, pokud ji zajal Akainu a on nějak zdrhla, pochybuju, že ihned objevila své členy posádky.

Teď jen pár faktů. Slamáci nemají Logiu, takže to je vyřešený.. nevím, nevím, jestli Oda udělá uplně novýho člověka s novým ovocem, nebo nám udělá radost a přidá lifestory někoho, koho už známe a kdo by mohl být Slamáckou Logiou.

Dále si také myslím, že alespoň jedna další žena je v posádce nutná.
Pak také rybák, to bude Jimbei.
A je fakt pravda, že nemají vědce. Už jsem psal, že o tohle se více či méně dělí Franky a Usopp, ale vědce z oboru nemají. Nějaký technický DF by se mi fakt líbilo. Si vemte, že by se měnil na.. jeřáb. *3* (Trololol) Prostě něco technickýho.

No a tohle je asi vše. Hawk

#1263 Brook, 17. 2. 2013, 15:53:42
1 0

Chci tam nový tváře! :D ze známejch akorát Aokijiho...

Jinbeie tam taky nechci... kéž by se mu něco stalo a nepřidal se :D
Stačí, že už tam jsou 2 bývalý nepřátelé a to je enough!

Ještě Law by se mohl přidat, ale to by mu DoFlamingo musel vyvraždit posádku... taková vážná postava, už těď mě zabíjej jeho konfrontace se Slamákama :D

#1264 Limetka, 17. 2. 2013, 16:24:22
1 0

Na toho jsem zapomněl.. a taky na Smokera, do háje.

Smoker - Logia, která není vůbec overpowered, spíš taková slabota. Věci se hromaděj, Smoker by mohl odejít od Mariňáků. Měl pochybnosti v Marinefordu, pak ho vyndal Shichibukai Law, pak Vergo a teď ho vyndal Shichibukai Doflamingo. Enough is enough!

Law - (Díky, Brooku) *3* Pouze za předpokladu, že je jeho posádka mrtvá. Už jsem tu psal, co se jim mohlo stát, rozhodně nejsou nikde v pořádku vysmátý. Buď jsou mrtví, nebo zajatí. V tom prvním případě bych Law viděl v posádce po porážce Kaida, protože jak už jsem zmiňoval, on by asi Yonkem bez posádky nebyl. (A taky by musel zabrat Kaidova stará území, o která by se ihned strhla mela, kdyby byl Kaido poražen.)

#1265 Terry, 17. 2. 2013, 18:12:58
1 0

Lawa bych taky chtěla v posádce, momentálně, když s nima cestuje, je to pořádná bžunda, ale zase nevím nevím... Law je přece jenom kapitán, a tak si ho neumím moc představit, jak poslouchá Luffyho (ne že by ho posádka moc poslouchala, ale když příjde do tuhého, je to o něčem jiném...) *3*

Jinak jsem taky proti Jinbeii... Prostě se mi tam k nim nehodí, jako postavu k němu nějaký spešl vztah nemám a moc nechci, aby se k nim přidával...

U Bonney mi to příjde stejné jako u Lawa... Taky by to mohla být sranda, ale je prostě kapitánka...

Takže zatím jsem asi hlavně pro nějaké nové postavy, ikdyž zatím mi složení Slamáků vyhovuje... Je mi jasné, že budou muset nabrat nějaké siláky, aby v NW přežili, ale i ti noví siláci prostě musí být slabší než Zoro, protože Zoro je prostě First Mate a vždycky musí být druhý nejsilnější *3* Toť můj názor *3*

#1266 Slejhy, 17. 2. 2013, 18:21:14
1 0

Nikdo nemá rád Jinbeie Lůďo... co s tim *8* *5*

#1267 root, 17. 2. 2013, 18:40:47
1 0

JInbei je takovej nudnej *1* ničím by nezaujal on se prostě k nim nehodí. Aokiji je moc silnej, ten se tam taky nehodí *1* a já osobně si myslim, že se k slamákům přidá už jenom jeden člen. (Bude to Monet uvidíte *3* )
1)Luffy, když vyplouval, tak říkal, že chce posádku okolo deseti lidí(jasný říkal okolo, ale těch deset je prostě 10 *3* )
2)V OP jsou souboje 1:1 a největší pirátskej záporak Kurohige má taky deset členů posádky, takže se to hodí *1*

#1268 Limetka, 17. 2. 2013, 18:46:33
1 0

Samozřejmě, Terry.

