Fórum – Všeobecná Diskuze

#1036 Pirate King, 15. 2. 2013, 12:11:15
1 0

Ani by som nepovedal. Jasný bol, až keď sa to začalo príliš rozoberať, inak bola tá silueta dosť nejasná, najmä prvý obrázok s tou bielou "dierou/medzerou" som ešte doteraz nepochopil, či to majú byť ústa alebo niečo iné. Osobne som si myslel, že to na druhom obrázku je nejaké plavidlo na spôsob Mihawkovej lode, vôbec by ma ani len nenapadlo, že tá podlhovastá zakrivená vec by mal byť zobák Kuzanovho bažanta. Ale nechajme to tak, toto je už vyriešené.

Jack, hej?

Môže to byť Jokerov konkurent, mohla by to byť Kuzanova ďalšia prezývka (medzi mariňákmi Aokiji, v podsvetí Jack), no môže to byť ktokoľvek iný. Vieme však, že keď Oda spomenie takto niekoho meno, nie je to len zbytočná vypchávka bublín a určite to bude postava, o ktorej budeme ešte počuť. Každopádne, Jack je niekto, koho oznámenie o udalostiach na PH nenechá chladným a dá sa do pohybu (ako vraví ten druhý "WON'T THAT BE BAD!!").

#1037 Briseovna, 15. 2. 2013, 13:37:57
1 0

Co se týče toho záhadného Jacka, tak bych za hodně pravděpodobné považovala i to, že je to třeba samotný Kaido. Když si srovnáme to, jak o něm mluvil Law (že to není zrovna osoba, která by měl velké pochopení pro selhání a že se DD může prakticky považovat za mrtvého, pokud se to dozví...) a srovnáme reakci, toho podřízeného, že by o tom měli toho Jacka informovat, tak to sice může být náhoda, ale upřímně událost na PH sledovala řada lidí, z Nového světa, tak proč by tihle nemohli být zrovna Kaidovi podřízení. Konkurent to sice může být taky, ale to bych pak očekávala, že mu to půjdou oznámit rádi, protože ho to potěší, než že se bojí, aby ho nenaštvali *1*
Rozhodně máš pravdu, Oda by toho Jacka nevzpomínal, kdyby to nebylo pro další děj důležité a když jsem si ještě mysleli, že by to mohla být Big Mom, tak to jsme si to nespojovali, ale možná už tohle byla indície od Ody, že ten Yonko bude muž a ne Big Mom. No, kdo ví *3*

#1038 Limetka, 15. 2. 2013, 14:48:31
1 0

Luffy : S tím Kuzanem.. dokud byly jen scany na internetu, tak to bylo nejasné. Hlavně to s těma bílejma místama jak jsi zmínil, to vypadalo všelijak. Jasné to bylo ve chvíli, kdy se to vydalo. Protože tam to už bylo vidět, ta silueta. Lidi z Japonska si to vyfotili a hodili na net, zbytek už známe. Jo, tímto to je vyřešeno.

A teď k tomu Jackovi. Souhlasím s Luffym, s Brise už moc ne.

Jack může být klidně Kuzanova přezdívka. Nevidím ho jako někoho, kdo by pracoval v podsvětí, spíš jako někoho, kdo chce mít přehled o tom, co se děje a má pár vlivných/informovaných přátel/dlužníků z dob, kdy byl Admirálem/nebo prostě u Mariňáků.

Kdyby ti, co říkali, že informují Jacka, byli Kaidovi podřízení a Jack byl fakt Kaido, pak je to nesmysl. Proč by svému kapitánovi referovali jako Jack? Proč né Kapitán, proč né Boss? Oni by věděli o tom, že to je on, kdo kupuje ty ADF, z toho by bylo větší pozdvižení.

Nicméně, pár týdnů vzad Oda prohlásil, že se objeví nová postava, která v manze nějaký čas pobude. Aokiji je staronová postava, teď ho vidíme po Timeskipu, ale předtím už jsme ho taky viděli. Doflamingo je ta samá báseň. Takže ta nová postava bude buď Kaido, nebo ten takzvaný Jack. Ale pokud by to byl Jack - ta nová postava, pak by to nebyl Aokiji.

