Fórum – Noví Admirálové

#426 Undystian, 1. 2. 2013, 17:13:04
2 0

Kde si sa to dozvedel ? :) Btw tu ikonu Don flamingo, daj to preč :D to je hamba pre najlepši mafiansky film Got father :D Znesvedcenie :D

#427 Slejhy, 1. 2. 2013, 22:28:26
2 0

Je to škoda no *1* protože On asi jako jediněj mariňák má moje sympatie, teda až po Čmoudovy a Cobym *5*

#428 Limetka, 2. 2. 2013, 16:35:08
2 0

Tak jedním admirálem je pořád naše květinové dítko, jmenovitě Kizaru.

Podle mě... admirálové se "doplní" do počtu, který byl již před timeskipem, tzn. 3.

Jeden starej, jeden novej.

Z Viceadmirálů mám nejradši Momongu, takže tomu dám svou divokou kartu. Ikdyž nevím, jak dlouho je u Mariňáků. O Aokijim a Akainovi se ví, jak dlouho u mariňáků a byli a jak dlouho jim trvalo, než dostali titul VA a A, ale dohledávat vám to nebudu, to by mi sebralo dost času a práce.

A pak ten novej... prostě fakt uplnej "nováček". Z brusu novej kalibr, bude to mít Zoan/ Paramecia DF. Admirál "zvíře" či "materiál/modifikátor těla" nemůže bejt jinej než super.

No ale tak necháme se překvapit. Doufám, že Doflamingo v manze opustí Warlordy --> admirálové po něm půjdou --> šance pro Odu představit nám nové vedení Mariňáků, nové Admirály a změny v rancích atd... Hawk

#448 K_L_E_T, 1. 2. 2013, 16:19:49
2 0

Jak jsme se dozvěděli v nové manze, jsou tu noví. Povýšení nějakého z viceadmirálů, někdo z dosazený z WG??
Já bych tam viděl Magellana + nějakou novou postavu od WG *5*
Co vy?? *1*

#451 Luffy94, 1. 2. 2013, 17:51:30
1 0

To je snáď jeho vec, aký si dá avatar, nemyslíš? *4*

Magellan nie je admirál. Bol degradovaný na Hannyabalovu pozíciu, zatiaľ čo on sa stal nový správca Impel Downu.
http://www.mangareader.net/one-piece/665

A aj keby nie... niekto, kto nesie zodpovednosť za najväčší útek väzňov v dejinách predsa nemôže hneď na to byť admirálom + nie je ani mariňák. To je akoby sa bývalý hokejista stal kapitánom futbalového teamu (sry, fakt ma nenapadol lepší príklad) *3*.

A môj typ na nového admirála? Vzhľadom na to, že Vrchným admirálom je Sakazuki, a Onigumo je mu povahovo veľmi podobný (nemá problém zabiť vlastného pre "dobro justície", viď. Buster Call), tak to vidím na neho.

#453 Hassassin, 1. 2. 2013, 17:55:28
2 0

tak ak jednym je onigumo ... kto moze byt druhy? nikto z viceadmiralov vtedajsim admiralom ani po paty nesiahal *3*

#455 Luffy94, 1. 2. 2013, 18:00:13
1 0

Prečo druhý? Odkiaľ máš, že admiráli musia byť vždy traja? Admirálov môže byť aj 50 a zároveň ani jeden. Ak si spomenieš, Robin rozprávala, že rank Admirála sa podarilo dosiahnuť len trom mariňákom. To ale neznamená, že musia byť traja. A keďže Law hovoril o admiráloch v množnom čísle, tak sú istí min. dvaja (aj keď, možno že hovoril o admiráloch vo všeobecnosti a myslel aj vrchného aj viceadmirálov, aj rear admirálov (toto fakt neviem, ako preložiť, nepáči sa mi "zadný admirál")).

#456 Hassassin, 1. 2. 2013, 18:07:17
2 0

tak to je mozne ale aj tak si budem mysliet ze musia byt 3 nezda sa mi ze by stratu 2 admiralov wg neskusilo nejako zacelit *3* je dost mozne ze vegapunk dovybavil niektoreho s vice admiralov nejakym fajnym zlepsovakom *3*

#457 Luffy94, 1. 2. 2013, 18:22:38
1 0

Myslím, že dosiahnutie postu Admirála je založené na vlastných schopnostiach a skúsenostiach a nie na niečom, čo získaš od dakoho iného (tak ako Ty spomínaš zlepšovák od Vegapunka). Navyše by to len uberalo vážnosti tohto postu, keby bol Admirálom niekto, kto nepoužíva vlastnú silu.

