Fórum – Všeobecná Diskuze

#7013 AngeeCz, 9. 5. 2015, 22:55:29
1 1

Jakože, nejen že měla stejné jméno, ale měla dokonce i stejný obličej (dobře rozeznatelný od ostatních postav) a co se týče Fishman Island arcu, tak byla hodně důležitá postava, so.. Tvoje věc, ale nemusíš na to být tak hrdý ;D

#7014 Retghar, 9. 5. 2015, 23:16:58
2 0

Já to četl jen jednou a poznal jsem ji :D a to sem to v anime ani neviděl :D

#7017 Firingo, 11. 5. 2015, 11:30:14
0 0

No dobře tak jsem prostě debil no Kdybych koukal na Fishman Island znovu jistě bych si všiml ale hold takhle jsem si nevzpomněl no
Ale je pěkné jak Oda s těmi postavami pracuje. Každá má rozhodně svůj smysl, navzájem se prolínají a mnohdy po dlouhé době i vracení Když si vzpomenu třeba na mé překvapení když se po ohromně dlouhé době vrátil například Buggy.... rozhodně mě nepřestává překvapovat

#7018 Multinaruto, 11. 5. 2015, 11:37:35
1 0

Buggy to oživuje takových postav není nikdy škoda ... / i když ho tedy moc nemusím /.

#7181 PHILLman, 9. 7. 2015, 20:50:36
0 0

Buggy je nejlepší :D
Vyndal to ze všech nejvíc :D A to že se fakt nakonec stal Shichibukaiem mi dalo ze všeho nejvíc :D
A zajímalo by mě, jestli ten jeho červený nos mu takhle narostl :D Vypadá jako klaunský, ale má ho všude , i když ještě byl v posádce Rogera. A navíc ho sere, když mu na něj někdo upozorní :D
Takže tedy závěr: má na nose nezhoubný nádor. :D :D

#7182 Shanks101, 9. 7. 2015, 21:10:58
0 0

Zdravim čte nekdo : Black Clover A nebo : Boku no Hero Academia

pokud jo tak co nane rikate mne se obje celkem líbí ale davam přednost černymu jeteli je tam zatim spousta kliše ale na mne to celkem funguje tak nevim jak na ostatni ale umne 100% jedna s lepšich mang co jsem četl v posledni dobe a jeste si to muže človek vklidu čist česky a nemusi se lamat s anglinou

#7183 Retghar, 9. 7. 2015, 21:19:57
0 0

Oboje je fajn :D Black clover sem zacal cist nahodou kdyz sem se nudil a ono to melo asi 8 dilu :D

#7184 Multinaruto, 9. 7. 2015, 21:22:17
0 0

Buggyho nos je celkem záhadou :DD No, že se s ním nepyšní celkem chápu, ale teď v té OP formaci - ovocem si z toho hlavu ani dělat nemusel ... Oda ho má v oblibě s tím se netají :DD je talentem na štěstí, hodně věcí mu vyjde ani neví jak :D

#7460 Kizaru, 10. 10. 2015, 0:30:34
1 0

Hodně se řeší téma (aspoň se řešilo), kdo bude další Slamák, tak tu napíšu aspoň nejpravděpodobnější podmínky ,,přijetí,, protože lidé plácají první postavu, kterou uvidějí : 1. Bude to žena, protože vždycky 3 člen bývá žena (Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Robin, Franky, Brook - Choppera jsem schválně vynechal) 2. Bude mít DF (nepravděpodobné, ale protože 5:5) 3. Určitě si jí musí Luffy nějak ,,získat,, (jako všechny ostatní členy) 4. Bude mít určitě nějaký velký sen (jako všichni ostatní)

Podle mě, se tam přidá nejméně ještě 1 člověk, protože řekl, že bude mít posádku kolem 10 členů (kromě jeho) a nevím jestli počítá Sunny jako člena.

#7461 Frank, 10. 10. 2015, 10:30:03
0 0

Ja som včera čítal nejaké teórie o novom admirálovy "zelený býk" teda skôr o jeho potencionálnych schopnostiach čo myslíte že bude jeho sila?Doflamingo sa vyjadril že Fujitora a Zelený býk sú vraj skutočné monštrá čo sa sily týka tak by ma zaujímali názory znalcov :D

#7462 Retghar, 10. 10. 2015, 10:33:16
0 0

Seděl by k němu nějaký Zoan když už máme Paramecii a Logii v admirálech.

#7463 Frank, 10. 10. 2015, 10:46:10
0 0

veľa ľudí túto teoriu podporuje ale ja by som sa skor priklonil k teórii jedného známeho teoretika na youtube alpha12beta7 alebo tak nejak že minulá trojica admirálov znázorňovala určitý element a logia ovocie a táto bude znázorňovať prvky fyziky teda svetlo(Kizaru) gravitacia(fujitora) a pravdepodobne čas bude mať ten najnovší samozrejme tím nemyslím že ho bude vedieť ovládať ako sa mu zachce mohlo by to byť na spôsob niečoho čo sa dalo vidieť niekedy začiatok fairy tailu kedy jedna ženska mohla po dotyku určitý predmet vrátiť do stavu v akom bol pred mnohými rokmi alebo naopak ho posunúť o stovky rokov dopredu.Zoan vylučujem hlavne preto že zelená farba znázorňuje schopnosti uživateľa a zviera povahu napríklad červený pes Akainu červený(magma) pes...ved ho tu všetci poznajú :D

