Fórum – Všeobecná Diskuze

#1092 Luffy94, 16. 2. 2013, 16:39:12
1 0

BTW preview na 586. ep:
http://youtu.be/Y37pXxVPHY0

TEPLÉ OBLEČENIE!!! *3* *3* *3*

#1093 Brook, 16. 2. 2013, 16:42:09
2 0

pfff... jsem zvědavej na zanimovaný Lawovo řádění :D

#1094 Limetka, 16. 2. 2013, 16:46:33
2 0

Jen doufám, že to bojů nebudou vkládat fillery.. jako s těma děckama. Alespoň v bojových scénách by nás mohli ušetřit.

#1097 Luffy94, 16. 2. 2013, 16:52:10
1 0

Tu by mi práveže predĺženie ich súboja tak nevadilo, predsa len to bol kvalitný a dynamický fight. Len aby to tej dynamike neubralo. Inak sa z toho tiež môže stať fraška ako s Hodym.

#1099 Limetka, 16. 2. 2013, 16:56:42
2 0

Pamatuješ na FI? Když věnovali epizodu jen Zorovi a Sanjimu? Myslím, že to byl díl 555... no, dali tam pár fillerových scén, flashbacky jejich tréningu.. to nechci vidět.
Když posledně ukázali, jak Law odevzdal těch 100 srdcí, to se mi taky nelíbilo. Co když se nám to Oda hodlal jednou ukázat v nějakém flashbacku a oni mu to takhle zeserou..

#1100 Luffy94, 16. 2. 2013, 16:59:07
1 0

Čítal si SBSká, tak predsa vieš, že Oda rozhoduje o tom, čo tam môžu dať a čo nie. Čiže to, ako priniesol srdcia, určite nechcel v budúcnosti použiť.

#1101 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:14:25
2 0

Když už jste nadhodili v Nových admirálech ty CP9 a Roba Lucciho….
Po Ennies Lobby na ně Spandam nejspíš shodil veškerou vinu a poslal na ně marIňáky. Co si myslíte, že teď dělají. Pokud opravdu nepracují pro vládu a na tomhle obrázku:

[img] http://media.animevice.com/uploads/0/3346/564935-15.png [/img]
je opravdu Lucci, znamená to snad, že teď jedou sami za sebe v Novém světě? Nebo Spandama donutili, aby je vzal zpět a teď pracují v podsvětí v utajení? *8*

Teoreticky tu tedy máme bývalé vládní agenty a bývalého mariňáckého Admirála, pak je tu možnost, že pracují pod Aokijim, ne...? Protože piráti se z nich asi určitě nestali *2* No, ale co by dělali, NeoMarines máme v One Piece filmu Z, že... tak to asi ne. *1* Napadá někoho něco?

#1102 Limetka, 16. 2. 2013, 17:21:26
2 0

Brise : CP9 se schovává. Oda o nich udělal ministory na Cover Pages.

Stručně ti to shrnu:

Sbírali peníze na Lucciho léčbu. Našetřili a dali ho do nemocnice. Uzdravil se. Objevili je mariňáci. Pár jich odrazili a dali se na cestu/útěk. Taky mezitím volali se Spandamem. Takhle nějak to bylo, možná, že jsem něco napsal špatně.

A ten týpek s kloboukem by mohl být Lucci, třeba já si to myslím.

Edit (17:22) - Nemyslím si, že by makali pod Aokijim. Přeci jenom byly jejich názory velmi odlišné. Lucci by se spíš kamarádil s Akainem, když už to tak mám říct.

#1104 Luffy94, 16. 2. 2013, 17:26:49
1 0

Určite je to Lucci, veď má na stole ešte aj tú istú, resp. podobnú fľašku, z ktorej pil počas Ennies Lobby arcu, keď sledoval Kalifu a Kakuho ako jedia DF.

A čo sa ich úlohy v NW týka?

"Tell the world about it" Lucciho sfanatizovaná vízia spravodlivosti a služba Svetovej vláde spoločne s týmito slovami hovorí za všetko. Možno to už nie je agent CP9, ale stále spolupracuje s SV. A keď ani to nie, tak je isté aspoň jedno:

LUCCI IS BACK! *10*

#1105 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:31:35
2 0

Edit Luďa: Ano, já tu Cover Miniséri o CP9 znám *1* Na konci se vrátili domů, kde jsou trénování agenti CP9 a Spandam tam na ně poslal mariňáky a CP9 je porazili. Jen jsem narážela na možnost, že tam není úplně jasné co Spandamovi všechno řekl a tak jsem uvedla i možnost, že se nějak dohodli. Koneckonců, co je Spandam bez CP9, jen slabej arogantní zbabělec s mečem, který sežral ovoce slona+protekcí od tatínka. Jeho hlavním silou byli CP9, doteď stejně nepochopím, jak mohli poslouchat takovýho idiota *1* , jejich oddanost spravedlnosti a vládě musela být opravdu velká *1* .
No, ale osobně se taky spíš přikláním k tomu, že se před vládou schovávají.