Slejhy? Vím, co s tím! Já bych je postřílel. *3*

A teď vážně, rybáka v posádce potřebujou.. a Jimbei vypadá ještě normálně oproti jinej zrůdám. Třeba mě se rybáci vůbec nelíběj, ale tak Jimbe mi přijde v pohodě z nich. Už ho berte jako člena posádky, nemyslím si, že ho Oda nechá umřít.
Nechápu, jak můžete říct, že Jimbei je nezajímavej! Kyojin Karate mi přijde slušný, ani Haki se učit nemusí. Protože aby vám manipuloval s tělní tekutinou, proti tomu vám ani Haki nepomůže, ledaže by se dalo použít i na samotný ochránění buněk a konkrétně tělních tekutin.

Higarashi - Luffy říkal "at least 10" = "minimálně/nejméně 10". Takže asi tak.
Kurohige bezpochyby nabere členy i v NW, o tom žádná. Má to podobný jako Luffy. Na Jaye jich měl určitej počet, v ID jich nabral několik, tak teď NW.

Terry - Jo, Bonney i Law jsou sice kapitáni, ale v NW jdeš buď s Yonkem pod jeho velení, nebo proti němu. A Luffy bude jednou dost silnej, takže by mohli bejt v jeho posádce bez problému. Kapitáni to jsou, to jim neberu, ale bez posádek? Smůla. :D

#1269 root, 17. 2. 2013, 18:56:23
1 0

yohohoho flame war has begun:
bojově zajímavej je, ale povahu má nudnou. je takovej obyčejnej *1* všichni slimáci jsou blázni on tam nemůže bejt někdo normální *3*
a jestli chce BB ještě někoho do posádky, tak proč si nevzal ještě někoho z Impel down?? já si prostě stojim za svou desítkou *3*

#1270 Terry, 17. 2. 2013, 19:05:16
1 0

Jako jo, Jinbei je badass, o tom žádná *3* kyojin karate je drsné a celkově je Jinbei frajer, ale povahově ho nějak extra nemusím a prostě mě nějak neoslovil... vím, že už bylo řečeno, že se asi časem přidá do posádky, ale doufat v opak můžu... *3* proti fishmanům nic nemám... Arlonga, Hachiho a další mám ráda *3* Jinak taky pochybuju, že se posádka přehoupne nějak výrazně přes 10... přece jen, čím víc lidí tam bude, tím víc fightů potom bude muset Oda kreslit a kdyby tam např. bylo patnáct členů, konce OP bychom se nedočkali ani za 20 let *3* těch deset mi opravdu příjde takové optimální *3*

a jojo, kapitánům bez posádky je to kapitanství prd platné, ale když prostě jednou byli kapitáni, už hůře by se jim poslouchalo jiného kapitána (a navíc takového mimoně *3* )

#1271 Limetka, 17. 2. 2013, 19:16:35
1 0

Terry -
Hmm, Jimbei byl taky kapitánem Sun Piratů a přidá se.
Usopp byl kapitánem rádoby pirátů. *3*
Franky vedl Franky Family gang. *3*

A ano, je povahově na jiné úrovni, ale to Robin a Nami a Usopp taky. Jenže Usopp se chová jako srab, Nami je do penězí a Robin má ty škodolibý poznámky. Co je Jimbeiovou slabinou/úchylkou, to fakt nevíme! A je snad jasný, že v prostředí Slamáků by se ukázala. Už to, jak zíral nad nezaujatým Luffym v FI arcu vypovídalo za své. Bude z nich nejstarší (po Brookovi), ale blázen to taky časem bude. *3*

Tak, to by bylo. Neříkám, že se číslo slamáků nemůže zastavit na desítce, ale myslím, že půjdem prostě přesto. Teď je tam 8 lidí a Luffy.. a když je dalším členem Jimbei, tak nám pořád chybí třetí žena a Logia user. Tedy dostaneme dva v jednom? No.. nevím.

Higarashi - fakt si myslíš, že v NW nenajde pecky větší, než v ID lvl 6?

#1272 Luoslav, 17. 2. 2013, 19:24:55
1 0

Necital som celu diskusiu ale zda sa ze tu hovorite o tom koho by ste chceli ako noveho clena slamakov. Dost vela ludi spomina Lawa co je podla mna blbost. Aj keby mu vyvrazdili posadku tak nema na to predpoklady.

1. je to doktor / uz mame choppera
2. je to vodcovsky typ / luffy
3. nieje to komediant, ani nema ziadnu charakteristicku vlastnost (napriklad Zoro-sermiar bez orientacneho zmyslu, Nami-sexy navigatorka, Franky-supeeer robot lodiar, Brook - mrtvy muzikan s fetishom na zenske spodne pradlo, Chopper - kawai tanuki doktor, Sanji - kuchar so slabostou pre zeny, Ussop - najstatocnejsi bojko ostrostrelec, Robin - jedina trosicka vycnieva, ale fakt len trosicka, archeologicka s az chladne uprimnymi dedukcnymi schopnostami :P

Preto mi tam Law ani trocha nesedi. Co sa tyka Jinbeho tak je na tom podobne ale narozdiel od Lawa toho s Luffym preskakal ovela viac a velmi sa zblizili takze uz len kvoli priatelstvu.