#7464 Lombi-Gardea, 10. 10. 2015, 11:44:40
0 0

Pro ty co zajímají význami Odových admirálů
- I když, bažant mi moc smysl nedává

Pes - Motiv síly, symbol oddanosti, ostražitosti a chytrosti,
poskytovatel nehynoucí věrnosti, symbol podsvětí, provázel
duše mrtvých na onen svět, takže se často pojí právě se smrtí,
motiv štvance

Býk – Symbol síly, mužnosti, jakýsi zvířecí prototyp k modelu
silného mužství, boj, ohnivost, temperament, vůdce stáda,
uctívaný symbol slunce, symbol nebes, ve víře nanebevstoupení,
ohně, ale také symbol vody, noci a pokojné smrti, motiv síly, moci,
mužnosti, plodnosti, otce, bouřlivé povahy, ale také tyranie, vzteku,
chtíče nebo brutality

Tygr
– Vášeň, smyslnost, stejně jako síla a dravost, symbol krutosti,
zuřivosti a nelítostného souboje, symbol moci, značí život, ale i smrt,
zlo a ničení, talisman obrany proti zlu a ničivým silám, síla nejen
fyzická, ale i nadpozemská

Zelená barva - barva rostlinné říše, rašícího jra, každoročně se
obnovující přírody, tudíž barva naděje, svěžesti, barva zprostředkování
mezi ČERVENÍ OHNĚ PEKELNÉHO a MODŘÍ NEBE, BARVA MOUDROSTI
(též podle islámu), barva dlouhého života.

Bažant - v Číně pokládán, vzhledem k hlasu - zpěvu a pohybům -
tanci, za symbol harmonie; hlas a zvuk úderů křídel byl dáván do
souvislosti s hromem, tudíž s bouřkou, s deštěm a s jarem. byl
spojován též s plodností, se sexuální sílou. Ve středověku byl považován
za ztělesnění šalby a klamu.

Opice - Kult opice je velice prastarý, zejména ve spojitosti s bohem Thovtem.
Zvláštní podíl na tom měla podoba opice s člověkem, jejich inteligence a
částečná legračnost...
Opice byly hojně chovány v domácnostech a společně se psem byly i členy
pořádkové policie. Kromě spojení s bohem Thovtem v podobě paviána vsak
byla opice i posvátným zvířetemboha slunce Reem. Podle jednoho ze
slunečních hymnů z období Nové říše to byly právě opice, které svým
křikem vzdávaly hold právě vycházejícímu slunci a jeden z mýtů uvádí,
že skupina devíti těchto tvorů otevírala bránu pro Reovu bárku, která
se vracela ze západu na východ. Kromě Re dostali podobu opice i například
Horův syn Hapi a Usir.

Zdroj poskytnut z vícero stránek.

#7465 herryb, 10. 10. 2015, 11:49:10
1 0

Vobec by som sa nepohneval ak by niekto pekne brutalnim sposobom zabil niekoho z teachovej posadky napr..burgessa toho fakt nemam rad,fakt ale fakt sa velmy tesim ako uvidem 4 stupen v anime a ten sok v tvari cavendisa ked povie to je sila,maly dodatok tiez sa tesite teda dufam ze sa to stane ze fuffy nakope tu magmovsku predel teda akainu.

#7466 Frank, 10. 10. 2015, 12:12:47
0 0

Lombi-Gardea Vdakato celkom zaujalo :D tiež mi napadlo že by mohol mat schopnost uplnej regeneracie teda odsekneš mu ruku narastie nová to by sa k býkovy celkom hodilo keď bude agresívny mohol by útočit ako by chcel a predsa by velmi ohrozený nebol ale od admirála očakávam nejaku deštruktívnu silu ovocia videl som nejaké názory že by mohol vyvolávať nejake jadrové reakcie ale o mi pripadá ako uplná blbost

#7467 Kizaru, 10. 10. 2015, 15:01:20
0 0

Úplná regenerace ... to snad ne, to ovoce vůbec nechci, aby se objevilo ve One Piece.

#7488 Frank, 12. 10. 2015, 23:07:17
0 0

ani mne sa to velmi nepači ale zelena farba u každeho admirala znazornovala jeho silu takže pracujem s tim čo mam :D ale okrem toho čo som napisal mi nič moc nenapada preto sa pytam či mate nejake nazory čo može dokazať

#7489 PHILLman, 13. 10. 2015, 6:44:27
0 0

tu regeneraci už má ale Marco
Nevím teda, zda by mu dorostla ruka. Ale říkali, že mu je jedno, jaké má zranění.

#7490 Kizaru, 13. 10. 2015, 12:14:36
0 0

Marco má regeneraci, ale ne jakou jsem myslel Třeba by se mi nelíbilo i u Marca, kdyby mu někdo usekl hlavu a ono by mu ta kebula srostla.

#7491 WhiteCrow, 13. 10. 2015, 13:17:42
4 0

S tím bych naopak souhlasil, jelikož je to fénix měl by regenerovat opravdu všechno takže jediný způsob na zabití je útok s opravdu vysokou úrovní haki nebo když má Kairoseki pouta

Hakuhódžó no senši