#1039 Pirate King, 15. 2. 2013, 15:26:00
1 0

V tom by som problém nevidel. Tak, ako je pravé meno Big Mom Charlotte Linlin, tak, ako je pravé meno Shirohigeho Edward Newgate, Akagamiho Shanks, tak Kaido môže byť vlastným menom Jack a druhé meno (ale to nemusí mať), ak teda nie je Scooper Gaban. Toto by boli jeho najbližší, ktorí by ho tak volali. Pokiaľ viem, tak ako kapitána oslovujú svojho kapitána len Shanksovi podriadení, čo sa Yonkov týka.
Shirohigeho podriadení volali otec, a BM volajú mama.

#1040 Briseovna, 15. 2. 2013, 15:38:56
1 0

Edit: II.laubacher: Tak byl to jen takový nápad, ale pokud argumentuješ tím, jak ho oslovují, tak o Kaidovi toho moc nevíme a už vůbec nevíme jak mu jeho podřízení říkaji. Vem si třeba Luffyho, jeho taky posádka neoslovuje kapitáne. WB říkali taťko, Shanksovi šéfe...nevíš jak je to zavedené u nich :) Pokud by tihle dva byli třeba blízcí Kaidovi, tak mu nutně nemusejí říkat šéfe nebo kapitáne, ale třeba ho oslovují takhle.
Navíc, jak jsem říkala, tak to klidně mohl být první náznak toho, že ten Yonko, po kterém půjdou není Big Mom. To by k Odovi celkem sedělo.
Co se týče toho, že by to mohl být Aokiji, tak k tomu se moc nepřikláním, nic sice není nemožné, ale podle té reakce, nemyslím si, že Aokiji je ten typ, co by se choval k podríženým tak, aby z něj měli starch...pokud ovšem totálně nezměnil povahu, což se mi moc nezdá.
Co se týče té nové postavy, tak jak říkáš může to být i Kaido, ale pokud ten Jack není on, tak Oda říkal něco o tom, že by se měl začít snad objevovat během února, ne? To by spíš sedělo na toho přítele Kinemona, nebo na někoho koho teoreticky potkají na Green Bitu. Protože jak říkal Law, dostat se ke Kaidovi, bude asi chvíli trvat.

Edit: Luffy: Já opravdu píšu pomalu, ale tak i když si technicky napsla to samé, co já na začátku, tak už to tak nechám *3* Fakt by mi nevadilo, kdyby bylo vidět, že zatímco píšu, tak nade mnou už někdo odpověděl *3*

#1041 Pirate King, 15. 2. 2013, 15:59:21
1 0

Alebo môže byť Jack tento:

Každý môže byť Jack! *3* *3*

#1042 Limetka, 15. 2. 2013, 16:10:35
1 0

Však v pohodě, klídek. Každý máme vlastní názor! Váš vám nevyvracím, jen udávám svůj. *3*

A ano, nemůžu vědět, jak to má Kaido s posádkou, můžou mu říkat i Beaste.

Luffy: Scopper Gaban aka Kaido? To se říká, aj se k tomu přikláním, ale teď, co víme, že Kaido je "the strongest beast alive", tak si říkám : "Je to opravdu možné?". Oda by to asi musel vysvětlit, ale proč ne.

Brise: Rozeberu pár tvejch částí příspěvku, respektive je upřesním/podám po svém.

Já myslím, že je jasný, že první Yonkou, po kterým půjdou, je teď Kaido. Nedávno bych ještě byl všema deseti pro Big Mam a hodně se hádal s těmi, co by tvrdili něco jiného, ale teď už tomu prostě nevěřím. Law jasně řekl : "Jdeme po Kaidovi". Neříkám, že první nemůže padnout Big Mam, ale to by to musel Oda zašmodrchat pořádně. Smiley business je u konce, Kaido musí vstoupit do hry. Uvidíme, Luffy sám BM vyzval, sejmout ji musí. Bylo až trapný, kdyby ji sešrotil někdo jinej. Uvidíme.

Ty Brokeři mluvící o Jackovi.. oni měli strach? "Zavolej Jackovi. Myslíš to vážně? To bude zlý!" To mi nepříjde jako že z něj maj strach, spíš si uvědomujou, co se asi může stát.

Kinemonův přítel je na Dresrose, na toho se těším. A s tím Green Bitem mě to fakt zajímá! Chtějí tam snad plout, až rozválcujou Dressrosu? Co tam je? Část plánu? Lawova posádka? Ať už tu máme kapitolu..

