Fórum – Všeobecná Diskuze

#7492 Kizaru, 13. 10. 2015, 17:04:26
0 1

Tak on by se měl zregenerovat i potom, co by shořel na popel. Nebo i kdyby měl kairoseki pouta a někdo ho zabije, ale potom mu je někdo sundá, tak by se taky mohl zregenerovat. Ale jak říkám je to moc OP

#7493 WhiteCrow, 13. 10. 2015, 18:24:04
1 1

Shořením souhlasím, ale po tom co by zemřel s kairoseki by po smrti přišel i o ďáblovo ovoce jelikož by bylo kairoseki blokováno takže po sundání už by byl definitvně mrtvý (můj názor)

#8240 Franky, 7. dubna, 18:47:54
1 0

len taky maly off topic ...
ak by si chcel niekto zahrat OP : pirate warriors 3 na PS4 ... monetalne je mega akcia na PSN za cca 500korun a OP: Burning blood za 600 alebo 700 nvm uz presne ...
osobne by som ale poradil pre vatsiu zabavu Pirate Warriors 3 fakt sranda :D

#8242 AngeeCz, 7. dubna, 20:04:20
0 0

PW3 jsem koupila za 500 normálně CD verzi ale jinak souhlas, je to super hra pobaví vyloženě na hodiny, má celou story od začátku do dressrosy a má i volný mód a ještě dva challenge módy, kde se zároveň i získávají další postavy takže určitě doporučuju, pokud o tom někdo uvažuje

#8244 yugi, 7. dubna, 21:40:19
0 0

uz se to stahuje

#8245 Franky, 7. dubna, 22:11:23
0 0

tak to si lucky ...
Ja som tez hladal donedavna len kotuce ... ale v poslednej dobe ...zbytocnost ... staci si fakt na PSN pockat na spravnu akciu a tu hru si zahras doslova za deravy gros ...
PW3 som si chcel kupit uz davno ... ale stale ma odradzala cena ... v mojom oblubenom shope 35 evri , tak nejak cca aj v ostatnych , no a v jednom to bol masaker za 50 euro Akcia ... podotykam ... ten obchod je cista zlodejina no ...
a na druhej strane pouzivanu placku som nechcel , pretoze si pamatam ake mi prisli na ps2 kedysi ... doteraz som si poriadne nezahral GoD of war 1 - 2 :D ...

#8246 AngeeCz, 7. dubna, 22:28:22
0 0

Používanou bych taky nebrala koupila jsem na jednom gameshopu v akci za 500 normálně novou, zabalenou hru. Asi jsem měla jen štěstí no

#8247 Retghar, 8. dubna, 0:24:23
0 0

Neni rozdil ceny ps3 x ps4?

#8248 AngeeCz, 8. dubna, 8:31:28
0 0

Jen malý (+- 100 až 200 kč), ale i PS3 verze stojí na PSstore přes 1000 a CD nejlevněji kolem 800 takže se mi fakt jen zadařilo

#8249 Retghar, 8. dubna, 9:26:32
0 0

Tak ono v česku se vyplatí kupovat víc krabicovky často než věci ze steamu nebo store :D pokud nemají zrovna akce.

#8250 Franky, 8. dubna, 10:56:09
0 0

poviem ti , ze je tam kazdu chvilu akcoska ...
ale povime ti pribeh o jednom obchode ... ktory sa snazi momentalne prerazit aj v cesku ... a neviem dke bere tu popularitu ked je to najvatsi zlodej na slovensku ..
Last of Us remastered .. ako top hra podla mna na pribeh . vtedy som si vyberal obchod v ktorom kupim ,v tom nemenovanom mali vtedy vraj akciu za 28 euro .. kdezto inde stal LoU 22-25 . som si vravel ze tu nieco smrdi po tyzdni ..akcia v tomto obchode skoncila a LoU mal cenu stale 28 euro ... tak som im napisal ze co to ma znamenat ... odpoved .. nestarajte sa prosim do nasich obchodov ... mi bolo jasne ze machinacie s cenami su tam na dennom poriadku :D ... ked sa ohlasilo LoU 2 tak cenu z 28 eur navysili na 39 a je to podotykam akciova cena :D ... dami a pani vtedy som skoro umrel ake su to hyeny a nejde mi do hlavy ako moze byt tento obchod popularny ...
preto mam teraz kamenny obchod kde mi este k nakupu pribalia plagat , tricko , proste nejaku drobotinu a fakt ma to vie potesit .
Ale k veci . proste nie kazda krabica je niekedy lacna , preto uz len vyckavam na akcie na steame a store :D