#1106 Limetka, 16. 2. 2013, 17:32:02
2 0

Nevím, nevím.. pracuje s ostatníma členama CP9.. ale co takhle solo? Jejich vlastní spravedlnost? A doufám, že se setkaj znovu se Slamákama.. neříkám fight, ale setkání.. případně fight. *3*

Edit (17:35) - Pro Brise : Hmm, třeba mu přísahal, že se mu pomstí za to, že na ně hodil všechnu špínu. *3* Něco jako "My si tě najdem, hajzle".
Budou v tom NW pracovat jako "brokeři", možná nějací informátoři pracující pod někým velkým. Co kdyby oni nakonec byli spojení s tím Jackem, hmm? *3*

#1107 root, 16. 2. 2013, 17:38:02
2 0

A co když Lucci nějak změnil názor?? Neříkám, že hnedka bude kamarádit s Luffym, ale spolupracovat s Aokijim by mohli. Jako je to nepravděpodobný, ale je to OP. Robin i Franky taky byli nejdřív záporáci. :)

#1108 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:39:37
2 0

Jinak Luffy ty máš ten OP opravdu v hlavě, všechna čest, já se zmůžu akorát na argumentaci toho, že to vypadá na jeho klobouk a vlasy *1*
Tak je rozhodně jasné, že on je ten typ s absolutní spravedlností a nenávistí k pirátům.
BTW je opravdu někde pevně řečeno, že Shichibukai musí být pirát pracující pro vládu, není možnost, že se to jen předpokládá...Protože když už mluvíš o té spolupráci s WG, tak to by taky byla možnost i když dosti mizivá.

Edit Luďa: Tak na typ, který se chce mstít bych ho klidně tipla taky a s tím Jackem, no já nevím, to bych už asi fakt radši tipovala toho Aokijiho, teda pokud on opravdu není Jack, že *3*

#1109 Limetka, 16. 2. 2013, 17:42:54
2 0

Není to asi pevně daný, ale je řečeno, že Shichibukai jsou silní/vlivní piráti, kteří pomáhají vládě "udržovat" mír na mořích. Když to bude potřeba, pomůžou. Mají imunitu od Mariňáků atd.. Ale prostě piráti.

#1111 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:48:20
2 0

No jo, tak asi nic, ale v pozici Shichibukaie by se mi rozhodně líbil. Třeba se z něho stal pirát, aby mohl být Shichibukai... *3* *3* *3*........... Ne tohle rozhodně neberte vážně *5*

#1112 Luffy94, 16. 2. 2013, 17:52:02
1 0

Brise, narážaš na tú flašku, ktorú som spomenul, však? *3* Zase až takú pamäť nemám, na toto som si pamätal z iného dôvodu.

Raz som totiž premýšľal, že agenti CP9 musia mať slušné prachy za tú ich prácu, lenže keďže sú plne zamestnaní misiami, asi ich ani nemajú kde a kedy minúť. Tá brandy alebo čo za chlast to je, ktorú Lucci pil, ma utvrdila, že si aspoň takto spestria svoj život a za svoje ťažko zarobené peniaze si kúpia takúto maličkosť. Ale tiež to môže byť jeho doplnok, podobne ako Smokerove cigary,...

#1114 Limetka, 16. 2. 2013, 17:54:54
2 0

Luffy : Život CP+ agentů vidím tak, že vlastně ani prachy nepotřebujou.. všechny výdaje jim pokryje Světová Vláda. Třeba mají možnosti vybírat z účtů WG po světě, a tak můžou kupovat těhlech zpestření co hrdlo ráčí.

#1116 Luffy94, 16. 2. 2013, 17:59:10
1 0

Áno, aj nad tým som počas svojho dumania o osobnom živote agentov CP9 premýšľal *3*. Ale predsa len sú to zamestnanci a každý zamestnanec musí dostávať mzdu (ak teda nepracuješ na východnom Slovensku, tam akosi zamestnávatelia zabúdajú na túto "maličkosť").

Inak, myslite si o mne čo chcete, ale ja Mihawka za piráta nepokladám. Pre mňa je to proste elitný šermiar, ktorý je natoľko vážený v OP svete, že ho skrátka SV oslovila, aby im pomohol a on, aby zabil čas, na túto dohodu pristúpil.

#1119 Limetka, 16. 2. 2013, 18:06:40
2 0

A tos nadhodil velice zajímavou věc. Mihawk je sice Shichibukai, a já jsem fanoušek toho, že je i nejsilnější z nich, ale.. nedokážu si ho představit jako piráta. Co dělal? Po čem šel? Podle mě musel být členem nějaké posádky, ano, pouze členem, a tu posádku někdo zabil.. A tady začíná jeho příběh, tam se vypracoval na úroveň nejlepšího šermíře, protože jeho posádku vysekal právě šermíř a on se chtěl pomstít. Ale když se mu dostalo té síly, neudělal to. Zůstal známý a silný a aby neměl problémy, přidal se k vládě - konkrétně Shichibukai.

#1122 Luffy94, 16. 2. 2013, 18:18:16
1 0

Mihawk bol podľa mňa odjakživa vynikajúci šermiar, nezdá sa mi pravdepodobné, žeby dopustil, aby niekto vymlátil jeho nakama.

Napadá ma, žeby mohol byť aj lovcom odmien, lenže tu mi odporuje to, že Zoro mal v Alabaste poznámku voči Mr. 1, že ako šermiar, ktorý zabíja pre peniaze, prišiel o hrdosť. A Mihawk teda rozhodne hrdosť má.

Hakuhódžó no senši