#1043 Pirate King, 15. 2. 2013, 16:36:14
1 0

Momentálne si myslím, že je Green Bit továreň, v ktorej sa vyrábajú smajly. Áno, to by ju potom Smoker nepoznal, keďže o Smajloch nevedel, no môže to byť ostrov známy práve pre to, že je na ňom táto továreň, o ktorej však nikto okrem Doflamingových podriadených nevie, že sa tam v skutočnosti vyrábajú smajly a celý svet si myslí, že je to len nejaká obrovská továreň na niečo úplne iné (kľudne aj napr. na výrobu vojnových lodí).

#1044 Briseovna, 15. 2. 2013, 16:42:17
1 0

Pokud byl ten klídek na mě, tak já jsem úplně v pohodě Luďo *1* , omlouvám se pokud to vyznělo jinak *1* Já jen, že jsi argumentoval tím oslovením, tak jsem chtěla říct, že to není směrodatné... jak říká Luffy může to být kdokoliv *1* a já na to že to může být i Kaido, ale taky nemusí *1*

Jo to jsem asi špatně napsala, že se ho bojí, ale i tak nejsem moc za Jack=Aokiji.

Pokud jde o to, kdo bude první Yonko, tak to jsi špatně pochopil . Já vím, že ten na koho jdou je Kaido, já jsem jen říkala, že kdyby náhodou došlo na Jack=Kaido a to byli jeho podřízení, tak v době, kdy jsme ještě nevěděli, že je to Kaido a v úvahu přicházela i Big Mom, tak to mohla být indicie od Ody, že ten Yonko je muž, ale indicie je to jen v tom případě, že Jack=Kaido a na tom netrvám, protože kdo je Jack ví zatím jen Oda a my můžeme jen spekulovat *3*

Na Green Bit se taky těším a doufám, že se dočkáme dalších informací... *1* A na jednu stranu doufám, že se dozvízme, co je s Lawovou posádkou a kde jsou na druhou stranu by mi nevadilo, kdyby byl ještě chvíli Law sám se Slamáky *3*

#1045 Limetka, 15. 2. 2013, 16:42:46
1 0

http://www.greenbit.com/

Jo, tohle je ten Green Bit. Tak pardon, je to fakt firma. Ale Oda by z toho mohl čerpat a udělat souostroví ve tvaru fingerprintu.

A že by byl Green Bit název Smile Factory? Mohl by, ikdyž by asi neřekl, že míří na Green Bit, ale že hledá Green Bit..

Edit (16:43) : Jo, pardon, Brise. Jestli jsem to někde špatně pochopil, tak gomen.
A to stím "klídkem" bylo řečeno jen tak, abysme se tu nezačali hádat. *3*

#1046 Pirate King, 15. 2. 2013, 16:51:01
1 0

Keď už ste načrtli tú Lawovu posádku, fakt by ma zaujímalo, kde sú. Čo ma však zaráža najviac, je, prečo na tejto farebnej stránke nie je súčasťou partie aj Jean Bart. Opustil Lawovu posádku? Už nie je medzi živými? Alebo na neho len Oda zabudol (nie, to je kravina, Oda nezabúda, len na Gina a Kriega, aj keď... *2*)?

#1047 Limetka, 15. 2. 2013, 17:00:29
1 0

Jean Bart je velkej, tak by se tam třeba nevtěsnal.. nebo by to působilo blbě. Jo, Franky je taky velkej...

Mimochodem, pořád není vyloučeno, že jsou mrtví. Ačkoliv je Sabo živej, pořád je prohlášen za mrtvýho a stejně mu Oda věnoval Cover Page s Luffym a Acem po TimeSkippu. A Ace byl taky mrtvej, když to Oda nakreslil. Takže je fakt možný, že jsou mrtví. Pochybuju, že někde čekaj. Jediná možnost je smrt, druhá - jsou zajati.

Proč není možné, aby někde čekali? Protože Luffy se o nich už zmínil dvakrát. Při příjezdu na PH se Lawa ptal, kde má mluvícího medvěda a ten udělal jen "...." a pak v poslední kapitole pluli na Thousand Sunny a on řekl, že Lawova posádka s nima utvořila alianci a opět následovalo "..." . Jo, taky to mohla bejt reakce na to, že ho Luffy vesele poplácával kolem ramen a že mu možná narušil bezpečí na PH do jisté míry, ale kdo ví, že?