A WG by si malo robiť starosti s doplnením Shichibukai-ov, nie postov Admirálov. Veď pred time-skipom boli len štyria zo siedmich. Po time-skipe je nám známy jeden nový (Law), jeden s vysokou pravdepodobnosťou, že je tiež nový (Buggy) a jedno miesto stále ostáva voľné (či bolo doplnené, alebo nie, nám nie je známe). A po poslednej kapitole to vyzerá na ďalšie voľné miesto.

#459 root, 1. 2. 2013, 19:40:16
2 0

Tak jeden z admirálů bude určitě někdo novej z novýho světa *1* no a druhej nevim pořád si totiž pod admirálem musim představit někoho s ničivou logií *1*

#460 Hassassin, 1. 2. 2013, 20:20:18
2 0

presne tak isto to vidim aj ja... ale ziadny z viceadmiralov logiu nemal *8* mozno nejaky rear admiral logiu mal a postupil az na admirala ale to asi tazko... neznamy nim bude tazko pretoze skoro vsetci boli v marinforde pocas vojny s whitebeardom

#462 root, 1. 2. 2013, 20:39:24
2 0

No taky jsem si myslel, že v Marinefordu byli skoro všichni, ale když se objevil Vergo, tak určitě jich tam dost nebylo *1*

#463 Slejhy, 1. 2. 2013, 20:55:05
2 0

Onigumo, Momonga, Doberman .. to jsou moje typy na post Admirála

Momonga, ale nejspíš ne, protože je v One Piece Z, sice sem ho neviděl, ale asi by Oda nechtěl zveřejnění novýho admirála ve "filleru".

#464 Luffy94, 1. 2. 2013, 21:05:49
1 0

Momongu som považoval aj ja za kandidáta, veď spomedzi všetkých viceadmirálov, snáď okrem Garpa, dostal asi najviac priestoru počas celého OP, takže by nepôsobil ako nová tvár. Lenže v poslednom fillery bolo povedané, že je viceadmirál, a Oda by asi anime štúdiu nedovolil tvrdiť, že je viceadmirál, keď ním nie je, a zároveň, keďže im to dovolil, tak je jasné, že nemal v úmysle z Momongy spraviť admirála. Týmto pádom on ako admirál padá.

#470 root, 1. 2. 2013, 23:22:39
2 0

Onigumo by do té potenciální koncepce, kterou Akainu zavedl, asi myšlenkově zapadl nejlépe. Každopádně, v konstrukci na velmi chatrné premise řeknu, že v rámci síly bych měl určité pochybnosti o "kompetenci" na téměř až glorifikované místo admirála u maríny (jak ho Oda představil a prezentoval).

Ale pokud mám volit již známou postavu, pak právě jeho. Jinak si spíše myslím, že alespoň jeden admirál bude postava ještě neviděná.

#471 Terry, 1. 2. 2013, 23:29:18
2 0

sama jsem zvědavá, kolik nových admirálu bude... ale příjde mi blbé, pokud by na nás Oda vybafl z ničeho nic hodně novými tvářemi, kteří budou tak silní, že dostanou post admirála... takže doufám, že úplně nový admirál bude jenom jeden a že další místo dostane třeba někdo jako povýšení (ikdyž moc nevím, kdo by to teoreticky mohl dostat *8* )

#546 Limetka, 7. 2. 2013, 17:09:52
1 0

Gobi. *3* *3*

#547 Slejhy, 7. 2. 2013, 23:18:14
1 0

Já si nemyslim, že by Akainu chtěl "Dinosaury" *5* Mariňáci potřebujou "novou" krev

#550 glumidlo, 7. 2. 2013, 21:27:32
2 0

Admirálové nemusí být 3, to není nikde dáno, ale řekl bych, že Oda dodrží tu "tradici" a admirálové zas budou 3, stejně jako před timeskipem. Jedním z nich zůstává náš zhulený Kizaru (ototo) *3*. Myslím si, že nikdo nepovýšil z viceadmirála na admirála, na to tam nikdo neměl. Ani Momonga, kterej je tak na úrovni Zora, možná pod. Víme, jaký je Zoro zvíře. Podle mě Kizara doplní nějakej velitel základny G-?, o kterým nebyla zmínka. A pak nějaká postava, která působila na vyšších úrovní už za Rogera, nějakej starší mazák. Prostě někdo, kdo byl viceadmirál, když byli viceadmirálové i Akainu a Kuzan.

#557 Luffy94, 7. 2. 2013, 17:05:28
1 0

Gobi? Asi si myslel Cobyho, však? Ten má od admirála ešte pekne ďaleko a v tejto téme sa riešia údajní noví admiráli, ktorí už majú túto hodnosť. Nechcem rýpať, ale nemusíš sa za každú cenu vyjadrovať, keď sa to nehodí, nemyslíš? *2*

Hakuhódžó no senši