#1273 Terry, 17. 2. 2013, 19:36:01
1 0

Law mi tam právěže sedí.... on je tak krásný kliďas... teda byl, než zjistil, co jsou vlastně slamáci za posádka... vždyť jen asi za poslední 3 kapitoly mangy měl Law tolik vtipných scén, tak moc jsem se u OP už dlouho nesmála... *3*

Lůďa:
Usoppa a jeho "piráty" bych úplně nebrala v potaz *3* a navíc Usopp ještě donedávna tvrdil, že on je kapitán *3* Franky Gang byla spíš taková parta, Frankyho respektovali, byl jejich vůdcem, ale myslím, že Franky není zrovna vůdčí typ *3*

Naopak Law a Bonney, z toho co jsme viděli, bych řekla, že jejich posádky byly založeny na hierarchii kapitán, silní členové a ten zbytek... *3* Takže ti kapitáni byli fakt takové vůdčí osobnosti, ne jako Luffy, o kterém se občas ani nedá říct, že je kapitán... *3* proto se mi těžce představuje, jak by "pod ním" mohli ti dva pracovat... *3* každopádně to necháme na Odovi, pokud by se jeden z nich (či oba) přidali k posádce, vůbec by mi to nevadilo *3*

#1274 Moku, 17. 2. 2013, 19:57:54
1 0

Ja by som si tam vedel predstavit aj Boa Hancock. Uz len z toho dovodu ake by boli vtipne scen keby behala okolo luffyho a sanji by nervacil :D

A ked spominate Bonney. Tam si zase viem predstavit vtipne scenky s Nami. Kedze Bonney sa rada napchava a vsetky peniaze by museli ist do jedla tak nami by sa to nepacilo. Cize nieco take ako Zoro - Sanji by bolo Nami - Bonney :D

#1275 Limetka, 17. 2. 2013, 20:03:23
1 0

Luoslav - máš velice pádný argumenty, dobrý. Za to děkuju. =)
Robin tam ale zapadá - sexy archeoložka s škodolibými sklony! *3*

Terry - Jasný, Frankyho bandu a Usoppovi dětský kámoše nelze brát vážně, možná jsem mohl uvést, že to mám jenom abych něco řekl, né jako pádný argument.

Hele, určitě si líp představím Bonney jak poslouchá Luffyho, než Lawa, kterej ho poslouchá. Myslím, že Bonney by říkala něco jako "Šmarjá, jak můžete mít něco takovýhleho za kapitána" a Zoro by ji vysvětloval jak to je. Právě se Zorem by mohla Bonney v posádce dobře vycházet.

A Law? Hmm.. těžký oříšek, nevím, s kým by si "potykal". Rozumněl by si s Chopperem, oba jsou to doktoři. Ale jako kámoše je fakt nevidím. Dobrý bylo, když Usopp a Sanji vysvětlovali Lawovi, jak Luffy vidí tu jejich alianci. Tak že by oni? Naopak by ho asi nemusela Robin, která byla první, co říkala, že mezi pirátskýma aliancema dochází k zradám. *3*

#1276 Slejhy, 17. 2. 2013, 20:06:08
1 0

Okej okej... vy Jinbeho hateři!

Já si dokážu představit Lawa s Bonney v posádce uplně v pohodě... ale takhle, když tam bdue jeden, nebude tam druhej a mezi nima je to tak 40% - 60% *3*

Posádka Bonney byla poražená BB, to víme, na barevný stránce Oda nakreslil členy Lawovy posádky, sice bez Jean Barta, ale nakreslil, takže to beru tak, že žijou.

Ano, Luffy se navenek opravdu nechová jako kapitán, ale to končí tehdy, kdy de do tuhýho a i sebe silnější pirát na jejich úrovni by se hodil do klidu, když Luffy nahodí PISS OF Mode

#1277 Brook, 17. 2. 2013, 20:30:37
1 0

Jinbei je pro mě strašně plochej charakter... jo je to silnej frajer, ale toť vše... nemusím ho...

#1278 Slejhy, 17. 2. 2013, 20:39:22
1 0

*8*

#1279 Pirate King, 17. 2. 2013, 20:45:43
1 0

#1280 Luoslav, 17. 2. 2013, 21:11:16
1 0

Ja by som strasne chcel v posadke Bon-chana aka Bon Clay aka Bentham aka Mr. 2 :D. Je to asi nemozne lebo ho dabuje ten isty co Frankyho ale keby som si mal vybrat tak radsej Bonchan ako Franky :D

Obetoval toho pre slamakov a najma Luffyho strasne vela, najvacsi charakter ten clovek... az na to zeje okama :D

Hakuhódžó no senši