#8251 Retghar, 8. dubna, 12:15:24
0 1

Já to bral spíš tak když chceš hru co zrovna vyšla

#8252 Balthazar6, 8. dubna, 14:49:57
0 0

Franky: Kazda hra ma doporucenou maloobchdni cenu, takze zalezi jen na prodejci za kolik euro tu hru pusti ven, takze neni divu, ze se ceny her u ruznych prodejcu lisi. Pokud se jedna o slevove akce, tak na ty se prodejce muze klidne vykaslat pokud chce, to ze da do akce hru, ktera ale ve skutecnosti v akci neni je prasecina, ale nikdo s tim nic neudela, protoze neporusujou zadnej zakon. Takze co se tyce slevovych akci je skutecne nejlepsi PSstore a Steam. Co se tyce nove AAA hry, tak ji v 90% sezenes za 60euro jak v obchode tak i na online store.

#8259 Pirate King, 8. dubna, 17:28:19
0 0

Dpč a ja som PW3 Prestige Edition kupoval za skoro 40 éčok a aj tak to bola len základná hra a ostatné som si musel samostatne dosťahovať (skoro ma jeblo, keďže to bolo cca 30 DLCčok - kostými, bonusové misie,...).
Hra samotná je v pohode, ale multiplayer je nudný a skoro nikto ho nehrá, keďže sa tam dá hrať len hlavná misia, čo ma mrzí, lebo by som si rád zahral s ostatnými hráčmi, ale nikoho nebaví hrať dookola tých istých 20 misií.
A tá posratá trofej, kde potrebuješ mať galériu na 100% ma tak sere, jediná, čo mi chýba ku platinovke!

BTW, keď už sa bavíme o hrách, má niekto z vás aj One Piece Red? Ja som tú hru odsúdil už hneď na začiatku, lebo mi hrateľnosť a grafika prišli strašne retardované, ale raz bola v obchode za cca 15 éčok, tak som tomu dal šancu a zostal som príjemne prekvapený. Vlastný príbeh, otvorené mesto s množstvom aktivít, Robiňka v plavkách,...

A hra je aj troška náročná a treba tam v boji aj premýšľať, nie len spamovať štvorčeky a trojuholníky ako v Pirate Warriors. Zase len škoda, že tam nie je multiplayer.

#8326 Pirate King, 26. dubna, 20:29:56
0 0

Pre tých, ktorí ešte nevedia, v Japonsku sa chystá ďalšie hlasovanie najpopulárnejších postáv. Pri tejto príležitosti aj americkí prekladatelia mangy spustili hlasovanie, ktoré je online a môžete hlasovať tu:

https://www.viz.com/blog/posts/one-piece-popularity-poll

Samozrejme, hlasovať budete za Robiňku, to len keby ste náhodou zabudli.

#8435 Kizaru, 16. května, 17:00:27
0 0

Docela mě zajímá, co udělal Shanks, aby přišel do Marineford tak rychle Mám takovou teorií, že Shanks dal Kaidovi Road Poneglyph, protože si nemyslím, že se s nim nějak domluvil, zvlášť když Kaido chce jen tu válku

Nebo je prostě Shanks tak silnej, že ho porazil a udělal mu tu jizvu, co má

#8437 Noren, 17. května, 16:02:15
0 0

Osobně si nemyslím, že by Shanks dával Kaidovi Road Poneglyf, ale je to možný...
Možná se dohodli na něčem jiném Nechme se překvapit A Shanksje rozhodně hodně silný, takže se opravdu nedá vyloučit ani jedna možnost...
Koneckonců, všechny teorie jsou takovéto "možná" a "třeba"

#8438 Kizaru, 18. května, 22:48:20
0 0

Jo a k čemu je vůbec wanted poster, když doteď jsme neviděli ani jednoho dobrého lovce pirátů? A při odměně 1 000 000 000 pochybuju, že někdo je dokáže zajmout krom mariňáků

#8439 Noren, 19. května, 9:21:32
0 0

Tak to těžko říct. Asi jde hlavně o to, aby upozornili na to, jak jsou daní piráti silní a nebezpeční. A jak říkáš, může to být i taková návnada pro mariňáky... Každopádně jde hlavně asi o tu míru nebezpečnosti a označení toho, že je daná osoba nepřítelem světové vlády, koukni třeba na reakce Frankyho kamarádů ve Water 7 a na Robin. Zkrátka a dobře už nemůžeš žít jako ostatní a potom se na tom ukazuje, jak jsi nebezpečný. Jinak je pravda, že až na Zora jsme nikdy žádného schopného lovce pirátů neviděli...

#8440 Pirate King, 19. května, 9:57:07
1 0

To bude asi tým, že Zoro je jediný lovec pirátov. Všetci ostatní sú lovcovia odmien.

Hakuhódžó no senši