Law je doktor.. takže toho Slamáci nepotřebují.. ale kdyby dostal Luffy ještě bounty rise a byl nad Lawem.. a ten s nima strávil delší čas, aby plně poznal, co jsou Slamáci zač.. Víte, kam tím směřuju? *3* No, říkat to nebudu, protože v tomhle narážím na dost odpůrců.. a jo, je to nelogický, 3 supernovy v jedný posádce.. Ale touha by tu byla. *1*

#1048 Pirate King, 15. 2. 2013, 17:04:51
1 0

Nemyslím si, žeby Jean Bart bol väčší, než Frankyho Shogun, ktorého Oda tiež zakomponoval do tejto dvojstránky. Určite to musí mať nejaký dôvod a dúfam, že nám ten dôvod bude aj prezradený.

#1049 Limetka, 15. 2. 2013, 17:13:28
1 0

Hmm, že by ho Oda prostě fakt opomenul? Je tam Bepo a ti dva trotlíci, tak nevím, proč ne Jean Bart.. že by šel v NW solo? Koneckonců, kdysi měl vlastní posádku, right?

A Sogeking se musí vrátit. Akorát by ta maska mohla mít technický vylepšení, když je to Usopp. *3*

Přece Oda nenechá něco zmizet.. Když už se i Overly Manly Man Usopp bude bát, tak mu kámoš Sogeking pomůže..

#1050 Briseovna, 15. 2. 2013, 17:27:15
1 0

Jak jsem psala v Shoutboxu, tak by znovuobjevení Sogekinga, mohlo být trochu matoucí pro Luffyho *1*
Luffy: Ahoj Sogekingu *3* , pojď seznámím tě s Usoppem *3* , toho ještě neznáš...Usoppe *1* Usoppe? *4* Usoppe??? *4* *4* *4*

Jinak na jednu stranu doufám, že je Lawova posádka OK, ale na druhou stranu co se týče nevyslovené teorie, tak vzhledem k tomu, že jdou do Nového světa a Luffy se chce stát Pirátským králem a všichni tak usilovně trénovali a určitě zesílili, tak by už mohli začít nabírat i silnější nové Slamáky, kteří by před TS byli příliš OP a tak by připadal do úvahy i vy víte kdo, ale ....ne o tomhle raději teoretizovat opravdu nebudeme *1*

#1051 Limetka, 15. 2. 2013, 17:36:24
1 0

Aokiji? Budiž. Ale ať je to až ke konci příběhu, nebo.. moment, né ke konci, ale o hodně později, třeba po porážce Yonkou, což by mohlo být tak za rok a půl našeho času..

Jimbei, rybák, už se dá považovat jako člen.

Zbývají tedy dva muži a jedna žena.

V posádce není Logia DF User. Někteří říkají, že posádka by potřebovala i vědce.. nevím, co si o tom mám myslet, protože Usopp je malej vynálezce samouk a Franky, ačkoliv je to Loďař, tak dělá i vše okolo..

#1052 Briseovna, 15. 2. 2013, 17:42:26
1 0

Ne, ne já jsem myslela jak jsi psal: ... aby plně poznal, co jsou Slamáci zač.. Víte, kam tím směřuju? Tys myslel Aokijiho?
Edit: To asi určitě ne, že? Asi jsem měla uvést, že reaguji na nevyslovenou teorii, vyplývající z téhle věty. Moje chyba *1*

#1053 Limetka, 15. 2. 2013, 17:47:22
1 0

Omg.. nejsem jeden z těch chytřejších. *3*

A ano, myslel jsem Aokijiho. *3* Prostě by tam bejt mohl, zná se s Robin.. a posádka už ho taky viděla, teda většina. A poté, co Luffy porazí Yonkou, by mohl být na jeho úrovni, možná nad ním.. Tak proč by ne.

Edit (17:49): Tím příspěvkem jsem myslel Lawa, samozřejmě. Kdyby neměl Crew.. a Yonkou by asi bez posádky nebyl.

#1054 Kaelthas, 15. 2. 2013, 18:05:56
1 0

Ja myslim, ze Luffy uz je na jeho urovni, prece uz nemoh predvest vsechno, co umi.

#1057 Limetka, 15. 2. 2013, 18:25:11
1 0

Samosebou, že ne. Luffy bude dost nabušenej, jen nám to musí ukázat.
Je smutný, že se dá čekat, že všechno bude záviset na Haki teď. Dřív bylo všechno gear 2 a 3, teď to bude asi Haki.

Ale i kdyby... Luffy má možná nový techniky a naučil se spoustu nových věcí, ale zatím je zkoušel jen na zvířatech. A co si budeme povídat, člověk se chová jinak, než třeba ten slon, kterej byl na ostrově, kde Luffy trénoval.
Musí si teprve vše "ozkoušet" i na nich.

Hakuhódžó no senši